Перейти до змісту

Проблема з вінтом


Рекомендовані повідомлення

Є старий ноут, в один момент перестала працювати вінда, навіть в безпечному режимі зависає при завантажені windows\system32\drivers\avgidshx.sys
Запускаю live cd не бачить логічний диск С всі інші бачить, коли вибираю зайти на діск с, то програма зависає.

В смарті пише що жорсткий в нормі
а і ще дуже довго все завантажується,  live cd на 180мб приходилось чекати 20 хв, установщик вінди, не витримав його чекати поки він запуститься 
В мене мало досвіду в цих ділах, може хтось щось порадить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програмкою victoria з під DOSy спробуй протестувати вінт, там буде видно в чому проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хана. Купувати новий жорсткий диск терміново, зливати дані - як "застукає", буде вже пізно.

Тим більше, якщо "довго грузиться" - можна, якщо взагалі не вдається побачити розділи, можна спробувати прогнати вікторією ремап, але без фанатизму, далі - швиденько копіювати ВСЮ важливу інфу кудись, де місце є. Таке вже не ремонтується, однозначно (якщо що, піднімав інфу я далеко не з одної сотні таких дисків). Останній випадок - вже клацав трохи, запустився, побачився в БІОС (але дуже повільно і з "кракозябликом" в назві), смарт ОК, при завантаженні ВінПЕ - все висить, акроніс - все висить і т.д. Бедів було купа, після ремапу проремапило штук 200, і десь 20 - лишилося, довгий детект БІОСом, "кракозяблик" в анзві, висюки і клацання пропали, дало покопіювати інфу (98-99%).

Ну і про тестування "БЕЗ ФАНАТИЗМУ" (бо досвід є і такого, коли люди спочатку ставили тестити теровий вінт на ноуті, з якого інфа ще забиралася, просто читалися деякі файли повільно, а як заклацав назавжди після 4 -годинної Вікторії - несли мені) - якщо основна інфа на диску D, і її копіює без труднощів - спочатку, від гріха подалі, рятуєм її, потім вже тести, ремапи і т.д. У вищеописаному випадку без Вікторії взагалі не бачило дисків - С показувало як неформатований, на місці D - нерозмічена область.

Для тих, хто сумнівається, повторю ще раз - відкладувати процедуру покупки нового диска і бекапу інфи, працюючи і далі на тому, де "смарт бед", чи взагалі тормозить від бедів - не варто ні в якому разі, особливо, якщо на ньому ВСІ фото/відео/робочі файли. Я колись з кредитки жорсткий собі в такій ситуації (гарантія якраз кінчилась, беди прийшли) купував. І то у мене ще сервер бекапний з ФріНАСом є... І диск не один в ПК стоїть - просто місця для роботи не вистачало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

SMART status = BAD

 

Вінчестеру хана?

 

 

І так і ні.

по хорошому да. Варто міняти.

Якщо не використовувати у ПК / ноуті, то для кишені згодиться. Є люди, які можуть почистити таблицю СМАРТ і вінт ще поживе.

Якщо не клаціає і не тре - то поживе.

Але дані з нього варто злити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще прикол з Сігейтами, коли в смарті Reallocated sectors count покказував в різних Еверестах і Аідах величезне число, але то якраз був просто глюк, в мене таке з 3-ма було, всі досі щасливо живуть. про це навіть десь на якомусь форумі представник виробника сказав - не бійтеся, це тільки офіційна утилітка показує правильно, в тих прогах це норма. А люди боялися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За дані не переживаю, все і так синхронізовано з хмарою. В мене якраз Сігейт. Але комп не стартує, загрузка зупиняється на СМАРТі показуючи БЕД, для продовження треба натиснути Ф1. І не перегружається не бачить вінта. Треба вимкнути і тільки тоді увімкнути. Коли комп включений, то навіть не помітно, що він глючний, не клацає, не підвисає і т.д. Лише коли Вікторію вмикаю, то на якомусь етапі перевантажується система, вірніше пробує перевантажитись, але не бачить вінта, тому вимикаю/вмикаю.

Гляньте на скріншот, я правильно розумію, що Вікторія не може зробити ремап цих секорів? Запускав Вікторію з флешки AdminPE, те саме.

12_31_2017-12_05_02.thumb.jpg.aeb90f1ed1376693fa8ec08b2e870cef.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel вінтами займаються у нас не багато людей .

@Asmix @eynshteyn @AlexBeeline

 

думаю, хтось із них допоможе точно :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

@nickel вінтами займаються у нас не багато людей .

@Asmix @eynshteyn @AlexBeeline

 

думаю, хтось із них допоможе точно :)

 

Так а чим вони допоможуть, якщо вінт вмирає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному випадку - лише заміна вінта з бекапом даних - йому, на превеликий жаль, таки триздець. Повний. Якщо вже і ремап не робиться, ну, правда, то не з-під ВінПЕ, а з ДОСівської Вікторії з того ж Hiren's Boot CD варто робити (його і з флешки пусканути можна).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, nickel сказано:

Так а чим вони допоможуть, якщо вінт вмирає?

Я вище писав - почистити таблицю Смарт.

тоді система не буде верещати що йому абзац.

Крім того, може щось і по живленню.

З рештою точно скажуть.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший раз чую, що СМАРТ можна "почистити"? Ти сам таке робив? Ну чи тобі? Бо не вірю.

 

On 31.12.2017 at 14:10, nickel сказано:

Але комп не стартує, загрузка зупиняється на СМАРТі показуючи БЕД, для продовження треба натиснути Ф1. І не перегружається не бачить вінта.

в деяких материнках можна в БІОСі відключити перевірку СМАРТА...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.12.2017 в 15:35, AgentSmith13 сказал:

В даному випадку - лише заміна вінта з бекапом даних - йому, на превеликий жаль, таки триздець. Повний. Якщо вже і ремап не робиться, ну, правда, то не з-під ВінПЕ, а з ДОСівської Вікторії з того ж Hiren's Boot CD варто робити (його і з флешки пусканути можна).

ДОСівська Вікторія є на AdminPE, але чомусь не хоче сканувати, еррор і все. Рідна сігейтовська прога SeaTools також не може нічого зробити ні з під вінди ні з під доса.

39 минут назад, jack74 сказал:

в деяких материнках можна в БІОСі відключити перевірку СМАРТА...

Поки що так і зробив. Але кожен раз під час загрузки вінди вискакує  чекдіск, чекдіск також не робиться через помилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Deemon сказано:

ну і для лікбезу - сабж

да, згоден, забув я про цей комплекс... Але, по-перше, сумніваюсь, що він є у когось в Луцьку, по-друге, в даному випадку, певно затрати не варті того 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

. Але, по-перше, сумніваюсь, що він є у когось в Луцьку

ти не сумнівайся, є, і не в однієї людини, і да, сабж допомагає, починаючи від найпростіших випадків, де гамняні інтерфейсні кабелі набивають ерори в еепром контроллера, і до геморойних, де знімається інфа, котра коштує на порядок чи порядки більше чим вартість носія який попадає до спеців в стані коми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

да, згоден, забув я про цей комплекс... Але, по-перше, сумніваюсь, що він є у когось в Луцьку, по-друге, в даному випадку, певно затрати не варті того 

Та можна і копійчаним USB to TTL скидати.

Якщо стаття не відкривається, спробуйте з увікненим впн, бо в мене на укртелекомі пікабу блокується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...