Перейти до змісту

Помогите с девушкой


SergScorprion

Рекомендовані повідомлення

Доречі один мудак, тоже так плакав за дівчиною... А потім після бухалова вилив все що закипіло на душі :) і правильно немає чого в собі все держати :lol: кароче оказалось що він ну, як той гамасєк... Так зразу організувалась "реанімаційна бригада" :) і він знову сказав, що знову "лове свою гьорлу". Це так інфа для роздумів, що буває, або ху із ху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 580
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Да ког флешко он опридиляецо...

Тут вопрос шоб заставить синхронится контакті, календарь и т.п.

Хотя уже в принципе разобрался. SynCE рулит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я соберусь ехать к родственникам в Хабаровск - куплю билет на поезд.

а в дорогу распечатаю эту тему и буду 6 суток читать/рыдать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене кинула вона, напишу на форум

Мож хто дасть пораду добру

А хтоь скаже- просто хворий

28 років маю, тай не знав ніколи

Що дівчину мацать треба

А не водить під зорі

Гей панове хворумчани

Годі вам балакать

Співчуття я трохи хочу

Також й буду плакать

Пожалійте, співчувайте

Скажіть який я бідний

А не :" ти дебіл", "убейсь ап стену"

"Ти її негідний"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора бы уже тему закрыть, ИМХО.

все уже все поняли и сказали ....

я ще з самого початку пропонував....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні , не закривати..

ми її будемо мусолити рівно рік, як той топікстартер дівку обходжував.:) краще мусолив би :)

і дітям читати перед сном гарну казку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень просто поднять DHCP сервер на винде2003. пара щелщков мышью и задать

область адресов и вот уже внешнее NAS устройство имеет свой адрес.

Точно так же и с девушкой. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень просто поднять DHCP сервер на винде2003. пара щелщков мышью и задать

область адресов и вот уже внешнее NAS устройство имеет свой адрес.

Точно так же и с девушкой. :)

Маразм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, DHCP писали явно бабники :)

а родитель IP - ваще Казанова.

Вывод: топикмейкер - учи матчасть сети!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що... 15-літнім треба "витерти сльози", плюнути і далі жити.

:):D :D Ну ти отжог...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень просто поднять DHCP сервер на винде2003. пара щелщков мышью и задать

область адресов и вот уже внешнее NAS устройство имеет свой адрес.

Точно так же и с девушкой. :)

Маразм

абаснуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне й те саме...я ж кажу...скільки років, соплі і всі тут гідні один я негідний, бо не під юбку ліз а душу пізнавав не як справжні мужики, логічно. Пробував всі ваші методи окромя водки і гомо, то не мое. День нормально пройде, здається все, а на слідуючий знов шось накатить мля...згадуєш одні позитиви. Важко отак взяти і викинути людину зі свогго життя просто так, радий шо у вас тут присутніх це як два пальця об асфальт. В мене вже майже місяць отак тянеться, на інших не можу дивитись, а все та в голові, Треба ще трохи часу, від возрасту це малозалежить, то як в кого характер. Мені тяжко до людини отак привязатись, довго, а от покинути ще тяжче, що і маю наразі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я негідний, бо не під юбку ліз а душу пізнавав не як справжні мужики

Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, а найкоротший шлях - через ребра! :lol:

А от до серця жінки він лежить іншими шляхами - складними

- вуха (поїздити по вухам)

- очі (вони хочуть бачити мужика, самця)

- рот (туди не тільки заглядають, а ще й часом необхідно ним цілуватися і дещо із цієї теми робити)

- груди (не просто дивитися, а домагатися їх помацати, дослідити ...тощо)

- ноги (часом повинні і на погонах бувати, а не просто щоб бачити їх у колготках/панчохах і на підборах)

- ну і, власне, те що ти мав би знайти під "юбкою" (спідницею) (отам би ти вже все своє ораторське оральне мистецтво мав би використати, язиком не тільки про зорі плещуть, а ще й для значно цікавіших речей використовують... )

- душа (важить 11 грамів (за деякими версіями) і туди не варто лазити за пізнаннями, невдалими діями можна зашкодити, може ти їй туди (у душу) плюнув? вона й образилася, і це не дивно..

Ну звичайно, про зорі на природі у парку не варто забувати розказувати (у той момент як руки, груди досліджують)

коротенький лікбез, так би мовити мануал.. :)

а ще, твої пост почитати - то ти стаєш схожим на дорослого мужика із мозком на 15 років..

щось отаке..

1651b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував всі ваші методи окромя водки і гомо

"Попорошу не обобщать!!!"

Людині треба була порада, хто як пережив подібну ситуацію, а що маємо....Перших дві сторінки поради є, а далі...одні тварини якісь набрались

Оскільки моя порада на паге намбер четири, то я обідився і голосно плакав, а тобі на...

Тварини чуть красівше обезяни і з шармом як в Делона таких праблєм немають, а ти про подібні ситуації читати тута хотів ... нема подібних, тобі в книжку, нє, в записник Гіннеса тра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без "отжигів". Забудь. Плюнь. Візьми себе в руки. Займись чимсь іншим (карти, комп ігри, література, одним словом твоє улюблене хобі). Озирнись і зроби висновки. Інакше буде дійсно дуже погано (із наступною дівчиною і не тільки). А ПОТІМ читай, що кажуть тут одружені вже люди (наприклад, Zheny@). І будь мужиком. Соплі - не наш прийом. Романтична агресія - саме те що має бути. Наприклад, "своїми руками" опробовував "я міцний духом і тілом, вона мене слухає, "смєшлівого, но нє смєшного", але я не звертаю (ніби) уваги на дівчину, але коли звертаю, то вже просто розмовою вона не відкупиться, як МІНІМУМ - поцілунком". "Тряпок" (безвольних слуг) ЖОДНА ДІВЧИНА не любить. Покурити можна тут. І не плачся більше, не дискредитуй дівчину. Навпаки, покажи їй (НЕ ЗВЯЗУЮЧИСЬ із нею, вона сама про все дізнається чи від друзів, чи з преси тощо), кого вона втратила, своїми успіхами в тому, в чому ти профі (хоббі, робота, творчість тощо). Хоча, з точки зору психології, те, що ти зробив, тобі робить легше (якщо ти не стібаєшся з усіх і не є мазохістом, про що маю трохи підозри).

І закрий тему своїм постом "Я все зрозумів, мені легше, про успіхи повідомлятиму на форумі". Інакше посміховисько з тебе буде ще довго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...