Перейти до змісту

Приватбанк вираховує фізосіб, котрі займаються комерцією


jack74

Рекомендовані повідомлення

 

Цитувати

За что купил, за то продаю..
 Пришло на мыло рассылка от моего оптовика следующего содержания:

"Здравствуйте, Александр Васильевич.    
   
В данное время проходят проверки в Приват Банке о приеме денег за коммерческую деятельность на карты. Причем, звонят не тем, кому приходят оплаты, а тем кто вам переводит. Если кто-то скажет, что деньги перевёл за услугу, даже за обучение, тогда вашу карту и карту того, кто переводил блокируют. После блокировки штрафы и налоговая. Проверка по всем городам очень мощная. Сейчас очень плотно взялись за физ. лиц и их доходы. Это дружеский совет.

Если вдруг вам или вашему получателю позвонят из Call-центра Приват банка и попросят назвать ФИО получателя и цель платежа, ФИО он может назвать, но цель платежа всегда должен называть - перевод денег знакомому (родственнику) на подарок, либо возврат долга.
Запрещено указывать, что он что-то оплачивает. В противном случае Приват банк блокирует вашу и его карту.


Убедительная просьба не указывать в назначении платежа никакой информации, просто пропускать этот пункт.

Донесите эту информацию до ваших клиентов, знакомых которые оплачивают на карты Приват Банк!"

(втрапило на очі тут)

і звідти декілька коментарів:

Цитувати

- кто то опять утку годичной давности пустил 

 

- Могу подвердить, позавчера звонили сотруднику, работает на фрилансе програмистом. Оплату на карту получает. Звонили интересовались, почему ему с некой периодичностью скидывают деньги на карту. Ответил, что это частные перевод, вроде отстали.

 

- Мне вчера звонили, спрашивали за перевод 400 грн в начале месяца. Если не ошибаюсь - то звонили с 0567335045. Я сразу после звонка написал в чат Приват24 - подтвердили что это номер приватбанка (отдел безопасности по моему)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання  : нафіга питати ФІО отримувача, якщо воно й так відоме ? З точки зору логіки, якщо дзвонили б з приватбанку, то питання від них мало б звучати, як мінімум так : З якою ціллю, 1 квітня 2022 року, ви переводили кошти, в розмірі 5000 монгольських тугриків Василю Петровичу Пупкіну, на карту за номером 1234 5678 9012 3456 ? Хоча, в любому випадку, питання брєдове, що в моїй інтерпритаціїї, що в версії, описаній вище й заслуговує виключно на відповідь * не ваше всране діло*, бо є спробою втручання в приватне життя клієнта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

й заслуговує виключно на відповідь * не ваше всране діло*, бо є спробою втручання в приватне життя клієнта

я б точно так і відповів би, але купа людей не такі, і, впевнений, губляться і ведуться на всі 100% (я не суто про ці питання, а взагалі про "дзвінок з банку")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

А це взагалі законно? 

Тільки якщо є підозра у порушенні того ж закону і є (відкрите) кримінальне провадження. Мабуть.

 

В теорії податкова може надати запит в банк про фін. операції тієї чи іншої людини, але знову ж таки - підстава повинна бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Тільки якщо є підозра у порушенні того ж закону і є (відкрите) кримінальне провадження. Мабуть.

 

В теорії податкова може надати запит в банк про фін. операції тієї чи іншої людини, але знову ж таки - підстава повинна бути.

Ну типу так. Якщо є підстава, підозра, впровадження. А тут хтось дзвонить і питає особисту інформацію. 
Я не знаю чи є в наших банків, в РФ в банків є така функція типу періодичних платежів, наприклад якщо допомагаєш родичам, щоб в тебе автоматом списувало кожен місяць, певну суму з рахунку. 
З зарплатами в конверті боротися треба, але не такими методами. І починати треба з крупного бізнесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:
12 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

А це взагалі законно? 

Тільки якщо є підозра у порушенні того ж закону і є (відкрите) кримінальне провадження. Мабуть.

В теорії податкова може надати запит в банк про фін. операції тієї чи іншої людини, але знову ж таки - підстава повинна бути.

Особо сперечатись не буду, але щось мені крутиться, що там в Приватбанку при відкритті рахунку (картки) ти зобов'язуєшся не використовувати її для комерційної діяльності. А  якщо ти типу  ФОП, то маєш відкривати спеціальний рахунок, для підприємницької діяльності, а не звичайний. То якщо то так, то вони вправі вираховувати порушення "договору" і без відкриття провадження (до речі, "кримінальне" тут недоречне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AnimaNoir сказано:

Я не знаю чи є в наших банків, в РФ в банків є така функція типу періодичних платежів, наприклад якщо допомагаєш родичам, щоб в тебе автоматом списувало кожен місяць, певну суму з рахунку. 

Стоять!

(Умовно) я УЖЕ сплатив податки з того платежу. Це мої кошти. Хочу подарую, хочу куплю, хочу спалю.

(Умовно) я отримав гроші за (продаж товару чи послуги) щось, і я йду чесно платити податки.

 

(умовно) У мене є договір (ЦПХ) із фірмою, яка мені платить за послуги, податки сплачуються автоматично.

шозанах?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

Стоять!

(Умовно) я УЖЕ сплатив податки з того платежу. Це мої кошти. Хочу подарую, хочу куплю, хочу спалю.

(Умовно) я отримав гроші за (продаж товару чи послуги) щось, і я йду чесно платити податки.

 

(умовно) У мене є договір (ЦПХ) із фірмою, яка мені платить за послуги, податки сплачуються автоматично.

шозанах?

 

 

 

В нашій державі податки ми сплачуємо в реальності по декілька разів, з тієї ж суми.  Тобто Ви отримали зарплату сплативши всі податки на доходи і т. д. , но коли Ви оплачуєте будь-який товар чи послугу, то знову платите податки , наприклад акцизи, пдв та купу різноманітних зборів. 

 

Кошти виходить Ваші, податки сплачено, но наші чиновники хочуть з тієї ж суми взяти податки ще й з тієї людини яка отримала від Вас гроші.

 

За Приват банк також чув цю інформацію від знайомого. Но сама подача цієї інформації в інеті якась дивна, як спам, щоб налякати людей, щоб боялись робити платежі за товари через картку Приват банку

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС часто посилає інших гуглити, хоча сам цього робити не хоче.

Це першоджерело. Тут написано популярно. 

з.і. стосується ВСІХ банків, а не тільки ПБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Lovetstiney сказал:

но наші чиновники хочуть з тієї ж суми взяти податки ще й з тієї людини яка отримала від Вас гроші.

Взагалі-то це вже не ваші гроші, а людини, яка їх від вас отримала і відповідно повинна сплатити податок з доходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, volks сказано:

Взагалі-то це вже не ваші гроші, а людини, яка їх від вас отримала і відповідно повинна сплатити податок з доходу.

 

Ну впринципі Ви правильно кажете, но по даній системі ми з одніє і тієї ж суми сплачуємо податки декілька раз .

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Lovetstiney сказал:

 

Ну впринципі Ви правильно кажете, но по даній системі ми з одніє і тієї ж суми сплачуємо податки декілька раз .

 

 

А то нічого, що з тих грошей, що ви отримуєте зарплату, вже хтось сплатив податки і розрахувався за товар чи прслугу з вашим роботодавцем. То може і вам не платити податки, бо з цих грошей вони вже були сплачені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

А то нічого, що з тих грошей

Абсолютно нічого.

Одне діло якщо ти підприємець і займаєшся підприємницькою діяльністю, платиш податки і все таке.

Зовсім інше, коли ти продаєш час від часу чесно куплену річ котра тобі вже не потрібна, з котрої ти виріс, інше.

І тут намальовується держава і каже "а фуй тобі, хочеш позбутися за гроші, то заплати мені процент, інакше можеш її викинути, спалити і т.д"

Іншими слова держава хоче накласти лапу на все, така собі монополія на здирництво. А-ля "криша 90-х" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, S30 сказал:

Абсолютно нічого.

Одне діло якщо ти підприємець і займаєшся підприємницькою діяльністю, платиш податки і все таке.

Зовсім інше, коли ти продаєш час від часу чесно куплену річ котра тобі вже не потрібна, з котрої ти виріс, інше.

І тут намальовується держава і каже "а фуй тобі, хочеш позбутися за гроші, то заплати мені процент, інакше можеш її викинути, спалити і т.д"

Іншими слова держава хоче накласти лапу на все, така собі монополія на здирництво. А-ля "криша 90-х" .

Одне діло, коли ти продаєш свої старі речі, а зовсім інше, коли ти соваєш з Польщі товар і тут його перепродуєш, а податків не платиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, volks сказал:

а зовсім інше, коли ти соваєш з Польщі товар і тут його перепродуєш, а податків не платиш.

А * с х@я ли* я повинен ще податок платити? Роботи з норм. оплатою практично нема, люди викручуються як можуть. І ще тим підарам податки плати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Держава робить все, щоб люди думали як її обхитрити, обманути, наіпа*ти.

Держава ніколи не була і не стане повністю прозорою, то чого ж вона хоче від людей?

 

Всраку.

Якщо є змога заробляти - будуть заробляти.

Придумають якісь сервіси, а-ля підприємці, які замість банків, будуть переправляти бабло.

І державі хєр і банкам.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Саша Иванов сказал:

А * с х@я ли* я повинен ще податок платити? Роботи з норм. оплатою практично нема, люди викручуються як можуть. І ще тим підарам податки плати?

А схералі взагалі хтось має податки платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, volks сказано:

коли ти соваєш з Польщі товар і тут його перепродуєш, а податків не платиш.

Не плутай тверде з теплим. Регулярне совання товару з Польщі і продаж добре моніториться на таможні, а не тільки в банку.

Хоча Женя та Иванов вже й так озвучили і доповнили один одного баченням населення цієї ситуації.

Хоча мова ні про що. SunSeth достатньо дав посилань, щоб не кіпішувати. В інших випадках у вічливій формі сказати, що не їх собаче діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, S30 сказал:

Хоча Женя та Иванов вже й так озвучили і доповнили один одного баченням населення цієї ситуації.

До сраки таке бачення хитрожопе. Або платять всі, або не платить ніхто. Інших варіантів не може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, AnimaNoir сказано:

в РФ в банків є така функція типу періодичних платежів, наприклад якщо допомагаєш родичам, щоб в тебе автоматом списувало кожен місяць, певну суму з рахунку. 

В рашці, якщо банк запідозрить приватного клієнта у занятті комерцією без належного оформлення в податковій - моментально заблокує рахунок, або просто скаже - "відмовляємо вам в обслуговуванні і не хочемо вас бачити серед своїх клієнтів". Я одного разу досить велику сумму (10К у.ео.)  вивів з вебмані на карту сбєрбанка (свою) - карту заблокували і сказали пояснити походження грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

сбєрбанк, як банк, гавняний.

Хто таке сказав? Не знаю як його українська "дочка", але я користувався тим що в рашці, то клієнт-банк по кылькості наворотів - набагато краще ніж приват24.

Крім того, якість сервісу на відділеннях і по телефону на порядок вища ніж в наших банках. Ціни за обслуговування суттєво вищі ніж в українських банках, але так у всіх банках (і не тільки) рашки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Запрещено указывать, что он что-то оплачивает. В противном случае Приват банк блокирует вашу и его карту.

 

гарно "пастачальник" лякає .....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...