Перейти до змісту

Обережно! Фуршет на єршова


artikice

Рекомендовані повідомлення

Сам працюю у торговому центрі глобус. Заходжу інколи щось купити. Одного разу(мовчу про всі інші рази з сосисками) два дні тому знайшов цілу полицю довгих чіпсів протермінованих ще у 2016 році. Викликав адміністратора, вказав недоліки, їх забрали. Від сьогодні стояв возик з наклейкою знижки 90 відсотків з тим самим товаром. Дата затерта ще й штрих кодом на знижку заклеєно. Знову кличу адміністратора- поки чекаю працівниця з іншого відділу бере той візочок і тихесенько починає втікати з ним. Я ловлю- я чекаю адміністратора з цього приводу. Вийщла дівчина- хз хто така і признається- так, товар протермінований- не хочте не купляйте. А що як дитина мала його б схватила? При цьому всьому вона подумала що я зняв на відео і ходила за мною зі словами- видаліть відео у мене будуть проблеми. Я вас всіх закликаю- якщо щось купувати збираєтесь, обовязково дивіться на дати, не ведіться на акції чи знижки. Це все протерміноване(і не на один день)

Буду вдячний по консультації надалі з цього приводу як діяти якщо виникне схожа ситуація у іншому магазині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Такер сказал:

кидайте відео) якщо воно дійсно було, місто має знати своїх героїв

Нажаль на той час я не знімав, звичка носити телефон у руці... Але ще буду заходити можливо щось буде у кадрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Такер сказано:

кидайте відео) якщо воно дійсно було, місто має знати своїх героїв

 

23 хвилин тому, artikice сказано:

При цьому всьому вона подумала що я зняв на відео

Як на мене, " герої", це керівництво, яке дає "одобрямс" на перестікерування термінів. Ця дівчина лише виконавець на зарплатні)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, volks сказано:

То ж він вже зачиняється. Яка вже різниця?

Хтось може отруїтись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, volks сказал:

То ж він вже зачиняється. Яка вже різниця?

Різниця у тому, що під час закриття продають протермінований товар, який можуть купити люди які не догледіли і потрапити до лікарні як мінімум. Чи я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, artikice сказано:

Різниця у тому, що під час закриття продають протермінований товар, який можуть купити люди які не догледіли і потрапити до лікарні як мінімум. Чи я не правий?

Певно, що праві...  От тільки,  маю великий сумнів, що,  покупці читають "борду". Тому, якщо і повідомляти про такі "фігвами" з перестікеруванням, то  певним службам, які можуть заборонити продаж  продуктів, в яких вже давно вийшов термін вживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, bublik007 сказал:

Певно, що праві...  От тільки,  маю великий сумнів, що,  покупці читають "борду". Тому, якщо і повідомляти про такі "фігвами" з перестікеруванням, то  певним службам, які можуть заборонити продаж  продуктів, в яких вже давно вийшов термін вживання.

Взагалі я б не проти чітких інструкцій на законодавчому рівні. Що коли і як робити. Вже дістало що безлад скрізь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, artikice сказано:

Взагалі я б не проти чітких інструкцій на законодавчому рівні. Що коли і як робити. Вже дістало що безлад скрізь...

Певно, щось на кшталт захисту прав споживача існує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, bublik007 сказано:

Певно, щось на кшталт захисту прав споживача існує...

Так, але через допис в мордокнизі чи борді - вони не мають права реагувати, потрібна хоч одна заява. До речі, років з 10-12 тому назад, ще Кожевніков керував управлінням, мене обрахували в магазині на 50+ грн., купив якийсь товар у магазинчику на зупинці, звісно - жодного чеку, розраховувався "соткою" - дали решту як з 50 грн. відмовились повертати, долар був десь по 5-6 грн., тому різниця суттєва, сказав що звернусь в управління захисту - не повірили ;) 

Через 15 хв. я був там і писав заяву, сказали - шансів мало, бо нема чека...

Коротше кажучи, я приїхав із копією заяви (де був вказаний вх. №) і мені в магазині повернули кошти, хоча, побачивши "папірець" - власник дістав 100грн. і просто просив забрати назад заяву.

P.S. Це я до чого веду - зараз,  х*й кого бояться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

Так, але через допис в мордокнизі чи борді - вони не мають права реагувати, потрібна хоч одна заява. До речі, років з 10-12 тому назад, ще Кожевніков керував управлінням, мене обрахували в магазині на 50+ грн., купив якийсь товар у магазинчику на зупинці, звісно - жодного чеку, розраховувався "соткою" - дали решту як з 50 грн. відмовились повертати, долар був десь по 5-6 грн., тому різниця суттєва, сказав що звернусь в управління захисту - не повірили ;) 

Через 15 хв. я був там і писав заяву, сказали - шансів мало, бо нема чека...

Коротше кажучи, я приїхав із копією заяви (де був вказаний вх. №) і мені в магазині повернули кошти, хоча, побачивши "папірець" - власник дістав 100грн. і просто просив забрати назад заяву.

P.S. Це я до чого веду - зараз,  х*й кого бояться.

Але, спрацювало ж!:) І "бардак" може зменшитись, коли люди не махатимуть руками, типу:  та грець з ними, тими протермінованими.. А так, коли більшості до лямпеги,  будуть "пхати в маси" всякий непотріб, і труїти людей.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись (в 2007-2010) бував там часто, хороший був магазин, особливо господарський відділ, плюс знижка не бонусами а повновісний відсоток, ця система до останнього трималась, потім декілька років там не був - повернувся а рибний відділ вже закрили, загалом перестановки - стало зрозуміло що з магазином щось не так. Хоча кулінарія навіть в ті роки була паршива (не знаю чи вона ще є)

 

Цитувати

То ж він вже зачиняється. Яка вже різниця?

Упс, продивився - кепсько якщо так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...