Перейти до змісту

Хто скільки платить за електроенергію.


AppMark

Рекомендовані повідомлення

Привіт я  проживаю у власній квартирі, 2 кімнати , кухня, коридорчик, ванна.  2 кімнати отоплюються паровим, на кухні завжди увімкнений масляний камін, ванна і коридорчик також камін але вмикаємо його тільки при потребі. З електрики холодильник, електро плита,  пральна машина, телевізор, комп, бойлер посудомийка. Літом я плачу 150-200 грн,  тільки приходить осінь- зима ціна зростає до 400-800 грн, це у всіх так? Хто скільки платить за електроенергію??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прооживаю в 3-х кімнатній квартирі.58 кв.м.платимо 350-400 грн.субсидія на світло не діе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 2016р. - мінімум 78кВт, максимум 131кВт, в середньому - до 100 кВт.-год/міс., або від 37,85грн. до 93,33грн. (в різні місяці були різні ціни за кВт).

2 кімнати, кухня, коридор, ванна-туалет, бойлера немає, всі лампочки (крім в холодильнику) - КЛЛ або ЛЕД, комп, два ноута, газова плита (з духовкою)

більше всіх, мабуть, "жере" бойлер - в знайомих один бойлер 300грн./міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

двокімнатна квартира, в середньому 200 - 250 грн в місяць, літом більше, бо бойлер включаєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

3-ри  кімнати, холодильник+морозильник, комп'ютер не вимикається. лютий 2015 обленегро (чи хто там в Луцьку цим займається) замінили лічильник. На графіку середній показник за місяць.

 

Selection_013.png

* оранжевий - тренд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 кімнати, 2-зоновий лічильник, бойлер (на таймері, постійно), холодильник, морозильник, кондиціонер, пралка, електродуховка, мультиварка, ЛЕД-освітлення, 1 ТВ, ноути (еслі шо, квартира на сигналізації :) )

 

2017-02-28.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) 

13 годин тому, AppMark сказано:

Хто скільки платить за електроенергію??

Може правильніше запитувати "хто скільки СПОЖИВАЄ"? ;)

Бо "платить" - хтось платить, хтось ні, хтось має звичайний лічильник, а хтось багатозонний, в когось звичайне споживання, а в когось електроопалення (а там інший тариф)...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 кімнати, всі лампи лед, центральні гаряча вода і батареї. Телевізор ввімкнений постійно (мама вдома завжди, навіть коли йде в магазин і то - не вимикає). 

Субсидії на електрику, аж передплата йде. 

Використовуємо 60-90кВт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання по багато зонному лічильнику, а саме по 2-х зонному. 

В більшості квартирах договір на 3кВт нагрузки (в мене так). 

Чув таке, що коли програмують лічильник - то роблять так, що коли навантаження перевищує тих 3кВт, електрика автоматично "вирубається". 

В мене,  літом, коли вимикають гарячу воду, я використовував "проточнік" на 3,5кВт. Тоді, теоретично, я вже не зможу користуватись даним приладом? І мало того, тоді навіть, якщо увімкнути мікрохвильовку і пралку, чи інші потужні прилади - то "бац" на і світла нема? 

Це дійсно так, чи як воно насправді? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, kushmiruk сказал:

Питання по багато зонному лічильнику, а саме по 2-х зонному. 

В більшості квартирах договір на 3кВт нагрузки (в мене так). 

Чув таке, що коли програмують лічильник - то роблять так, що коли навантаження перевищує тих 3кВт, електрика автоматично "вирубається". 

В мене,  літом, коли вимикають гарячу воду, я використовував "проточнік" на 3,5кВт. Тоді, теоретично, я вже не зможу користуватись даним приладом? І мало того, тоді навіть, якщо увімкнути мікрохвильовку і пралку, чи інші потужні прилади - то "бац" на і світла нема? 

Це дійсно так, чи як воно насправді? 

В мене ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене в договорі 3кВт написано і як подавати заяву на зміну лічильника, теж 3(три) пропонують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, kushmiruk said:

в мене в договорі 3кВт написано і як подавати заяву на зміну лічильника, теж 3(три) пропонують...

 

Якщо не секрет, який сенс в двозонному лічильнику? Ну якщо споживання 60-90, та ще й субсидія, та ще й переплата по електроенергії? Заради проточника один місяць на рік? Так він напевно ж вдень значну частину часу працюватиме.

Чи таки вирішив купити Теслу? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Тесла в планах (мріях) є! ))

Поки там живе тільки моя мама (ну і я інколи там перебуваю, ремонт роблю), а в близькому майбутньому, буде 5 людей жити, а це пралка, бойлер, посудомийка і можливо ще щось. І це все планую вмикати в нічну пору доби. Ну, якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, yu2007 сказал:

 

Якщо не секрет, який сенс в двозонному лічильнику? Ну якщо споживання 60-90, та ще й субсидія, та ще й переплата по електроенергії? Заради проточника один місяць на рік? Так він напевно ж вдень значну частину часу працюватиме.

Чи таки вирішив купити Теслу? ;) 

Якщо немає бойлера, і тимпаче є субсидія, то сенсу в 2-тарифному лічильнику немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є і бойлер і проточник, пралка, праска, посудомийка, кондер на літо (жарка ніч), обігрівач на зиму (холодна ніч), Тесла ))),і так далі...

+ краще поставити лічильник поки є можливість, а там, хто зна, як буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.02.2017 at 21:39, case_l сказал:

@AppMark з 1-го березня ціни зростуть знову на 25% Готуйтесь до покращення.

У мене вже в серйоз стоїть питання повністю перевести світло дома на світлодіодне, а ще потихеньку себе привчаю сидіти за планшетом а не за компом... Іншими словами це привід задуматись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, HWman сказано:

У мене вже в серйоз стоїть питання повністю перевести світло дома на світлодіодне, а ще потихеньку себе привчаю сидіти за планшетом а не за компом... Іншими словами це привід задуматись.

Я повністю перейшов на світлодіодне освітлення, в комп поставив 25-ти ватний енергоефективний проц. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, case_l сказал:

Я повністю перейшов на світлодіодне освітлення, в комп поставив 25-ти ватний енергоефективний проц. 

Я Вас трохи розчарую, основна проблема енергоефективності настільного ПК - низький ККД при малих потужностях, тому, якщо Ви поставите проц, котрий споживає, кажымо 65 і 25 Вт, різниця в споживанні буде далеко не 40 Вт, а значно меньше.

109293.png
(с) http://fcenter.ru/online/hardarticles/tower/22647-Metodika_testirovaniya_blokov_pitaniya

Але зараз світ потроху переходить на залізо, котре призначене для портативних пристроїв(ноутбуки, планшети), такий варіант хоч і трішки вдаряє по продуктивності, але серйозно збавляє енергоспоживання, суто за рахунок використання малопотужного(відносно настільних комп'ютерних БЖ).

 

Он у мене дома стоїть новенький ПК, живиться від блока, типу ноутбучного, на 20 В 3.5А(70 Вт, причому це максимум, на ділі, при повному навантаженні, споживання становить 50 Вт), при цьому мій старий ПК, з котрого я зараз Вам пишу, споживає в простої стільки ж у простої. Перевіряв особисто, за допомогою True RMS ватметра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретно у мене основна проблема це ванна туалет, як би забавно це не звучало, але чомусь всі постійно забувають вимикати там світло, певно треба буде організувати увімкнення/вимкнення по датчику руху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, на рахунок Tesla Power Wall, це реально перспективний концепт, враховуючи загальний ріст цін на електроенергію.

І ще одне, я у сусідній темі опублікував цікавий прогноз, відносно недалекого майбутнього на цю тематику, рекомендую заглянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, HWman сказано:

Я Вас трохи розчарую, основна проблема енергоефективності настільного ПК - низький ККД при малих потужностях, тому, якщо Ви поставите проц, котрий споживає, кажымо 65 і 25 Вт, різниця в споживанні буде далеко не 40 Вт, а значно меньше.

Я не розчарований - замінив 95 на 25, зняв вентилятор із процесорного радіатора, бо радіатор і так ледь теплий, тепер проц працює в повному пасиві, температура на проці 34 градуси. Якщо менше виділяється тепла, то значить зменшилось споживання правда ? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, HWman сказано:

Он у мене дома стоїть новенький ПК, живиться від блока, типу ноутбучного, на 20 В 3.5А

Що за комп? Модель материнки і проца?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може бути от таке щось

hp 800 g1 ultra slim

 

ніби і5 і все таке,

але тормоза тормозами :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, case_l сказано:

Що за комп? Модель материнки і проца?

Asus H110T така може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...