Перейти до змісту

Обнуліть карму(репутацію) на сайті


HWman

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, vaz75 сказал:

ВТФ? Обнулись сам (створи новий аккаунт).

Неможна.
 

1 час назад, VojinSvitla сказал:

Мені б твої проблеми чоловіче

Хто сказав, що це проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, HWman сказано:

Який же я професор? Обнуліть мені будь ласка лічильник.

це бачить лише той, хто зайде в твій профіль. Напишеш ще кілкьасот постів  - їх підтримають і додадуть репи. І буде не професор, а Гуру. Чи ще там хтось.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єєє, дискусії епохи "Луцьких мереж" :)

Відродіть ftp, внутрішній трафік і фотакомівській сервер КС 1.6) А ще Commfort і DC++)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, я серйозно, невже не можна щось там у базі даних підкрутити щоб лічильник обнулився? До кого то треба звертатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, HWman сказал:

Та ні, я серйозно, невже не можна щось там у базі даних підкрутити щоб лічильник обнулився? До кого то треба звертатись?

Візьми дуала помінусуй, він тобі швидко карму обнулить. :)

 

п.с. Ютуб - гавно, продам камеру, обнуліть карму... Депресія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, d.u.a.l сказал:

Е ні, я злопамятний, я в мінуса загоню. А можу і навпаки, але кому то я розказую, ти ж і сам добре знаєш. До сих пір пече, що постійно про мене згадуєш?

Пече? Ти по собі судиш? Не пекло і не підгорало, на відміну від тебе. Але кому я розказую.

Постійно? Пруфи або балабол..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.11.2017 в 15:24, HWman сказал:

Обнуліть мені будь ласка лічильник.

Може ти  помилився і тобі треба:

 

 

Цитата

Прибегает пациент к врачу и орет:
- Доктор, срочно кастрируйте меня! Быстро!
- Подождите, дорогой мой, это сложная операция...
- Доктор, умоляю, кастрируйте меня сейчас же!
Ну все, прошла операция, все удачно, привозят его
в палату, заходит врач и спрашивает:
- А зачем такая спешка?
- Понимаете, доктор, я женился на еврейке...
- Так там же обрезать надо.
- А я что сказал?!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, vaz75 сказал:

Може ти  помилився і тобі треба:

 

 

 

Ділити треба на нуль,  тоді матриця дасть збій. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, d.u.a.l сказал:

Склєроз, батєнька? Шкода, пошук по моєму ніку не працює, але навіть ввівши "дуал" третім результатом є якраз твій висер:

Тобто, щонайменше двічі лише за півроку ти без причини про мене згадуєш, видно що ще п'ята точка не остила й досі. Це вже не рахуючи коментів-"сміхуйочків" на мої повідомлення

 

 

В мене на тебе лиш одна реакція:

 

Не звізди - це не за пів року, це взагалі весь "компромат", що ти зміг на мене нарити. Знаючи твою упоротість, я впевнений, що рив з дня моєї реєстрації на Борді, навіть не дивлячись на те, що я на три  роки раніше за тебе зареєстрований. Було б більше, ти б кожну згадку окремим лінком і коментарем оформив.

Ну давай подивимося що ти нарив: Слово "чотаржу"? Ти дійсно упоротий. Я тебе коментував, а не згадував. Можеш так кожен матюк в свою адресу записати. Не зупиняйся.

Залишився один єдиний пост, і той 7 місяців тому, а не пів року, як ти звіздиш. Тобто останні пів року ти Нікелю накуй не здався, як і всі роки до цього.

Ти ж людям поясни, що ти маєш на увазі під "сміхуйочками на мою адресу", що це не мої пости, бо моїх виявляється аж 1, а інших адекватних людей, які також познайомилися з відомим "кармадрочером всея Борди". І що мінусуєш їх лише за те, що їх плюсує Нікель. А відео хороше, ти його собі залиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.11.2017 в 22:06, d.u.a.l сказал:

Склєроз, батєнька? Шкода, пошук по моєму ніку не працює, але навіть ввівши "дуал" третім результатом є якраз твій висер:

Тобто, щонайменше двічі лише за півроку ти без причини про мене згадуєш, видно що ще п'ята точка не остила й досі. Це вже не рахуючи коментів-"сміхуйочків" на мої повідомлення

 

 

В мене на тебе лиш одна реакція:

 

Скільки ентузіазму пропадає, ех... Вам би його у правильне русло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...