Перейти до змісту

Сайти розрахунку маршруту


jack74

Рекомендовані повідомлення

Вчора попросили розрахувати маршрут поїздки автомобілем. Не GPS, не для навігатора, а просто щоб на папері роздрукувати. Полазив швиденько по сайтам, особо не вишукував, найбільше сподобався (по можливості збільшувати карту на весь екран, по можливості нормально скопіювати і роздрукувати маршрутні точки на листок) use.pp.ua/route/. Точно такий же маршрут "розраховується" і на багатьох інших схожих сайтах (всі вони явно одним джерелом користуються, Гуглом, певно), але вони менш зручні мені траплялись.

Але... Просили ще роздрукувати список - послідовність населених пунктів по розрахованій трасі, а от такого функціоналу я не знайшов... Можливо хто знає які гарніші сайти, а може і такий функціонал де бачили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, jack74 сказал:

Вчора попросили розрахувати маршрут поїздки автомобілем. Не GPS, не для навігатора, а просто щоб на папері роздрукувати. Полазив швиденько по сайтам, особо не вишукував, найбільше сподобався (по можливості збільшувати карту на весь екран, по можливості нормально скопіювати і роздрукувати маршрутні точки на листок) use.pp.ua/route/. Точно такий же маршрут "розраховується" і на багатьох інших схожих сайтах (всі вони явно одним джерелом користуються, Гуглом, певно), але вони менш зручні мені траплялись.

Але... Просили ще роздрукувати список - послідовність населених пунктів по розрахованій трасі, а от такого функціоналу я не знайшов... Можливо хто знає які гарніші сайти, а може і такий функціонал де бачили?

Не розумію, навіщо вигадувати велосипед, гугл мапс дозволяє прокласти маршрут, хоч покроково, і переслати його на смартфон, завантажити карти по цьому маршруту на нього і користуватися без інтернета.

2017-09-28.png

Screenshot_2017-09-28-09-27-24.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, vaz75 сказано:

Не розумію, навіщо вигадувати велосипед, гугл мапс дозволяє прокласти маршрут, хоч покроково, і переслати його на смартфон, завантажити карти по цьому маршруту на нього і користуватися без інтернета.

:) уяви собі, не у всіх є смартфони і не всі вміють користуватись "інтернетами", "гуглами" і іншими сучасними досягненями прогресу :)

Я ж чітко написав 

7 годин тому, jack74 сказано:

Не GPS, не для навігатора, а просто щоб на папері роздрукувати.

Так от знаєш десь функціонал, котрий може видати перелік населених пунктів списком? Бо твій "гуглмапс" теж цього не вміє, а це було головним запитанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Selbeor сказано:

Деллу я знаю (гуглом теж вмію користуватись ;)), але вона не видає список населених пунктів, лише копіює карту з гуглмапс. Сайт-посередник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, jack74 сказано:

Деллу я знаю (гуглом теж вмію користуватись ;) ), але вона не видає список населених пунктів, лише копіює карту з гуглмапс. Сайт-посередник

Такого функціонала (список населених пунктів) не дає API Google Maps, от його і ніде нема.

Колись бачив один єдиний російський сайт, де це було реалізовано, але от чи на основі API Google Maps чи Яндекс чи навіть щось своє - не пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

37 хвилин тому, jack74 сказано:

може видати перелік населених пунктів списком? 

ви серйозно, чи прикалуєтесь?

наприклад маршрут луцьк львів умовно кажучи проходить через 250 населених пунктів. що їх всі списком видавати? людині воно треба???

підтримую vaz75, функціональність maps.google.com на висоті. хоча гугл не дуже адаптований під наші реалії, і, звичайно, має свої мінуси.

є підказки де звертати/повертати і куди їхати/йти.

нема смарта, друкуй на листку. колись так і робив, коли не хотів тел. діставати в дорозі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найдіть 10 відмінностей :)

гугл мапс - маршрут - покроково

і порозгортати елементи маршруту

там же є кніпочка дял друку

11111111111.JPG

2222222.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich, так а хто ж сперечається? Я ж від самого початку написав

7 годин тому, jack74 сказано:

Точно такий же маршрут "розраховується" і на багатьох інших схожих сайтах (всі вони явно одним джерелом користуються, Гуглом, певно)

 

 

4 годин тому, laser сказано:

ви серйозно, чи прикалуєтесь?

наприклад маршрут луцьк львів умовно кажучи проходить через 250 населених пунктів. що їх всі списком видавати? людині воно треба???

Ну раз людина попросила, то певно їй треба, нє...

7 годин тому, jack74 сказано:

Вчора попросили розрахувати маршрут поїздки автомобілем. Не GPS, не для навігатора, а просто щоб на папері роздрукувати. ...

Але... Просили ще роздрукувати список - послідовність населених пунктів по розрахованій трасі, а от такого функціоналу я не знайшов... Можливо хто знає які гарніші сайти, а може і такий функціонал де бачили?

Чи я так, від немачиогоробити цікавлюсь? І уяви собі, навіть не до Львова, а аж на другий кінець Польщі, уявляєш який там список буде! :)  якщо тут в тебе тільки до Львова на 140км аж 250 нарахувалось ;) (а в реальності біля 30ти)

 

4 годин тому, laser сказано:

підтримую vaz75, функціональність maps.google.com на висоті. хоча гугл не дуже адаптований під наші реалії, і, звичайно, має свої мінуси.

є підказки де звертати/повертати і куди їхати/йти.

нема смарта, друкуй на листку. колись так і робив, коли не хотів тел. діставати в дорозі.

Дякую за "цінну" пораду, капітан Очевіднасть, але саме те я й хочу зробити - РОЗДРУКУВАТИ (читай цитату вище, виділив жирним спеціально).

 От тільки лише Гугл не видає того, що мені потрібно - списка населених пунктів по трасі. Гуглмапс видає маршрутні точки - де повернути, куди перелаштуватись, якої смуги триматись, а от прив'язки до населених пунктів, а тим більше можливості виводу у вигляді списку, він не має... 

А саме це й шукаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jack74 сказано:

vampirich, так а хто ж сперечається? Я ж від самого початку написав

Сайт, який показує той же гугл мапс, маршрути прокладає через гугл мапс, інформацію покроково видає з гугл мапс, тіко справа а не зліва і іншим шрифтом, дає можливість друкувати той маршрут, так же як гугл мапс.. коротше тупо використовує функціонал гугл мапс...

але гугл мапс незручний..

а цей сайт те що треба.

оце і озадачило мене і можливо інших користувачів...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, jack74 сказал:

...Просили ще роздрукувати список - послідовність населених пунктів по розрахованій трасі, а от такого функціоналу я не знайшов... Можливо хто знає які гарніші сайти, а може і такий функціонал де бачили?

Тут є частина основних населених пунктів і нормально друкується https://lardi-trans.com/useful/distance/?&town1=Київ&town2=Луцк%3B+Украина%3B+Волынская+обл.&country_out=on&marh_type=2&reserv=on&action=submited

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

По-моєму хтось собі шукає додатковий гемор на голову, типу "як вдягнути шорти, але не через ноги". Гуглмапс - не підходить, друковані "заводські" карти - не підходять. Підходять тільки танці з бубном. Вибачте, але у вік цифрових технологій, коли третина пенсіонерів ходять зі смартами і у всіх передплачений інтернет - це брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або я чогось не розумію, або карта автомобільних доріг (Польщі, як я зрозумів), а ще краще атлас автомобільних доріг купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо хтось не розуміє українську мову, то я ж не навчу  :)  Можна спробувати перечитати ще раз, і ще раз, і якщо все-одно не зрозуміло, то краще вже тихенько пройти мовчки повз і не встрягати ;) 

Запитання ж написано було чітко, чи не знає хтось функціонал,

On 28.09.2017 at 10:16, jack74 сказано:

котрий може видати перелік населених пунктів списком?

а не про яку мапу взяти, чи як доїхати

 

археологи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джек, ти не заганяйся. Я ж нормально написав, без підй₴бів. Я читав уважно все що ти написав. І все одно не розумію, чому атлас автодоріг не підходить? Намалюй маркером в ньому той шлях, по якому їхати, там і всі населені пункти надруковані по маршруту. Поясни спокійно, що не так? Намагаєшся щось підказати, а тебе ще носом макають....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

. І все одно не розумію

А це й не обов'язково.

Розумієш, все просто - поставлено "техзавдання": потрібен список населених пунктів по трасі". Все! Не пораду запитали, як їздити, як доїхати, чим користуватись і т.д., а СПИСОК. Для чого далі розводити холівар і флуд про "це брєд", про "пенсіонерів з смарфонами" і про "в то врємя, как касмічєскіє караблі бараздят..."? Бо "борда така борда"?

 

ПиСи: це не на тебе реакція була, це до @Vadimma більш було написано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от чесно,@jack74, ти на стільки заморочився відповідями на відповіді на питання про пошук міфічної проги, що можна б було за цей час роздрукувати мапу (чи її частини) з того ж гуглмапса і ручками написати потрібні міста СПИСКОМ, можна навіть пронумерувати їх і номера проставити на маршруті.

Можеш не "дякувати".

І ще, чи тобі не знати, що "борда така борда" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от чесно, де ти бачиш, щоб я заморочувався? Так і було зроблено - виписано "ручками". Питання вже давно зняте і забуте, просто тут "археолог" @Vadimm забрів в тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 Оу, айм соу сорі, тільки зараз зверув увагу на дату попереднього перед моїм повідомлення.

Завтикав, буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ati.su/Trace/Default.aspx?EntityType=Trace&City1=1771&City5=1070

Щось таке надибав. Може згодиться. Знаю, що вже неактуально, і може це зовсім не то)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...