Перейти до змісту

Графа "національність" в паспорті


kudrom

Графа "національність"  

81 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Як відомо, зараз в паспорті немає графи "національність", колись така графа була. Як на вашу думку, є доцільність в існуванні такої графи в паспорті і свідоцтві про народження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

бьют по роже, а не по паспорту... (с)

а по теме: зачем? зачем эта графа в паспорте или в свидетельстве о рождении?

или делить что-то собираетесь?

вам еще не надоело?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, Шура, щоб врешті знати - скільки нас, і скільки... хм... вас.

Ти, як сисадмін - розкажи: за допомогою чого вести базу даних населення в розрізі національності? Імхо, тільки за допомогою паспортних даних. Чи, по твоєму, немає значення, які національності заселяють державу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кого вас и кого нас? на кого делимся?

государство населяют прежде всего граждане, а не люди определенной национальности...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от на тих і ділимся. Якщо коротко - то на тих, хто не хоче мати з Росією нічого спільного - ні культури, ні мови... І на тих, хто хоче. Але давай про це в інших топіках.

А державу якраз складає народ, нація (звідси - й національність), а не "граждане". Це вже держава дає кожному, хто зобов'язався їй служити, звання "громадянина". А громадянин може бути і татарином, і українцем, і євреєм. Так що треба знати - чия ми держава.

Тобі нічого не нагадують звернення - "Гражданин начальник", "Гражданин заключенный", "Гражданин подсудимый", "Гражданин обвиняемый"?.. ІМХО, "гражданє" населяють інші місця.

А ми повинні знати, які національності населяють нашу державу. Я б дуже хотів знати це.

Ти вважаєш, що національність людини ніякого значення ні для держави, ні для суспільства не має?

От того ми й так живемо. А спробуй поляку розказати, щоб він відмовився від національності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доделитесь вы... на восток и запад. (тьфу-тьфу, не дай Бог)

по-твоему, запись в паспорте говорит о желании/нежелании иметь дела с тем или иным государством?

а насчет граждан... тут у тебя профессиональный подход <_<

я, например, считаю себя гражданином Украины.

а для государства тоже главное не то, татарин это или узбек. а то, что он делает для того государства, в котором живет, и как он живет с соседом (возможно, представителем другой этногруппы)

я что-то побаиваюсь, что следующей голосовалкой kudrom спросит выселять ли "неукраинцев по паспорту" из Украины...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання обговорювалось багато разів у всіх ЗМІ.

Все дуже просто, я хочу знати скільки українців, росіян, євреїв, грузинів, вірменів і інших є присутні в моєму парламенті, наскільки їх кількість реально відповідає етносам, що населяють мою країну. Може виявитись, що українців в парламенті меньшість, а інші політики (більшість) ховаючись за розмитим "громадянин України" руйнують нашу державність. Знання національності буде ще одним фактором при голосуванні на виборах і далеко не останнім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми повинні знати, які національності населяють нашу державу. Я б дуже хотів знати це.

Ти вважаєш, що національність людини ніякого значення ні для держави, ні для суспільства не має?

Хотелось бы услышать от юриста - а как определить национальность, если папа украинец, а мама грузинка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все дуже просто, я хочу знати скільки українців, росіян, євреїв, грузинів, вірменів і інших є присутні в моєму парламенті, наскільки їх кількість реально відповідає етносам, що населяють мою країну.

поскромнее надо вести себя с притяжательными местоимениями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотелось бы услышать от юриста - а как определить национальность, если папа украинец, а мама грузинка?

Пост дуже вчасно відредагувався <_<

Нацiональнiсть дiтей визначається батьками. У разi виникнення ускладнень з визначенням нацiональностi дитини, коли батьки належать до рiзних нацiональностей, перевага надається нацiональностi матерi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проголосував ЗА.

Графа потрібна, тому що коли в мене питають а ти ХТО що я повинен сказати? Що я Громадянин України? Вибачте, і НЕГРИ сьогодні теж що мають паспорт стали громадянами України. Так от щоб не ототожнювати себе з неграми я ХОЧУ щоб в паспорті була така графа!.

І взагалі цю графу Кучма не зря забрав з паспорта - це ще один крок до повного винищення української нації як такої - забрати з голови українця його усвідомлення що він українець!

Тобто всіх зробити рівними - однаковими (пахне Радянським Союзом)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто всіх зробити рівними - однаковими (пахне Радянським Союзом)...

а что ты в свои годы можешь знать о Советском Союзе? :)

в паспорте СССР как раз таки и была графа "национальность"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пост дуже вчасно відредагувався :)

Пост дуже вчасно відредагувався :) - ага, успел :) Но в некоторых европейских странах и такое возможно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно була, так як Радяньський Союз складався з багатьох країн і в ньому проживали люди різних національностей.

А так як ми являємось пост-рвдянською країною(і в нашій з вами країні багато, навіть дуже багато різних національностей), тому потрібно таку графу тільки для того щоб вести статистику. Її можна буде забрати через років 100, коли наші з вами діти і внуки будуть корінними Українцями. Чи якщо батьки забажають - Росіянами, або мати будь-яку іншу національність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені цікаво, чому проти графи "Національність" виступають якраз ті, хто в тій графі не вписав би "Українець"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потому как попахивает это экстремизмом и межнациональным конфликтом внутри страны. а нам еще этого не хватало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повезло гражданам США - у них вообще нет паспортов :)

А если посмотреть на национальности сенаторов, или вон, президентом негр будет скоро...

Ничего, живут хорошо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але їхній президент-негр не збирається США до Африки приєднувати, або вводити мову зулусів другою державною...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але їхній президент-негр не збирається США до Африки приєднувати, або вводити мову зулусів другою державною...

а кто его еще знает, что он хочет...

ю. то же ведь, когда в президенты избирался, совсем о другом говорил..

да и вообще, согласно вашей логике, в америке государственным должен быть язык сиу, а выдатным американцем - какой нибуть вождь Рваная резина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

согласно вашей логике, в америке государственным должен быть язык сиу, а выдатным американцем - какой нибуть вождь Рваная резина.
США засновані на ЗАВОЙОВАНИХ територіях. Етнічні "американці" (індіанські племена) були винищені, їх залишкі зігнані в резервації. На щастя, українців винищити і загнати в резервації не получилось, і територія наша не завойована Росією. А тому і президент в нас має бути український, і державна мова -- українська.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ця розмова мені чомусь нагадує наприклад розмову двох бійців під час бою-які чоботи кращіхромові чи кирзові, а насправді б вони краще обговорили який бронежилет кращий, от і тут так, насамперед треба вирішувати нагальні проблеми середньостатичного громадянина, голодному і пьяному наприклад глибоко накакати ,хто якої національності і куди вступить держава, спочатку треба підняти соціальний рівень населення ,а тоді вирішувати проблеми морального плану, мені на національність глибоко всерівно ,поясню чому, хіба не всерівно якої національності Чикотило і Онупрієнко ? це хіба про щось говорить,а по друге,якщо людина вибачте гам*о , то вона собі в паспорт національність хоч ефіопа впише при потребі, бажання небажання розмовляти українською,це друга тема і від національності ні в якій мірі не залежить, тай майже нічого від національності в наш час не залежить, залежить від оточення в якому перебуває людина і все ,так що проголосував за варіант *мені всерівно*

І взагалі мене цей псевдопатріотизм вже потрохи кумарить, для мене патріоти це Клички,Шевченко,які щось зробили,щоб прославити Україну на світовому рівні, а кричати в темах то не мішки носити

Також мені всерівно на якій мові будут розмовляти окупанти,чи на російській чи на англійскій, Україна повинна вести себе так щоб їх не було взагалі а не лягати чи під Росію чи Америку

Думаю при потребі не дуже складно знайти важелі впливу,при яких любий оппонент не буде радий,що нас зачіпає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба обовязково!!

А то Україну ассоціюють з рОСІЄЮ-але таке порівняння огидне в своїй суті доя любого патріота-українця!!А деяких росіськомовних гражданинав відправляв на добровільне-примусове перевиховання в місця не настільки далекі-назад в школу на 11 років строгого режиму і щоб відсиів віддзвінка до дзвінка-відповідно першого і останього!!І лише нація формує державу-думаєте чоловік який приїхав заробляти в Україну сильно хвилюється про її достаток

Я взагалі радикал-і пропоную :таварисці йевалюция на пайоге нада бить меньшавискую контру в ее буйжуазную мойду-уйа тавайісці

Графа у паспорті ще один ідентифікатор особистості серед 6 млрд людей!!Нехай відповівши на запитання- Хто ти?-ти відповіси-УКРАЇНЕЦЬ-і це звучить Гордо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...