Перейти до змісту

Формула "як впарити автозапчастини в тридорого"


laser

Рекомендовані повідомлення

Примітка. Автору даної теми не шкода 20 грн, але хамське відношення до клієнтів напрягає не абияк.

 

Мені, як і кожному власнику автомобіля рано чи пізно приходить час купувати з/ч. Ясна річ всі ми шукаємо де дешевше і якісніше.

В пошуках різних магазинів наразі всі дороги звелись до Реал-Авто real-avto.com.ua

Це один з найдешевших магазинів у Луцьку, на Волині і по Україні вцілому. Є і інші, правда. Один я банально не записав, і уже не знайду, можливо хтось ще щось порадить.

Фактично усі з/ч нові і б/у ввозять з Європи (найчастіше Польщи) через нас - Луцьк, Ковель. А далі перепродують по всій Україні. В цьому нам повезло.

Все було б класно, якби продавці Реал-Авто не хотіли б наєгорити покупця.

Схема у них приблизно така:

 

Вибираєш запчастину на сайті онлайн, наприклад умовно 350 грн. Пише є на складі, тобто чекати не треба. видача в цей самий день.

Ок. Заходимо в магазин, називаємо цю деталь. продавець називає ціну 400 грн. І так на усі товари "націнка" 10-20%

А далі починається саме цікаве.

На запитання чому в магазині дорожче ніж на сайті розказують різні байки. Що я тільки не чув:

— Курс долара змінився за ніч чи за пару годин.

— на сайті треба платити карткою, а там страшено велика комісія, завдатки, банківські відсотки, ще якась муть... а тут готівкою дешевше

— На сайті нічого робити не треба продавцям. лише кілька раз передзвонити, а в магазині, вони мусять іти на склад, шукати з/ч, це ж така робота. от за неї і доплата

Разом з тим вони не заперечують цін сайту, і кажуть, хоч дешевше - бери роби замовлення там.

В принципі так і роблю, але обслуговування нижче плінтуса. Можливо назло, можливо халатність. Але отримати товар у зазначені строки я ще ні разу не зміг.

Якщо товар був у Луцьку, то мені чешуть що він десь на складі у Рівному, на другий день розказують що у Львові. Машина їхала не доїхала. свята були, забули провтикали.

В підсумку замовлення яке можна було б забрати в 1-2 дня розтягується на тиждень, і їм постійно треба нагадувати про нього.

Магазин касового апарата не має! Виписують тільки товарні чеки якщо дуже попросити. Таким чином проконтролювати лохам ціну не вийде. Кожен менеджер має собі мзду в 10-20% від проданого офлайн, яку кладе в карман готівкою, пробиваючи товари на складі по ціні сайту.

 

В процесі очікування замовлень було здійснено кілька вилазок на Формулу на варшавці. Чисто роздивитись обстановку там =)

Заходим в один контейнер за цією ж запчастиною -ціна умовно 500 грн.

В другому - 600, в третьому 700. На зауваження продавцям що їхня ціна м'яко кажучи не ринкова і що я від них іду, починають співати своїх пісень:

— почекайте, зараз пошукаю дешевше, о! є! беріть за 625 грн =) — мля, а чого зразу не було?

— ну тільки для вас знижка 100 грн, беріть за 600! — за 5 секунд знижка в 100 грн, непогано =) якщо ще трохи покиснути, можуть і ще спустити.

і так далі. Примітно що більшість цих магазинчиків пропонує взяти товар під замовлення (як не важко догадатись з магазину вище) з доставкою протягом 2-4 год. але ясна річ на 50% дорожче ніж в тому ж магазині.

Відтоді на Формулу не хожу.

 

Кожному товару свій покупець, ціна може бути висока, але коли тебе хочуть тупо на@пати на пустому місці це блін бісить.

Приблизно такі ж самі торгаші на авторинку.

Цього літа моніторив ціни на велосипеди. Підхожу: -  скільки? — $500. - Ясно, - кажу- , дорогувато. — ну то беріть за $400.

мля шо ж ти за продавець такий що за 5 секунд $100 спустив?

Зі всіх продавців велосипедів, був тільки 1 старший дядько. У ного було найдешевше від усіх. і якщо і торгувався, то в межах 5%....

 

У нас стільки багато лохів, чи просто всі хитрожопі, і хочуть намахати інших?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, Луцьк це понртовий город.:)

На формулі питав набір інструменту. Загнули на штуцер більше за такий же ніж в неті + доставка.

Так що маєм те що маєм.

Живуть по принципу "Наїби ближнього свого поки він не наїбав тебе і воздасться тобі."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вищеописане - це це формула.

Менеджер - барига-паразит.

А те що в інтернет-магазині парять мізки - це ненадійний магазин.

За ринок - десь тема була, купляю там тільки те, чого не можу знайти взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут є тема про луцькі інтернет-магазини. Реал-авто дійсно зкурвився останнім часом. Крайній раз брав на viacars.in.ua, ціни в них як на мене найдешевші, поки претензій нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

Про Реал Авто це 100%! Що про ціну та строки доставки, що про культуру спілкування, обслуговування навіть писати не хочеться. Думав, можливо, що може то я такий клієнт вибагливий. Як виявляється, не один...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато людей просто не мають часу ходити по магазинам,або просто лазити на формулі,щоб зрозуміти хоч приблизно шопачьом,з сіл багато їдуть і просто не знають де краще чи дешевше,в інтернеті ще 50% не вміють вибирати/купувати,то чого вони відразу лохи;), це все на совісті  тих хто впарює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка совість, про що ви кажете? Ми живемо в епоху дикого капіталізму. Прибуток, ось наше все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам барижу запчастини..тож беру на реал авто як промоніторю ціну і там дешевше і швидше..зразу були проблеми потім поставив на місце і все чотко дзвонять раз як заказ зроблю і ще раз як товар прийде..тож якщо поставите продавця на місце то проблем немає..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Laser, чого паритись? У луцьку більше десятка інтернет магазинів. Ціна +/- однакові. Вибирай будь-який. Передзвонив, замовив, приїхав і забрав. Ні черг, ні ходіння. А на базар уже давно не варто ходити, ціни - космос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж замовляв пару разів на Реалі. Один раз запчастину привезли під замовлення не ту що замовляв, повернув назад. Почали парити мізки що кошти повернуть за винятком комісії, яку зняли за переказ коштів. Оскільки запчастина не дешева, комісія була відчутна. Гроші таки вернули в повному обсязі, але про важкість роботи, мою помилку що ніби не поставив галочку перевірити сумісність, митниці та черги та ін. лапшу розказували довго і неприємно.

Ціни наче найдешевші, але коли записуєшся на СТО, а запчастини немає чи не та - задумуєшся по співвідношення економія/час-нерви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Natik сказано:

Laser, чого паритись? У луцьку більше десятка інтернет магазинів. Ціна +/- однакові. Вибирай будь-який. Передзвонив, замовив, приїхав і забрав. Ні черг, ні ходіння. А на базар уже давно не варто ходити, ціни - космос

залюбки купуватиму в інших. дайте посилання чи назви.

багато магазинів туп оне вказують свою адресу. навіть роздрібної точки видачі нема. тільки склад і сайт.

одни раз сам в такому купував, забирав з рук на 33му. =)

3 годин тому, Selbeor сказано:

Ось тут є тема про луцькі інтернет-магазини. Реал-авто дійсно зкурвився останнім часом. Крайній раз брав на viacars.in.ua, ціни в них як на мене найдешевші, поки претензій нема.

бачу посилання, буду юзати інші магазини.

посилання давати не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут на сайті взагалі, як аукціон відбувається, вам звонять і дублюють на E-mail  пропонують запчастину і ціну різні поставщики, а ви обираєте хто вам кращий.

https://www.zapchast.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останіх 2 роки купляю запчасті в ПітСтопі або в Бусмаркеті зі знишкою цени дешевші інтернет магазинів .В них великі склади в луцьку і якщо нема запчасті в магазині замовляєш і через годину приходеш і забераєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sacha d сказал:

Останіх 2 роки купляю запчасті в ПітСтопі або в Бусмаркеті зі знишкою цени дешевші інтернет магазинів .В них великі склади в луцьку і якщо нема запчасті в магазині замовляєш і через годину приходеш і забераєш.

Бідні мої очі...:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, vaz75 сказал:

Бідні мої очі...:blink:

може то іноземець, нещодавно мову вивчив, тому з помилками й без ком пише :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, MANJAK11 сказал:

може то іноземець, нещодавно мову вивчив, тому з помилками й без ком пише :D

"я русский бы выучил только за то, чтоб "иностранца" послать строго на йух" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще може бути клон чи чергова реінкарнація продавець111 :) Він, тут самий головний *поліглот* :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 годин тому, sacha d сказано:

запчасті в ПітСтопі або в Бусмаркеті зі знишкою цени дешевші інтернет магазинів

 

Не вводьте людей в оману. В пітстопі завжди ціни вищі (навіть з їхньою "знижкою"). Переконався уже не раз. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Student91, ти  адвокат @sacha d? Я не "дойо..увася", воно реально ріже очі. І мені завжди є що сказати. Та, якщо судити по твоєму ніку, тобі та мова близька. Вибач, що зачепив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а там тіпа по барабану чій фірма робить запчасть? тупо шарова опора на модель авто і усьо?

я наприклад, вибирав на ланос і вибрав CTR із того, що було у наших і в інтернетах, там де видно картінку. а не просто тупо номер і тд тп.

в чувака на формулі по ланосам - 255 за шт

на формулі в пітстопі - 215

магазин ольга щось забув,  при тому, ще й показали паддєлка версус арігінал, дякую їм за це, стоп, там вроді був рульовий наконечник, опора іншої "всім відомої фірми" :)

в інтернеті така штука 195 і далі як захоче

на львівській - 220, подивився, QR сканер викінув на сцайт CTRa, болти, гайкі вроді схожі,як на відео "как отличить подделку CTR", написи знизу на закатці вроді теж схожі, ну і усьо, задовбав цей совєтскій підхід до справи взяв і поставлю

може так і треба, а не умнічать де дешевше на 20-50 грн і чи не под*обка і тд і тп ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без реклами, але останні два роки замовляю автозапчастини в WestPart https://westpart.com.ua/

 Ціни завжди актуальні, набагато нижчі ніж на формулі, доставка швидка, іноді швидша, ніж передбачена на сайті, єдиний мінус, якщо треба вже, то на складі таких запчастин може не бути, тільки під замовлення, тобто інтернет магазин для планового ремонту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також не реклама, але людина просила порадити інтернет магазин з нормальними цінами, станні роки 4 замовляю запчастини на https://atr.com.ua/  ціни нижні ніж в згадуваному вище реал-авто, багато позицій знаходиться не в Україні, якшо не горить і є змога трожи почекати - можна купити те що треба на порядок дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, ntzeppelin сказано:

на порядок дешевше

на порядок - це в десять раз, менше пафосу і нахвалювання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...