Перейти до змісту

ДЕРЖАВНЕ ТЕСТУВАННЯ!!!


MacViktor

Рекомендовані повідомлення

доброго ранку!!!Сьогодні малеча здаватиме тест з матиматикі!!!В принципі я проти цих тестувань тому що вони невдосконалені!!!Це там собі дяді і тьоті придумали іронду чим замучити дітей яким зараз і так нелегко!!!я неможу зрозуміти принцип роботи і смислу цього тестування!!!! вот маленька шпорка на сьогодні

mat.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд хтось уже встиг би заюзати :D

зато дізнатись що вийшло буде приємно!!! я довго думав коли це виложити але совість держала просто є багато дітей які немають компютера чи інтернету по відношеню до них несправедливоб було!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тестирование - событие, конечно, из ряда вон выходящее. но почему в этом разделе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, це зовсім не надзвичайна подія. Заздалегідь спланована, про яку знали всі. Во флейм топік :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Любі друзі" знаєте як багато в реальності дізнаешся про нашу ОСВІТУ то так на душі важко даже самом вчитись нема охоти!!!! а хто в цьому винний???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Любі друзі" знаєте як багато в реальності дізнаешся про нашу ОСВІТУ то так на душі важко даже самом вчитись нема охоти!!!! а хто в цьому винний???

Ті, хто не навчив різних даунів ставити пунктуаційні знаки в реченнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Любі друзі" знаєте як багато в реальності дізнаешся про нашу ОСВІТУ то так на душі важко даже самом вчитись нема охоти!!!! а хто в цьому винний???

Ті, хто не навчив різних даунів ставити пунктуаційні знаки в реченнях.

? незрозумів вибачай!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - нормальна система. Нема чого нити. Ну у всьому є свої плюси і мінуси, але ж легше зробили. В нас було більше гемору. Спочатку здаєш випускні іспити в школі, потім вступні до ВУЗу... Жуть !!! А тепер разочок напрягся і одним пострілом - два зайці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нормальна система, якою користуються багато держав. Те що вона має багато недоліків, то це факт:

1. Великий розрив програмового матеріалу від вступного.

2. Велика кількість помилок в питаннях.

3. Перенасичення матеріалу.

4. Витік інформації.

І це ще не повний перелік, але ця система вартує того. Для прикладу знаю, що в одній з Прибалтійських держав, яка користується зовнішнім тестуванням, не поступила дочка міністра. Оце вам об*єктивне оцінювання!

В нас ситуація далека до ідеалу. Сама брала участь у складанні тестів, за звичайнісіньке: "родина тебя не забудет"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд хтось уже встиг би заюзати :)

зато дізнатись що вийшло буде приємно!!! я довго думав коли це виложити але совість держала просто є багато дітей які немають компютера чи інтернету по відношеню до них несправедливоб було!!!!

хренові у тебе джерела... завдання і відповіді абсолютно леві :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прикладу знаю, що в одній з Прибалтійських держав, яка користується зовнішнім тестуванням, не поступила дочка міністра. Оце вам об*єктивне оцінювання!

О це в нас ще не скоро буде. Під час відкритих дверей в ЛНТУ говорили, що ті хто ненабрав мінімуму для вступу 124 бали за ЗО можуть здавати екзамени в ЛНТУ і на основі цих екзамені можуть бути зараховані на платний курс навчання.

Ось так то. Завжди найдуть "лазєйкі", щоб обминути закони і зробити так як їм вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тут філологи є? Скажіть мені що то за слово таке "укажіть", які в тестах неоднократно згадуються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...