Перейти до змісту

Зміна сімейного лікаря


Riddleman

Рекомендовані повідомлення

Мене цікавить питання чи можна змінити сімейного лікаря і куди для цього звертатися. Територіально приписаний до Луцької міської поліклініка №2. Причиною бажання змінити сімейного лікаря є крайній непрофесіоналізм і халатне ставлення до своєї роботи.

Буду вдячний за поради або відповіді тих хто із таким стикався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені в поліклініці №1 сказали, що з 1 січня треба буде підписувати договір з поліклінікою, бо інакше взагалі не будуть обслуговувати

я думаю під час укладання договору можна буде вказати бажаного лікаря

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, років 4 назад просто написав заяву до лікаря якого хотів та знав, бо конкретний непрофісіаналізм того що був закріплений за моїм участком - просто "вбивав"

мабуть зараз так теж можна, думаю попитатись в приймальній головного лікаря не проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить це питання не як хворого, а як "активіста" , можете сміятись після слова "активіст", але по суті:

давайте викладем проблеми для початку. Я ніколи не хворів (щоб аж до лікаря) і не розумію ситуації.

Уявіть, що я - головний лікар.

Які проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Мене цікавить це питання не як хворого, а як "активіста" , можете сміятись після слова "активіст", але по суті:

давайте викладем проблеми для початку. Я ніколи не хворів (щоб аж до лікаря) і не розумію ситуації.

Уявіть, що я - головний лікар.

Які проблеми?

Того, що не звертався, то того і не мав проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto Лікарю, ваша підлегла, сімейний лікар Сидорова, постійно приходить відвідувати мою дитину із землею під нігтями, ніби з дачі, виділяє 2-3 хвилини на огляд, 5-7 хвилин на розповіді про свою дочку і приватні справи, а потім згадує що в неї ще купа викликів і треба бігти. Виписує завжди одне й теж саме, бо як завжди "це щось вірусне" - противірусні препарати, дія яких незрозуміла професійним лікарям "швидкої дитячої медичної допомоги". Шо мені робить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Vadimm сказал:

@difoto Лікарю, ваша підлегла, сімейний лікар Сидорова, постійно приходить відвідувати мою дитину із землею під нігтями, ніби з дачі, виділяє 2-3 хвилини на огляд, 5-7 хвилин на розповіді про свою дочку і приватні справи, а потім згадує що в неї ще купа викликів і треба бігти. Виписує завжди одне й теж саме, бо як завжди "це щось вірусне" - противірусні препарати, дія яких незрозуміла професійним лікарям "швидкої дитячої медичної допомоги". Шо мені робить?

Да ти провокатор! Не може буть такого! А ще в нас всі лікарі фахові, ніколи не футболять один від одного і зовсім мені ногу не лікували пару років! Це все провокація! Зараз тобі активіст-головний лікар все пояснить, що ти не правий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.01.2017 at 12:26, guest сказал:

що з 1 січня треба буде підписувати договір з поліклінікою, бо інакше взагалі не будуть обслуговувати

я думаю під час укладання договору можна буде вказати бажаного лікаря

У липні 2017 року МОЗ сподівається розпочати підписання договорів між пацієнтами і лікарями – про це розповіла в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в інтерв'ю "Українській правді. Життя".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Riddleman сказано:

То виходить зараз не можна змінити сімейного лікаря?

Заяву на головного писати пробували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Ukrainec сказано:

Заяву на головного писати пробували?

Ні, не пробував. Я взагалі не знав з якого боку і підходити до цього питання. Тому й створив тему. Після свят треба буде спробувати. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...