Перейти до змісту

Графа "національність" в паспорті


kudrom

Графа "національність"  

81 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сначало - графа национальность.. потом - происхождение.. потом в инсты и на работу при наличии соответсвующей графы в анкете.. верной дорогой идете, товарищи!

Как видно, рецидивы нквд не только у нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Троцік видно будеш горіти у пеклі в одному казанку разом з Леніним(Сорі за оффтоп)

Паспорт-це як анкета -в ньому мусить бути вся необхідна інфа про людину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ето єсть смєшно, патаму шо тє, на кого ви збираєтесь полювать, запишуться українцамі і даже відростять заново крайнюю плоть:))

зайве це, патріотизм визначається не записом в паспорті, а справами. от якщо у Шуфрича буде написано, що він українець, він же не перестане бути мудилом. крім того, у нас час глобалізації та відкритих кордонів чимраз більше буде міжнаціональних шлюбів. немає сенсу слідкувати за "чистотою породи":D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас час глобалізації та відкритих кордонів чимраз більше буде міжнаціональних шлюбів. немає сенсу слідкувати за "чистотою породи":))

То виходить, якщо мама ірландка, а татко папуас - то дитятко ніхто - без національності.

Тут справа не в чистоті породи, а в національній самоідентифікації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто всіх зробити рівними - однаковими (пахне Радянським Союзом)...

а что ты в свои годы можешь знать о Советском Союзе? :)

в паспорте СССР как раз таки и была графа "национальность"

о да... ти мене шокуєш такими повідомленнями...

а по твоєму знатоки які живуть в 20 столітті не можуть нічого знати про минуле? а книжки, підручники для чого створені? хіба не для того щоб їх читати і дізнаватись про щось більше???? дай відповідь будь-ласка на це питання...

а стосовно рівності і СССР то ти мені шо не кажи а таким вона БУЛА!!! Подивись навіть на луцькі будинки і ти побачиш яскравий приклад Радянської Рівності!!! ГОССТАНДАРТ був у всьому! Не лише у видачі провізії, будівництві, а також і в літературі, мистецтві, культурі, кіно. Чи може я шось кажу не так???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував "ні", хоть і заманчіво ;) Чому?

Тому що всі вони перемішаються спільними шлюбами і розчиняться в загальній масі років через 50.

І буде у нас одна держава-один народ :)

Ку-Чмо геній! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот народяцо в 2013 году толпа афроукраинцев и тоже будут свои права по национальной линии отстаивать :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб врешті знати - скільки нас, і скільки... хм... вас. -Ворога потрiбно знати в обличя.

я хочу знати скільки українців, росіян, євреїв, грузинів, вірменів і інших є присутні в моєму парламенті, - Росiянам,евреям,грузинам,вipменам та собакам-вхiд заборонено!

ховаючись за розмитим "громадянин України" руйнують нашу державність. - Якщо ти не украiнець за нацiональнiстю,то вже тiльки цим pуйнуеш нашу державнiсть!

Вибачте, і НЕГРИ сьогодні теж що мають паспорт - ...???

президент в нас має бути український, і державна мова -- українська. - А нацменшинськiй жопi слова не давати!

А то Україну ассоціюють з рОСІЄЮ-але таке порівняння огидне в своїй суті доя любого патріота-українця!! - Тай узагалi все що асоцiюеться з рОСIЕЮ огидне для любого патрiота!

А деяких росіськомовних гражданинав відправляв на добровільне-примусове перевиховання в місця не настільки далекі-назад в школу на 11 років строгого режиму і щоб відсиів віддзвінка до дзвінка-відповідно першого і останього!!І - От шкода тiльки Бухенвальд та Майданек прикрили!

Люди ви тiльки вдумайтесь що ви тут пишете!!! Я Украiнець за походженням,мiсцем народження,та проживання.Але менi дуже соромно за те,що я дихаю з вами одним повiтрям!!! Ви остаточно стерли кордони мiж ПАТРIОТИЗМОМ,НАЦIОНАЛIЗМОМ та РАСИЗМОМ i НАЦИЗМОМ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а еще графу сделайте "видовая принадлежность", чтобы ни у кого из вас промеж себя сомнения не было, что вы homo sapiens, а не какие то там австралопитеки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для любителів знати національний склад населення Неньки: для цього є Статистика. дані ведуться під час перепису. не переконуйте мене, що ви переглядатимете паспорти усіх грромадян, щоб упевнитись у вірності даних управління статистики:lol: графа у паспорті необхідна лише для ідентифікації "тут і зараз".себто, якщо існують якісь різні права і обов"язки в залежності від національності:( нам це нафік непотрібно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосувала проти. Наскільки я знаю, то Конституція України стверджує, що Український народ - громадяни України всіх національностей (див. Преамбулу).

Підтримую Tolik_lt, для цього є статистика, перепис населення. І якщо перепису ви не довіряєте, то я і запису в паспорті не завжди вірю. До того ж історія довела, що такі дані можуть містити небезпеку для людини і це її право висвітлювати інформацію чи ні ( якщо, звісно, і так не видно, але й на те є пластична хірургія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокиньтеся гуманісти!!!

Об'єднання які виключають поняття нації приречені на розпад і деградацію (люба імперія минулого, сучасного і майбутнього). В сучасному Євросоюзі внаслідок певного знецінення поняття національності, виникла купа проблем саме з національним питанням: в Німеччині засилля турків, в Франції - арабів (доречі, на останніх виборах виграв Саркозі, який пообіцяв вести дуже жорстку національну політику стосовно емігрантів) і т.д. Зараз вже нікого не дивує, що такі потужні нації Європи без всякої війни просто зникнуть, якщо нічого не змінити. Якщо далеко не ходити то сусідня Польща запровадила у нас "карту поляка", щоб хоч якось компенсувати різке зменьшення населення в наслідок робочої еміграції. Для чого вони це роблять? - підняти державу може тільки корінна нація. Питання національності є на даним момент не меньш гострим ніж подорожчання енергоресурсів і продуктів харчування. Та сама Україна існує тільки завдяки українцям, бо московити і манкурти з радістю б приєдналися до Московії і були б дуже щасливі з того. Інтернаціоналізм - це зброя сильних націй, яка без війни допомагає захоплювати слабкіші нації. Україна ніколи не жила мирно з Московією, постійно або війни або колонія (в союзі можуть перебувати тільки рівні нації, для прикладу країни Прибалтики), з Польщою було легше - вона ніколи не могла захопити всю Україну, бо наші нації є більш-меньш збалансовані. Українці будучи на своїй землі без своєї держави змогли пронести через віки ідею її створення тільки завдяки нації!!!

З ким боровся Сталін? - З селянами - ні: з українськими селянами; з церквою - ні: з українською церквою і т.д.

Він навідміну від сучасних гуманістів знав силу нації і першим ділом хотів її зруйнувати.

Путанна недавно заявила, що вона має безпосереднє право впливати на Україну в геополітичних питаннях, тому, що на нашій території проживає 17млн. етнічних росіян, невиключаючи, навіть, військового втручання. Тобто питання нації не останнє для вашого прєзіка.

Тепер стосовно манкуртів, чому для вас хлопаки так мулить очі національність.

Українцем - себе визнати для вас принизливо (і для нас також) , а визнати себе росіянином, який проживає на території України - не так цікаво, неподобається вам бути етнічною меньшістю, набагато краще висловлюватись від імені розмитого громадянина України,. З депутатами аналогічна ситуація: коли український депутат російської національності виступає за другий державний - це вираження думки нацменьшини, а коли український депутат - громадянин України виступає за другий державний - це вже рівень вищий де-факто (де-юре національність не впливає на громадянство, але моральний зміст вимоги стає зовсім іншим).

Розумію, що до жодних правових наслідків така графа не призведе, але маніпулювання думою народу стане набагато тяжчим процесом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С трудом, но перечитал тему, честно попытался вникнуть в суть "наци-патриотических" постов...

У меня отец - русский, мать - белорусска. И что, мне собираться и выезжать в Сибирь или в Могилёвские леса? Украинцем я быть не могу. Никак.

И я не стану записываться украинцем, даже если от этого будет зависеть всё.

Да, мне дорога эта страна, да, я хочу здесь жить, хочу, чтобы мои дети здесь жили.

Но я хочу - прежде всего! - чтобы Украина не превращалась в страну истеричных нациков, которых просто бесит даже мысль о том, что кто-то может быть не-украинцем.

Паранойя, блин :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наші країні дуже мало істеричних нациків, інакше були б випадки побиття нацменьшин, так як в Росії, там це норма - принизити, а поможливості і збити українця.

Головне в твоїх словах: Да, мне дорога эта страна, да, я хочу здесь жить, хочу, чтобы мои дети здесь жили.

Не думаю, що кожен міг би це сказати, більше того велика кількість навіть не знають в якій країні вони живуть і для них природім є повернення в колонію. Проблема в небажанні розуміти і знати історію країни в якій живеш.

Бо ці знання ніколи б недозволили тебі образливо писати про людей які аналогічно : Да, мне дорога эта страна, да, я хочу здесь жить, хочу, чтобы мои дети здесь жили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людство розвивається, все прогресує, ми об'єднюємось, весь світ зазнає незворотніх об'єднавчих процесів: війни, расизм, фашизм, шовінізм пережитки страшного минулого, людство возлюбило всі етноси і раси, всі люди на планеті земля рівні і рівноправ'я панує у всьому, багаті поділилися з бідними, ситі з голодними, непотрібно сигналізації на автомобілях, замки і захисні ролети геть з вікон, кордони рухнули, люди вільні на планеті Земля, людство любить всіх: маньяків, гомоміків, садистів, всіх зеків випустили на волю, радість переповнює серця...класна конопля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людство любить всіх: маньяків, гомоміків, садистів,...

ну тебя же, как видишь, терпят...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосувала- ЗА. Як так - я народилася в Україні, живу тут і НЕВІДОМО ХТО Я ? Я не лише житель України . Я Українка. І дитина моя - Українка. А не полька, німка, чи не дай Бог, кацапка. Ця графа в паспорті не є наміром принизити чи обмежити якимось чином інші національності, просто не можу зрозуміти , чому до 1991 року я була українкою, а потім перестала нею бути ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки хочу написати , аби не забути :-)

Особисто я проголосував " не визначився" , поясню чому.

Мені здається, що все залежить від того, яке призначення даної графи в паспорті.

Якщо ж для визначення статистики - то так.

В іншому випадку - ні. Оскільки напис в графі абсолютно ні на що впливає, а якщо він комусь знадобиться в корисних цілях - то напишуть такий як тра, оскільки якогось чіткого контролю не ведеться ( про депутатів, див пости вище). Ступінь патріотизму по даній графі не визначиш. В паспорті може писатись українець - а людині з таким написом може бути глибоко нас"№ти на Україну і її долю. А є громадяни, які не є українцями, але вболівають за Україну набагато більше ніж деякі корінні українці. Мені здається благополуччя держави не залежить від ніаціональностей, що її заселяють, а залежить їх патріотизму та небайдужості до майбутнього держави в якій вони проживають. Адже якщо людина поважає державу в якій вона живе, то вона буде поважати і мову тієї держави і її національну ідею і т.д., можливо я помиляюсь, але така людина не буде галасувати про другу державну мову, та про приєднання України до Росії (адже добра з цього не буде). Головне не національність, колір шкіри, чи мова якою ти розмовляєш, а головне те, наскільки людина вболіває за державу. Наведу приклад: маю одного знайомого канадця, сам він з Сальвадору. Так от, хоть він і не являється корінним канадцем і переїхав в Канаду в підлітковому віці - він є патріотом Канади, оскільки в цій дежраві він отримав освіту, роботу , дім , сім"ю, вдячний їй за це все, ї йому далеко не байдужа Канада як держава.

Я не можу сказати, що я люблю нашу державу, проте я люблю свою Батьківщину - Україну.

П.С. Можливо я відійшов від теми, але така моя думка :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Therion. Само собою людина, яка приймає громадянство України повинна вільно володіти державною мовою і дбати про добробут своєї держави. Я думаю що через 10-20 років російська мова сама зникне з території України- пів століття тому вся Західна Україна вільно володіла польською мовою, а зараз? Звичайно ж не можна заборонити людям спілкуватися будь-якою мовою, але в державних закладах повинна бути тільки державна мова. А людей, які кричать про "другу державну мову" потрібно розцінювати як сепаратистів і поступати з ними відповідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...розцінювати як сепаратистів і поступати з ними відповідно.

Если брать с латыни: Separatio - отделение. То что, сепаратистов нужно ... хм... четвертовать, что ли? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо четвертувати? В Кримінальному Кодексі все написано:

Стаття 110. Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

1. Умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону

України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також

публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких

дій, —

караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, якщо вони вчинені особою, яка є представником влади, або

повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з розпалюванням

національної чи релігійної ворожнечі, —

караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

3. Дії, передбачені частинами першою сбо другою цієї статті, які призвели до

загибелі людей або інших тяжких наслідків, —

караються позбавпеннян волі на строк від семи до дванадцяти років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо при вступi до ВУЗу за конкурсом на одне мiсце проходить двi особи,один росiянин а другий украiнець. Кого обере ректор Вакарчук?

Хабарi до уваги не брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...