Перейти до змісту

Конфлікт поколінь ветеранів


Basil

Рекомендовані повідомлення

15 годин тому, snouden сказано:

За ними стоїть потужна держава, проти якої ти обісрешся. Терпіння.

ти ще місцевих підарасів не забувай  ;)

також "патужна" сила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, rl72 сказано:

яка планувала роздерибанити 80 млн.

чому ж планувала? роздерибанили. Ліпіріді відмовився від 400 тисяч і їх з радістю під оплески розподілили також між "християнськими спілками молоді при МО" та "ветеранами прокурорських військ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому ж планувала? роздерибанили. Ліпіріді відмовився від 400 тисяч і їх з радістю під оплески розподілили також між "християнськими спілками молоді при МО" та "ветеранами прокурорських військ".

Так, вірно.
Просто після шуміхи, яку підняли, є надія, що той деребан завернуть
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після тої шуміхі прийде розпорядження Палію, щоб він розібрався з Палієм. 

В мене єдина надія на Валю Вараву і справжні (!!!) ГО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80 лімонів.jpg

Ну шо, пацани й дівчьонки, дарма в єбальнік получів той чорт, який наші з вами(!!!!) гроші дерибанить? 

Поясніть мені, чому дати в табло мудаку - це погано, а сп*здити 80 ЛІМОНІВ гривень - це так собі.

Можливо в мене не ті цінності в житті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Вобщем так. 
Есть ветераны Второй Мировой. Их очень мало, и на них все забили. Они воевали за свою землю против оккупантов.
Есть ветераны войны в Афгане, которая закончилась двадцать восемь лет назад. Все еще ставят памятники. Они воевали за Советский Союз в далекой жаркой стране. 
Есть ветераны АТО. Он воевали за свою землю против оккупантов. 
Первые и третьи защищали свою землю. Это - Українські Ветерани. Вторые - выполняли приказ, и выбора у них особо не было.
Все остальные - не воевали за свою землю, не выполняли приказ. Они не ветераны, а военные пенсионеры. Я не понимаю, схера ли мы содержим их ГОшки. Как, впрочем, и афганские - бо воевавшим афганцам они нихера не помогают. 
Я не хочу их содержать. Я не хочу еще и откровенных генералов-сепаров содержать, о как я размечтался. 
Пожалуйста, вычеркните этот пункт из моих налогов, а освободившиеся деньги направьте на протезирование инвалидов атэо. 
Спасибо, и храни вас Бог. 
И пусть хранит получше

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показати прихований контент  

Кстати, сын Палия, который по ебалу получил, колаборант и предатель, капитан 3 ранга, бывший моряк ВМС Украины, остался в Крыму предав присягу. Вот такие у нас "папики" сидят в ГОшках разных, пиздец. Я думал они ушли в подполье или съебали к себе на родину в парашу, ан нет, даже деньги исправно сосут из украинских налогоплатильщиков.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповню Сініцина. Дерибанять не тільки бюджетні кошти. Такі "ветеранські" го шукають спонсорів, і їхні кошти також успішно "освоюють". в свій час, нєкто Лєкарь
http://politrada.com/upload/iblock/f96/f96decd0984d8d3606808e9676d43973.jpg

 

(той самий, який в часи Майдану був заступником Захарченка і давав дозвіл на ввіз з рф для потреб МВС засобів для розгону демонстрацій), будучи заступником голови ДПА України і головою (чи співголовою) однієї  із ГО типу "Память" через податківців збивав гроші добровільні внески на цю ГО

 

Roman Sinicyn поширив допис від Татьяни Рожкової.
3 хв. · 
 

І такий трешняк у кожній області.
Нах#й закрити цю лавочку роздачі бабла ряженим ватнікам і бутафорним ветеранам.
Якщо і роздавати щось то під конкретні проекти, з захистом проекту, грантово і з прозорими схемами громадського контролю.

 
14517638_1763361617270385_69124004990311
Татьяна Рожкова
36 хв. · 
 

А тем временем #змісцяподій.
Полтавская область. Спасибо Игорь Киянчук, раскопал.

Програмою "Турбота" на 2017 рік передбачено фінансування таких організацій: Рада Полтавської міської організації ветеранів - 261580 грн. Організація ветеранів Шевченківського району в м.Полтаві організації ветеранів України - 218860 грн, Рада Київської районної організації ветеранів м.Полтави - 186900 грн, Організація ветеранів Подільського району в м.Полтаві організації ветеранів України - 215200 грн. Всього на суму 882540 грн. При цьому Полтавська міська організація інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил отримає 93200 грн, Полтавська міська Спілка ветеранів війни в Афганістані 172000 грн. Громадська організація "Учасники бойових дій (воїни-інтернаціоналісти) Шевченківського району м.Полтави" - 50000 грн. Атошних організацій у списку не знайшов. З волонтерських лише Батальйон Небайдужих і виділено їм всього 50000. Так от мені дуже цікаво: оті організації ветеранів, не афганців, не другої світової, вони ветерани чого? І чому тим організаціям виділили не просто кошти, а найбільше коштів з усіх ветеранських організацій.(с)

Турбота, блять! Депутаты, вы охуели!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлина від Alexey Alexios Lipiridi.
Світлина від Alexey Alexios Lipiridi.
Світлина від Alexey Alexios Lipiridi.
Alexey Alexios Lipiridi додав 3 нові світлини.Стежити
11 год · 
 

У каждого "ветерана" в папочке распечатки высказываний оппонентов. Эти тезисы анализируются, готовятся ответы и контраргументы. Уровень! Ну и я чуточку польщен, да 1f642.png:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...