Перейти до змісту

Мелена кава. Ваші вподобання та поради


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

"Присів" на ранкову каву. Перепробував каву кількох марок. Хочу підібрати хорошу каву, для того, щоб не помилятися в покупках і не викидати гроші на вітер.

Отже, мій скромний досвід:

1. Спершу спробував Кава Lacomba 70 г мел. Арабіка. Як на мене досить непогана. Ціна на ПАККО біля 20 грн

2. Далі трапилася  Illy Espresso Medium. Дуже смачна. Ціну і де придбати в Луцьку не знаю.

3. Потім було ось це Кава мелена VivatCafe Original 100г. Смак поганий (напевно це робуста з домішками чогось) і запах кави у банці був якийсь з елементами хімії.

Діліться враженнями. Хочу підібрати хорошу арабіку з нормальними цінами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь
10 хвилин тому, romanc сказано:

Укажи способ заваривания

наразі туркою не розжився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дуже моцний спец по каві, але то що у нас продають уже запаковане зазвичай досить паскудне. Беру і додому lavazza італійську а на роботу mocca fix німецьку з контрабасних точок. Виходить суттєво дешевше та краще аніж те, що у нас в магазинах. Та ж mocca fix 70 грн за пів кг 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Skorpio76 сказано:

"Присів" на ранкову каву. Перепробував каву кількох марок. Хочу підібрати хорошу каву, для того, щоб не помилятися в покупках і не викидати гроші на вітер.

Отже, мій скромний досвід:

1. Спершу спробував Кава Lacomba 70 г мел. Арабіка

 

розживіться на кавоварку гарну. в нас на борді навіть можна взяти.

я жмотилася на дві з половиною тисячі років п'ять. а тепер думаю, яка дурна була))))

по перше хвилина часу!

по друге міцна, ароматна, з насиченим смаком кава!

купуємо в зернах і точно бачимо, що то кава.

я не кавоман. п'ю лише вранці, за компанію чоловікові.

зранку, коли всі спішать, нормальної кави не завариш і не зробиш. а тут раз і є.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я беру в "італіських" магазинчиках мелену Lavazza, тільки італійську, не польську. До вподоби всі, тому періодично змінюю Crema Gusto, Rossa, Oro. Заварюю в гейзерній кавоварці - і смак і запах неперевершені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купую Movenpick - як на мене, ця кава ідеально заварюється в гейзерній кавоварці, в кавоварці - взагалі не той смак. З дешевших терпима на смак Marita. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешево і сердито, та й вцілому пристойно, зерно LeGrand з польської бідрьонки, 500грам ~ 100₴.

Існує в 2 варіантах, чорна і бежева упаковки. Стабільна якість, високий гатунок.

99% того що продають наші супермаркети - мікс жолудів і підсмаженого сміття, що в зерні, що мелена...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останніх кілька років купую Eduscho a la carte (зелену).

Часом балую себе зерновою, щоб при мені змололи.  Вона дорога. 100г в районі 40 грн.

із тього що в нас є подобається Арабіка: Бразилія Сантос, Коламбія супремо, і  сама смачна Нікарагуа Марагоджип.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Deemon сказал:

Дешево і сердито, та й вцілому пристойно, зерно LeGrand з польської бідрьонки, 500грам ~ 100₴.

Існує в 2 варіантах, чорна і бежева упаковки. Стабільна якість, високий гатунок.

99% того що продають наші супермаркети - мікс жолудів і підсмаженого сміття, що в зерні, що мелена...

А як в зерні  можуть бути жолуді з сміттям?Вже й так навчилися робити?Купуємо тільки в зернах-різну..ще не найшли ідеальне співвідношення:ціна-якість.Заварюємо в гейзерній кавоварці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про мелену мав на увазі. Але й разом з тим, 1-2й сорт зерна невідомого походження, аля львівська/віденська і тд, це теж непотріб. Як і усілякі ірландські вершки та баварський шоколад, не купуйте ароматизований хлам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все хотів запитати, а це нормально що кава в паперовій упаковці а всередині пресованний брикет без ідентифікації?

 

яку наклеїш обгортку така і кава стане, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vaz75 сказано:

"італіських" магазинчиках мелену Lavazza

 дуже багато підробок, дуже...  дядько передає з Італії і та що купую в нас навіть упаковка різниться тобто написи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Oli сказал:

 дуже багато підробок, дуже...  дядько передає з Італії і та що купую в нас навіть упаковка різниться тобто написи...

тому слід брати в перевірених

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

..і  сама смачна Нікарагуа Марагоджип.

Дуже непогана кава.Останнім часом теж "присів" на неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, AnryABC сказано:

Дуже непогана кава.Останнім часом теж "присів" на неї.

де в нас її купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Старому ринку та на Варшавці,це спеціалізовані магазинчики,мелять,можна спочатку спробувати філіжанку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є вихід на америку раджу спробувати

https://www.gourmet-coffee.com/hazelnut-creme-coffee-super-value-sized-3-lb-bag.html

п’ю вже другий рік, поки що, до свого смаку кращої не куштував.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500 грн/кг за ароматичну хню, нуууу нє :)

Тим більше від таких кав еспрессо автомати клеять ласти...

Якщо піндоську, то топ левел - Dunkin Donuts Original Blend, моднявий Starbucks, просто смажений торф проти бублика...

Dunkin_Donuts_Original_Blend_Ground_Coff 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, pasha717 said:

якщо є вихід на америку раджу спробувати

https://www.gourmet-coffee.com/hazelnut-creme-coffee-super-value-sized-3-lb-bag.html

п’ю вже другий рік, поки що, до свого смаку кращої не куштував.

 

 

Дорогувато звісно (як на смак - не знаю) :D

Я купую або Lavazza espresso або Illy espresso. Майже завжди каву роблю на Philips Senseo. Для раннішньої кави саме те :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yucore сказано:

Дорогувато звісно (як на смак - не знаю) :D

Я купую або Lavazza espresso або Illy espresso. Майже завжди каву роблю на Philips Senseo. Для раннішньої кави саме те :)

40грн за 100грам,там пачка 1,3кг гадаю це не є дорого 

 

9 хвилин тому, Deemon сказано:

500 грн/кг за ароматичну хню, нуууу нє :)

 я написав що це до мого смаку, а якщо цю хню ти куштував і тобі не сподобалась, ну вибачайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забивати якісну каву синтетичним фуфлом, це як бамбурити кокаколу у віскі Маккалан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також не розумію ароматизаторів. таке враження, що штучним ароматом, намагаються щось приховати. Щось не зовсім добре.

Дивився передачу про чай.

Там саме так і робиться.  низькосортну фігню забарвлюють, додають там всіляких пелюсточок, ягідок і т.д.

А в пакетиках і пірамідках, від чаю лише назва.

Довелося куштувати da hong pao з Китаю, безпосередньо. Така собі "шоколадна плитка"  з чаю. Смачнішого, на сьогоднішній день, чаю, я не куштував.

про каву писав вище. Заварюю класичним способом - кип'яток у філіжанку з меленою кавою. Часом турка.

 

Згадую сюжет по тв. Давно колись у 90-х.  Де брали на експертизу у масквабаді каву.  Майже вся, яка була досліджена - бадяга.

А в одній, то взагалі були мавпячі екскременти.  Тому, змелена власноруч (або при вас же) кава - справді кава.  Все решта розбадяжене хз де і хз чим.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всерівно не розумію де ароматизатори побачили?

на упаковці пише 100% арабіка з смаком фундука і ванільним кремом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, pasha717 said:

...100% арабіка з смаком... 

 
 
 

@pasha717, а так? :)

це типу 100% апельсиновий сік зі смаком персику і яблука :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...