Перейти до змісту

Цукор


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, romaxa11 сказал:

Два тижні як я обмежив цукор, а зуби виглядають зовсім по іншому. Я відчуваю як вони відновлюються.

:D:D:D:D:D:D Вибачте, але такого брєду ще не чув)))) можна детальніше описати відчуття коли зуби самі відновлюються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
24 хвилин тому, Selbeor сказано:

:D:D:D:D:D:D Вибачте, але такого брєду ще не чув)))) можна детальніше описати відчуття коли зуби самі відновлюються?

це ефект плацебо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поболювало в задніх рядах, вже підшуковував лікаря для ремонту. Тут відмовляємось від цукру і неприємні відчуття зникають, зуби білішають. Поки з візитом до лікаря тормознув. За пару місяців схожу, проведу ТО. Я не знаю скільки в цьому плацебо. Спочатку мене здивували зуби, а вде потім я вник в діяльність цукру. Але не тільки цукор, є ще й трансжири, які ми смачно валимо з морозивом, майонезом, пальмовим шоколадом, спредами і всією промисловою кондитеркою - це також не подарок.

Відмова від цукру - це не дієта, це спосіб мислення, стиль життя. Я не скажу що воно відразу стане прекрасним, але в ньому буде на порядок менше проблем. Ви кидаєте курити чи пити і відразу нічого не змінюється, поступово організм відновлюється, ви почуваєтесь здоровішими, але без ейфорій. Ви більше інформації взнаєте від оточуючих, коли в когось проблеми з легенями, стравоходом, нирками чи печінкою. А могли бути у вас. Я не продаю чудопігулки, товари доя діабетиків, не розвожу здорову їжу. Я пропоную концепцію життя. Хочеш обираєш, хочеш ні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Cherman сказано:

@romaxa11 , від фруктів та ягід теж відмовився?

Якраз і ні. Це не чистий цукор, це і клітковина і вітаміни і мінерали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якісь крайності.... 

"Все есть яд и все есть лекарство. Только доза делает лекарство ядом и яд лекарством…"
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не говорив що їсти фрукти не можна. Літра яблучного соку - це десь 10-15 яблук, плюс там ще й додають цукор. Випити його зможе кожен,а от з'їсти таку кількість яблук вже ні. З'їш не тільки цукор, але й купу клітковини і наситишся десь 2-3 яблуками. Це ж стосується і всього іншого. Бери глюкозу з фруктів, але не з продуктів переробки. Колосальна корисність меду в рамках однієї ложки в день. Що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що випускає Петрусь - пальмова олія з підсолоджувачами і імітаторами смаку, кольору - я не знаю як назвати цей продукт. Це точно не шоколад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Те що випускає Петрусь - пальмова олія з підсолоджувачами і імітаторами смаку, кольору - я не знаю як назвати цей продукт. Це точно не шоколад.

це його особиста справа і це можна не купувати, занепокоєння викликає інша його діяльність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Те що випускає Петрусь - пальмова олія з підсолоджувачами і імітаторами смаку, кольору - я не знаю як назвати цей продукт. Це точно не шоколад.

ну це і так ясно, і так майже у всіх країнах - є солодкий продукт з оліє по 20грн/шоколадка (не у всіх звісно дозволена), а є зі справжнього шоколаду, де плиточка буде коштувати від 70грн.

що тут говорити? хочеш шоколаду - іди в майстерню шоколаду, хочеш щось солодке погризти - купуй що є, це не 90ті, є з чого вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

це його особиста справа і це можна не купувати, занепокоєння викликає інша його діяльність...

Скоріш бездіяльність. Коли вас дивує повна бездіяльність в реформуванні правоохоронного сектору, економіки, фінансів. Коли ви не можете пояснити навіть самі собі, як так можна керувати некеруючи країною. Коли ви не знаєте що відбувається, то мова про гроші, дуже великі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, S30 сказал:

А то складається враження, що його до одруження дома не кормили.

Кормили, якби він туди частіше навідувався. Коли з'являються перші самостійно зароблені гроші, то багато хто додому приходить лише переночувати, помитися, побритися, перевдягнутися і щось там перехопити на ходу. Раціон студента сильно відрізняється від раціону одруженого чоловіка.

 

6 часов назад, romaxa11 сказал:

Зуби є складовою частиною організму. Цукор консервант, якого бактерії обходять десятою дорогою. В колі бактерій немає, навпаки, думаю вона потужно знезаражує рот, шоколад з цукром також дуже довго не псується і не гниє. То про які чудо бактерії ти говориш? Навпаки все знезаражується, тільки зуби чогось вражає карієс, вони тупо розкладаються. Тобто на археологічних древніх черепах зуби не згнили, а тут зубам капєц, блін, в чому ж фокус. Нові бактерії? 

Рома, не сміши самогонщиків, вони цукор бактеріям кілограмами зкормлюють. Щоб цукор став консервантом, то ти повинен посипати свої зуби цукром і не ковтати. При малих концентраціях, а вони таки рахуються малими, бо це лише рештки їжі в роті і розчинений цукор в слині, цими рештками харчуються бактерії, а продукти їхньої життєдіяльності - молочна кислота, яка роз'їдає емаль зуба. Тому в більшості дітей основна хвороба зубів - карієс, який псує зуб ззовні через зруйновану емаль.

Хоча й в твоєї версії є раціональне зерно: якщо цукор дійсно жерти понад норму, тоді дійсно зуби можуть псуватися від цього, тому що на розщеплення цукру потрібен кальцій, якщо цукру багато, то і кальцію треба багато, в таких випадках він вимивається з кісток, в тому числі з зубів. Якщо це жор разовий, то організм досить швидко відновить рівень кальцію в кістах з інших продуктів, а якщо надмірний жор цукру постійний, то не встигне. Зуби стають крихким і можуть швидко псуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, rl72 сказано:

О! Нарешті тема перейшла в те русло, заради чого ромаха11 іі і починав)))

 

 

ми тут про цукор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romaxa11 сказал:

Я не говорив що їсти фрукти не можна. Літра яблучного соку - це десь 10-15 яблук, плюс там ще й додають цукор. Випити його зможе кожен,а от з'їсти таку кількість яблук вже ні. З'їш не тільки цукор, але й купу клітковини і наситишся десь 2-3 яблуками. Це ж стосується і всього іншого. Бери глюкозу з фруктів, але не з продуктів переробки. Колосальна корисність меду в рамках однієї ложки в день. Що не так?

Про мед теж брєд..

Вище (на першій сторінці) я писав про діда. Прожив 90 років.

50 років займався пасічництвом. Серйозно займався. В сезон бувало до тони меду викачував.

Сам їв його постійно, вся родина їла, я як малий був то міг і півлітра вдень з"їсти.

Ні в кого ніколи проблем зі здоров"ям не було і зараз особо не має.

 

Проблема в голові. Так само як вегетаріанці доказують шо м"ясо дуже шкідливе.

А праноїди будуть доказувати шо крім сонця їм нічого не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Про мед теж брєд..

мед шкідливий - на ющенка подивіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

мед шкідливий - на ющенка подивіться.

То просто не у всіх він засвоюється))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, WebTraveller сказано:

То просто не у всіх він засвоюється))

так про що й мова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок) зараз я можу спертись лише на автора фільму і початкові власні відчуття. За півроку-рік зміни мають наступити відчутні. Тоді і будемо щось доводити власним здоров'ям)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ок) зараз я можу спертись лише на автора фільму і початкові власні відчуття. За півроку-рік зміни мають наступити відчутні. Тоді і будемо щось доводити власним здоров'ям)

проблема таких суперечок в інтернеті у тому, що за півроку-рік ніхто про цю суперечку не згадає ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну й маячня... Чувак, ти, певне переплутав цукрову пудру з іншою речовиною. Досить вживати, викидай те гімно, бо то вже крайня стадія. Зменшення цукру в харчах приводить до поступового відмирання нейронів головного мозку, згущення крові (а в результаті й утворення тромбів). Може, ти якийсь сектант? Почитай дієти від сектантів всяких, вони в першу чергу вимагають від своїх постояльців відмовитись від цукру і тваринної їжі, як видумаєте, чому? Я поясню. Цукор - головне джерело енергії для мозку, а в тваринній їжі необхідні для його нормальної діяльності кислоти. Іще одне. Давно доведено, що цукровий діабет не від цукру, а від стресів і недосипання, коротше кажучи від виснаження організму, а все інше, то вже написане нодорозуміннями природи... До речі, колись були навіть "дієти" для в'язнів (мабуть, і зараз є), в яких було недостатньо цукру, що приводить до повільної в муках смерті (відмирання мозку, втрата імунітету, атрофія м'язів і т.д.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі дієти і обмеження то хрєнь.

Якшо організм шось хоче, він про це і говорить. Значить потребує. Ну звичайно це не про алкоголь і наркотики. Все інше якшо хочеться потрібно їсти/пити.

Зайва вага - результат або хвороби або малорухливого способу життя.

Чи та ж хрєнь шо пити 3 літри води в день. Ну хто цю хєрню придумав? Літом в жару, да. Можна й 5 випити. Ну не можу я наприклад зимою стільки випити, нафіга ж пхати її в себе через силу.. Літр максимум

Сиділа кума в мене на такій хрєні, дієта, багато води... І толку. Покинула дієту і за 2 тижні повернулась до попередньої ваги..

Їж шо хочеш, шо просить організм. Піди ввечері на стадіон і буде щастя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Якшо організм шось хоче, він про це і говорить.

сучасна хімія навчилась обдурювати організм , не все що добре тепер корисне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

сучасна хімія навчилась обдурювати організм , не все що добре тепер корисне.

Да. Але я не про хімію говорив тіпа чіпсів, сухариків і т.д.

Такого і не їм бо не можу)) недобре воно мені))

Ну але якшо чую шо хочу кусок м"яса, йду купляю і жарю м"ясо. 

Хочу борщу, іду, купляю кіло ребер і жінка варить борщ.

Хочу шось солодкого, іду купляю вафлі, згущонку, нагружаю жінку і вона перемазує це все діло)) Роблю чай і їм))

До солодкого взагалі рівнобедрено відношусь.. Є чи нема проблеми в цьому не бачу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три сторінки тексту, а ще досі ніхто не написав, що цукру як такого немає, є вуглеводи. А їх є декілька видів, що описано коротко тут http://sportwiki.to/Виды_углеводов

 

Відмовитись від вуглеводів повністю неможливо і сенсу немає, це життєво необхідний ресурс, як і білки та жири, а також вітаміни. А от щодо зменшення поїдання випічки, шоколаду, печива (краще вже домашнє з вівсянки якщо хочеться) та головне, відмовитись від чаю з цукром - це безумовно плюс. Решту необхідних вуглеводів можна отримувати з фруктів та овочів.

Я зараз теж останнім часом почав більше увагу звертати на калорії, задля сушки почав їх рахувати + менше їсти калорійного. Я раніше не уявляв, що в 100 грам зернят соняшника може бути 500 калорій... А якщо їсти пачку - це вже денна норма, а далі надлишкова вага. Щодо холестирину, є не тільки "поганий", але ще й хороший та необхідний для життя - https://geektimes.ru/post/281784/

Ну і від солі відмовився, дурна звичка солити їжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...