Перейти до змісту

Куди поступати після 9 класу?


Orfey

Рекомендовані повідомлення

В нас в Україні освіта до одного місця, все вирішують звязки і гроші

Воно то так, але хіба тобі не буде лишнім отримати хоч 10% тих знань що дають в наших навчальних закладах???

Знаєш як прикро бачити людину з вищою освітою (навіть з червоним дипломом) яка навіть не може правильно оформити найелементарнішу документацію??? Яка навіть свою думку сформувати не може?

Робимо висновки....

По темі: як на мене найкраще, раз вже є бажання піти вчитись після 9 класу, ідемо в якийсь більш-меньш нормальний технікум, по його закінченню шукаємо будь-яку роботу по спеціальності і одночасно розпочинаємо заочне навчання в вищому навчальному закладі. Такий варіант як на мене є найкращий, тому що вже з 18 років людина працевлаштовується і здобуває досвід (а він безцінний), а не так як багато її ровесників що в 22 тільки отримали диплом спеціаліста і тільки шукають роботу як молоді перспективні спеціалісти :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу

йди на роботу з 7-ти років... нашо та школа?.. досвід ж... він безцінний!

І це говорить людина що ще вчиться в школі, або щойно її закінчила (здогадуюсь). Хіба вас в школі трудового законодавства не вчили, що мінімальний вік коли людина може працювати це 16 років (14 коли легка робота і зі згоди батьків), а повноцінно працювати тільки з 18??? :blink:

Давайте не будемо оффтопити і говорити речі про які ми навіть не знаємо і не пробували в своєму житті :angry:

P.S. А це написала людина що вже має досвід роботи по спеціальності (1 рік) і базову вищу освіту (диплом бакалавра, причому червоний). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинський обласний ліцей Волинської обласної ради, вул. Селищна,2

Особисто в мене лише позитивні спогади і якшо дівча реально бажає вчитись, то не пожалієте з вибором цього закладу.

Його завершив і можу з певністю сказати шо дам знання дають набагато кращі ніж в інших людських школах, гімназіях і тп і тд. При навчанні в університеті я це реально замічаю :))

хоча туди переважно вступають на 8 клас (є 8-11 класи математичного, біологічного, філологічного спрямування) на 10 такод приймають.

зі. юристів і економістів в Україні насправді забагато...

Повністю згідний. Сам вступив аж з 10 класу на математичний (екзамен в серпні проводився). Вчитись є всі умови. По перше розміщений в тихому місці, по друге не багато учнів, тобто після уроків не з квадратною головою від шуму їдеш, по третє учні ліцею постійно займають призові місця на олімпіадах. Причому один мій знайомий по економіці зайняв призове місце на всеукраїнський і безкоштовно зарахували до Шевченка.

Від навчання в ліцеї залишився позитив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гггг

капєц.. каже знання дають більше, ніж в гімназіях і т.д.

це тобі так просто здається, бо завищена самооцінка.. а займають місця, бо пропихають гарно учнів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передаси своєму одногрупнику-ліцеїсту, що він тупий і в його навчальному закладі всіх пропихають.

Ваше покоління гімназій до 6 класу включно не могло з математики зайняти першого місця. Странно, учень з 7 школи мав його :huh: . Клас восьмий, гімназисти 8 і 9 класів просто обіс*ались на оліміпіаді з інформатики проти восьмикласника з тої ж 7 школи :lol:

Обласні турніри. Інформатика: не надто важко попитати хто в який рік вам робив програми і залишав право скласти доповідь.

У будь-якому разі не вважай мої слова закликом обливання фекаліями сьомої школи чи ліцею, чи будь-якої гімназії. Просто не гони пургу про самооцінку, практика показує, що набільше росте пісюн, пробачте, самооцінка коли мама і тато кажуть, ти учишся в гімназії, а не в якійсь там школі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

трохи грубовато але то дійсно так.

Декілька раз чула від батьків-будеш погано вчитися-віддам до 7 школи...

аж перевертало...

В мене обидва ребятенки вчаться там- і не скажу що тупіше сусідських-з 4 гімназії....

(порівняла просто мову двох друзів.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Коломийський коледж права і бізнесу, Луцький НКП.

Спеціальності - юрист, економіст.

Коледж знаходиться по вул. Відродження 24, (2 поверх, метод. каб № 11) НМЦ профспілок (на проти міської). Тел. 5-64-01

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - питання, про яку школу мова. Тобто якщо це якась нормальна школа - типу 1, 4, 5, 18, не знаю, які там ще зараз нормальні (я просто тільки ці згадала) - то хай би собі вчилась. А якщо школа не дуже - то в принципі є комерційний технікум, там навчання не з найгірших точно і на 3 або 4 курс після нього візьмуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...