Перейти до змісту

Порадьте підйомник для СТО


Boomboxic

Рекомендовані повідомлення

Треба підйомник двухстоєчний для підйому легкових машин. В/п 3-3,5т.

Висота гаража - 5м.

А тепер саме цікаве: треба вибрати тип підйомного механізма, в якому я не тямлю взагалі нічого. Знаю, що є щось типу вінтового, гідравлічного, електрогідравлічного.

 

Так от, цікавить реальний досвід користування такою вєщічкою. На що звернути увагу при покупці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не гідравлічний, це постійна морока з маслом, сальниками ітд. Електричний гвинтовий на мою думку оптимальний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

якщо хочеш найдешевше і своїми руками, то в мене (здається) мають бути гвинти (з "гайками") і можливо зірочки (під цеп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.12.2017 в 08:58, searcher сказал:

Тільки не гідравлічний, це постійна морока з маслом, сальниками ітд. Електричний гвинтовий на мою думку оптимальний варіант.

Якщо з китайським, то так, а нормальні фірми ходять нормально, за умов правильного обслуговування і не перевантаження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.12.2017 в 21:39, Boomboxic сказал:

Треба підйомник двухстоєчний для підйому легкових машин. В/п 3-3,5т.

Висота гаража - 5м.

А тепер саме цікаве: треба вибрати тип підйомного механізма, в якому я не тямлю взагалі нічого. Знаю, що є щось типу вінтового, гідравлічного, електрогідравлічного.

 

Так от, цікавить реальний досвід користування такою вєщічкою. На що звернути увагу при покупці?

Хоффмани, якщо потягнеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...