Перейти до змісту

Цукор


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Щойно, snouden сказано:

Так пепсі ж випускали в срср. Щось мені підказує що в того пепсі з нинішнім спільна лише назва.

Концентрат пепсі розбавляли в срср.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну давайте родовжувати. Загальний посил теми - цукор найбільше зло. Що хороктерно, трансжири дуже часто супроводжують цукор. Він руйнує судини, змінює роботу органів, порушує обмін речовин і веде до піпца. Зараз я викладу статтю, в якій вчені цьнотливо не говорять про цукор, зате говорять про діабет і його звязок з серцево-судинною системою. Про цукор ні слова бо не прийнято, бо колосальні гроші крутяться в цій індустрії, тут найбагатші харчові мега концерни і у них достатньо бабла закрити хавальник багаьом.

 

direct-15-30.jpg

Диабет 2-го типа неслучайно называют «приобретенной болезнью». В отличие от другой, более редкой формы этого заболевания, диабета 1-го типа, который обусловлен наследственной предрасположенностью, эта форма диабета является следствием нездорового образа жизни.

Очень сложно, практически невозможно избежать заболевания диабетом 1-го типа, поскольку склонность к нему заложена в генах. С другой стороны, как утверждают сотрудники некоммерческой организации Diabetes UK, уберечь себя от диабета 2-го типа по силам практически любому человеку.

Авторы специального пресс-релиза Diabetes UK напоминают основные факторы риска развития болезни:

Возраст. Диабет 2-го типа часто развивается у представителей европеоидной расы после 40 лет, а у чернокожих выходцев из Африки и у уроженцев Азии это заболевание чаще проявляется уж после достижения возраста 25 лет.

Чрезмерная масса тела. Избыточный вес и ожирение являются доказанными факторами риска развития диабета 2-го типа. Обилие жировой ткани приводит к тому, что клетки организма теряют чувствительность к инсулину. В результате уровень глюкозы в крови возрастает – развивается диабет.

Повышенное артериальное давление. Известно, что гипертония и диабет 2-го типа очень связаны: наличие одного из этих заболеваний заметно повышает риск развития другого. А лекарственная терапия артериальной гипертензии приводит к снижению давления и уменьшению вероятности развития диабета.

Гестационный диабет. Установлено, что риск развития диабета у женщины среднего возраста повышается, если в молодости она перенесла диабет беременных или гестационный диабет. Вместе с тем, нормализация веса будущей матери перед зачатием значительно снижает риск развития гестационного диабета и соответственно диабета 2-го типа годы спустя.

www.med2.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.07.2017 at 00:32, snouden сказал:

Так пепсі ж випускали в срср. Щось мені підказує що в того пепсі з нинішнім спільна лише назва.

Те пепсі було дуже схоже на сьогоднішнє (і наше і імпортне). Я б навіть сказав смачніше за сьогоднішнє. Після сучасного в роті довгий час залишається присмак, після того ніби такого не було. Після натуральних напоїв цей присмак швидко зникає, лише "хімічні" напої здатні так довго залишати присмак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А далі шуллери вставляють холестирин, тобто жири, калорійність їжі, розбиття їжі на малі порції, генетично поганий обмін речовин. І люди мруть, мруть як мухи і ті хто б мав кричати, цьнотливо опускають віченьки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я фігашив сир з цукром, латте з цукром і щиро вважав що картопля і банани ведуть до ожиріння, що сало їсти не можна, що вареники це зло. А в цей час мене вбивав цукор. Я зараз на нього дуже злий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через твоє кидання в крайнощі, в мене складається думка, можливо вона хибна і хай би була насправді хибною, але вона таки складається, що ти дуже легко піддаєшся зовнішньому впливу. Чи то реклама чи то політичні гасла чи то фільми про цукор. :) Спочатку поїдання всякого фастфуду, а тепер зло на цукор о_О. Певно тому стільки розчарувань у владі.

 

п.с. Тримайся подалі від циган. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку все ж важлива доза - скільки саме ми їмо цукру. Незначне, розумне вживання цукру навряд чи шкідливе. Все ж таки продукт із довгою історією споживання. А от солодкі напої - мають коротку історію споживання та підтверджено погану репутацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, romaxa11 said:

Я фігашив сир з цукром, латте з цукром і щиро вважав що картопля і банани ведуть до ожиріння, що сало їсти не можна, що вареники це зло. А в цей час мене вбивав цукор. Я зараз на нього дуже злий.

З чого такі висновки, тобто ти потовстів чи піднявся тиск чи з'явився діабет що так радикально настроївся проти цукру та нарешті задумався за своє здоров'я? 

Я наприклад, цукру уже багато років майже не вживаю, але такий же сальний живіт (як на фото вище) разом з боками росте від пива...)))

До речі, останнім часом почав зменшувати вживання алкоголю (пью тільки на вихідних), але маю в думках спробувати взагалі відмовитись від нього... думаю що алкоголь ще більше зло ніж цукор!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я люблю логіку і коли мені щось логічно доводиться, я завжди це радо сприймаю. Для мене відкриття реальної шкоди від цукру було тим останнім пазликом, з якого вибудувалась завершенна модель здорового способу життя. Цукор є в фруктах, тільки вживаючи синтетичний, нам вони здаються кислими чи ледь солодкими. Коли відмовляєшся від синтетики, то фрукти починають відчуватись по новому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Waver сказано:

Я наприклад, цукру уже багато років майже не вживаю, але такий же сальний живіт з боками росте від пива...)))

До речі, останнім часом почав зменшувати вживання, ну і маю в думках спробувати взагалі відмовитись від алкоголю...

Живіт не стільки від пива, як від сидячої малорухливої роботи. Ну і цукор у ваших краях вже використовують рідко, просто тому що дорого. США вже давно сидить на HFCS, причому пхають його скрізь куди тільки можна в нереальних кількостях. А що, набагато дешевший і солодший ніж цукор, кукурузи своєї завалися, а те що ця зараза шкідливіша за цукор, то мегакорпораціям до одного місця, головне - прибуток. До речі, наші виробники теж просікли цю тему, вже в багатьох напоях (Оболонь напр.) немає цукру, а замість нього глюкозно-фруктозний сироп. Глобалізація, блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, romaxa11 said:

 Коли відмовляєшся від синтетики, то фрукти починають відчуватись по новому.

Щось тут не розумію, бо уже років з 10 цукру майже не вживаю, чай чи каву пью тільки без цукру, кава мені солодка і від самого молока... а якщо випадкого хтось все-таки насипить в каву цукру (таке часто буває в Україні) то таку каву приходиться виливати та брати нову, інакше мене починає тошнити. Вдома завжди є цукор тільки для додавання в міру в млинці (мені більш подобається коли більше солодкого ізюму в несолодкому тісті)  чи піріжки які інколи пече дружина... на роботі в рейсах інколи заварюю собі узвар з сухофруктів - він мені і без цукру дуже солодкий.

А от всі свіжі фрукти - фрукти як фрукти, ніякого особливого цукрового смаку не відчувається.

До речі, теж саме з сіллю... теж уже роками вживаємо її мінімум. 

Ну і, майже нічого готового в магазинах з морозильників не купуємо  та не вживаємо, в основному все готовимо самі з свіжих овочів, мяса, риби... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, кому цікаво що їдять нормальні американці?

Ось просто встав відкрив і для форума сфоткав вміст свого холодильника...

IMG_8810 2_Fotor.jpg

Тобто - це просто овочі та фрукти: капуста кольрабі, селера, картопля, помідорчики, цибуля, бурячок, часничок (кабачки, баклажани вчора зїли на вечерю - готовив на грилю), апельсини, абрикоси, черешні, виноград, сливи, лимон... + органічні яйця, сир, молоко... в каструлях тушена капуста, картопля та зелений борщик...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив польське 3,2% жирності молоко і випив 3 чайні ложки цукру на 250 мл молока. Я такий солодкий чай пив тільки в дитинстві, а в молоці не відчув(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, тобто в основному свіжі овочі та фрукти, мясо (яловичина) та риба - харчується більшість нормальних американців (дуже добре це видно по сусідам коли разом скуповуємося в магазині)... інші ж, особливо ті що з надлишковою вагою в маленьких містечках в середині США  - можуть довго стояти в магазині біля морозильника (особливо дивує коли це пара, тобто чоловік з дружиною по років 40-50) і довго вибирати з яким смаком їм  взяти готові морожені макарони з тефтелями в коробочці чи яку морожену піцу...

І до речі, купував якось в рейсі свіжі червоні бурячки, то продавчиня (товстуха років 35) навіть не знала що це таке і як їх пробити по касі... коли я їй сказав що це, вона мені здивовано сказала що вона їх ніколи не пробувала сирих і також сама ніколи не готовила, а все життя їла тільки з консерви і думала що вони мають бути тільки консервовані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, romaxa11 said:

Вейвер, у вас багато діабетиків,  серцево судинних захворювань?

Певно, треба читати статистику... але все більш і більш бачу причини чому так та різницю в тому як харчуються здорові, освіченні та ті хто просто трошки  заробляє більше (виходить що самі хитрі та розумні люди), і як харчуються самі бідні та товсті про яких так люблять писати що "всі американці товсті".

І проблема зовсім не в цукрі або не тільки в ньому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже наводив дані. В 0,3л пляшці коки - 8 ложок цукру, в пакетному соці біля 7 на 0,3л. Цукру дуже багато в умовно здорових напоях. За день набігає по 30 чайних ложок цукру чи аналога підсолоджувача. Інсуліну на це все не вистачає і починаються качельки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Я вже наводив дані. В 0,3л пляшці коки - 8 ложок цукру, в пакетному соці біля 7 на 0,3л. Цукру дуже багато в умовно здорових напоях. За день набігає по 30 чайних ложок цукру чи аналога підсолоджувача. Інсуліну на це все не вистачає і починаються качельки.

На рахунок солодкої води згоден. Сік буває різний - наприклад домашній. Але часом цукор потрібен.

Давай це джерело проаналізуємо: http://meduk.net.ua/archives/26888

Цитувати

За часту, в цьому білому піску після обробки не містить корисних речовин, таких як (мінерали, вітаміни, волока, протеїн) він містить 100% вуглеводів. Потрапляючи в організм цукор, майже відразу перетворюється в глюкозу, яка потрапляє в кров, і постачає наш організм енергією. Від нестачі цукру в крові страждає насамперед мозок.

При сильному розумовому навантажені цукерки, шоколад допомагають.

 

Цитувати

Рівень цукру в крові знижується, коли надлишки цього продукту, виводяться із організму, тоді людина може знову відчути голод. Але також треба мати міру в його вживання, так як підвищений рівень цукру в крові може спровокувати те, що підшлункова залоза припинить виробляти інсулін.

Тобто важливо скільки споживаємо солодощів.

 

Цитувати

Також не слід забувати, що цукор має поганий вплив на зуби, руйнує емаль, і це призводить до того, що зуби псуються. Щоденне вживання білого піску, може порушити ліпідний обмін, цей процес впливає на рівень холестерину в крові, і має поганий вплив на стінки судин, що призводить до того, що вони можуть бути менш проникливими. Все це згубно впливає на організм, так як може провокувати розвиток склеротичных захворювань.

Про це вже писав romaxa11.

 

Цитувати

Користь цього продукту також важлива, адже цукор має багато позитивних моментів, він життєво важливий для людини. Цукор бере повну частина у метаболізмі жирів. Без цього процесу, жири не змогли б повністю окислюватися, і це могло б призвести до небезпечного появі в крові токсичних речовин (кератин). Завдяки солодощів, які можуть бути приготування цього продукту (шоколад, цукерки) у нас миттєво може піднятися настрій. Цей процес провокує вироблення гормону – ендорфіну.

А про це не писав.

 

Тому, як і з будь якою їжею, важлива кількість спожитого в тій чи іншій формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, romaxa11 сказано:

фрукти це солодощі?

Цитувати

Вміст цукру у фруктах

Багато фрукти мають у своєму складі чимало цукру. Тому кожній людині з цукровим діабетом або з надмірною вагою потрібно володіти інформацією про зміст такої речовини. 

Найкориснішими фруктами вважаються ті, у складі яких присутній мало цукру – не більш 3,99 м на сто грам маси плоду. Мінімальна кількість цукру міститься у складі авокадо (0,66 гр). Один сирий фрукт є джерелом не більше ніж одного грама цукру. 

Також мало цукру знаходиться у лаймах, вага одного середнього фрукта становить приблизно сто грам, відповідно вміст цукру в ньому дорівнює приблизно 1,69 гр. 

Трохи більше цукру присутній у лимонах – близько 2,5 гр на сто грам. 

Замикає список фруктів з мінімальним вмістом цукру обліпиха, в ній міститься 3,2 цукру на сто грам ваги. 

Невелика кількість цукру (від 4 до 7,99 гр на 100гр маси плоду) міститься в таких фруктах як алича, кавун і грейпфрут. Також в цьому списку знаходиться ожина, суниця і полуниця. Трохи цукру міститься ще і в журавлині, малині, нектаринах, папаї, горобині лісовий дикої, смородині (білої і червоної), а також у чорниці. В цьому списку знаходиться ще і диня, абрикоси, нектарини, персики, гуава, яблука, грейпфрут. 

Середнім вмістом цукру (8-11,99 гр на сто грам ваги плодів) характеризуються такі фрукти як абрикос та айва, а також ананас і апельсин. Такі обсяги глюкози присутні у складі брусниці, лохини, груш, кавуна, дині, ківі і клементинів. Крім того середня кількість цукру присутня в агрусі, кумквате, мандаринах, маракуйе, персиках, чорноплідній горобині і сливах. Ще в цьому списку знаходяться сливи, чорна смородина, а також яблука. 

Високим вмістом цукру (від 12гр на сто грам маси плоду) характеризуються банани, виноград і вишні з черешнею. Крім того в цьому списку знаходяться гранати, родзинки, хурма, інжир, манго, лічі, фініки. 

Цукор в овочах

Звичайно ж, в овочах міститься менше цукру, ніж у фруктах. Але, тим не менш, обсяги такої речовини потрібно враховувати, особливо, якщо ви страждаєте від цукрового діабету. 

Низьким вмістом цукру характеризуються овочі, у ста грамах яких знаходиться до двох грамів цієї речовини. Вони представлені артишоком і брокколі, картоплею і кінзою, китайською капустою, коренем імбиру, латук і огірками. Ще в цьому списку знаходиться петрушка, ріпа і редис, а також рукола, спаржа і селеру. Крім того мало цукру присутній у складі гарбуза, шпинату і часнику. 

Середнім вмістом цукру (2,1-4г на сто грам плоду) характеризуються такі овочі як баклажан і брюссельська капуста, зелений цибулю і кабачок. Також у цьому списку знаходиться червонокачанна капуста, солодкий перець і помідори. Середній вміст цукру характерно для квасолі, савойської капусти і щавлю. 

Деякі овочі є джерелом значної кількості цукру (від 4,1 гр на сто грам плоду). Такі продукти представлені бруквою, горохом, білокачанної і цвітної капусти. Досить багато цукру присутня ще й у складі кукурудзи, цибулі і цибулі-порею. Також в цьому списку знаходиться морква, паприка, червоний перець Чилі, помідори Черрі, буряк і стручкова квасоля. 

 

Але:

Цитувати

В основному вуглеводи в плодах є двох типів: глюкози й фруктози. Співвідношення їх міняється, але, як правило, переважає фруктоза.

 

А фруктоза це:

Цитувати

Як діє фруктоза в організмі?

Фруктоза створює помилкове почуття голоду, що приведе до переїдання й набору ваги, відповідно. Його насолода в 1,4 рази вище, ніж цукор, але він не підходить для вуглеводного навантаження. У людському організмі фруктоза засвоюється легше, ніж білий цукор, тому що ця проста хімічна сполука. Фруктоза усмоктується повільніше, ніж глюкоза в травному тракті. Чимала її частина перетвориться в печінці у глікоген. Фруктоза більш ефективно включена в процес перетворення й не вимагає інсуліну для поглинання клітинами. Вона є дієтичним продуктом і має важливе значення в організмі, по більшій частині, через свою насолоду. У невеликих кількостях фруктозою можна підсолодити продукти харчування й напої, знизивши споживання вуглеводів. Гликемический індекс фруктози становить близько 30, і тому особливо підходить для людей, що страждають від діабету.

Дослідження показали, що фруктоза знижує чутливість до інсуліну в організмі, впливає на метаболізм жирів у ньому. Ці зміни збільшують ризик серцево-судинних захворювань. Було виявлено, що споживання фруктози сприяє скупченню жиру в основному навколо внутрішніх органів й у меншому ступені впливає на підшкірні шари. Лікарі говорять, що величезна кількість фруктози в сполученні з високим змістом жирів може привести до опору лептинов, таким чином, буде важко підтримувати баланс між споживанням їжі й енергетичних потреб організму. На думку деяких експертів, фруктоза в ході споживання фруктів й овочів може викликати опір лептинов у здорових людей, незалежно від кількості з'їдених фруктів

Фруктоза – природний замінник цукру. Поглинається організмом повністю й, як і звичайний цукор, дає енергію. У загальному вважається безпечним, але, на жаль – калорійна.

Переваги фруктози

На 30% менш калориен, чим цукор;
Вона впливає на рівень цукру в крові, що припустимо для деяких пацієнтів з цукровим діабетом;
Фруктоза є одним з деяких подсластителей, які не містять консервантів й, отже, використається для підготовки діабетичних джемів і варення. Якщо звичайний цукор замінений фруктозою, то випічка довше залишається м'якої й пухнатої
Прискорює розпад алкоголю вкрови.
Недоліки фруктози

У більших кількостях може збільшити ризик серцево-судинних захворювань (безпечна доза – не більше 30-40 м у добу);
Створює помилкове почуття голоду, чим і сприяє виникненню зайвої ваги;
Прискорює процес старіння – за даними дослідження ізраїльських учених на мишах
Високе споживання фруктози може привести до порушення толерантності до глюкози й порушення резистентності до інсуліну. Обоє цих метаболических порушення пов'язані із засвоєнням інсуліну й можуть вплинути на розвиток хвороби
Фруктоза може викликати сильну алергію – нестерпність фруктового цукру. При цьому захворюванні людин взагалі не може їсти фрукти й овочі, як і пити напої на їхній основі.

 

Харчуватись потрібно повноцінно і відповідно до потреб організму. Не можна всіх людей під один шаблон харчування підганяти - ми різні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, а чого ти до молока домахався? Воно має стільки цукру навіть з під корови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ні до чого не домахувався. Цукор рафінований не є природнім продуктом. Це концентрований результат переробки значної кількості цукромісткої сировини. Ви ніколи не з'їсте такої кількості фруктів, як можете спожити в одній літрі пакетного соку. Але й саморобний сік це також концентрований продукт і з ним потрібно обережніше. Я не бачу можливості доя статус-кво. Що ви вважаєте цукром. Шоколадка - це сукупність трансжирів, пальмової олії, цукру, підсолоджувачів, консервантів і незначної кількості натуральних складників. Я не бачу в ній жодної користі доя організму. Морозиво - те ж саме, колосальна концентрація цукру-підсолоджувачів і трансжирів. Випічка - те ж саме ще й з купою консервантів, щоб банально не потруїтись. Пальмову олію - продукт загадку, прийнято називати кулінарним жиром. Як можна це все порівнювати з фруктами, навіть гмо. Я не говорю про якісь фантазії. Ситуація з серцево судинними захворюваннями катастрофічна і підозрюю що вона дуже добре корелює з доступністю отої гадості. Петрусь сам діабетик, він дуже добре знає яку шкоду завдає людям. Бізнес продрвження політики і навпаки. Найгірше діти, яких від немовлят привчають до вмісту цукру, до залежності. Після солодкого мало що здається смачним і дитина присідає на отруту, в якій від шоколаду хіба назва. Цукор рафінований - це наркотик і від нього або відмовляєшся, або ні. Тут немає компромісу. Реальні хвороби поряд. Говорив сьогодні з дівчатами на цю тему. В одної брат в двадцять з чимось років захворів діабетом, хоча мав кінське здоров'я. Моєму старому дядькові відрізали ноги, комусь стопу, інсультів в родичів і знайомих купа. В конось онкологія. Це не просто так і я в цьому розбираюсь. Ще є одна річ. Нормальні фрукти річ сезонна, а цукор у вас є завжди в будь якій кількості.   Люди не хочуть в більшості чути мене, комусь подобається між крапельками. Але є пару людей, які прочитають тему і убеспечать малих від тяжких хворіб в майбутньому, чи самі стануть здоровішими. Ця тема для них. Насправді ця інформація могла б стати непоганим бізнесом, але підлим, на здоров'ї. Можна було б купити вагу з якимись циферками, відкрити кабінет і кліпати дієти, головний штрих яких був би різке і непомітне обмеження цукру.  Якби я прочитав цю темку раніше, я б раніше пішов на відмову, але добре що й  так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одні про пиво наслухаються Жданова, інші сіллю перелякані, треті цукром залякались... Щоб померти здоровим, відмови від одного лиш цукру замало - треба жити десь на Тібеті і харчуватись з дерев.

Ромаха, я тобі співчуваю, раз в тебе такі таракани в голові. Заведи сім'ю, народи дітей і займись їх вихованням. Лиши після себе гарних нащадків - оце й буде сенс життя, а не жити аби довше небо коптити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jack74 сказано:

щоб померти здоровим, треба жити десь на Тібеті і харчуватись з дерев. Ромаха, я тобі співчуваю, раз в тебе такі таракани в голові.

взаємно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, romaxa11 сказал:

Я ні до чого не домахувався. Цукор рафінований не є природнім продуктом.

Корова не рафінує цукор, він є в її молоці з самого початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...