Перейти до змісту

Графа "національність" в паспорті


kudrom

Графа "національність"  

81 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Почитав я тут думки народу з цього приводу, і бачу що ні до чого конкретного ми так і не договоримося... Єдине з чим погожусь, це те що в більшості країн в паспортах така графа відсутня, це дійсно так, а ми ж прямуємо саме до розвинутої демократії. Але також тут прозвучало і те, що в нас забагато тієї самої демократії і замало порядку, і це теж беззаперечний факт. Тому навіщо нам брати і копіювати чужий досвід, якщо він для нас не підходить... а якщо і запозичувати щось, то потрібно вносити корективи з врахуванням наших особливостей.

Добре, можливо тоді і дійсно не треба та клята графа в паспорті через яку стільки суперечок, але як же тоді бути з національною пам'яттю. З такими темпами глобалізації та іншими проявами сучасного світу вже наші діти/внуки навряд чи згадають своє коріння, всі ми просто будем "земляне", як вже було написано на початку цього обговорення. А губити національне надбання, своє коріння - це не є гідним. Я хочу щоб і мої нащадки з гордістю казали "Я - Українець!". Але ж для цього потрібно щоб все рівно був якийсь офіційний документ, який би це підтверджував. Щоб можливо велись якісь метрики, як це було свого часу в Україні... ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

это зависит от

1. тебя самого

2. Украины

забудешь ли ты свои корни

как воспитаешь потомство - так и будет

а не запись в паспорте напоминать будет кто ты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2гкіа (ursa ;) ) Поважаю всі нації, історію, релігію і культуру (якщо в них відсутній колініалізм, загарбницькі війни, терор і репресії). Згідний з SergiuS, що тотальна світова глобалізація пройдется по історичній пам'яті як каток змітаючи історію, мораль і культуру.

Більш ніж впевнений, що проблема індентифікації швидко дуже гостро повстане в самих просунутих країнах Європи, Німеччина потерпає від турків, які за півстоліття вже є повноцінним корінним населенням і потужно розвиваються як діаспора культурно і кількісно, у Франції - араби, у Великобританії - поляки :0034:. Зауважте в країні де більше прав і свобод для окремої людини, найбільш комфортно почуваються саме емігранти (легальні і нелегальні) які втікають з країн де такі права обмежені. Підтримка титульної нації - це запорука самозбереження держави. Уявіть собі скільки б таджиків, узбеків, афганців і інших великих народів було б на наших вулицях, якби їм дозволили вільно в'їзджати в Україну.

Для того, щоб зрозуміти хибність жидівського інтернаціоналізму достатньо пожити по-сусідству з резервацією циган, це була б найкраща практика і тоді я б послухав ваші роздуми на тему: "всі рівні і повинні любити один одного". Поважаю деяких з них, навіть колєгую, хоча були і відверті негативи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2romaxa11, гкіф, а не гкіа :0034:

Поважаю всі нації, історію, релігію і культуру (якщо в них відсутній колініалізм, загарбницькі війни, терор і репресії).

Кто знает прецеденты, чтобы не было репрессий?

Ни разу не бывало, чтоб не правил террор.

История не знает, чтоб хоть раз была свобода.

История не знает, чтобы не было фашизма.

О-о-о-о, на всей планете мёртвый сезон...

© Гр.Об.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, щоб зрозуміти хибність жидівського інтернаціоналізму достатньо пожити по-сусідству з резервацією циган, це була б найкраща практика і тоді я б послухав ваші роздуми на тему: "всі рівні і повинні любити один одного". Поважаю деяких з них, навіть колєгую, хоча були і відверті негативи...

Оце ти прям в яблучко! Якось був теж такий негативний досвід. Тільки не я жив біля їхньої резервації, а ця резервація сама переїхала до мене і поселилась по сусідству. Народного терпіння і вселенської любові до ближніх вистачило на 2 місяці, потім справа почала доходити до того, що ледь не почались вуличні заворушення... Причини думаю називати не треба, і так всім більш менш відомо.

Хоча, всіх під одну гребінку теж рівняти не стану. Знаю багато порядних представників цього народу, з деякими з них довгий час товаришуєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поменяй теперь слово "цыган" на "украинец", прочитай снова и может быть ты что то поймешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ а може хватить обзиватись москалями, жидами, хохлами. Ми ж договорились, є правила. Така змістовна у всіх вийшла розмова якби не обзивання. А так відправляю всіх в баню, очиститись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и при этом ещё и усугубляет национальный раскол.

як на мене мовне питання піднімають ущемлені російськомовні громадани(рускі і хахли), це їм щось заважає розвиватися.

а українці живуть на свої землі, аж раптом приїзджають іноземці і починають качати права, та навіть гірше вказують що можна робити, а що ні.

у цивілізованих країнах світу для в'їзду вимагається обов'язкове знання державної мови. а у нас що? кажуть, що не розуміють українську, неможливо її вивчити. БРЕХНЯ. українська разом із білоруською(дехто сюди відносить і російську) належить до східно-слов'янської групи мов, які є дуже подібними між собою, тому розмови про непанімація - це тупі балачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

некоторые "приезжие" живут на этой земле раза в два, в три побольше

чем некоторые "на своей земле". и попахали на эту землю и вложили

чуток поболе, чем некоторые юные пионеры. ой простите, юные козаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене мовне питання піднімають ущемлені російськомовні громадани(рускі і хахли), це їм щось заважає розвиватися.

Ерунда! Языковой вопрос поднимают заигравшиеся политиканы и засирают ложью мозги, как правило реакционным группам (оссобенно молодежи, не особо далеким людям и т.д. ) после чего оные тупо начинают бычить.....

Нормальные люди всегда могут между собой найти общий язык.

а українці живуть на свої землі, аж раптом приїзджають іноземці і починають качати права, та навіть гірше вказують що можна робити, а що ні.
На счет пАнаехали тут - слышали, знаем.

А на счет указывают что делать - Украине, как ни жаль всегда указывали и будут указывать как и что делать, просто в силу того государство было есть и будет в перекрёстных сферах влияния. И не надо думать что вступление куда нибудь решит все наши проблемы.

у цивілізованих країнах світу для в'їзду вимагається обов'язкове знання державної мови.
ЕРУНДА! Иначе там не тратили бы государственные деньги на усиленные курсы изучения для новоприбывших. А проводятся они, кстати не просто для того что бы человека могли понять, а для того что бы он быстрее стал членом общества, гражданином. Ну и мозги прочистить скорее можно ))).

Вся проблема в бездарной политике государства в этом вопросе, а время упущено. Грустно граждане...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене мовне питання піднімають ущемлені російськомовні громадани

ты в этом разделе посмотри, кто стартует темы про национальность в паспорте, языки, НАТО :0011:

а українці живуть на свої землі, аж раптом приїзджають іноземці і починають качати права

интересно, а те, кто возвращается после сталинских расселений - тоже "иностранцы"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

некоторые "приезжие" живут на этой земле раза в два, в три побольше

чем некоторые "на своей земле". и попахали на эту землю и вложили

чуток поболе, чем некоторые юные пионеры. ой простите, юные козаки.

Приклади?

Ерунда! Языковой вопрос поднимают заигравшиеся политиканы и засирают ложью мозги, как правило реакционным группам (оссобенно молодежи, не особо далеким людям и т.д. ) после чего оные тупо начинают бычить.....

Нормальные люди всегда могут между собой найти общий язык.

частково згоден, але політикам не вдалося би розпалювати мовне питання без підтримки "ущемленого" населення.

ЕРУНДА! Иначе там не тратили бы государственные деньги на усиленные курсы изучения для новоприбывших. А проводятся они, кстати не просто для того что бы человека могли понять, а для того что бы он быстрее стал членом общества, гражданином. Ну и мозги прочистить скорее можно )))

точно єрунда! ;)

ты в этом разделе посмотри, кто стартует темы про национальность в паспорте, языки, НАТО

подивився. як завжди незадоволені ті хто завжди був незадоволений.

графа національнісь - це відновлення історичної справедливості, за яку так борються противники графи. дивна логіка у "несогласних", графа національність їх ущемляє, українська мова їх щемить, на руССком язику не дозволяють говорити. так погано живеться, що аж нема куди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто в 21 ст. відкидає поняття нації хочу навести яскраві приклади (мені не цікаво що робить Англія з св'ященниками жінками і гоміками, що роблять Нідерланди з наркоманами, Швеція з своїми свінгерами і т.д. - мене цікавлять проблеми України):

Сталін виселив кримських-татар в Азію, а їх місце по-троху почали заселяти колонізатори-курортники гебісти "російськомовної національності" і що ми маємо на сьогодні - ті хлопаки кричать про приєднання українського Криму до Росії, тобто фактор національної приналежності далеко не маргінальний і ці хлопаки не розчинились разом зі своїми ідеями в морі інтернаціоналізму...

Після голодомору 32-33 р.р. на східні землі України почали направляти колоністів "російськомовної національності" і що ми маємо на сьогодні - мільйони людей з втраченим корінням для яких головною Батьківщиною назавжди залишився СРСР, які готові давати владу зекам, щоб не відірватися від впливу Росії. Знову ж таки, фактор національності тут ключовий.

Американці, росіяни - це сьогодні вже й справді політичні нації, які вібрали в себе купу різних етносів, тому для них природнім є поширення своєї інтернаціональної культури, що базується в основному на політичних ідеалах. Зверніть увагу, як гарно вони використовують різновиди своєї політкультури для впливу, загарбання, колонізації, дестабілізації на територіях інших держав.

Для одних це тероризм, "демократизація", для інших - це побудова союзу (будь-якого: слов'янського, православного (як гарно тепер комуняки молятся до Бога)), повернення "холодної війни" і т.д.

Можливо і Україні можна було б дозволити йти "висококультурним інтернаціональним шляхом", якби не сусіди, які хочуть заставити нас йти їхнім "висококультурним інтернаціональним шляхом".

Тому для України поняття нації, ще довго буде головним в збереженні власної державності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

частково згоден, але політикам не вдалося би розпалювати мовне питання без підтримки "ущемленого" населення.

Ветер бабла-с + чувство абсолютной безнаказанности + возможность гундеть что хотят и где хотят= в итоге имеем то что имеем

графа національнісь - це відновлення історичної справедливості, за яку так борються противники графи. дивна логіка у "несогласних", графа національність їх ущемляє, українська мова їх щемить, на руССком язику не дозволяють говорити. так погано живеться, що аж нема куди

интересно узнать какой именно справедливости?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жвания ответил президенту: жена и дети Ющенко - американцы

23.05 10:37___Сергей Лещенко, УП

"В свое время мы с Ющенко много ездили семьями на отдых – посещали Доминику, были и в Австрии, и в Швейцарии, и в Италии. Поэтому я, Давид Жвания, утверждаю, что не просто видел американские документы детей Ющенко. Я их лично держал в руках", -

читать дальше...

http://www.pravda.com.ua/ru/news/2008/5/23/76185.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно узнать какой именно справедливости?

графа національнісь - це відновлення історичної справедливості

російськомовні постійно наголошуюють, що історічєскі сложилося що схід і південь балакає російською, що Шевченко - це російський письменник. за такою ж логікою треба повернути графу національність в у паспорт.

іноді опоненти теж правильно мислять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іноді опоненти теж правильно мислять!

Вот только не надо делать из своего ИМХА неоспоримую истину в 99% случаев :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно узнать какой именно справедливости?

графа національнісь - це відновлення історичної справедливості

російськомовні постійно наголошуюють, що історічєскі сложилося що схід і південь балакає російською, що Шевченко - це російський письменник. за такою ж логікою треба повернути графу національність в у паспорт.

іноді опоненти теж правильно мислять!

а!!я зрозумів!!!як доказ у суперечках будуть використовуватись пачки(гори, вагони) зібраних паспортів з потрібним словом у графі "національність!!!!!!статистиці ніхто ж не вірить я коли зразу пред"явити опоненту пару мільйонів паспортів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмовившись від нації, мови, вишиванок, писанок, тобто від своєї "маргінальної" історії, в кого ми перетворимось - в абстрактне "людина світу". Справді класно - їздиш по світу, спілкуєшся з новими людьми, постійно під новими враженнями і в захопленні від різних культур (хоча від своєї відмовився бо встидно), а десь в якісь країні бігає твоя дитинка і дивится на татову фотографію, в якомусь домі пристарілих доживають до смерті твої батьки, але тебе то не хвилює бо ти належиш світу і світ належить тобі. От не можу я такого прийняти бо знаю чим це закінчується: зрадами, розводами, недоглянутими дітьми, самотніми батьками... Можливо варто визнати, що не така погана і маргінальна наша кульутра, базована на древніх християнських цінностях. ІМХО немає нічого поганого, що вона вчить любити одну жінку, а не бігати по курвах :D, доглядати за батьками, дітьми.

А що було б з Україною, якби не україномовні вишиваночники? Сміливо можу сказати, її просто б не було. Ми б просто не виходили з союзу, а для чого і від кого тоді потрібно було б відокремлюватись. Було б дуже класно, бо до Москви без візи можна було б їздити, на нашій території були б ядерні ракетки, наші хлопаки пострілювали б на Кавказі (це ж не зле НАТО з демократичними цінностями, там би сказали воювати і пішов би воювати) і я впевнений, що зберігши в своїй владі таку купу м'яса Кремлівські полководці розв'язали б ще не одну цікаву війну за мир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба контролювати за приїзджими, тому і потрібна така річ як графа національності. понаїзджають іноземні громадяни, а потім кажуть: родіна, крим - ісконно руская зємля, укр мова - суміш польської і австрійської. а переважно російськомовні і виступають проти.

надибав цікаву статтю: http://rossia3.ru/politics/foreign/rascol_ukr раджу почитати для роздумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмовившись від нації, мови, вишиванок, писанок, тобто від своєї "маргінальної" історії, в кого ми перетворимось - в абстрактне "людина світу". Справді класно - їздиш по світу, спілкуєшся з новими людьми, постійно під новими враженнями і в захопленні від різних культур (хоча від своєї відмовився бо встидно), а десь в якісь країні бігає твоя дитинка і дивится на татову фотографію, в якомусь домі пристарілих доживають до смерті твої батьки, але тебе то не хвилює бо ти належиш світу і світ належить тобі. От не можу я такого прийняти бо знаю чим це закінчується: зрадами, розводами, недоглянутими дітьми, самотніми батьками... Можливо варто визнати, що не така погана і маргінальна наша кульутра, базована на древніх християнських цінностях. ІМХО немає нічого поганого, що вона вчить любити одну жінку, а не бігати по курвах :lol:, доглядати за батьками, дітьми.

А що було б з Україною, якби не україномовні вишиваночники? Сміливо можу сказати, її просто б не було. Ми б просто не виходили з союзу, а для чого і від кого тоді потрібно було б відокремлюватись. Було б дуже класно, бо до Москви без візи можна було б їздити, на нашій території були б ядерні ракетки, наші хлопаки пострілювали б на Кавказі (це ж не зле НАТО з демократичними цінностями, там би сказали воювати і пішов би воювати) і я впевнений, що зберігши в своїй владі таку купу м'яса Кремлівські полководці розв'язали б ще не одну цікаву війну за мир.

скільки патетики, брате....а яке відношення має ця патетика до графи у паспорті?а ніякого. ще нікого запис у паспорті не зробив патріотом. і ти так і не зрозумів смисл статті "Маргінальна моя Україна". вона про те, що коли твій світ, твоє розуміння культури обмежується лише вишиванками, народними піснями та "традиціями", тоді ти маргінал. А щоб бути цікавим світові, інтегрованим у світ, треба бути відкритим світові, сприймати культуру світу, і , зрозумівши світ- ти зможеш зацікавити його собою. а культура - це не лише вишиванки та народні пісні. це поняття набагато ширше. Ця стаття про не про те, щоб відмовитись від свого, а про те, що крім цього треба знати і розуміти дуууууууууууже багато іншого.

і я тебе прошу, не треба ставити у залізний ряд пов"язаних питань "хороша людина-вишиванка-писанка-хороший сім"янин". наша культура, базована на древніх традиціях- це і сороміцькі коломийки, і "ой що то за кума, що під кумом не була", і " перепиваю фіру тичок, щоб у молодого стояв як дрючок". ми люди як усі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

графа національнісь - це відновлення історичної справедливості

російськомовні постійно наголошуюють, що історічєскі сложилося що схід і південь балакає російською, що Шевченко - це російський письменник. за такою ж логікою треба повернути графу національність в у паспорт.

Русскоязычные, простите, кто? Граждане Украины или соседи с востока, так не любимые на западной Украине?

Исторически сложилось так как сложилось, и нечего по этому поводу разводить сопли, мол вот плохие оккупанты нам оставили "наследство", надо думать что и как правильно сделать что бы исправить ситуацию к лучшему, при этом не наломать дров.

Про то что Шева русский писатель - такой бред , откровенно говоря слышу впервые... (Кстати мне он больше импонирует как художник (но почему то в Украине не проводят выставки, не показывают его репродукции в школах и т.д., а жаль.)

Ну если народ так плачет о вводе графы - пожалуйста, пусть вводят, но пусть уж государство озаботится о финансировании данного предприятия.

Да, кстати, не надо потом кричать что произошла фальсификация при заполнении, ато это сейчас так модно. Тем более этого не минуть

треба контролювати за приїзджими, тому і потрібна така річ як графа національності. понаїзджають іноземні громадяни, а потім кажуть: родіна, крим - ісконно руская зємля, укр мова - суміш польської і австрійської. а переважно російськомовні і виступають проти.

надибав цікаву статтю: http://rossia3.ru/politics/foreign/rascol_ukr раджу почитати для роздумів.

Как говориться не смешите мои тапки. За приезжими контроль ведётся, не на таком уровне как при "оккупантах" но все же.

1. Тут уже кто то спрашивал, крымские татары тоже будут относится к иностранцам?

2. Если государство признало все население на момент развала союза своими гражданами, то "панаехали" не прокатит.

Повторюсь в который раз, надо думать, и крепко думать что как и в какой срок поменять, что бы всем было хорошо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що в тебе в голові то поняття відносне (і періодично піддається змінам :lol: ), а запис в головному індетифікаційному документі - це конкретика і без ніякої патетики.

Недавно знайшов дуже цікаву інформацію, впринципі з цим, що наведу згідний на всі сто:

«Тот народ наилучше служит мировой цивилизации, который своё национальное доводит до высших пределов развития».

К.Леонтьев

Вопрос о правильном соотношении национального и интернационального в течение многих столетий не сходит с повестки дня. В наши дни, когда интернационализация общества происходит наиболее интенсивно, особое значение приобретает чёткое разграничение между подлинной интернационализацией, т.е. наилучшим служением мировой цивилизации, служением всему человечеству на базе предельного развития и сохранения всего лучшего, что накоплено веками каждым народом, и «интернационализацией» мнимой, настоящее название которой – космополитизм без роду и без племени. В отличие от интернационализма подлинного космополитизм стремится обезличить все народы на земле, переплавить их в одном безродном котле, лишить их всех исторических корней и собственного национального опыта. Одновременно космополитизм во все времена имел своей главной целью подменить любовь к собственному отечеству якобы интернациональной любовью к так называемому «народу божьему» и всему комплексу его библейских «ценностей».

Мені здається, що більшість опонентів також займаються підміною цих понять.

"Відкритий світу" - що це таке? Можливо "відкритий людству", але в більшості своїй ти потрібний людству, або як кошильок, або як дешевша робоча сила (в даному випадку інтернетівські форуми є найбільш відкритим місцем, де впринципі від тебе нічого нікому не потрібно). Можливо "відкритий світовим культурам", але як ти можеш оцінити інші культури, якщо ти відкидаєш

обмежується лише вишиванками, народними піснями та "традиціями"
,

але і культура інших народів також маргіналізовано обмежується їхніми національними строями, піснями і "традиціями (образотворчими, архітектурними)".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо окупанти лишили нам такі мовні наслідкі, то вони здається будуть ріднею буряну, якого як всім відомо потрібно знищувати. Чим і займається більшість свідомих громадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...