Перейти до змісту

Меблі на кухню


ZaZik

Рекомендовані повідомлення

Власне хотілося б отримати контакти майстра, з яким мали справу і можете його рекомендувати. Бо реклами багато, а на кустарщину страшно нарватись. Особливо буду вдячний за контакти з фото роботи.

Дуже дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s, диявол криється в деталях - як все підігнано, заточено і тп. Загальний вигляд у всіх гарний.

Ціна за м/п при якій фурнітурі? Цікаво скільки майстер взяв за роботу.

Імхо, несмак, і майстер нічого кращого не нарадив. Сам я не мєбєльщік і не дизайнер, так, на хлопський розум. Як раз собі роблю кухню, сам, вперше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Vadimm said:

Dima4s, диявол криється в деталях - як все підігнано, заточено і тп. Загальний вигляд у всіх гарний.

Ціна за м/п при якій фурнітурі? Цікаво скільки майстер взяв за роботу.

Імхо, несмак, і майстер нічого кращого не нарадив. Сам я не мєбєльщік і не дизайнер, так, на хлопський розум. Як раз собі роблю кухню, сам, вперше.

та нормально, "без ізлішеств". зекономили тільки на підствітці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm а яка ж там фурнітура? На око визначили? Що кидається в очі,то платиковий плінтус по столешні.А всередині...Може там Blum з доводами.І шухляди з Metabox.Авентус вже є,бачу.А то не дешева річ.Так що,якщо Вам кольори не подобаються,то немає чого хаяти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, нічого я на око не визначив, того і питаю. 

Зрозуміло, що якщо того Руслана радять, значить замовника все влаштовує, але може він й за роботу взяв як за крило Боїнга.

Крім того що не подобається мені, як дилетанту, колір/комбінація кольорів (сірі однотонні стіни і стільниця), так ще й зліва від варочної поверхні відсутня плитка/фартук, як добре шкварчатиме на сковорідці, то стіна буде гарна). І майстер це не виправив, навіть якщо це вина замовника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vadimm сказал:

zigorko, нічого я на око не визначив, того і питаю. 

Зрозуміло, що якщо того Руслана радять, значить замовника все влаштовує, але може він й за роботу взяв як за крило Боїнга.

Крім того що не подобається мені, як дилетанту, колір/комбінація кольорів (сірі однотонні стіни і стільниця), так ще й зліва від варочної поверхні відсутня плитка/фартук, як добре шкварчатиме на сковорідці, то стіна буде гарна). І майстер це не виправив, навіть якщо це вина замовника.

Ну от і навіщо так робити? В людини кухня ВЖЕ Є. Навіщо ото обкакувати? Хіба в цьому було питання ТС-а. Раз вона прийняла і оплатила роботу, значить все їй подобається. Щодо несмаку, то це твій колір фломастерів, а у інших - інший. Так що тримай свою "експертну " думку про смаки і дизайни при собі. Щодо фартуха зліва, можливо там ще буде скляна експозиція до стелі :) (а насправді власник цієї кухні "наб'є шишки", і докладе плитку, то нескладно буде зробити постфактум). А от щодо світла, то в проекті ж є, без нього буде важко темними вечорами, може ще з'явиться з духовкою і витяжкою - дротик в стелі там якийсь стирчить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Ну от і навіщо так робити? В людини кухня ВЖЕ Є. Навіщо ото обкакувати? Хіба в цьому було питання ТС-а. Раз вона прийняла і оплатила роботу, значить все їй подобається. Щодо несмаку, то це твій колір фломастерів, а у інших - інший. Так що тримай свою "експертну " думку про смаки і дизайни при собі. Щодо фартуха зліва, можливо там ще буде скляна експозиція до стелі :) (а насправді власник цієї кухні "наб'є шишки", і докладе плитку, то нескладно буде зробити постфактум). А от щодо світла, то в проекті ж є, без нього буде важко темними вечорами, може ще з'явиться з духовкою і витяжкою - дротик в стелі там якийсь стирчить..

Підпишусь під кожним словом.

А з приводу фартуха що за шишки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, ZaZik сказал:

А з приводу фартуха що за шишки?

Шишки у вигляді плям жиру, які будуть на стіні зліва від варочної поверхні, де не доклалена плитка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, ZaZik сказано:

Підпишусь під кожним словом.

А з приводу фартуха що за шишки?

кухня вартувала тисяч 20. чи то 22.
все зроблено якісно і в термін



 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, zigorko сказано:

Vadimm а яка ж там фурнітура? На око визначили? Що кидається в очі,то платиковий плінтус по столешні.А всередині...Може там Blum з доводами.І шухляди з Metabox.Авентус вже є,бачу.А то не дешева річ.Так що,якщо Вам кольори не подобаються,то немає чого хаяти)

мені плінтус сподобався) всі інші були надто громісткі. В фурнітурах я не розбираюсь. просив якісну, яку поставили хз. але поки все працює без наріканнь. за 7 місяців використання.
Ця штука шо піднімає відразу 2 фасади - варта своїх грошей. Ніякий газовий піднімач і близько не стояв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, я ж написав, що я дилетант, з хлопським розумом, не мєбєльщік і не дизайнер, щоб до моїх слів відповідно ствились, і не підколювали "експертом в кавичках". Не потрібно бути кимось із перелічених експертів щоб сказати те що я там сказав. Як не треба бути кухарем щоб сказати що суп гавно.

А форум існує щоб на ньому писали а не тримали думку при собі. Хто не хоче щоб вставляли "експертну думку" - пише в приват, в вайбер, обговорює при особистих зустрічах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Vadimm сказал:

vaz75, я ж написав, що я дилетант, з хлопським розумом, не мєбєльщік і не дизайнер, щоб до моїх слів відповідно ствились, і не підколювали "експертом в кавичках". Не потрібно бути кимось із перелічених експертів щоб сказати те що я там сказав. Як не треба бути кухарем щоб сказати що суп гавно.

А форум існує щоб на ньому писали а не тримали думку при собі. Хто не хоче щоб вставляли "експертну думку" - пише в приват, в вайбер, обговорює при особистих зустрічах.

Коли ти усвідомиш наступну річ, то більше не даватимеш таких коментарів: уяви ти придбав авто, до прикладу Гольф7 1, 4 DSG (:D), про яке мріяв, їздиш, не можеш нарадітися економічністю, дизайном, прямокутними обрисами, потужністю, тишою в салоні, кортше, отримуєш кайф. І так би ти ще довго їздив і радів життю. Але ось на форумі, на кшталт Борди, хтось тобі пише: "блін, як ти міг цього обрубка купити, та й ще 1,4, в якому цепки летять через одного, а DSG - це взагалі пздц, хоч би 40 тисч набігав. про колір я взагалі промовчу". Яка твоя реакція буде? Звісно ж ти пошлеш того вилупка подалі. Чи може подякуєш? Але хробачок тебе вже гризтиме і ти проштудуєш купу форумів тематичних, де дійсно знайдеться парочка воділ із прокрученим розподільчим валом, і вгробленими DSG. І на цьому кайф закінчиться. Ти чекатимеш коли вже цепок гавкне чи корбка крякне, хоча таке навряд станеться.

Поради можна звісно ж давати, але нет в такій категоричній формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Коли ти усвідомиш наступну річ, то більше не даватимеш таких коментарів...

 

Серьога, хто б ото говорив :). Ти он мені свято "підпортив" своєю "гречкою" і їсть мене тепер хробачок, продався чи не продався я за куліш :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

 

Серьога, хто б то говорив :). Ти он мені свято "підпортив" своєю "гречкою" і їсть мене тепер хробачок, продався чи не продався я за куліш :D.

То не моя гречка, нє нада "ляля"

Точно підпсував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

То не моя гречка

 

Під виразом "Своєю гречкою", мався на увазі твій коментар.

 

3 минуты назад, vaz75 сказал:

Точно підпсував?

 

Та облиш :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

Та облиш :).

Не можу, сьогодні не спатиму вночі, провина задавить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, vaz75 сказал:

Не можу, сьогодні не спатиму вночі, провина задавить :D

 

А шо ти думав, отако собі? Я сьогодні в пів 5-ї ночі прокинувся і не спав до самого підйому на роботу :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

 

А шо ти думав, отако собі? Я сьогодні в пів 5-ї ночі прокинувся і не спав до самого підйому на роботу :D.

А сьогодні ще й  власники сьомих Гольфів не зможуть заснути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Юріч сказал:

 

А шо ти думав, отако собі? Я сьогодні в пів 5-ї ночі прокинувся і не спав до самого підйому на роботу :D.

Отакої. Більш не писатиму - призводить до порушень сну інших :D

Хоча може то той "продажний" куліш назад просився? :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, vaz75 сказал:

Отакої. Більш не писатиму - призводить до порушень сну інших :D

Хоча може то той "продажний" куліш назад просився? :0016:

 

Ні, виною всьому коньячок :rolleyes:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, ви б краще ТСу толкових майстрів радили, а не ото фігньою займаєтесь)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Dima4s сказал:

Хлопці, ви б краще ТСу толкових майстрів радили, а не ото фігньою займаєтесь)
 

В мене кухня є, а от майстрів ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...