Перейти до змісту

Помогите с девушкой


SergScorprion

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 580
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Приятно, стільки зацікавлених особ. Треба ж...я від такої кількості уваги гублюсь навіть, слова застряли в горлі..

Але...ну як було, а написала вонимені СМС нежданно, спитала, як справи. Я вже думав, ніколи не помиримось, все тіпа, фінал, вороги до кінця життя. Та видно десь щось збилося в небесних сферах і дали мені тіпа шанс щось поправити, хотів видно дуже. Та воно не так все просто як здається. З рипом по трошку якось почали спілкуватись. Я вже почав без романтики, ухажувати за нею, ну туди підемо, в кафе, чи ше кудись. Вона рне та людина щоб в постіль через місяць, получив би по морді. Але...без помилок з моєї сторони ясне діло не обійшлось, то там запрошу кудись а не вийшло організувати так щоб поїхати, то шось скажу не те. Коротше на два місяці з половиною нас хватило. Поїхали ми з нею в одну поїздку. Не буду описувати подробиць, не треба того. Але чесно признаюсь, я стормозив, було відчуття що шось станеться не те, інтуїтивно знав. І таки сталося, хоч як не старався запобігти тому. перестарався коротше. Приїхали назад, то знову вона якась не та стала, вже в лоб питаю, що ж такого зробив страшного шо не хочеш спілкуватись, то почув у відповідь таке...не опишу, але відчув себе зачинщиком третьої світової. Може то я їй під гарячу руку і недобрий настрій попав, не знаю. Може не хоче ні з ким спілкуватись...хз. Вже не лізу, бо знаю буде гірше. Така вже вона є. Моя помилка в тому що не хотів її втратити і вів себе не по мужицьки, твердо треба було вирішувати всі сиуації, я того не зробив. Але ... характер її знаю тепер ще краще, так сказать методом набиття шишок пізнаю. Не знаю, чи буде ще шанс з нею мати стосунки, чи ні...Точно впевнений, що любові у неї нема, чого вона зі мною спілкувалась - загадка, як і вона сама вся. Але мені здається, третього разу вже може і не бути. Але то життя, я от задумуюсь, а чи потрібно воно те продовження? Майбутнє виглядає не дуже радісно. Напевне це все таки не моє, і треба далі йти а тут я закалив характер, зрозумів багато чого. Надіюсь, втретє я вже не отримаю від дівчини по лобі. Як ви гадаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона рне та людина щоб в постіль через місяць, получив би по морді.

ты опять? ;)

тебе второй шанс дали...

в поездке вы в разных номерах/квартирах, наверное жили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-дя... как усе запущено... вообще, как-бы, женщины ,при знакомстве определяют для себя тип мужчины... мужчина-самец - наглый, уверенный, всегда знает чего хочет и делает то, что хочет и она отдастся ему на втором-третьем свидании.

Мужчина-мямля... ну тут медицина безсильна... с таким удобно походить по кафешкам и т.п. но она никогда ему не отдастся ;) Это просто друг, не более...

Девочека видать решила просто проверить... ТЫ проверку не прошел... опять... нах ей такой мужчина? Природный отбор, йопта. Ей нужен сильный самец, а не тряпка.

Сори, за прямоту и т.п., но так и есть. Мы такие же животные, как и все, токо немного умнее :) Но инстинкты работают так же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женщины любят настоящих падонков - только они оставляют здоровых потомков:-) Тебе уже сказали: определись, если хочеш девку, то действуй до тотальной победы. Будь наглым, быстрым и решительным, не ошибается тот , кто ничего не делает. Действуй , Маня, ни на кого не обращай внимания.

П.С. А топик все еще живет... :-)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу фраза в підписі діє! :)

Топікстартеру:

І так. Те що був попытко №2 - зер гуд. Авось чогось і навчишся. Знову ж таки - раз десь їздили і щось робили - то робили не те, що потрібно.

Як уже радили вище і не одноразово - варто було спробувати її - поиметь!

А так 2:0 - на її користь!

Не здавайся (раз вже ти так на неї запав) - дій рішуче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин зверь :))))

Нафига ты вообще повелся на ее разговор, начал бы морозится сама бы запрыгнула. А вообще ты странный ездил кудато и че так и не решился чтоли? Мне кажеться что вся загвоздка в фразе "Вона рне та людина щоб в постіль через місяць, получив би по морді." все мы не такие :) тут ты и прогорел, какой месяц ты с ней до этого сколько встречался епт.

ЗЫ: если будет 3 попытка обязательно сообщи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ: если будет 3 попытка обязательно сообщи :huh:

да-да

придем и поможем. в точности по сабжу ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ми всім форумом будем її тримати, шоб ти вже таки точно трахнув її :huh:

Хотя це уже вроді як згвалтування ^_^

Ну тоді ми тебе будем тримати, шоб вона трахнула...

В общем ти поняв ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-дя... как усе запущено... вообще, как-бы, женщины ,при знакомстве определяют для себя тип мужчины... мужчина-самец - наглый, уверенный, всегда знает чего хочет и делает то, что хочет и она отдастся ему на втором-третьем свидании.

Мужчина-мямля... ну тут медицина безсильна... с таким удобно походить по кафешкам и т.п. но она никогда ему не отдастся smile.gif Это просто друг, не более...

Девочека видать решила просто проверить... ТЫ проверку не прошел... опять... нах ей такой мужчина? Природный отбор, йопта. Ей нужен сильный самец, а не тряпка.

Сори, за прямоту и т.п., но так и есть. Мы такие же животные, как и все, токо немного умнее smile.gif Но инстинкты работают так же.

Нажаль жорстока правда

ІНША СПРАВА що залежно від рівня свого інтелекту жінка автоматично підстроює свій "самцовий аналізатор" :)

І "самцовість" у неї тепер означає не більша сила біцепсів та кількість підкоренних шістьорок-гопніків але наприклад, силу інтелекту, успіхи у бізнесі, можливість галантної поведінки і т.п

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дик а я про шо? де я казав про шістьорок-гопників? Нормальний чоловік - успішний чоловік. Як в бізнесі так і в усьому іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

она рне та людина щоб в постіль через місяць, получив би по морді

Не розумію цю фразу.

По скільки вам років?

В нормальних стосунках (довготривалих в результаті) тиждень-два максимум без сексу (суджу з власного досвіду).

Про який місяць йде мова????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше,заходиш до дєвкі, показуєш пачку кондомів і кажеш:" Зараз буде сєкас". Поки вона в шоковому стані, роздягаєш її і цей во... показуєш їй свою чоловічу рішучість, демонструєш авторитет і т.д. ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роздягаєш її і цей во... показуєш їй свою чоловічу рішучість, демонструєш авторитет і т.д. ;-)

...і получаєш своє по морді ібо момєнт упущєн, давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergScorprion, за третьою спробою, якщо вона буде...вона зліпить з тебе те, що їй треба (якщо захоче і не поліниться, або нематиме іншого)

Зараз це розминка, розігрів. Ну а як не вона, то інша найдеться :D

Судячи з усього, тебе до таких тільки тягнутиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роздягаєш її і цей во... показуєш їй свою чоловічу рішучість, демонструєш авторитет і т.д. ;-)

...і получаєш своє по морді ібо момєнт упущєн, давно.

Краще пізно ніж ніколи. Це всеодно краще ніж нічого не робити, а спробувати варто. Для досягнення цілі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да бред это все, какой третий шанс, о чем вы... По существу даже и второго шанса не было. Готов спорить на деньги, что у девушки кто-то есть, просто уехал в командировку/на заработки за рубеж и т.п. А девушке стало скучно, и она решила немного развеяться. :_11:

Почему знаю - у меня девушка довольно-таки симпатичная, и у нее отбоя от парней до сих пор нет (ну не приезжаю я к ней в универ, раз или два был за весь период учебы, а о своей личной жизни она не распрострняется :D). Так она мне о КАЖДОМ случае рассказывает, без исключений. И несмотря на то, что ведет она себя как неприступная тигрица, смельчаки находятся, причем нередко. :) И что? Правильно - отшивает, каждого по разному, если к ней парень относится с уважением, то помягче, если как "брутальный самец", то может и нах** послать - в прямом смысле. Ну или по морде дать. Или то и другое. :) А потом рассказывает о таких "ухажорах", я ее еще подкалываю иногда, и мы с ней веселимся. :) А все потому, что между нами есть ДОВЕРИЕ - чувство, которое я начал культивировать в наших отношениях если не с первого дня, то с первой недели знакомства, когда уже понял, что влюбляюсь. И развиваем мы это доверие вместе уже не один год. И поэтому сейчас очень дорожим своими отношениями.

Кстати, когда я с ней знакомился, то тоже при первом взгляде подумал - "мдаааа, парень, ТАКАЯ девушка явно не для тебя", но не отступил - а что терять, в принципе? - я ей таки понравился, и в результате мы до сих пор вместе. (хотя, как известно, скоро сказка сказывается, да не скоро дело делается... :))

Ой, что-то я отвлекся. :) Так вот, повторяю - готов спорить на деньги, что у нее до сих пор кто-то есть. Кто это - парень, еб@рь, мужик - называйте как хотите, но думаю, вы меня поняли. Как вариант - у нее совсем НЕДАВНО кто-то был, т.е. произошел разрыв серьезных отношений, и она захотела побыть в мужской компании, опять же, исключительно для того, чтобы развеяться, ощутить мужскую энергетику - это спасает многих женщин от депрессии в таких случаях. И обратилась к тебе, SergScorpion, как к давнему ДРУГУ, а не как к мужику. Ты уж извини, что говорю тебе правду в глаза - но поверь, в женской психологии я в свои 26 лет разбираюсь зачастую получше, чем некоторые мужики в 50. Без лишней скромности. :) (хотя при этом признаю, что иногда понять женщин здравым умом просто невозможно :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і тагда нє он єйо, а ана єво ви..ла!!от жалко пацана..

ви оце все типу дійсно серйозно обговорюєте?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...