Перейти до змісту

Nissan juke втеча з місця ДТП


tihiy

Рекомендовані повідомлення

Друзі звернулись з проханням розмістити оголошення.

В п"ятницю 19.05 о 23.25 Nissan juke виїхав на зустрічну смугу на лобове зіткнення з сріблястим Ланос. Ланос уникнув лобового зіткнення, але на швидкості вилетів з дороги на бордюр в дорожній знак. Нісан їхав зі сторони ОККО на Конякіна і втік через Федорова. Хто бачив колір, чи можливо в цьому районі в приблизний час рухався juke прохання повідомити в приват (таких машин мало, тому навіть колір допоможе швидше знайти винуватця).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, tihiy сказано:

Nissan juke

я не думаю, що у нас в місті так багато таких ніссанів.

Міліцію підключати.

Хоча, довести щось без реєстратора - марка справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліція приїхала через годину і щей склала протокол про необережне керування на потерпілого (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, tihiy сказано:

Поліція приїхала  і склала протокол про необережне керування

Ну да! А як інакше, не було ж водія Ніссана, щоб йому звинувачення висунути!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, tihiy сказано:

Кольору точно не знають - темна пора доби була

І що ти йому скажеш? На хвіст солі насипеш, морду наб"єш, вб"єш? Я пас! навіть якби знав то певно не сказав, не хочеться бути співучасником майбутнього злочину.

Якщо той кінчений тоді не став, то навряд чи захоче шукати контакту з тобою.

Немає відеореєстратора, або хоча б пішохідних  свідків - марна справа щось доводити.  

В знайомого самий дохлий китай-хана відеореєстратор ще тоді 120грн окупив себе за пів року водіння (поч. з 2012). Буває зупиняє в наглу мент на Лвівській: "ви на червоне прооїхали", а ти йому "яке червоне?! в мене реєстратор, давай подивимось"! навіть без до побачення починав тікати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто битися, вбивати через дтп не буде. Можливо це щось допоможе поліції.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дорозі завжди потрібен відеореєстратор, тим більше в Україні, тоді би могли щось доказувати і когось за це розшукувати!

З'економили - тепер маєте.

У мене все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже багато білих нісанів, якщо не білий, тоді взагалі просто знайти, але навряд чи ви щось докажете...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Ukrainec сказано:

І що ти йому скажеш? 

НА цій моделі бачив тільки жінок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає камери, яка зняла сам момент ДТП чи свідків – то не розумію на що ви надієтеся. Ну проїзджав по Федорова Ніссан, ну знайдете власника.... і що далі ? його совість замучає і сам признається ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свідки є, але це все відбулось швидко. Номер не побачили і колір визначають як темний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...