Перейти до змісту

Потрібна допомога


Sashkajek

Рекомендовані повідомлення

Власне схопив вроді як вірус..він похазяйнував.спачатку бісився ноут як тікі міг потім склєк.на диск з віндою не реагує.маю дві картинки.Хто може його реанімувати?

IMG_20171201_222103.jpg

IMG_20171201_222032.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше всього вінт здох, а не вірус, насамперед треба вінта вийняти та кинути на тест, тоді все буде ясно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недумаю..зара вже грузить диск з віндовс..доходить до місця де вибирати місце установки вінди.і там якась проблема що в мене мбр а треба gpt.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Sashkajek сказал:

Власне схопив вроді як вірус..він похазяйнував.спачатку бісився ноут як тікі міг потім склєк.на диск з віндою не реагує.маю дві картинки.Хто може його реанімувати?

Ось щось подібне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sashkajek сказано:

там якась проблема що в мене мбр а треба gpt.

Как преобразовать диск GPT в MBR (навпаки - аналогічно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував пише ошибку...там тре людину яка розбирається...пішов бардак з розділами..один з важливою інформацією є...диск С пропав стало два 2неиспользлваних места..з ними нічого неможу зробити взагалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте Paragon Partition Manager Professional, колись була подібна проблема, перепробував все, тільки ця програма допомогла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Sashkajek сказано:

Недумаю..зара вже грузить диск з віндовс..доходить до місця де вибирати місце установки вінди.і там якась проблема що в мене мбр а треба gpt.

gpt вимагає коли джерело встановлення загружається в режимі uefi. Зазвичай при вборі з чого загрузитись, є декілька пунктів в один є в назві uefi в інших така ж назва але без uefi, якшо вибрати режим без uefi то проблеми з gpt не буде.

В деяких системах режим uefi вимкається чи вимикається в саммоу біосі а в меню загрузки відповідно вибору немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...