Перейти до змісту

Порадьте комплексний сервіс по ремонту авто


Damask

Рекомендовані повідомлення

І так, в совокупності маємо наступні пункти які потребують ремонту/аналізу.
(ФОТО з низу за посиланням на Google Drive)

  1. Свистить ремінь генератора не дивлячись на те що мінявся на початку літа;
  2. Є тертя на одному з задніх коліс (колись була така ж проблема коли міняли колодки на перідніх колесах), таке враження ніби якась бляшка треться, бо звук дзвінкий;
  3. Ходова - купив стойки передні нові nipparts але враження як на табуретці їзджу, хотілося б перевірити перед-зад, можливо проблема де інде.
  4. Потрібно пофірбувати кілька точок на машині: біля задньої лівої фари, дверка, кришка капота(зразу біля логотипа ніссан), стойка
  5. Бампер перідній -  тут геть все погано, кріплення зламані (машина до мене мала пом'ятий бампер який сяк так зліпили до купи), з низу велика задира яка є проблемою коли паркуюсь біля бардюрчиків, щілини біля защіпок в районі фар теж не додають вигляду. Хотілося б розуміти чи краще купити БУ в  адекватному стані чи можна з цим щось ще придумати.
  6. Підклеїти молдинг над переднім склом так як на швидкості 110-120км\год починає видувати.
  7. Замінити доводчики на перідніх дверях;
  8. Розібратись чому не працює поворот дзеркала по стороні пасажира (сам кожух дзеркала складується, не працює тільки поворт дзеркала в середині корпусу);
  9. Вихлоп, в темі https://board.lutsk.ua/topic/214943-шукаю-послугу-ремонт-вихлопу-на-nissan-tiida/ я так і не зміг дати толку, та чомусь ніхто і не приймає до уваги що я рахую надто голосним і підозрілим шум мого автомобіля, всі чомусь знають краще. Записав відео як зараз працює машина та які вібрації\шуми чути в її роботі. Наразі найшов на шроті майже новий резонатор і банку за помірні гроші, ще в пошуках каталізатора. Однак якщо міняти то хотілося б знати що з поточним. Можливо  те що двічі (в силу відсутності інших опцій) заправлявся не якісним 92 паливом. Зараз тільки 95 на ОККО.
  10. Замінити тормозні колодки.
  11. Глянути чому не світить лампочка в бардачку, можливо просто замінити треба.
  12. Є ще кілька дрібниць показаних на фото але то сугобо вже придирки, зроблю сам як докуплю розхідники.
    Фото усі закинув на Google Drive так я там же і відео розміщено.
  13. @lanima - читав Ви робите покривання машини рідким склом, яка вартість для даного авто?

 

Наразі шукаю (в ідеалі) одне СТО яке може провести усі описані роботи. Не хотілося б ремонтувати  у 10 різних місцях.
Халтури (яку мені зробили з бампером) більше не хочу, треба докупити - я докуплю. Головне результат.
Буду вдячний за рекомендації.

Google Drive Матеріали тут: https://drive.google.com/open?id=0B2l9_KCBN6uJT3Y5NS1naWp6VlU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з пункту 3 по 6 - це мабуть у всіх бюджетних нісанах (прочитав і згадав, що таке ж було на моїй альмері). Щодо змінив стійки і як на табуретці - та ж ситуація, міняв стійки, перевіряв підвіску, допомагало трішки зменшення тиску в колесах до "безобразних" 1,7-1,8,     а комфорту 0 - мабуть треба змінити авто, як пересів на меган, то як на світ народився)). PS звук теж був аналогічний - в глушнику посипалась сітка 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняти машину зараз не варіант, треба за житло/дітей думати.


Зараз їду на варшавку, скуплюсь по дрібницям.  (куплю герметик для скла) і лампочку в бардачок (t5 цоколь.)
Доводчики замовив уже, замовим пару кліпс що не достає, замовив уплотнітєль дверці на сторону водія бо підсвистує на швидкості, найшов повністю систему вихлопу з такого ж нісана який пройшов 58К тільки, бампер навоий найшов за 4тисячі (бу 3400 тому буду брати новий), Колодки маю думаю все крім краски зробити на Прибалт Сервісі, мені там сподобалось.

А що до краски то буду напрошуватись до @lanima )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Damask сказал:

...бампер навоий найшов за 4тисячі (бу 3400 тому буду брати новий)... )

Тільки не забувай що новий потрібно фарбувати а це ще умовно +70-100$

 

По темі, комплексно навряд чи десь зробиш. Тут дійсно тільки потрібно шукати СТО з покрасочною камерою, а таких дуже мало. На Волинь-Авто в принципі це все є (по ціні дешевше ніж на СТО на Тойоті/Шкоді), але мені там майстер по фарбуванню мутний :)

Ремень генератора свистить (якщо це саме ремінь) або через те що якість його погана або через бруд. Є захист двигуна? Спробуй купити щось якісніше і дорожче і не там де завжди купуєш ;)

Аналогічно стойки, може варто щось краще за nipparts ? Я перед тим як купувати собі стойки вичитала все на профільному форумі хто що ставить на конкретно моє авто і які в кого відгуки...

 

А на рахунок "підфарбувати кілька точок", в тебе там іржа вже по всіх точках... ні на якому СТО тобі їх просто так не підфарбують.  Там треба здерти все, прибрати іржу, погрунтувати, пофарбувати, полакувати і відполірувати. І візьмуть з тебе як за фарбування цілої деталі (крила, капота, двері), а це приблизно 100$ за 1 шт. Так що аби в 300 вклався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natalka) сказано:

Ремень генератора свистить (якщо це саме ремінь) або через те що якість його погана або через бруд. Є захист двигуна? Спробуй купити щось якісніше і дорожче і не там де завжди купуєш ;)

 

Для початку завтра біля роботи заїду на СТО, замінять колодки та глянуть що з генератором. Можливо просто натягнути потрібно.

По бамперу, поки напевно залишу на останок. На одну ЗП нато сильне навантаження буде з  роботою по бамперу. 

Стосовно підкравсів теж буду думати, бо дійсно дорого виходить. 



Кому цікаво, то тут https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eZJQKuSjImcaH6OyL4ZPO9VFPGZb5RzoK0JwPAkN2BM/edit?usp=sharing зібрав усі роботи які буду робити та ціну, в скільки то мені стало/стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремонт по тихеньку іде, частину сам зробив, частину на сервісі "В Женіка" (свист ремня, заміна колодок, фікс шуму заднього колеса) і в гаражі біля авторинку (роботи по підклейці скла і молдинга).
Виконаною роботою задовлений. На днях ще прийде кілька дрібниць, встановлю.

 

З вихлопом розібрався також. Фото нижче.
Щоб розібратись що да как заїхав на естакаду що біля Зеленого Гаю. Буду робити на Глушаку.

Список робіт коротший, якось на душі спокійніше.
 

viber image.jpg

viber image2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Damask сказано:

, частину на сервісі "В Женіка" (свист ремня

полікліновий ремінь міняли чи просто підтягнули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Natik сказано:

полікліновий ремінь міняли чи просто підтягнули?

Просто підтягнули, сказали ремінь в гарному стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихлоп випрвився після заміни кріплення біля "банки" на нове.

Життя налагоджується)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рідке скло 350доларів.

сто доларів поліровка- підготовка.

110 власне саме скло. 140 робота з нанесення.

для розуміння, чому така ціна за роботу. рідке скло наноситься вручну маленькими спонжиками-ватними кружочками. розполіровується теж вручну. і так три- чотири шари.

 

далі.

скло наноситься на підготовлений автомобіль. на якому підфарбовані всі сколи, царапинки і тд.бо інакше все те добро законсервується ібуде лізти в очі кожного разу, коли дивитиметеся на машину.

про іржу навіть мови не веду. це само собою зрозуміло.

до мене не напроситеся на покраску.. я більше цим не займаюся. частково через стан здоров'я, частково через те що займаюся зараз зовсім іншим проектом.

одним словом не фарбую. лише поліровка і рідке скло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, lanima сказал:

я більше цим не займаюся. частково через стан здоров'я,

:blink:???

9 минут назад, lanima сказал:

частково через те що займаюся зараз зовсім іншим проектом.

макраме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

:blink:???

макраме?

майже)))

теж з плутанням пов'язано)

 

продаю італійську пряжу для в'язання. поставки напряму з італії. 

в нас в луцьку такої більше ні в кого немає. і в такій кількості))

я сама люблю в'язати. тому мені цікаво. і виявилося, що більш вигідно за ремонт машин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, lanima сказал:

майже)))

теж з плутанням пов'язано)

 

продаю італійську пряжу для в'язання. поставки напряму з італії. 

в нас в луцьку такої більше ні в кого немає. і в такій кількості))

я сама люблю в'язати. тому мені цікаво. і виявилося, що більш вигідно за ремонт машин.

Я бачив в ФБ :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, lanima сказано:

рідке скло 350доларів.

сто доларів поліровка- підготовка.

110 власне саме скло. 140 робота з нанесення.

для розуміння, чому така ціна за роботу. рідке скло наноситься вручну маленькими спонжиками-ватними кружочками. розполіровується теж вручну. і так три- чотири шари.

 

На скільки по часу вистачає цього задоволення? Я читав про рік-півтора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Damask сказано:

На скільки по часу вистачає цього задоволення? Я читав про рік-півтора.

залежить від умов експлуатації (брудна грунтова дорога наприклад часто) , від частоти миття і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залежить від експлуатації і від марки скла. 

це, що в мене, виробник дає гарантію  рік. приїзджає прямо з японії.

щоб служило довше через півроку потрібно зробити щось типу оновлення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...