Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, igorgame сказано:

Дуже добре розрізняю! А покажи мені "біле" від журналістів :) Мені вистачає багаторічного спілкування з лікарями різних ланок, щоб почути відгуки про цю "реформу", мені і різні журналісти не авторитет і їх думка до одного місця! А документи, пруф як ти називаєш, зрозуміло звідки йдуть і до низів спускаються... а от що "низи" кажуть і навіть вищі чини про це все - мало хто з журналістів напише або покаже, повір.

Он куди клониш. То я вже писав раз, знову повторю - я цю реформу сам відчув. І я лише щире дякую можу сказати за неї. 

А деяким лікарям ця реформа таки стала поперек горла - кормушку бачу, що прикрили трохи.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Он куди клониш.

Я не клоню, а кажу, що чув від лікарів і повір, вони до "кормушки" і до тих всіх оборудок не мають жодного відношення. Не шукай у комусь відразу ворога (Он куди клониш) хто має свою точку зору і теж щось бачить, спілкується... а не тільки пруфом оперує, поважай думку і світогляд інших. Тоді можна построїти нормальну розмову, діалог, а не типу - сам дурак, як дехто тут практикує якщо хтось має іншу точку зору, погляди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igorgame сказано:

Я не клоню, а кажу, що чув від лікарів і повір, вони до "кормушки" і до тих всіх оборудок не мають жодного відношення. Не шукай у комусь відразу ворога (Он куди клониш) хто має свою точку зору і теж щось бачить, спілкується... а не тільки пруфом оперує, поважай думку і світогляд інших. Тоді можна построїти нормальну розмову, діалог, а не типу - сам дурак, як дехто тут практикує якщо хтось має іншу точку зору, погляди...

Ну я тебе не ображав - не шукай підтексту. Он куди клониш - це про бачення лікарів а не пацієнтів.

Але я кажу, що сам був (з дітьми також) в поліклініках та лікарнях до реформи та після - і не від інших людей можу судити про зміни. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, igorgame сказано:

Не шукай у комусь відразу ворога (Он куди клониш) хто має свою точку зору і теж щось бачить, спілкується... а не тільки пруфом оперує, поважай думку і світогляд інших. Тоді можна построїти нормальну розмову, діалог, а не типу - сам дурак, як дехто тут практикує якщо хтось має іншу точку зору, погляди...

Хто б ще заїкався про точку зору. Тобі @sergkots пише, що відчув реформу на собі, а ти продовжуєш писати про лікарів від яких ти чув.

Я до реформи Супрун лікувався в Благомеді, а зараз без проблем в поліклініку ходжу.

Змінено користувачем Віталій СК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, paksivatova сказал:

бо Пєті краіна дісталася ще в бвльш-менш живому стані

а Зелі дісталася в гіршому)

Тут вже і я не згідний і мушу стати на захист Петі. Це Зе дісталася країна в більш-менш живому стані, хоч і з замороженою війною. Петі вона дісталася в гіршому стані після Майдану. І мені дуже шкода, що саме зараз сталася пандемія, бо тепер Зе зможе списати на неї будь-яку свою невиконану передвиборчу обіцянку і не домахаєшся, немає як перевірити, що він би зробив без неї. А так хотілося побачити, що він зробить з такою повнотою влади і довіри.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, sergkots сказал:

сам був (з дітьми також) в поліклініках та лікарнях до реформи та після

Ти маєш на увазі систему сімейних лікарів? Якщо це - то це ще до неї передбачалось і вже починалось. Ну а взагалі я робив наголос на те все, що пов'язане з сьогоденними проблемами: 

ліквідація санепідемслужби і лабораторій;
заборона з 1 квітня вченим-інфекціоністам консультувати хворих, в тому числі коронавірусом;
масове звільнення з 1 квітня медпрацівників комунальних підприємств;
зупинка підготовки санітарних лікарів

мінімізація підтримки онкології, інфекційної служби, патологічної анатомії;
скорочення ліжкомісць у спеціалізованих лікарнях 

    А це косяки конкретні і по тому ж ТБ лікар-інфекціонист, яких толкових зараз мало залишилось і яка зараз піднімає з нуля санепідемслужбу, на цьому наголошувала, що скільки втратили з тою "реформою", що зараз ще гикатись добряче буде, а воно і видно по аналізах, по їх терміновості визначення... бо все позапихали і віддали відповідальність не зрозуміло кому...

Змінено користувачем igorgame
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, igorgame сказано:

Ти маєш на увазі систему сімейних лікарів? Якщо це - то це ще до неї передбачалось і вже починалось. Ну а взагалі я робив наголос на те все, що пов'язане з сьогоденними проблемами: ліквідація санепідемслужби і лабораторій;
заборона з 1 квітня вченим-інфекціоністам консультувати хворих, в тому числі коронавірусом;
масове звільнення з 1 квітня медпрацівників комунальних підприємств;
зупинка підготовки санітарних лікарів

мінімізація підтримки онкології, інфекційної служби, патологічної анатомії;
скорочення ліжкомісць у спеціалізованих лікарнях 

    А це косяки конкретні і по тому ж ТБ лікар-інфекціонист, яких толкових зараз мало залишилось і яка зараз піднімає з нуля санепідемслужбу, на цьому наголошувала, що скільки втратили з тою "реформою", що зараз ще гикатись добряче буде, а воно і видно по аналізах, по їх терміновості визначення... бо все позапихали і віддали відповідальність не зрозуміло кому...

Ти хочеш сказати, що совкова модель медицини була добра?

Давай тоді порівняємо совок та наприклад німців і якусь скандинавську країну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

А так хотілося побачити, що він зробить з такою повнотою влади і довіри.

Якби-то він сам те все робив... А так тих "шептунів" стільки..., скоріш за все Вовчик не витримав того всього тиску, не розумів яке те лайно політика, що навіть ближні можуть здати і підставити, а тут пндемія, економічна криза... з усіх боків рвуть... і приходиться під МВФ лягати і заради голосів домовлятись по тому, що взагалі не входило у плани, а вони (олігархи, соросята) з усіх боків щимлять побачивши, що мало досвіду в нього у цих питаннях, а тут ще і ближні так підставляють... Кароч - не позаздриш Вовану у цій ситуації (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Ти хочеш сказати, що совкова модель медицини була добра?

Давай тоді порівняємо совок та наприклад німців і якусь скандинавську країну. 

Та до чого тут совкова? Не починай о-то!

Ну невже ти не зрозумів на що я акцент зробив навівши тобі вище написане?! Ну еперний балет... Я тобі про пандемію і з чим ми залишились перед нею коли "дохтор" все розігнала, а ти мені про совок? Ну а німці, скандинави меньше правда, зашиваються зараз по повній. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Віталій СК сказал:

Хто б ще заїкався про точку зору. Тобі @sergkots пише, що відчув реформу на собі, а ти продовжуєш писати про лікарів від яких ти чув.

Я до реформи Супрун лікувався в Благомеді, а зараз без проблем в поліклініку ходжу.

Про Супрун в мене двояке враження. І ніби прогресивна і, саме головне, чесна і порядна, але ж вона не з України і часом не розуміє наших реалій, а намагається натягнути практики США на українську ментальність. І воно щось не грає, не світить, радості не приносить. До Супрун наш лікар приходив по виклику до малого, а тепер не ходить, тепер вони самі вирішують ходити до хворих чи ні. З нами він відмовився підписувати договір, бо він дитячий, але з знайомими підписав і до малого ходить, просто вони йому щоразу сотку другу в кишеню кладуть, а ми - ні. Получається після її нововведення моя дитина стала 2 сорту і я мушу його хворого перти в поліклініку. А коли прийшов коронавірус, то всім кажуть не пертись в поліклініку щоб не заражати інших. Тобто самі визнали, що така практика не правильна.

Раніше, я йшов напряму до конкретного лікаря, а тепер тільки через сімейного. Я б ще розумів, коли я не знаю до якого лікаря мені йти, то спочатку йду до сімейного, а той направить до потрібного фахівця, але коли я знаю, що мені до хірурга, а сімейний мене направляє на аналіз сечі, крові, флюорографію і окуліста, бо я давно не був, плюс рентген і узі коліна, щоб хірург мав що дивитися. Ходиш декілька тижнів поки все здаси, отримаєш назад результати, аналізи, знімки. В результаті заходиш через місяць до хірурга, а він ставить діагноз навіть не глянувши на ту всю фігню, що я місяць збирав, щоб лише отримати направлення до нього. 

Ці два випадки вбили в мені прихильника Супрун навсігда.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, igorgame сказано:

Та до чого тут совкова? Не починай о-то!

Ну невже ти не зрозумів на що я акцент зробив навівши тобі вище написане?! Ну еперний балет... Я тобі про пандемію і з чим ми залишились перед нею коли "дохтор" все розігнала, а ти мені про совок? Ну а німці, скандинави меньше правда, зашиваються зараз по повній. 

І з чим по твоєму ми би залишились? Що у нас такого було? Відмивання бабла та тотальний заробіток на всьому - це да. Дерли три шкури за ліки - було таке. Впарювали гомеопатію та фуфломіцини - і це було.

З чи м би ми зустріли вірус? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

До Супрун наш лікар приходив по виклику до малого, а тепер не ходить, тепер вони самі вирішують ходити до хворих чи ні. З нами він відмовився підписувати договір, бо він дитячий, але з знайомими підписав і до малого ходить, просто вони йому щоразу сотку другу в кишеню кладуть, а ми - ні. Получається після її нововведення моя дитина стала 2 сорту і я мушу його хворого перти в поліклініку. А коли прийшов коронавірус, то всім кажуть не пертись в поліклініку щоб не заражати інших. Тобто самі визнали, що така практика не правильна.

Можете поміняти лікаря.

Ми підписували договір із педіатром, яка ходить на виклики.

10 хвилин тому, nickel сказано:

а сімейний мене направляє на аналіз сечі, крові, флюорографію і окуліста, бо я давно не був, плюс ренген і узі коліна

Мені навпаки це подобається, бо мені було б ліньки йти спецом проходити обстеження, а так виходить превентивна медицина, хулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Про Супрун в мене двояке враження. І ніби прогресивна і, саме головне, чесна і порядна, але ж вона не з України і часом не розуміє наших реалій, а намагається натягнути практики США на українську ментальність. І воно щось не грає, не світить, радості не приносить. До Супрун наш лікар приходив по виклику до малого, а тепер не ходить, тепер вони самі вирішують ходити до хворих чи ні. З нами він відмовився підписувати договір, бо він дитячий, але з знайомими підписав і до малого ходить, просто вони йому щоразу сотку другу в кишеню кладуть, а ми - ні. Получається після її нововведення моя дитина стала 2 сорту і я мушу його хворого перти в поліклініку. А коли прийшов коронавірус, то всім кажуть не пертись в поліклініку щоб не заражати інших. Тобто самі визнали, що така практика не правильна.

Раніше, я йшов напряму до конкретного лікаря, а тепер тільки через сімейного. Я б ще розумів, коли я не знаю до якого лікаря мені йти, то спочатку йду до сімейного, а той направить до потрібного фахівця, але коли я знаю, що мені до хірурга, а сімейний мене направляє на аналіз сечі, крові, флюорографію і окуліста, бо я давно не був, плюс рентген і узі коліна, щоб хірург мав що дивитися. Ходиш декілька тижнів поки все здаси, отримаєш назад результати, аналізи, знімки. В результаті заходиш через місяць до хірурга, а він ставить діагноз навіть не глянувши на ту всю фігню, що я місяць збирав, щоб лише отримати направлення до нього. 

Ці два випадки вбили в мені прихильника Супрун навсігда.

Так заключи договір з іншим сімейним лікарем - якщо цей чимось не влаштовує є інші. Сімейний має пояснити чому він він так вчинив - або це дійсно було потрібно, але хірург болт поклав то все вивчати детально, або сімейний тупить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Та, воно, щось і небагато змінилось. На, жаль, так, практично і ні з чим, зустрічаємо коронавірус.

Не скажи. Хоч ремонт в інфекційній зроблений.

Та й деякі ліки тепер, хоч і найдешевші, але є безкоштовні.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

Можете поміняти лікаря.

Ми підписували договір із педіатром, яка ходить на виклики.

І тут американська практика натикається на українську ментальність. Щоб мент мента оштрафував, суддя суддю посадив, лікар лікаря не прикрив, то це вже не Україна буде. Новий лікар взнає в старого, що я грошей не даю, і саме болюче - можу поміняти коня на переправі, не дай бог ще скаргу яку накатаю, в обшем небезпечний клієнт і автоматом заносить в чорний список і все повторюється - премся з хворою дитиною в поліклініку заражати інших, хоч це і не правильно.

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

Мені навпаки це подобається, бо мені було б ліньки йти спецом проходити обстеження, а так виходить превентивна медицина, хулі.

Так система не робить як часікі. Зараз звертався з кашлем, після коліна 2 роки пройшло, вже налаштувався на цю превентивну тягомотіну, бо в глибині душі і я розумію необхідність таких спостережень. А мене з сухим кашлем навіть на флюорографію не направили, в розпал епідемії коронавірусу. Направили чомусь в другу поліклініку, хоча дпз до 3 належить, а в другій пульмонолога немає, лише приватний. А приватний приймає лише за гроші. Пульмонолог направив на рентген, а так як в 2 поліклініці я не мєсний, то і за рентген прийшлося платити. Карочє я не в захваті від цього всього.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Cherman сказано:

Але, корупція нікуди не ділась.

Ну корупція нікуди і не дінеться  якщо за неї не візьмуться правоохоронні органи та й хабарі давати треба перестати. Виходить ну прямо як в Зеленського: щоб не було корупції треба просто перестати давати.

 Я за останні років п'ять давав лише один раз - в пологовому. Двічі наполягав, щоб виписали штраф за порушення ПДР, хоч патрульні і пропонували різні варіанти.

25 хвилин тому, Cherman сказано:

Реформа, теж має свої нюанси. Принаймні, в мене була геть схожа ситуація, як в Нікеля.

 

15 хвилин тому, nickel сказано:

Карочє я не в захваті від цього всього.

Як бачите, вся суть реформи хєриться лікарями на місцях. Задумка була хороша, а виконання, як завжди, через сраку.

В мене теж не все гладко із сімейним лікарем - без фуфломіцинів жодне лікування не обходиться. Хоча вона і до реформи цим страждала, а міняти лікаря впадло.

Але я не біжу стрімголов в аптеку з рецептом, а спочатку перечитую, що ж це назначено мені.

Так що треба ще реформувати і реформувати.

А Супрун, як на мене, єдина, хто за всі роки незалежності зрушила нашу медицину з мертвої точки.

Змінено користувачем Віталій СК
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

Як бачите, вся суть реформи хєриться лікарями на місцях. Задумка була хороша, а виконання, як завжди, через сраку.

Ну то нащо мені такі реформи, які до мене не доходять,? ;) 

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

В мене теж не все гладко із сімейним лікарем - без фуфломіцинів жодне лікування не обходиться. Але я не біжу стрімголов в аптеку з рецептом, а спочатку перечитую, що ж це назначено мені.

Я також перевіряю, але на диво ні сімейний ні пульмонолог фуфла не втюхували.

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

Так що треба ще реформувати і реформувати.

+

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

А Супрун, як на мене, єдина, хто за всі роки незалежності зрушила нашу медицину з мертвої точки.

Отут погоджуся. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Ну то нащо мені такі реформи, які до мене не доходять,? ;) 

Будемо надіятись, що кум Палиці щось нормальне нареформує. Якщо протримається довше кількох місяців, звичайно ж.:)

Хоча, про що я пишу, він вже при Пороху Одеською областю накерував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Cherman сказал:

В більшості лікарів досить погана компетенція. З іншої сторони, за ті зарплати, що в лікарів, важко вимагати чогось більшого.

Малі зарплати - це не причина поганої компетенції, а наслідок. Наслідок куплених дипломів (екзаменів). Бо з гарною компетенцією і роботу високооплачувану можна знайти і приватну практику вести.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Віталій СК сказал:

Будемо надіятись, що кум Палиці щось нормальне нареформує. Якщо протримається довше кількох місяців, звичайно ж.:)

Хоча, про що я пишу, він вже при Пороху Одеською областю накерував...

Це новий міністр кум Палиці? о_О

Спойлер

чувствую я нам пизда завтра

 

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, igorgame сказал:

Дуже сурйозно дивлячись на сьогодення:

Україна нині переживає катастрофічні наслідки "реформи Супрун" чиє протеже - Петра!!! , з яких:

ліквідація санепідемслужби і лабораторій;
заборона з 1 квітня вченим-інфекціоністам консультувати хворих, в тому числі коронавірусом;
масове звільнення з 1 квітня медпрацівників комунальних підприємств;
зупинка підготовки санітарних лікарів;
скорочення працівників медичних ВНЗ;
мінімізація підтримки онкології, інфекційної служби, патологічної анатомії;
скорочення ліжкомісць у спеціалізованих лікарнях і тд

Мало? Хавай!!!

  З 1 квітня цього року? Яким хєром тут Супрун?
 Ладно давай трохи розжую тобі суть реформи Супрун:

По-перше реформована тільки первинка.Цо то такє? терапефт, сімейний лікар,педіатр,гінеколог.Результат - зарплати лікарів першої ланки(сімейні лікарі) виросли +- до 20 тис. грн.( в тих хто має пацієнтів, тобто середній фахівец, крутіші можуть отримувати й більше) . Тобто суть першого раунду реформ- гроші йдуть за пацієнтом.Лікарям дана свобода- хочеш будь ФОП, хочеш переформатовуй поліклініку і т.д.  Платять за кожну підписану декларацію+коефіцієнт  з анемовлят, пенсіонерів).В первинку включено оплату державою основних досліджень, аналізів і безкоштовні ліки(реімбурсація- для неї до речі тільки електронний рецепт). От тут і чути перше волання за смертельні реформи. Аналіз безкоштовно! Ліки теж! Ужас!
       Також з 1-го січня ц.р. мав початись 2-й єтап реформ, згідно якого з/п лікарів середньої і вищої ланки мала зрости  у 2-3 рази. Зеленський переніс це на 1 квітня і думаю, що перенесе далі або припинить. І продовження і закріплення цієї реформи залежить від бюджету, а бюджет покоцали. Суть вторинки- це лікарі, які власне й лікують- лор, уролог, хірург,невропатолог тощо. Якщо на вторинку направив сімейний лікар-прийом безкоштовний, якщо ні-платно. 

       третє саме цікаве.Це розподіл коштів.Як було раніше?  Державна субвенція на область-область ділить по районах-райони ділять по лікарнях. Ніякої логіки в цих розподілах не було , а навпаки було широке поле для зловживань і відкатів. В першу чергу гроші йшли друзям, родичам , потрібним людям, а не туди де багато пацієнтів.      В чому сцть реформи  тут? Платити будуть за пролікований випадок. Тобто гроші будуть отримувати ті лікарні, куди реально йдуть лікуватись люди, а не в ті за які порішали "наверху". І ще ньюанс. Платити будуть тим, хто забезпечить рівень. Тобто ті лікарні в яких родич головного лікаря орендує кабінет з платним УЗІ йдуть повз каси. УЗІ має забезпечити саме лікарня, а не платний кабінет.Питання - хто буде волати гучніше за всіх про смертельні реформи? Правильно-родич.
   Ще одна фішка. Найбільша афера наших лікарень-лікування інсульту. В цивілізованих країнах ніхто не лікує інсульт циннаризіном. Це тіпа вітамінки. Інсульт лікують лише коли аніограф чи КТ покаже тромб. Сотні українських лікарень збирають десятки тисяч сільських пенсіонерів і капають їм вітамінки від інсульту. Реформа теж припиняє цю аферу. Хто буде волати про смертельні реформи? Хто жив на розводі пенсіонерів.  Яким чином реформа це має змінити? Хочеш отримувати гроші від держави за лікування інсульту- май обладнання анігограф або КТ. Нема- до побачення. Лікарням виставили приблизні вимоги до техзабезпечення, щоб вони могли отримувати фінансування пакетів медпослуг і...... чудо- лікарні подоставали запилене обладнання, поремонтували неробоче, хтось розконсервував новеньке, яке стояло в складі роками, бо відправляли пацієнта до родича в платний кабінет.
    НЗСУ з 2020 року головний розпорядник бюджетних коштів за медпослуги оплачує лікування. Тобто саме НЗСУ ламає совкову систему Семашко( в старі часи можливо вона й була дієва, але не зараз)
Головне усвідомити що суть реформи -це те, що медицина-це послуги. І ще одна фішка реформи була в тому, щоб зібрати статистику хвороб українців. Зараз ніхто не знає чим хворіють українці. Вся існуюча статистика-суцільний фейк, який і зараз вилазить нам боком, бо совкова медицина сидить в свідомості більшості лікарів. Бо наразі система працює так - якщо дані ф.20 відрізняються більш ніж на 10%-чекай перевірку. Куму цей гємор нада? Тому всі дані фальсифікують. Тести не роблять, діагнози підробляють.
  І саме оплата за конкретні послуги висвітить істинну картину. І тоді тільки можна говорити про якісь перспективи української медицини.
    Відповідно для того щоб мати змогу отримувати гроші від держави за надані послуги лікрані мають змінити свою організаційну форму на комунальні некомерційні підприємства. І там відповідно має бути не головний лікар, а директор, обраний на конкурсній основі.

  Переважна більшість власників лікарень-місцеві ради. І вони неохоче міняють форму власності своїх лікарень, бо це передбачає ревізію тех. засобів і майна і т.д.  Таким чином НЗСУ забезпечує грошима за надані послуги, а ремонт, харчування і т.д. забезпечує власник-місцева рада(отут якраз включається децентралізація, яку закопує Зеленський).  Згадайте скільки минулого року було грошей на депозитах ОТГ і місцевих рад. Так шо гроші були. Не знаю як зараз.

 

 

СУТЬ реформи Супрун- гроші з бюджету мають йти на лікування населення, а не всякі забаганки чиновників.

 

І якщо ви не побачили змін в своїй лікарні, то це не означає, що в Україні не має лікарень, де лікують безкоштовно, де лікарня всі матеріали і ліки надає пацієнту сама.  Як може бути таке лікування в нашій обласній, якщо там родич на родичі сидить і родичем поганяє і всі на платних послугах? Облрада(привіт Палиці) має зробити ряд кроків. Те саме з міською лікарнею. 

 

і так навскідку ще

 

- Супрун закрила всі риго-батьківщинківські мафіозні прокладки, які накручували на ліках 1000% націнки і зробила неможливим(принаймні ускладнила) ставити смотрящіх за закупками державою медпрепаратів( ситуація з Ємецем доказ)

- Супрун відкрила інформацію про наявність у всіх медзакладах України  безкоштовних вакцин і важливих медпрепаратів і медтехніки.

- реформа радянської системи тюрем-тубдиспансерів, перехід від ізоляції до лікування. 

- Розпочато програму "сільська медицина". Реконструкція і будівництво (озвучено 165) амбулаторій в ОТГ. В 2020 році цю програму скасовано.

 

 

А Україна зараз в сраці через "професійний" камбін зеленського. 
 От зараз отримали міністром росіянина Степанова,кума Палиці, близький до бєні,його батько-сєпар на Миротворці.Несемось далі.Хуже нє будєт.

 

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, nickel сказал:

Шантажували ВР усі президенти, з Петьою включно. І ти це знаєш, хоча і маніпулюєш.

Альо, в чувака монобільшість!!!! Такого навть в яника не було! Який шантаж?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

З 1 квітня цього року? Яким хєром тут Супрун?

Це ще при ній був план реформи, що передбачав терміни переходу! Ну не будь вже таким... не коси і не прикидайся! Все що зараз відбувається - нічого не змінювалось, все лише розмови були, а йде все по церкулярам Супрун і по її "реформі"!

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, sergkots сказал:

З чи м би ми зустріли вірус?

Ну чого ж ти так оминаєш найголовніше, а лише на сімейних лікарях акцент робиш? ))) 

А головне у наш час: 

ліквідація санепідемслужби і лабораторій;
заборона з 1 квітня вченим-інфекціоністам консультувати хворих, в тому числі коронавірусом;

мінімізація підтримки онкології, інфекційної служби, патологічної анатомії;
скорочення ліжкомісць у спеціалізованих лікарнях 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, в тих хто хоче всю прогнившу медицину змінити за рік, яблуні родять на другий день після посадки?
  Реформа багатоступенева, розрахована на не один рік. Реформа самої системи медицини ще передбачала реформу медичної освіти. Згадали ці всі цирки з НМУ Богомольця? Ніхто не хоче йти з прикомлених теплих місць. Згадайте як студенти(ті шо за гроші) завили, коли Супрун хотіла ввести атестацію. Бо вони ніхєра не знають. На 5 курсі вони пишуть що провдять операцію з видалення апендицита!!!!!

А як завили лікарі, коли взнали, що їм потрібно періодично підтверджувати свою кваліфікацію. А щоб її підтвердити, треба трішки читати наукові статті, їздити н афоруми, писати власні наукові праці. А як це зробити, коли ти за гроші диплом отримав?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...