Перейти до змісту

Шукаю послугу ремонт вихлопу на Nissan Tiida


Damask

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт,

Сітуейшин:

так уж склалось, що останній місяць машина почала "голосно" працювати.
Заїхавши на СТО до знайомих (не офіціали) - показали де причина, я завагався, але погодився.
Вчора "зробили" і сказали затестити. Ремонту вистачило рівно з Луцька до Торчина.
Далі знову шум в салоні.

Наразі маємо:
- куплені всі замінники (болти, гайки, пружинки, прокладки) по каталогу на вихлопну систему до даного авто.
- жодна з нових деталей не поставлена на вихлопну так як сказали "та і так буде добре".
- фото місця одної з причин шуму - https://monosnap.com/file/QRaV9f6QwiMnKH93QQwKlHvpg5wEj9
- шукаю сервіс де пройдуться по вихлопній від колектора до самого глушника. Скажуть що точно не так а в ідеалі відремонтують.

Гроші за роботу:
Скільки скажете - стільки буде (в межах розумного звісно).
На минулому СТО сказали 200грн.
Готовий дати більше але не хочу чути шуму і розраховую хоч на 10К тихого пробігу.

 

PS. ідеально було б в тому ж місці проточити диски тормозні, але це вже по ситуації.
PPS. машина вільна в суботу з 9ї по 13.00 і з 15.00 і далі вже до смеркання.
PPPS. Машинку чекає ~500км пробіг в неділю, ідеально було б до того часу поправити вихлоп.

Контакти:
- +3809665О2332
- ПП на форумі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СТО "Глушак", Ківерцівська, ГК Будівельник-3, перед Вишківським перехрестям на стороні ЖД. З дороги добре видно їх вивіску. Хлопці толкові, і недорогі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Harddriver сказано:

СТО "Глушак", Ківерцівська, ГК Будівельник-3, перед Вишківським перехрестям на стороні ЖД. З дороги добре видно їх вивіску. Хлопці толкові, і недорогі.

Підтримую. Татові міняли глушник, замовляв теж у них. Ціни адекватні і роботою дуже задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був у них. Нажаль вільне місце тільки аж на середу(ранок).
Записався так як теж побачив(так здалось) що хлопці толкові.

 

До того часу постараюсь вилічити іншу проблему, проточити тормозні диски.

@Harddriver, @arrival22 - дякую за рекомендацію!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

UPD: так і не вийшло потратити на "Глушак" але уже і так знаю причину.
Запостив тему тут - порадили нові фланці. Як зроблю завантажу нові фотки.

 

PS. Де у луцьку можна безкоштовно на екстакаду заїхати? Хочу зняти ще захист (два болти відкрутити) і глянути що робиться біля випускного коллектору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Damask сказал:

PS. Де у луцьку можна безкоштовно на екстакаду заїхати? Хочу зняти ще захист (два болти відкрутити) і глянути що робиться біля випускного коллектору

В любому гаражному кооперативі за 10 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де тільки не був - усі кажуть з вихлопом усе добре. Тим часом в салоні шум тільки наростає.
У кого можна проконсультуватись/показати машину для можливої шумоізоляції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...