Перейти до змісту

"АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА"


Alex.62

Рекомендовані повідомлення

"АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА" ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ :
спеціаліста ( можливо початківця ) з рихтовки автомобілів та підготовки їх до малярних робіт.

Комфортні умови праці, дружний колектив, достойна оплата, стабільність та перспектива росту.

ЛОГО СТО.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це такий, выдверто кажучи, "ап" теми...

З одного боку постійно читаю чиїсь викладені в тирнет думки про відсутність роботи, про відсутність перспективи, про те, що срана влада ніц не робить для того, щоб люди не їхали з країни і залишалися тут...

З іншого боку проглядаю гілку "Робота"... "Терміново потрібен ( потрібна ) !!!", "Візьму на роботу!" "Пропоную роботу!"...

Тобто робота, я так думаю, всеж-таки, є ! Тільки чи є реальне бажання працювати у тих, хто ниє про її відсутність ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Alex.62 сказал:

Тобто робота, я так думаю, всеж-таки, є !

робота нікуди й ніколи не дівалась. Ніхто не ниє про ВІДСУТНІСТЬ роботи, ниють про відсутнійсть НОРМАЛЬНОЇ оплати за таку роботу. Гіпотетично, розмірковуючи логічно, БУДЬ ЯКА робота має оплачуватись так, щоб одна людина могла оплатити комунальні послуги за однокімнатну квартиру, більш меньш прохарчуватись, раз в декілька місяців купити якусь одежину й виплачувати кредит за побутову техніку. Це мінімальний рівень життя. Багато знаєте робіт, які по оплаті відповідають хоча б цим вимогам ? Про відкладання грошей на відпочинок літом, чи якогось не ржавого корчика, я взагалі мовчу, в наш час, говорячи мовою молоді, це взагалі *жир*. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

Ніхто не ниє про ВІДСУТНІСТЬ роботи, ниють про відсутнійсть НОРМАЛЬНОЇ оплати за таку роботу.

Нажаль, вакансії власника бізнесу сьогодні нема. Тільки помічника маляра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Dim@ сказал:

Ще треба брати до уваги і вартість оренди житла.

не згідний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ !

Я зараз пропоную роботу тому, хто хоче чомусь навчитися. 

Якщо людина має багаж знань і навичок в кузовному авторемонті та малярці, оплата його праці буде відповідною.

Для чого ми обговорюємо щось загальне?

Є реальна робота з реальними умовами і реальною оплатою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex.62 сказал:

Народ !

Я зараз пропоную роботу тому, хто хоче чомусь навчитися. 

Якщо людина має багаж знань і навичок в кузовному авторемонті та малярці, оплата його праці буде відповідною.

Для чого ми обговорюємо щось загальне?

Є реальна робота з реальними умовами і реальною оплатою.

ну ок, тоді інший момент :

Цитата

Для того, щоб не було флуду і суперечок у даній темі, пропоную тотримуватися нехитрих правил.

1) (Бажано) зазначити фірму/роботодавця

2) Чітко описати посаду, вимоги до претендента.

- освіта

- стаж

- вік

- стать

- досвід

- додаткові вимоги

3) Описати, що може дати роботодавець.

- орієнтовна ЗП.

- Соціальні блага (Соц пакет: відпустка, лікарняний, окремий кабінет, службове авто, тощо)

4) Контактні дані

то з прикріпленої теми про правила подачі оголошень про роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, MANJAK11 сказал:

ну ок, тоді інший момент :

то з прикріпленої теми про правила подачі оголошень про роботу

1. Назва фірми присутня.

2. В тексті пропозиції ясно сказано, що ми готові взяти на роботу початківця, тобто людину, яка має нульовий досвід.

3. На співбесіді.

4. ЛС.

:-) :-) :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, MANJAK11 сказано:

робота нікуди й ніколи не дівалась. Ніхто не ниє про ВІДСУТНІСТЬ роботи, ниють про відсутнійсть НОРМАЛЬНОЇ оплати за таку роботу. Гіпотетично, розмірковуючи логічно, БУДЬ ЯКА робота має оплачуватись так, щоб одна людина могла оплатити комунальні послуги за однокімнатну квартиру, більш меньш прохарчуватись, раз в декілька місяців купити якусь одежину й виплачувати кредит за побутову техніку. Це мінімальний рівень життя. Багато знаєте робіт, які по оплаті відповідають хоча б цим вимогам ? Про відкладання грошей на відпочинок літом, чи якогось не ржавого корчика, я взагалі мовчу, в наш час, говорячи мовою молоді, це взагалі *жир*. 

Нічого нетямлю, ніц невмію- візміть на роботу. Менше мінімалка не пропонуйте! 

P.S. Sarcasm.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, EleKtrik сказал:

Нічого нетямлю, ніц невмію- візміть на роботу. Менше мінімалка не пропонуйте! 

P.S. Sarcasm.

Я знаю зварювальників, яки сьогодні в Луцьку заробляють по 15.000 - 20.000 на місяць. 

Але ж хто хоче бути зварювальником ( токарем, слюсарем, муляром... ) ? Всі хочуть бути адвокатами, стоматологами... На крайняк - депутатами ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Alex.62 сказал:

1. Назва фірми присутня.

2. В тексті пропозиції ясно сказано, що ми готові взяти на роботу початківця, тобто людину, яка має нульовий досвід.

3. На співбесіді.

4. ЛС.

:-) :-) :-)

добре, що я вже не модератор, правда ? :):) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні зварники мають в районі 1к у.е.в місяць, а 10000-15000 грн то ті шо працють з 8 до 18:00 і кидать інструмент з рук і біжать додому. Хоча б якийсь рівень зп є? Робота як має оплачуватись? Вид віробітку? Від кількості авто? Від кількості затертих деталей? Від кількості затертих квадратних метрів?)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, EleKtrik сказал:

Нічого нетямлю, ніц невмію- візміть на роботу. Менше мінімалка не пропонуйте! 

P.S. Sarcasm.

Если добавить, хочу научиться и работать, то вполне нормальное резюме. Главное честно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина знайшлася.

Знайшлася завдяки "Борді". Хороший сайт. Добре діє в межах Луцька.

"Война закончилась! Всем спасибо!" (с).

Вкотре дивуюся вмінню людей влаштувати рейвах на рівному місті. Є пропозиція, є контакти. Цікавить - зателефонуй, напиши ЛС, прийди на співбесіду і буде тобі щастя !!! Але ж ні... Починаємо обсмоктувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

@Alex.62 правила розділу для всіх

Правила для того і правила, щоб їх виконувати. В чому проблема? Поясніть, б-л!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Alex.62 сказал:

Правила для того і правила, щоб їх виконувати. В чому проблема? Поясніть, б-л!

 

ну якщо ви писаних слів не розумієте, то як ще пояснити ? Але то вже не моє діло :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...