Перейти до змісту

TommyEmmanuel

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Роблю генеральне прибирання вдома. Назбиралась величезна торба м'яких іграшок.

Хочу віддати в якийсь дитячий заклад.

Хто що порадить, можливо мобільній або адресу.

Можу сам завезти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М'які іграшки в таких закладах не приймають. Або індивідуально комусь, або благодійникам, які передадуть індивідуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись заносила м'які іграшки в садочок, там не взяли, бо пил збирають іграшки, їм краще пластмасові, що легко миються. Звернула увагу, що дитяча лікарня м'якими іграшками ялинку прикрашає. Можете комусь запропонувати як подушку в машину - і гарно в салоні, особливо, як діти є, і зручно - є куди голову покласти у довгій дорозі. У нас так 2 іграшки возяться. Якщо, звичайно, маєте щось подібне на подушку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Itzamna сказано:

3. Питання -  кому дякуватимуть та памятатимуть ті хто отримав подарунки, міфічний дядя Томі чи реальний дядя Ді ?

*ля. Перечитай уважно 2, 3,4 пости. Ще раз. Уважно.

42 хвилин тому, Itzamna сказано:

1. Що Томі не благодійник і свої іграшкі індивідуально просто так не передасть

Бо їх не приймають від "хто попало", а лише від тих, кого знають.

Чому? Перечитай свій же пост, 2-е речення!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то шо їх тепер в смітник,чи спалити? ну ви блін такі всі правильні,шо капець. йде доросла людина до дитини,і суне м'яку іграшку, то вбити тепер ту людину,чи що? .,...

можливо песикам шматувати можна віддати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Itzamna сказал:

3. Питання -  кому дякуватимуть та памятатимуть ті хто отримав подарунки, міфічний дядя Томі чи реальний дядя Ді ?

Той хто передає, навіть інкогніто, сам в своїй душі радуєтся, що комусь добре зробив й люди, через кого передавав, теж  знають, що то за людина, а від меркантильних уродів, які переживають, що не дай Бог, не тому подякують,  ні напряму, ні через посередників таких подачок не треба, імхо 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж маю цілу коробку таких "пилезбірників", притьмом не знаю, куди їх приткнути... але для початку їх треба відчистити від пилу, у пральну машину їх не запхнеш, за вуха на дріт не повісиш, треба, напевно, здавати у хімчистку (яку?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Basil сказано:

у пральну машину їх не запхнеш

 

 

чому?  я на 90° і в пралку, головне добавити кондиціонер будуть "пухкіші", 2 рази на віджим і майже сухі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я наші перу при 60°. нічого їм не робиться.потім трохи щіткою проходжуся по версі, щоб розпушити і все.

відносно шкідливості і пилозбірників..

що таке іграшка? мішечок з тканини набитий наповнювачем. а що таке подушка? ковдра? то може заодним і від них відмовитися? і від пледів, ковриків, штор, скатертин. хм.. та й від одягу теж)) бо це теж текстиль. і в шафі пил збирає не гірше за м'які іграшки.

звичайно, я не розумію тих людей, які з кімнати роблять відділ магазину м'яких іграшок. але якщо є кілька, то ніякої надзвичайної шкоди вони не роблять. принаймні не більше ніж пластмасові, вироблені невідомо де і невідомо з чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima я допомагав багатьом дитячим будинкам, і ти ж брала в тому участь :)

є певні правила у них.

Одне діло, коли дитина грається сама, зі всіма своїми вірусами, а друге діло, коли іграшка - колективна. А відповідати - директору, вихователю і т.п.

Я згадав стару байку під цю ситуацію.

Була в Луцьку пивнуха на Парковій - "Криниця". І якось я, попавши туди, запитав у друзів:

- Чуваки, а чому ви кожен раз , коли берете бокал пива - переливаєте його у свій "перший" бокал?

- Ну дивись: ми взяли бокал після чувака з сіфілісом. А другий нам приносять - з тріпером, а третій - ше з яким спідом. Будеш пити з "нових" - будеш мати повний "букет". А так - тільки сіфіліс! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в садочках зараз стоять пральні машинки з іонізаторами.м'які  іграшки в них перуться також. принаймні в нашому так. інша справа, що вихователям в дитбудинках не хочеться заморочуватися ще й з іграшками м'якими, їх пранням. в них і інших проблем вистачає.

садочок, дитбудинок- це тісний колектив. віруси чи бактерії не живуть виключно в м'яких іграшках)) 

вистачить і бантиків чи теплих махрових колготок чи будь якого іншого одягу. наскільки стерильною буде наприклад м'якенька дитяча шубка малюка через місяць часу після їзди по маршрутках? не всі ж їздять власними авто. і не думаю що всі перуть верхній зимовий одяг раз в тиждень мінімум.

на мою думку небезпечність м'яких іграшок більшою мірою надумана. 

це так само як з харчуванням. всі їдять свіжий сир. хто любить звичайно. але в дитячих закладах цей продукт заборонений. як і безліч інших. тому що там не дай бог може бути якась паличка чи ще щось. проте це ж не означає, що він справді шкідливий для здоров'я. те ж саме і з іграшками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, difoto сказано:

@lanima я допомагав багатьом дитячим будинкам, і ти ж брала в тому участь :)

є певні правила у них.

Одне діло, коли дитина грається сама, зі всіма своїми вірусами, а друге діло, коли іграшка - колективна. А відповідати - директору, вихователю і т.п.

Я згадав стару байку під цю ситуацію.

Була в Луцьку пивнуха на Парковій - "Криниця". І якось я, попавши туди, запитав у друзів:

- Чуваки, а чому ви кожен раз , коли берете бокал пива - переливаєте його у свій "перший" бокал?

- Ну дивись: ми взяли бокал після чувака з сіфілісом. А другий нам приносять - з тріпером, а третій - ше з яким спідом. Будеш пити з "нових" - будеш мати повний "букет". А так - тільки сіфіліс! :) 

 

типу разом з перелитим пивом, зараза з другого бокалу, не переміститься в перший бокал ?

це щось типу протерти колективну пляшку рукою 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мається на увазі що це все таки дитячий садок-будинок, а не аналогічно що викинути на смітник, тому підготуй-випери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...