Перейти до змісту

Recommended Posts

доброго дня!

власне турбує питання - що подарувати дружині на день народження?

до чоловіків/хлопців - що саме даруєте?

до жінок/дівчат - який подарунок приємно отримувати і запамятовується на довго?

гроші, телефони, техніку, парфуми, прикраси - вже було...

із того що хоче дружина: на море - поїдемо, стрибнути з парашутом - я категорично проти! :angry:

що порадите? :)

Поширити це повідомлення

33 минуты назад, Rafinovana сказал:

Я б хотіла багато Тіккуріловського лаку для бань і саун. Акрилового.

Лак? Для бань і саун? Багато? На День народження? Ви його, вибачте, нюхаєте? :blink::)

Поширити це повідомлення

34 хвилин тому, Rafinovana сказано:

Я б хотіла багато Тіккуріловського лаку для бань і саун. Акрилового. Або щось з лінійки "Ківа".
Хочу набір Лєго і пазли на овер 1500 елементів. Ерудит повністю дерев'яний.
А ще станок, що крутиться, для плетіння кошиків. З регульованою висотою і кутом нахилу.
Хочу подарункове видання Толкіна в перекладі Кістяковського і Муравйова. Не знаю, щоправда, чи таке є)

Оце норм дівчина розповіла що хоче і ніби як нічого захмарного та пафосного) 

Поширити це повідомлення

5 годин тому, Юріч сказано:

Ви його, вибачте, нюхаєте? :blink::)

спробуй і ти! :)

6 годин тому, PEACH сказано:

власне турбує питання - що подарувати дружині на день народження?

бюждет?

Поширити це повідомлення

5 годин тому, Юріч сказано:

Лак? Для бань і саун? Багато? На День народження? Ви його, вибачте, нюхаєте? :blink::)

Справа в тому, що я не класифікую подарунки на "достойні дня народження", "можливо, на новий рік чи 8-ме березня" і "на випадок, якщо провинився". Але дуже ціную, коли дарують те, що я хочу мати, але по тій чи іншій причині не купляю собі сама.

До речі, ми з чоловіком завели собі віш-лісти для моментів, коли вибрати подарунок особливо важко. Рекомендую і самим записувати, що б хотів отримати, і занотовувати свої варіанти, що кому можна подарувати. А то, дійсно, як свято на носі, то все з голови вилітає.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Rafinovana сказал:

Справа в тому, що я не класифікую подарунки на "достойні дня народження", "можливо, на новий рік чи 8-ме березня" і "на випадок, якщо провинився". Але дуже ціную, коли дарують те, що я хочу мати, але по тій чи іншій причині не купляю собі сама.

Я здивувався не тому, що лак в подарунок саме на День народження, я не на цьому закцентував увагу... Я здивувався, що лак взагалі фігурує у якості подарунка. Для мене це не комільфо, та і для моєї дружини також. Лак якось я і так куплю, якщо потрібно, не завертаючи його в подарункову обгортку.

Поширити це повідомлення

Ну, як на мене, коли хтось щось купляє за свій кошт і віддає іншій людині для її власного користування, то це і є подарунок. Незалежно від дати та наявності упаковки.
Я навмисно написала такий приклад, щоб проілюструвати, які різні бажання в різних людей. Комусь на День Народження подавай лише традиційні золото/парфуми/квіти, а хтось із радістю прийме матеріали для творчості, які давно не наважується спробувати.

Поширити це повідомлення

@Юріч  Я плету кошики з паперових трубочок. Щоб корзини були красивими і міцними, їх слід просочувати різними розчинами та покривати стійким але безпечним лаком. Лаки для саун дорожчі за звичайні, але добре захищають від вологи. А продукція Тіккуріли вирізняється своєю якістю. Я б залюбки спробувала її, але щоразу шкодую грошей і беру перевірений часом дешевший варіант. 
Так що я - та людина, до якої в гості можна приходити не з віником квітів, а з пляшкою... будівельної грунтовки :D

Поширити це повідомлення

@Rafinovana , звідси випливає інше питання)). Ви свої витвори робите для себе чи на продаж? Ви заробляють цим ділом гроші? 

Поширити це повідомлення

Правильно Ви зрозуміли. Гроші в сім'їю, отже чоловік вкладає гроші, допомагає матеріально (назвіть як хочете),  а не робить подарунок. 

Поширити це повідомлення

@Юріч нічого собі, Ви глибоко копаєте) Я зрозуміла Вашу позицію.
В будь-якому разі, я залишаюсь при думці, що він не зобов'язаний цього робити і суттєвої вигоди від такого "вкладу" не отримає (крім мого хорошого настрою). Я отримувала від чоловіка і квитки на майстер-класи, і інструменти, що полегшили мені роботу, тому і такому подарунку зрадію.

Поширити це повідомлення

Все правильно, чоловік, якщо він кохає і турбується про свою дружину, такі речі повинен розуміти і підтримувати дружину в її улюбленому ділі, не тільки морально, а й матеріально. Це нормально для чоловіка. Ну а як він це піднесе, у вигляді подарунків чи просто між іншим - це залежить від нього. 

І Ви трохи не так зрозуміли мою позицію. Чоловік не тому має допомагати жінці, щоб мати з того вигоду, а тому, щоб полегшити її працю, так як жінка старається і робить для сім'ї користь...хоча, якщо з того нема користі, але дружина отримує задоволення від своєї справи, все одно потрібно її в цьому підтримати. Задоволена жінка - задоволений чоловік)). 

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, Юріч сказано:

Все правильно, чоловік, якщо він кохає і турбується про свою дружину, такі речі повинен розуміти і підтримувати дружину в її улюбленому ділі, не тільки морально, а й матеріально. Це нормально для чоловіка. Ну а як він це піднесе, у вигляді подарунків чи просто між іншим - це залежить від нього. 

100%

А взагалі,що таке подарунок коханій,чесно? не ображайтеся @Rafinovana но це не те що вам треба),це сюрприз,прикол,і т.д.Це моя думка)

Поширити це повідомлення

42 хвилин тому, yura-patriot сказано:

... не ображайтеся @Rafinovana но це не те що вам треба)...

Чекайте-чекайте... Ви зараз розказуєте мені, що мені потрібно отримати в подарунок, а що - ні?

Питання топікстартера до дівчат було: "Що вам приємно було б отримати в подарунок на день народження?" Я навела приклади у відповідь. Про що тут можна дискутувати?

Поширити це повідомлення

15 хвилин тому, Rafinovana сказано:

Чекайте-чекайте... Ви зараз розказуєте мені,

Ні, навіть і не думав)вибачте.Ви мене не зрозуміли((( он @Юріч все кльово розписав)

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, PEACH сказано:

так як кругла дата не в цьому році - розраховую 20-100$ :)

Якщо дата не кругла, то все ж таки по-інтересам.

Як варіант - подарунковий сертифікат на 500-1000- і т.д. Грн у якийсь бутік, салон, і т.ін. (Брокар, якийсь чи там не знаю, якась "мода" )

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз