Перейти до змісту

На виїздах з Луцька озброєні патрулі - шо сталось?


jack74

Рекомендовані повідомлення

На виїздах з Луцька (принаймні рівненський та дубенський напрямки сам бачив) стоять патрулі поліції разом з озброєними нацгвардійцями, що вже сталось, ніхто не чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

Аааа, це, певно, антитерористичні навчання, які анонсували

так точно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то думаю, що за сцуко, стільки машин їхніх катається. З балки до променя - 5 патрулів зустрів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку проходять антитерористичні навчання

http://www.volynpost.com/news/93980-u-lucku-prohodiat-antyterorystychni-navchannia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

27 хвилин тому, Dim@ сказано:

Але спиняють в основному іноземні авто

не фантазуй. Взагалі нікого не спиняють.

Я цілий день їжджу, по декілька раз через пости на Рівненському кільцю, на Дубенському, в Рованцях на боратинському повороті, в с. Полонка (на перехресті Перемоги з Молодіжною), на Львівському в'їзді (перед АЗС) - за весь цей час бачив лише зранку ОДНУ зупинену машину на рівненському кільці, і це був фургончик Добло з укр.номерами, котрому хлопці заглядали в буду.

 

ПиСи: "іноземні авто" - це малось на увазі - це малось на увазі Мерси, Ауді, Фолькси і т.д., але не ВАЗи, ЗАЗи і ГАЗи, так? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jack74 сказано:

 

не фантазуй. Взагалі нікого не спиняють.

Я цілий день їжджу, по декілька раз через пости на Рівненському кільцю, на Дубенському, в Рованцях на боратинському повороті, в с. Полонка (на перехресті Перемоги з Молодіжною), на Львівському в'їзді (перед АЗС) - бачив лише ОДНУ зупинену машину на рівненському кільці, і це був фургончик Добло з укра.номерами, котрому хлопці заглядали в буду.

то що ти їздиш то фігня,

в от що знайома подруги на базарі в черзі почула в черзі - то факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

не фантазуй. Взагалі нікого не спиняють.

Лише за вчорашній вечір на моїх очах в різних частинах міста було зупинено 4 автомобіля.

Сьогодні біля "Варшавки" мінімум два авто було зупинено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитата

 

Моя теща має припертися разом з тестем.

 


 

Навчити)))? Здаєш їхні номера поліціянтам, звісно, як анонім, і, може, не доїдуть :rolleyes: :0016::0016:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Саша Иванов сказал:

 

Навчити)))? Здаєш їхні номера поліціянтам, звісно, як анонім, і, може, не доїдуть :rolleyes: :0016::0016:

Я би із задоволенням але вони м"яса і картопелькі мають притарабанити .

І б@я 3-4 години будуть в квартирі шлятися .

Так-що тільки на зворотньому шляху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, fedot сказано:

Лише за вчорашній вечір на моїх очах в різних частинах міста було зупинено 4 автомобіля.

Сьогодні біля "Варшавки" мінімум два авто було зупинено.

ну мова ж йде про пости поліції з нацгвардійцями на виїздах з міста, а не про роботу поліції по місту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jack74 сказано:

ну мова ж йде про пости поліції з нацгвардійцями на виїздах з міста, а не про роботу поліції по місту

А пости не тільки на виїздах з міста. Бачив "пост" біля  Променя...Також був помічений "пост" на Київському майдані та Рованецькій об'їздній.

Вцілому, я просто зазначав значно більшу активність Поліції по зупинці транспортних засобів, чого раніше не спостерігалося. Тому і пов'язую це з "навчанням".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, dracepupa сказано:

Я би із задоволенням але вони м"яса і картопелькі мають притарабанити .

...

Так-що тільки на зворотньому шляху

А хто ж тоді наступного разу "м"яса і картопелькі мають притарабанити"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, fedot сказано:

 Бачив "пост" біля  Променя...Також був помічений "пост" на Київському майдані та Рованецькій об'їздній.

на "рованецькій об'їздній" зрозуміло, я про нього згадував, а по місту що, теж з нацгвардійцями стояли? В броніках, з калашами і касками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

а по місту що, теж з нацгвардійцями стояли? В броніках, з калашами і касками?

Саме так, от лише без касок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...