Перейти до змісту

Графа "національність" в паспорті


kudrom

Графа "національність"  

81 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Якщо окупанти лишили нам такі мовні наслідкі, то вони здається будуть ріднею буряну, якого як всім відомо потрібно знищувати. Чим і займається більшість свідомих громадян.

а вот это уже явный экстремизм и подстрекательство к насилию!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ось екстримізм ірландський всі засуджують, а націоналізм ніхто....

При всем при этом экстремизм ирландский зашел в тупик и прекратился в начале 90-х (что то приблизительно тогда когда мы получили независимость), и на теперешний момент на ирландском языке разговаривают лишь старики, молодёжь просто не желает его изучать (а во времена ИРА учили все поголовно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Відкритий світу" - що це таке? Можливо "відкритий людству", але в більшості своїй ти потрібний людству, або як кошильок, або як дешевша робоча сила".

а своему брату украинцу ты конечно нужен для чего то большего ? :))

p.S. Вопрос в том, на каком уровне ты ставишь свой собственный железный занавес.

1) я лично

2) моя семья

3) мои родные

4) родные и друзья

5) мой город

6) мой край

7) моя страна

8) мой язык

9) славяне/не славяне. / христиане/нехристиане.

10) белые/черные/азиаты

11) земляне/марсиане/ :0050:

а потом все стандартно:

a) деление на свой-чужой

б) поиски чужих среди своих (враг народа)

в) пропаганда "у них плохо, у нас хорошо".

г) антипропаганда "у них хорошо, у нас плохо".

д) крестовые походы (мы наш, мы новый мир построим)

в конечном итоге любой забор превращается в насилие. рано или поздно.

курите историю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Відкритий світу" - що це таке? Можливо "відкритий людству", але в більшості своїй ти потрібний людству, або як кошильок, або як дешевша робоча сила (в даному випадку інтернетівські форуми є найбільш відкритим місцем, де впринципі від тебе нічого нікому не потрібно). Можливо "відкритий світовим культурам", але як ти можеш оцінити інші культури, якщо ти відкидаєш
обмежується лише вишиванками, народними піснями та "традиціями"
,

але і культура інших народів також маргіналізовано обмежується їхніми національними строями, піснями і "традиціями (образотворчими, архітектурними)".

культура інших народів- це далеко не тільки національні строї. національні строї, пісні цікаві для туристів під час відпустки. але це лише частина культури. не сприймай культуру лише як стиль етно. культура народів у музиці: класичній і сучасній, як популярній і достіпній для розуміння більшості, так і в авангардній, експериментальній. культура у архітектурі- але це не лише традиційні домівки, а сучасні архітектурні пошуки, у візуальному мистецтві-це експерименти із зображеннями, візіями, техніками виконання. це розвиток театру-де ставлять не тільки наталок-полтавок та драми з народного життя, але й речі сучасніші, що відображають внутрішній світ сучасної людини- часом схиблений. це і література- і не тільки класична чи народна, але й така, що відображає світогляд і світовідчуття сучасної людини у сучасному світі.

і з чого ти взяв що я відкидаю вишиванки, пісні і традиції? я гордо ношу вишиванку, співаю пісень при нагоді, колядую, свячу пасху, закидую хату лепехою. це значимі для мене речі. але крім цього має бути багато іншого.

якщо культура народу ЛИШЕ у національних строях, піснях, традиціях- то це масаї. вони дивують світ лише своми картатими покривалами і дивним мисливським стрибучим танцем. я думаю, що українці здатні бути не лише масаями, але й творити сучасні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема тимчасово закрита оскільки вичерпала аргументи і факти а також із-за невміння спілкуватись культурно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема тимчасово закрита оскільки вичерпала аргументи і факти а також із-за невміння спілкуватись культурно

ага. и покажи, кто в этой теме общался безкультурно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...