Перейти до змісту

Чи існує життя після зради?


Mala

Рекомендовані повідомлення

Мабуть перше питання яке виникає у людині, яка дізналася про те, що кохана людина зрадила її: Як і Чому вона це зробила? У кожного різний характер і кожний по-різному може відреагувати. Хтось піде товкти пику, хтось буде лити сльози, хтось скаже "бувай", а хтось зробить теж саме - на зло, так би мовити. Людська психіка - річ незрозуміла, і будь-яка реакція повинна сприйматись як належне. В кожному випадку обставини різні. Tак би мовити, не має трафарету цієї зради. І саме тому ліки від неї ще не винайдені - в кожному окремому випадку потрібно щось, але що саме?

Для того, щоб активізувати балачки в клубі - пропоную висловити свою думку щодо зради та поділитись : як ви розставите коми в " простить нельзя расстаться" та як ви розумієте поняття "зрада".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 99% впевнено можу сказати,що хтоб щоб тут не написав би,коли та людина опинится в такій ситуації то поступить зовсім по іншому ніж думалось, тому й я не буду писати ,як би я поступив би, бо не знаю,якщо що то розбиратимусь на місці,під впливом всіх факторів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почему-то даже задумываться о таком неохота... :0057:

да и обкуривали подобную тему уже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не отношу физический контакт к понятию "измена". Измена - это роман на стороне, чувства и все такое. В то же время, все мы собственники. И вот тут начинается внутренний конфликт. В своей семье я его решил, сказав жене так: "Я не хочу утверждать, что я последний и единственный мужчина в твоей жизни. Бывает всякое. Захочется физически налево - иди. Но пусть у тебя хватит ума сделать все так, чтоб я ничего не знал и не почувствовал. Глаза не видят - сердце не болит. Ибо если попадешься - убью..." :0057:

Пока что она ни разу не дала мне повода.... :lol:

А по поводу "простить нельзя расстаться".... Мой жизнинный опыт показал: если ЛЮБИШЬ - простить можно ВСЕ. Принципиально важно не позволить человеку совершить одну и ту же ошибку дважды, ибо повторения ошибок я не прощаю... Прощая систематические ошибки - теряешь себя, как личность...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бог не выдаст, свинья не съест. По моему, тут вопрос делится на две части: "я" изменил и как с этим бороться, и "мне" изменили и что мне делать. Стартер, с какой стороны вопрос?

Если изменил я, и не раскаиваюсь, то дело-дрянь, = "ушел я нах"й",

если мне, и я не давал повода, типа "так вышло", то из сердца вон и с глаз долой!!! ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, життя існує. Згідна з першим постом, що все індивідуально. Від багатьох чинників і нюансів залежить як розставити знаки. Немало відіграє і якість стосунків. Знаю, що на початку своїх стосунків з чоловіком зробила би однозначне "ПА-ПА". А тепер, через багато років прожитих разом і пережитих разом, замислилася б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мой жизнинный опыт показал: если ЛЮБИШЬ - простить можно ВСЕ.

Сомніваюсь. Відносини змінюються - втрачається довіра і довго вони не триватимуть (в більшості випадків).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з marko. Навіть якщо "пробачити", то довго такі стосунки не триватимуть. Довіра до людини підірвана, і підозри виникатимуть в подальшому уже на пустому місці.

Хоча... У фільмі "Жизнь других" виникла подібна ситуація, коли дружина спала з якимось хтивим великим чиновником, щоб той поблажливо ставився до її чоловіка-драматурга, чиї п'єси не завжди йшли в тому ж напрямку, що й політика держави. Так ось - чоловік пробачив дружині, дізнавшись про зраду. Спочатку він був у розпачі, але пробачив дуже швидко. Звичайно дружина перестала зустрічатись з тим чиновником. Я б так не зміг, просто не зміг би змиритись зі зрадою. Навіть коли дивився цю ситуацію у фільмі, то очікував їхнього розриву, бо нічого іншого я не приймаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mala - ти зрадила? чи навпаки? :)

Маніяк правий..

Зрадили мені :) Пробачити не змогла. Ми розлучились . Зараз нітрішки не шкодую. Правий marko, який вважає , що коли трапляється зрада, то втрачається довіра. А без неї, як і без любові, я вважаю жити не можна. Але є зрада як фізична , так і духовна . Друга страшніша . Хоча однозначно не могла б пробачити ні ту , ні іншу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mala - зовсім нескромне запитання (добре що в мене совісті нема і мене нічого мучити не буде після цього) - на скільки ти мала?

І ще питання - ти намагалася зрозуміти причину тієї зради??

І що саме було зрадою? Секс? кохання до іншої/іншого? свій варіант?

P.S. Якщо вірити профілю - то не така вже й мала.. Не хочеш при всіх - можеш в ПМ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 99% впевнено можу сказати,що хтоб щоб тут не написав би,коли та людина опинится в такій ситуації то поступить зовсім по іншому ніж думалось, тому й я не буду писати ,як би я поступив би, бо не знаю,якщо що то розбиратимусь на місці,під впливом всіх факторів

Написано з глибоким змістом! Тому що людиною в кожній ситуації керує або розум або емоції. Зараз, коли нас питають (теоритично), то на перший план виступають емоції, возмущеніє. Но в житті (практично) складаються ситуації по іншому, тому що життя нелогічне.

Но ІМХО, краще думати про хороші стосунки з коханими, бо наші думки роблять наше життя. Хто ще не бачив фільм "Секрет"? Можу залити :)

Mala - зовсім нескромне запитання (добре що в мене совісті нема і мене нічого мучити не буде після цього) - на скільки ти мала?...
Ну ти й юморіст, Женя :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіантів мульйон...

Це ж залежить не тільки від факту. а чи постійні стосунки, чи випадкові. зі всіма витікаючими.

Раніше думав, що просто розвернусь і піду... зараз так не думаю. Ноги напевно поламаю, руки там... вопщем злий я став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіантів мульйон...

Це ж залежить не тільки від факту. а чи постійні стосунки, чи випадкові. зі всіма витікаючими.

Раніше думав, що просто розвернусь і піду... зараз так не думаю. Ноги напевно поламаю, руки там... вопщем злий я став.

Як тільки зрадять, зразу ж піду... і пояснень мені не треба... викину з голови, душі і серця, і до наступного дня забуду номер телефону...

а потім ще повию, поплачу зо три дні, і все пройде...

час лікує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки зрадять, зразу ж піду... і пояснень мені не треба... викину з голови, душі і серця, і до наступного дня забуду номер телефону...

а потім ще повию, поплачу зо три дні, і все пройде...

час лікує...

сонце, тож кожен випадок унікальний по-своєму.

одному пробачиш зраду, іншому - навіть косий погляд у сторону не вибачиш ніколи

я пробачала зраду.

зраджувала сама

не шкодую ні краплі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пробачала зраду.

зраджувала сама

Це все було в тому порядку як написано? То сумніваюсь що ти пробачила. І якщо ви і далі разом то який сенс в таких відносинах (хоча таракани в голові в кожного свої)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ви так драматизуєте прості гормони - якщо для жінки її "программа" - знайти свого, єдиного, то для чоловіка -розсіяти своє сім"я по світу :)

І щасливими ми можемо бути, тільки її (програму) виконучи.

Звичайно, немає правил, без виключень, які тільки підтверджують правила :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пробачала зраду.

зраджувала сама

Це все було в тому порядку як написано? То сумніваюсь що ти пробачила. І якщо ви і далі разом то який сенс в таких відносинах (хоча таракани в голові в кожного свої)?

Є люди, які заздалегідь домовляються, що секс на стороні, це не зрада, а приємне урізноманітнення життя...

а є такі, що гарно усе маскують, і кохана половинка ні про що навіть не здогадується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пробачала зраду.

зраджувала сама

Це все було в тому порядку як написано? То сумніваюсь що ти пробачила. І якщо ви і далі разом то який сенс в таких відносинах (хоча таракани в голові в кожного свої)?

жодних відносин більше не існує в природі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки зрадять, зразу ж піду... і пояснень мені не треба... викину з голови, душі і серця, і до наступного дня забуду номер телефону...

а потім ще повию, поплачу зо три дні, і все пройде...

час лікує...

Є люди, які заздалегідь домовляються, що секс на стороні, це не зрада, а приємне урізноманітнення життя...

а є такі, що гарно усе маскують, і кохана половинка ні про що навіть не здогадується...

Я розумію що то є жіноча логіка :0024: , але ти всетаки за який варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки зрадять, зразу ж піду... і пояснень мені не треба... викину з голови, душі і серця, і до наступного дня забуду номер телефону...

а потім ще повию, поплачу зо три дні, і все пройде...

час лікує...

Є люди, які заздалегідь домовляються, що секс на стороні, це не зрада, а приємне урізноманітнення життя...

а є такі, що гарно усе маскують, і кохана половинка ні про що навіть не здогадується...

Я розумію що то є жіноча логіка :0024: , але ти всетаки за який варіант?

не прощу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання зради (що для кожного значить) - вже обсмоктували і курили..

Тепер, я так зрозумів, обговорюємо хто що "вчинив би" (пробачив/не пробачив).

Якщо це зрада - секс.. то варто, мабуть, запитати себе - чому?

що до цього спонукало?

може щось у мені?

може я щось роблю не так?

А може він просто бабій а я , сліпа дурепа, цього одразу не розгледіла..?

мабуть продовжувати не стану - бо понесе мене.. відчуваю....

З,І, - хай но трорха звільнюся від домашніх турбот - я Вам список цей продовжу.. :0024: (потрібне підкреслити)..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Треба просто простіше дивитись на речі. Основне, нікому не шукати виправдань, ПРОБАЧАТИ, бо потім та людина буде весь час жити під пресом вашої ХОРОШОСТІ, а це само собою дуже складно. Є така річ: якщо людина зраджує, але повертається до вас, то, може, не варто драматизувати? Чи тут грають власницькі інстинкти? Це не розумно. Таким чином кохану людину біля себе не втримаєш.

Якщо ти не намагаєшся когось ПРОСТИТИ, а просто живеш, тоді ти щирий з собою. Можеш забути (наголошую, НЕ ПРОСТИТИ - ЗАБУТИ) - живеш далі і отримуєш від того задоволення, не лізучи партнеру в душу, не можеш - ідеш, не мордуєш ні себе, ні когось. Не забуваємо: швидше підеш, швидше зустрінеш інше кохання.

Життя існує і поза статевими стосунками, не залежно від зради. Тому не треба драматизувати лише одну з часток його, перетворюючи когось в монстра тільки тому, що він (вона) не може боротись з власною природою.

А ще. А чи не пора задумуватись, чому тебе зраджують??? Бо, якщо справа стосується чоловіка, то тут ще може бути така штука, як випадковий секс: сидів в барі (кафе, на роботі, прес-конференції, перегляді науково-документального фільму), нервова система саме в цей момент дала слабину, а тут красива жінка (навіть не обов.язково красива), що сама лізе в ширінку. НІ ОДИН ЧОЛОВІК В ТАКІЙ СИТУАЦІЙ НЕ ВСТОЇТЬ.

Всьо.

Мала, не треба робити і відчувати себе мучиницею, прощати коханого ще щось, що заперечує твою природу, і життя не просто існуватиме, а буятиме ;).

Успіху і всіляких гараздів.

не драматизуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...