Перейти до змісту

Помогите с девушкой


SergScorprion

Рекомендовані повідомлення

На жаль не придумав, може через трохи сам буду сміятися як все це прочитаю, але таки попустило трохи, просто дойшло якось, а зза чого собствно побиватися...за людини яка просто так викинула мене з свого життя як друга навіть і без пояснень...

Скажу тибі, як старий фрейдіст: шоб вилічити психологічного "мозоля", тре відповідну примочку прикласти.

Тіко ти не наважишся.

Бо в нашому обществі до психолога не прийнято ходити (чого не скажеш про американів).

А для псіхолога-асістєнта з незакінченою освітою і досвідом роботи в 3,5 дні твоя проблєма - як тріпєр для вєнєролога.

Також очевидно, шо тобі вже оце все подобаєця, хочеш ти це признавати чи нє.

Наблюдаєця нєкий душевний ексхібіціонізм. То не є фороба, а просто факт твеї біографії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 580
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

На жаль не придумав, може через трохи сам буду сміятися як все це прочитаю, але таки попустило трохи, просто дойшло якось, а зза чого собствно побиватися...за людини яка просто так викинула мене з свого життя як друга навіть і без пояснень...

Скажу тибі, як старий фрейдіст: шоб вилічити психологічного "мозоля", тре відповідну примочку прикласти.

Тіко ти не наважишся.

Бо в нашому обществі до психолога не прийнято ходити (чого не скажеш про американів).

А для псіхолога-асістєнта з незакінченою освітою і досвідом роботи в 3,5 дні твоя проблєма - як тріпєр для вєнєролога.

Також очевидно, шо тобі вже оце все подобаєця, хочеш ти це признавати чи нє.

Наблюдаєця нєкий душевний ексхібіціонізм. То не є фороба, а просто факт твеї біографії.

Ворогу такого не побажаю, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитала останній пост топікстартера. Слів нема. Закрийте тему. ;)

Ну що знову не так???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В подібній ситуації від дівчини пояснень і не дочекаєшся. Вона вирішила і все.

Вони ж не міркують так, як чоловіки. От і пояснити не зможе. Та й не захоче цього робити. Не бачить в цьому потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В подібній ситуації від дівчини пояснень і не дочекаєшся. Вона вирішила і все.

Вони ж не міркують так, як чоловіки. От і пояснити не зможе. Та й не захоче цього робити. Не бачить в цьому потреби.

Починається..... :0081:

Топікстартер, Сергій, ну сам подумай : морочив дівчині голову рік, вона, не дочекавшись нічого доброго (як і злого), вирішила піти геть. Ти зі злості виставляєш фотку на огляд сотень очей, мол, от дивіться - стерво, називаєш дату, рік її народження. Ще б прізвище сказав. ;) Я би на тебе в суд подала. Спозорив - далі нІкуди.

Більше того: вести себе, як 16-річне дитя, шмаркатись тут перед тисячами людей - несерйозно.

Все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В подібній ситуації від дівчини пояснень і не дочекаєшся. Вона вирішила і все.

Вони ж не міркують так, як чоловіки. От і пояснити не зможе. Та й не захоче цього робити. Не бачить в цьому потреби.

Починається..... :lol:

Топікстартер, Сергій, ну сам подумай : морочив дівчині голову рік, вона, не дочекавшись нічого доброго (як і злого), вирішила піти геть. Ти зі злості виставляєш фотку на огляд сотень очей, мол, от дивіться - стерво, називаєш дату, рік її народження. Ще б прізвище сказав. :_17: Я би на тебе в суд подала. Спозорив - далі нІкуди.

Більше того: вести себе, як 16-річне дитя, шмаркатись тут перед тисячами людей - несерйозно.

Все!

Так, це вже цікаво.

І що ж "доброго" ти маєш на увазі? Якщо як 90% тут вважає - під спідницю з улесливими словами, то в мене питань тут нема.

Спозорити нівког поки що не спозорив, фотка 3-річної давності і на вулиці її і не взнати так просто. Ну а тисяча людей до речі мені тут допомагали, хоч і по різному, але реально допомагали і допомагають і ніякого позору не бачу. Я постраждав а не вона, їй впевнений все по барабану зараз. І не моя вина, що в даному питанні я виявився не сильний, в кожного свої таланти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це вже цікаво.

І що ж "доброго" ти маєш на увазі? Якщо як 90% тут вважає - під спідницю з улесливими словами, то в мене питань тут нема.

Спозорити нівког поки що не спозорив, фотка 3-річної давності і на вулиці її і не взнати так просто. Ну а тисяча людей до речі мені тут допомагали, хоч і по різному, але реально допомагали і допомагають і ніякого позору не бачу. Я постраждав а не вона, їй впевнений все по барабану зараз. І не моя вина, що в даному питанні я виявився не сильний, в кожного свої таланти.

Добре - це коли стосунки розвиваються, а не коли триндичиш дівчині щодня одне й те ж.

Спозорив, бо Луцьк - мале село, всі один одного знають.

Допоможе тобі цікава робота, хоббі і нова 17-річна дівчина, яка хоче зірок і неба, а не 27-річна жінка, якій пора народжувати дітей.

Ти не постраждав, а набрався досвіду, бо до цього часу літав у небесах.

Це ІМХО.

Більше з тобою не буду сперечатись, бо, бачу, ти вперто не хочеш розуміти простих речей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось все таки встиг скопіювати ту фотку? ... Ціна дівчини росте на очах... майже так само як того мотороллера, якого продавав не він. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це вже цікаво.

І що ж "доброго" ти маєш на увазі? Якщо як 90% тут вважає - під спідницю з улесливими словами, то в мене питань тут нема.

Спозорити нівког поки що не спозорив, фотка 3-річної давності і на вулиці її і не взнати так просто. Ну а тисяча людей до речі мені тут допомагали, хоч і по різному, але реально допомагали і допомагають і ніякого позору не бачу. Я постраждав а не вона, їй впевнений все по барабану зараз. І не моя вина, що в даному питанні я виявився не сильний, в кожного свої таланти.

Добре - це коли стосунки розвиваються, а не коли триндичиш дівчині щодня одне й те ж.

Спозорив, бо Луцьк - мале село, всі один одного знають.

Допоможе тобі цікава робота, хоббі і нова 17-річна дівчина, яка хоче зірок і неба, а не 27-річна жінка, якій пора народжувати дітей.

Ти не постраждав, а набрався досвіду, бо до цього часу літав у небесах.

Це ІМХО.

Більше з тобою не буду сперечатись, бо, бачу, ти вперто не хочеш розуміти простих речей.

В 27 людина чітко знає, що їй треба, вона отримала те що їй було треба, інакше набридло би воно за два місяці, мені неприємно про це казати, але ти мислиш на емоціях а не на логічно. Сперечатись теж не буду, бо не все так просто як ти думаєш.

P.S. Всім дякую за поради, ніякий психолог стільки не скаже як тут, можна вже прямо FAQ відкрити, як діяти у таких ситуаціях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер, Сергій, ну сам подумай : морочив дівчині голову рік, вона, не дочекавшись нічого доброго (як і злого), вирішила піти геть. Ти зі злості виставляєш фотку на огляд сотень очей, мол, от дивіться - стерво, називаєш дату, рік її народження. Ще б прізвище сказав. <_< Я би на тебе в суд подала. Спозорив - далі нІкуди.

Більше того: вести себе, як 16-річне дитя, шмаркатись тут перед тисячами людей - несерйозно.

Все!

Согласен на все 100%, тебе что 15 лет чтоли? Что ты развесил нюни, выносить такие интимные вещи на всеобщее обсуждение это уже от безвыходности и скорее всего уже от жабы, а не от чувств. Каждый случай уникален как и каждая девушка, тебе никто не сможет помочь, сам должен развязать ситуацию.

Если любишь, добивайся и никого не слушай, если хоть малеха сомневаешся переступай и иди дальше.

ЗЫ: а за фотку тут вообще слов нет, за такое и по морде бьют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нету фотки, да и ситуацию кардинально сам и развязал как мог. Эмоции понемногу уходят, так что извините, так уж получилось решить все это, желеть не о чем, жизнь то не заканчивается, кому то гораздо хуже чем мне, я просто слишком близко в себя все это принял и эмоции взяли верх, поэтому наделал много ошибок, о чем жалею. Далее надеюсь такого не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

***

- У меня завтра свидание

- С резиновой женщиной?

- Нет. С настоящей девушкой

- Ты поссорился с резиновой женщиной?

***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergScorprion, ти но е визначись, якою мовою ти спілкуєшся..

Тут всі прекрасно розуміють ВСЕ.. і не намагайся під когось підстроюватися..

І запам'ятай: Луцьк - це маленьке село, де всі всіх знають! Фотку - ти просто через емоції виклав - дарма - взнають - поб'ють писка..

Те що розсопливився тут - теж тобі честі не робить! Ти вже (віртуально) заробив собі репутацію "слюнтяя та нитіка" .. в людей і гірше горе буває, і вони не роблять із цього трагедії ВСЕУКРАЇНСЬКОГО масштабу (бо наша борда, саме - ги.. ВСЕСВІТНЯ, бо доступна будь-кому і будь-де...).. коротше кажучи - ти спозорився і дівчину спозорив..

Не роби більше такого.. знайди психолога - поплачся йому/їй у жилетку і матимеш щастя....

весь топік - перчитай ще раз.. і зроби для себе ЧАПИ.. (FAQ)..

у мене все..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, він зрозумів свою пОмилку. Тему можна закривати. Цікавого вже певно нічьо і так не буде..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля якби у топікстартера була хоть краплина самоповаги і почуття гідності весь форум не ржав би над цією темою на протязі тижня. ТС - убєй сібя аб угал круглава стала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось все таки встиг скопіювати ту фотку? ... Ціна дівчини росте на очах... майже так само як того мотороллера, якого продавав не він. :)

Я теж невстиг, блін :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ ВІРЮ, що у 27 років таке можливо. Тож вже МУЖИК має бути. Так що... 15-літнім треба "витерти сльози", плюнути і далі жити. Всьому свій час. Все зрозумієш паізніше. Будь МУЖИКОМ по внутрішньому настрою і все. ЗАКРИЙТЕ ТЕМУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ну шо за народ...;) Людині треба була порада, хто як пережив подібну ситуацію, а що маємо....Перших дві сторінки поради є, а далі...одні тварини якісь набрались, у яких ні почуттів ні розуміння нема, одні лише закрийтему, фотку, і кому скільки років, флейм чистої води...ну сухарі, чесне слово, ...ніх..ви не переживали такого, для вас кинути людину шо горіх розтоптати, сумно просто, не думав шо в Луцьку стільки сухарів бродить... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для вас кинути людину шо горіх розтоптати, сумно просто, не думав шо в Луцьку стільки сухарів бродить... :)

це ще кого кинули... ;)

Перших дві сторінки поради є, а далі...одні тварини якісь набрались, у яких ні почуттів ні розуміння нема, одні лише закрийтему, фотку, і кому скільки років, флейм чистої води...ну сухарі, чесне слово, ...ніх..ви не переживали такого

і це говорить людина, яка в 27 років неможе звясувати відносини з дівчиною... ти б теж почастіше бродив по Луцьку - може б і повезло

В інеті туєва куча форумів по психологічним консультаціям, де поради дають кваліфіковані спеціалісти з багаторічною практикою.

Вот там і запитуй, а питати пересічних громадян, більшість з яких у такому віці вже сім'ю мають - тупо помилково (хоча особисто для мене неприйнятно було б питати про елементарні речі... хіба якби в лісі виріс і незнав як спілкуватись з представницями протилежної статі)

В принципі після твоїх постів стає зрозуміла причина її відмови...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тфаюмаць.. SergScorprion

Якого ти тепер тут спливаєш.. ???

Чого ти чекав? що всі дружно будуть твої соплі тут разом із тобою жувати? - не вгадав!

ТИ підтримки чекав? - не туди втрапив, тут більшість - справжні мужики, які гідно переживають невдачі!

Тобі дали кілька порад, чого ти ще хочеш? - щоб тобі ще співчували? - недочекаєшся!!!

**як розпізнати серед нормальних людей "енергетичного вапмпіра? - особливість - він приходить і починає скаржитися (жалітися

)..отримуючи при цьому задоволення та поповнюючи запас своєї використаної енергії"**

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аааа.... У мну тож аццкое трагедиййо! Я нимагу синхронизировать сфой камуникатор с ФриБСД... Пажалейте мну ктонить... Не будте сухОрями... Вытрите мну сопли и ткните мордой в мануал, авось исчо кто пападьот в аналагичное ситуацийо...

Гы. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever головне не впадати в паніку... бувають і трагічніші випадки, ось як ЦЕЙ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

микс: самый простой вариант файлового синхронизатора:

Пуск/Настройка/Подключения/Настройки USB/Устройство хранения данных (кард-ридер)

после втыкания в комп тебе примаунтится твоя флешка :)

иначе курить dmesg и выдержки в студию :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...