Перейти до змісту

Конфлікт поколінь ветеранів


Basil

Рекомендовані повідомлення

я одне побачив, неадекватного молодого чоловіка, який наче говорив правильні слова, але дескредитував себе побиттям старих людей, виглядає не дуже, мяко кажучи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Резніченко ветеран АТО, получив у носа , не впевнений що визначив правильно, Палій, голова якоїсь спілки ветеранів (яка максимум що пилить державні гроші)

Мав би получити в носа комуніст Цибенко, який був за трибуною, ще один голова якоїсь спілки якигось ветеранів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Polehan сказано:

я одне побачив, неадекватного молодого чоловіка, який наче говорив правильні слова, але дескредитував себе побиттям старих людей, виглядає не дуже, мяко кажучи

цей молодий чоловік пройшов АТО, займається допомогою АТО і учасникам АТО, не витрачаючи ні копійки державних коштів, а ті старші люди лише цього року хотіли розпиляти 80 млн державних коштів, щоб потім на них флешмоби типу безсмєртний полк проводити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Polehan сказано:

я одне побачив, неадекватного молодого чоловіка, який наче говорив правильні слова, але дескредитував себе побиттям старих людей, виглядає не дуже, мяко кажучи

Я не сторонник рукоприкладства до старших людей,але походу мовою тут вже давно не проходить.Толку з розмов,через пів години всі забули і роблять своє далі.Там ше багато нюансів яких ми не знаємо,але скоро воно буде вилазити на верх.

17264543_1327139357375858_26023443034061

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 як би там не було, така поведінка неадекватна, що не говоріть, коли молодий воїн бє немічних страриканів.

10 минут назад, REVERS сказал:

походу мовою тут вже давно не проходить.Толку з розмов,через пів години всі забули і роблять своє далі.Там ше багато нюансів яких ми не знаємо,але скоро воно буде вилазити на верх

тут я погоджусь, треба змінювати це все, розпускати і тд, але не такими методами. 

Може я не правий, просто констатую факт - мені не приємно було дивитись на таку поведінку ветерана АТО, воно йому честі не робить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Polehan сказано:

розпускати і тд, але не такими методами. 

В  2014 р теж говорили-там же люди перекрили,ми б допомогли коли вас вбивали,але ж на людей не поїдеш.Якимись другими методами попробуємо,може дипломатія?А це кацапсько-комуняцьке бидло розуміє-*тільки в морду*.То що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Polehan сказано:

молодий воїн бє немічних страриканів.

Ці немічні "ветерани" хер зна чого. Крадуть кошти які могли б піти на лікування дітям та воїнам ато. 

А методи мають бути радикальніші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Резніченко. Видно душа болить в хлопця. Розумію його, але треба бути хитрішим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки так, получив в носа генерал Палій, голова гром ради при МО, яка планувала роздерибанити 80 млн. відомий як совкодрочер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопець на свої очі бачив більше ніж ті псевдоветерани, думаю не знав би не говорив просто так!Ну а те шо нерви не витримали це інше питання,в нього вони вже не будуть такі як до війни,і з цим треба миритися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, ig_rok сказано:

В  2014 р теж говорили-там же люди перекрили,ми б допомогли коли вас вбивали,але ж на людей не поїдеш.Якимись другими методами попробуємо,може дипломатія?А це кацапсько-комуняцьке бидло розуміє-*тільки в морду*.То що робити?

За ними стоїть потужна держава, проти якої ти обісрешся. Терпіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гляньте на цю харю, яка вона в сраку немічна?

А АТОшник цілком можливо має 4 контузії, так що реакція більш ніж адекватна.

І до речі, кому здається що нема логічного фіналу - ось трошки справедливості 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так, давайте силою вирішувати всі питання, хто сильніший той і правий, судячи тут з викриків, давайте представим був би там жлобяра в три рази більший за молодого який бив старого, чи він би так вчинив, думаю що ні, тому не треба лукавити.

 

Ну вірить дід в своє, нехай вірить, чи це заборонено?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного истории про ГО, Миллионы, Бессметный полк, Георги...Колорадские ленты и Димы Ризниченко!

1) Пост Alexey Alexios Lipiridi который сковырнул вопрос распределения миллионов для ГО https://www.facebook.com/alexey.alexios/posts/962504970553023

2) Пост Димы про акцию Бессмертный полк (Москва, Крым и Киев) - которую провела наша ГО 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1625938500774189&set=a.180158325352221.42668.100000741637295&type=3

3) Сегодня 10.03.2017 заседания про потраченные деньги скачать тут - http://dsvv.gov.ua/…/monitorynh-zahodiv-provedenyh-hromadsk…

4) Немного вопросов от Димы про Акцию бессмертный полк, колорадские ленточки, форс мажор с носом https://www.facebook.com/o.reshetylova/posts/1424295454269272

5) Продолжение https://www.facebook.com/Maks.Dizhechko/videos/1343681175691671/?permPage=1

6) Дядя в Красной Рубашке ударивший Диму. http://www.kozak.ua/?page_id=3727

7) .................. что будет дальше увидим.

Alexey Alexios Lipiridi додав 5 нових світлин — разом з Roman Sinicyn та 6 others.

Деньги, деньги, деньги... Народ возбудился из-за копеек - каких-то 20 миллионов, и не видит, что в тени лежат сотни миллионов, если не миллиарды.

В прошлом году, когда Минсоцполитики попыталось отменить бюджетное финансирование громадських организаций, я на слушаниях в Державной службе ветеранов, в ответ на мою поддержку этой инициативы, выслушал такое:

- Леша, мы тебе припомним это.
- Леша, что ж ты делаешь?!
- Леша, сынок, ты зачем это затеваешь?
- Я 73 года занимаюсь общественной деятельностью, тебе у нас учится надо.
- У нас пенсия минимальная, так ты еще хочешь и эти копейки у нас отобрать?
- Вам, молодым, надо брать с нас пример!

Какой, бля$ь, пример? Как надо дерибанить? Нет уж, не хочу этому учиться. Банально звучит, но не за это стоял Майдан и не за это погибли почти 3000 парней, чтоб я и другие учились "правильно вести общественную деятельность". И мне жаль, что Держслужба ветеранов оказалась на тех слушаниях неспособной переломить опытных, активных и скоординированных старогвардейцев, фактически поддержав старую систему.

Я несколько раз писал об этом, просил поддержки, может помните?

Пару прошлогодних циферок, вернее, пару примеров приведу вам среди всяческого многообразия ветеранов:

- Всеукраїнський Союз громадських об'єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів "Всеукраїнський Союз" - 1 500 000 гривень (доброе утро, товарищ генерал Виктор Николаевич Палий)

- ВГО "Товариство українських офіцерів" - 600 000 гривень.

- Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та служби цивільного захисту - 500 000 гривень.

- Всеукраїнський Союз громадських організацій ветеранів та інвалідів війни, військової служби, ВМФ, та моряків-підводників України - 200 000 гривень.

- ВГО "Ветерани київського вищого військово-морського політичного училища" - 150 000 гривень.

- ГО "Всеукраїнське об'єднання "Ветерани за Україну" - 1 000 000 гривень.

- Всеукраїнське об'єднання інвалідів, постраждалих від мін та учасників АТО - 400 000 гривень.

- Всеукраїнська спілка громадських організацій "Союз ветеранів ракетних військ стратегічного призначення України" - 350 000 гривень.

Ну охереть! У нас ракетних войск нету уже лет 20, зато их ветераны - есть и прекрасно себя чувствуют! Так и это не всё. У них же филиалы есть. И течет бабло не только из госбюджета, а и из городских бюджетов тоже.

А знаете, почему у нас так много ветеранов? Неееет, не потому, что воевали. А просто у гражданских это слово обозначает пенсионер, а у тех, кто хоть раз надел какой-нибудь погон, то сразу ветеран. Ветеран МЧС, ветеран МВД, ветеран-железнодорожник и ветеран-налоговик. Все, бля, ветераны.

А кроме того, чтоб получить финансирование из бюджета, в названии организации должно присутствовать слово "ветеран" или "инвалид". Вот и плодятся фейковые организации. А это просто карусели. Три человека собрались, за два дня зарегистрировали три ГОшки, только посадами поменялись - голова, заступник, секретарь. И херачат бабло из бюджета на три ГОшки. Попутно потрясая документами, якобы общественность! Члены организации стомильонов человек!! Немедленно требуем!!!

И плодятся ГОшки. И доят бюджеты областей, районов, городов... И выполняют заказы нечистоплотных чиновников, подписывая им документы от имени общественности, проводя "громадськие слухання"...

Вернемся к нашим баранам. 
Кроме того, что мы отказались от государственного финансирования, кроме того, что Андрей Тетерук направил депутатский запрос по объемам финансирования, мы также попросили Вице-премьера Павла Розенко проинициировать пересмотр системы финансирования. Хотя по-хорошему, это должны были сделать сами министерства, у которых кормятся подобные ГОшки, ведь организации не только ветеранские и инвалидные, а и милицейские, и спортивные, и оздоровительные, и урбанистические, и прочие всякие ассоциации, ассамблеи, союзы и федерации.

Это сотни миллионов бюджетных денег! И пока их дерибанят, ежедневно кто-то из парней переходит в статистический статус "200"... За мир? За спокойствие? За Украину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, snouden сказано:

проти якої ти обісрешся

Аби вам самому не обісратися,шановний пане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, MACCEN сказано:

Ну вірить дід в своє, нехай вірить, чи це заборонено?

Ні ,не заборонено.Але він фінансується за державний кошт,а це вже інше питання.Якщо зовсім просто,то колорадські стрічки і портрети Сталіна купляли за рахунок бюджету України і марширували по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так цей Палій звичайна штабна криса, ні в яких бойових діях не брав участь, судячи з Вікіпедії, сх_ялі нам треба такі ветеранські організації, де головами є якісь старі поци на генеральській пенсії? Що вони можуть зробити для простого АТОшника?

Не думав що така фігня твориться досі в "реформованому" МО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так правильно проведена реформа нічого і не реформує, вона освоює кошти виділені на неї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vadimm сказано:

Так цей Палій звичайна штабна криса, ні в яких бойових діях не брав участь, судячи з Вікіпедії, сх_ялі нам треба такі ветеранські організації, де головами є якісь старі поци на генеральській пенсії? Що вони можуть зробити для простого АТОшника?

Не думав що така фігня твориться досі в "реформованому" МО.

 

а при чому МО до Громадської ради? щоб міняти Палія як голову ради, треба збори громадської ради

 

от пацани - ветерани АТО й мочать всяких ГО-ветеранів, які дерибанять бабло, а дальше й поміняють і Палія і йому подібних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомтесь Толік. Кремнев.
Більш феєричного ідіота я ще не зустрічав.

Моє життя більше ніколи не буде таким як раніше. 
Я думав, що такого не буває.

Дивіться це все одна людина. 
Одна. 
Толік.

- Посол Мира, заместитель директора НИИ «Верховенства права и правосудия»
- Директор департамента информационной программы Международной Академии казачества, генерал-полковник
- Участник сьезда Координационного Совета Славянских народов
- Заступник голови Всеукраїнського союзу громадських обєднань учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби та правоохоронних органів
- Співдружність УБД, ветеранів "Честь та праця"
- Директор інформаційних програм МАК, генерал-полковник
- Заступник директора "Міжнародна громадська організація «Воїнство і віра»"
- Генерал-лейтенант козацтва, Директор видавництва книги «Козацьке Братство «Лицарі України»
- Президент Громадської організації «Соціальні технології»
- Генеральний секретар Національної Ради козаків України

Толік сьогодні став знаменитим тим, що дав по ліцу ветерану АТО Дмитро Різниченко якого в кулуарах Дому офіцерів намагались "затримати" після того як Діма дав по ліцу совкодрочеру Палію.

Ми знайшли резюме Толіка на одному з сайтів працевлаштування. За 2012 рік. Там Толік зазначає, що служив в армії тиловіком, в Кемєровсікй області при совку. Потім працював в охороні. Потім був підприємцем і займався книгами.
А потім кар'єра Толіка пішла різко вверх.

В 2011 Толік будучи уже казачком організації "Загальновоїнська спілка України всеукраїнська громадська організація Всеукраїнський інформаційний центр Міжнародної героїко-патріотичної акції "Георгіївська стрічка" ... кидає людей на гроші за стояння на мітингу організованим ригом Калашніковим.
http://censor.net.ua/…/kalashnikov_kinul_mitinguyuschih_sto…

Далі в 2013 Толік відвідує зборіще афериста Сандея Аделаджі, разом з іншими казачкамі. Вже на посаді директора департамента Академії казачєства. І в чині генерал-полковника (!!!) казачйіх військ ))
http://www.godembassy.org/…/2807-posolstvo-bozhe-nashe-delo…

І от з цих пір про Толіка просто мільйон згадок в мережі.

Толік генерал. Директор. Голова. Академія.

Толік нагаороджує грамотами, медалями, золотими зірками. Дуже часто нагороджує Палія.

Толік на конференціях, симпозіумах, виставках та п'янках. В генеральскій формі з аксельбантами, з купою орденів та медалей.

Толіка нагороджують. Толік на з'їздах слов'янських козачків. На якихось смішних імпортних грамотах і сайтах з нагородами, зроблених городскими сумашедшими.
Бля ну подивіться на це, реально кров з очей:
http://www.digarboartiorientali.it/MEMBERSH…/membership.html

Це притому, що Толік не зовсім сепар.

Влітку 2014 в Однокласніках, Толіку "нравится" якісь банальщини про "путин хуйло" і "повертайтесь додому живими". 
Поряд з цим Толік репостить там ізвєстних луцьких комуністів Кононовичів і іншу ватно-словянскоєдінску єресь. 
Називає якихось русских ватних уєбнів "Ваше сіяєтєльство", а ті його "Ваша свєтлость".

Жодного фото з АТО генерал-полковник кізячєства Толіка я не знайшов )

Ще Толік видавав і видає книгу. "Козацьке братство. Лицарі України".

В 2013 вийшло трохи некрасіво бо Толік включив туди Пшонку і Яника. Ну це зараз некрасіво, але що ж.

Я дві години листав соцмережі Толіка і пробивав реєстри. 
Це феєрія. 
Наробив скріншотів, щоб не перенавантажувати пост посиланнями на джерела.

Насолоджуйтесь.

Сукаааа. я. не. можу. більше. писати.....

p.s. А тепер серйозно. 
Толік член громадської ради при МО. 
Крім того я знайшов його ще мінімум в одній Громраді - при Мінсоцполітики. 
Отак і живемо.

17211945_10202656044920418_8515873298577
більше фоток у ФБ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...