Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2017


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, Barkas сказано:

Але як і куда так треба спішити,щоб так змяти авді і щоб її викинуло за межі АЗС.... Нащо в місті так пекти.....

Кажуть, погано стало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 607
  • Створено
  • Остання відповідь

У Луцьку іномарка збила пішохода

У Луцьку авто Міцубісі червоного кольору збило пішохода.

Про це у Фейсбуці повідомив Сергій Кушнір.
"На Рівненській збили пішохода", - йдеться у дописі чоловіка.
На світлині бачимо легковик Міцубісі червоного кольору, а також карету швидкої.
На місці також працюють поліцейські


"Близько 12 години по вул. Рівненській відбулося ДТП з потерпілими. Було встановлено, що жінка перебігала дорогу у невстановленому місці".

Жінку з місця автопригоди забрала швидка з попереднім діагнозом: закрита черепно-мозкова травма і струс мозку.

original-photo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Jack сказано:

У Луцьку іномарка збила пішохода

У Луцьку авто Міцубісі червоного кольору збило пішохода.

Про це у Фейсбуці повідомив Сергій Кушнір.
"На Рівненській збили пішохода", - йдеться у дописі чоловіка.
На світлині бачимо легковик Міцубісі червоного кольору, а також карету швидкої.
На місці також працюють поліцейські


"Близько 12 години по вул. Рівненській відбулося ДТП з потерпілими. Було встановлено, що жінка перебігала дорогу у невстановленому місці".

Жінку з місця автопригоди забрала швидка з попереднім діагнозом: закрита черепно-мозкова травма і струс мозку.

original-photo.jpg

от цікаво, хто в таких ситуаціях винен в кінцевому результаті? пішохід чи повісять на водія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, AlChi сказал:

от цікаво, хто в таких ситуаціях винен в кінцевому результаті? пішохід чи повісять на водія?

 

Звичайно ж повісять на водія. В нас пішоходи не несуть ніякої відповідальності, як завжди будуть казати що "водій не обрав оптимальної швидкості, був не уважний і т.д." 

Хоча перед тим як переходити, кожен мусить переконатись в тому що він нікому не буде заважати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Amor сказано:

 

Звичайно ж повісять на водія. В нас пішоходи не несуть ніякої відповідальності, як завжди будуть казати що "водій не обрав оптимальної швидкості, був не уважний і т.д." 

Хоча перед тим як переходити, кожен мусить переконатись в тому що він нікому не буде заважати.

 

так отож....

я пригадую тільки один випадок, колись по Аверсу показували, як збили жінку біля Там-Тама, яка переходила на забороняючий для неї сигнал світлофора. в результаті була винна вона і мусила відшкодувати збитки за авто. Так вона була така обурена, типу мене ж збили, а я ще й платити маю???

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Amor сказал:

 

як завжди будуть казати що "водій не обрав оптимальної швидкості, був не уважний і т.д." 

не врахував дорожньої обстановки.

13 минуты назад, Amor сказал:

Хоча перед тим як переходити, кожен мусить переконатись в тому що він нікому не буде заважати.

 

це біля явора-іміджа ?  там взагалі переходити не можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Такер сказал:

не врахував дорожньої обстановки.

На пішоходів теж розповсюджується це правило, так як вони також являються учасниками дорожнього руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, AlChi сказано:

так отож....

я пригадую тільки один випадок, колись по Аверсу показували, як збили жінку біля Там-Тама, яка переходила на забороняючий для неї сигнал світлофора. в результаті була винна вона і мусила відшкодувати збитки за авто. Так вона була така обурена, типу мене ж збили, а я ще й платити маю???

 

 

Таке буває? Я думав завжди винен тільки водій. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через якусю бабу, у водія тепер проблеми((

ще от такі і дітей вчать перебігати де попало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший відеореєстратор + хороший адвокат = profit. Бо як почнуть доказувати, що ти не відразу почав гальмувати, що ти ще щось. Власного досвіду на щастя не мав, але спеціально читав статті на цю тему з реальними випадками і судами, то треба бути дуже обережним і робити все ідеально до ДТП (адекватно їздити, поставити відеореєстратор), в момент ДТП і відразу після ДТП. Законодавство в нас "сурове" :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя К.Карого-Дубнівська. Метрів за 5 до світлофора до перехрестя, в правому ряду (для руху прямо/напрво) стоіть Ланос, якому в ліву передню фару віхав, правою передньою фарою, бмв на бляхах. Не було б дивно, якби вони так зустрілись на перехресті, але ж не за 5-6 метрів до перехрестя


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, rl72 сказал:

Перехрестя К.Карого-Дубнівська. Метрів за 5 до світлофора до перехрестя, в правому ряду (для руху прямо/напрво) стоіть Ланос, якому в ліву передню фару віхав, правою передньою фарою, бмв на бляхах. Не було б дивно, якби вони так зустрілись на перехресті, але ж не за 5-6 метрів до перехрестя
 

 

 

Теж бачив цю ситуацію. Я їхав від рівненського мосту в сторону Рованців, об'їзджав цю парочку... Все ламав голову - як, як те бмв в'їхало в деу? І навіть ще не бачивши номера бехи, передчуття мене не обмануло... БМВ на литовських номерах...і чому я не здивований..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Теж бачив цю ситуацію. Я їхав від рівненського мосту в сторону Рованців, об'їзджав цю парочку... Все ламав голову - як, як те бмв в'їхало в деу? І навіть ще не бачивши номера бехи, передчуття мене не обмануло... БМВ на литовських номерах...і чому я не здивований..?

тут хіба такий варіант, що бмв дало газу, вийшов в дріфт (занос), і вилетів на зустрічку... бо інакше  не знаю, як там можна майже під кутом 90град до нарпямку руху опинитись. пошкодження вроді й не сильні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в Струмівці біля *Вулика* бус *Мерс* не поступився дорогою жигулю 2 .Я поки зупинився,вже встигли жінку з ДИТИНОЮ на руках,яка сиділа СПЕРЕДІ! витягнути з Жигулів.Жигуль димить,бензин розлився,в сорочці родились ,що не спалахнуло.

AMBA0127.MOV_000034557.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно бус не поступився? Ти це бачив? Бо по положенню машин і пошкодженях мені здалося, що Жигуль догнав Мерса, котрий, можливо, зупинився перед пішоходним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30хв. тому, горів "очкарик" на Перемоги біля мосту. 

Водії допомагали вогнегасниками. Потім копи намалювалися і пожежники. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя Відродження і Рівненької. Пів бмв ніц, а опель в будівельному паркані недобудованого ТЦ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, Zeuss said:

Перехрестя Відродження і Рівненької. Пів бмв ніц, а опель в будівельному паркані недобудованого ТЦ.

Судячи з новин і фото, в паркані якийсь майстер "паркура на тротуарі", якого увігнав туди Опель, якого виштовхнуло на тротуар БМВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА ПРОСПЕКТІ ПЕРЕМОГИ У ЛУЦЬКУ ВЕЛОСИПЕДИСТ ПОТРАПИВ ПІД КОЛЕСА

Цитувати

На проспекті Перемоги легковик «Опель Вектра», рухаючись із Соборності, збив велосипедиста.

ДТП сталася о 17:06 у середу, 29 березня, інформує власкор Район.Луцьк.

Як розповів водій, він на зелений сигнал світлофора повернув на вулицю Грибоєдова, а назустріч йому їхав велосипедист, який рухався на Перемоги. У результаті велосипедист потрапив під колеса легковика та отримав струс мозку і забій лівого плеча. Наразі він знаходиться в шоковому стані.

Слідчі встановили, що водій Опеля їхав зі сторони «Там Таму». Відповідно до правил ПДР, тут водій мав пропустити велосипедиста. При цьому повертати на Грибоєдова з проспекту Перемоги не можна.

За словами слідчих, велосипедист не порушував правил. Його стан погіршився, тому потерпілого госпіталізували.

Поки що нікого не затримали, за зовнішніми ознаками водій тверезий, але у нього «прихопило» серце, прибула швидка надати йому допомогу. Місце зіткнення позначили крейдою.

На машині – пошкодження переднього бампера і номерного знака. Деталі пригоди з’ясовують.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...