Перейти до змісту

Чекаємо новинку українського автопрому?


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

45 минут назад, Zevs_Isver сказал:

"какіє ваши прєдложенія"?

Закрити АвтоЗАЗ к єб*ням і дозволити ввозити будь-які іномарки з нормальною митною ставкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, Savage сказано:

Закрити АвтоЗАЗ к єб*ням і дозволити ввозити будь-які іномарки з нормальною митною ставкою.

Нічого собі заявочки :) Може ще і рошен продати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Zevs_Isver сказал:

"какіє ваши прєдложенія"?

не хочеш зайнятися розробкою і випуском автомобілів?

Ну от знову ті самі граблі в те саме місце, тож написав уже вище, не треба бути дурнем і вкотре винаходити велосипед, розумні країни вже давно показали приклади як і що потрібно робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

"какіє ваши прєдложенія"?

не хочеш зайнятися розробкою і випуском автомобілів?

 

Закрити його нафіг, і зняти мито з іноземних автомобілів, може хватить вже тянути автопром якого в нас немає, якби вже так хотіли при владі то можна було б розвивати свій. але цього ніхто не хоче робити, так навіщо тоді він потрібний, краще вже їздити в поїзді від "Сіменс" чим на тому хундаї, чи на тих Богданах, які створені не для того щоб людей возити, а гівно якесь, таке відчуття що в Україні не можуть знайти декілька толкових дизайнерів та з десяток конструкторів, які б щось могли б намалювати.

 

Зараз в Луцьку Богдан трипихається. так зарплату там затримують і ще дибільний менеджмент, зокрема відділом ІТ керує бувший начальник охорони передпенсійного віку (якого хтось впихнув на тепле місце, щоб "докерував" до пенсії), думаю він там багато чого впровадить та "накерує", значить там весь такий менеджмент, раз керують структурами ті, які навіть поняття не мають "що то воно таке".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

Закрити його нафіг, і зняти мито з іноземних автомобілів, може хватить вже тянути автопром якого в нас немає, якби вже так хотіли при владі то можна було б

тю,

я думав будуть якість пропозиції по виробництву... а тут... вали ліс, пиляй, продавай - купляй іномарки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zevs_Isver сказал:

тю,

я думав будуть якість пропозиції по виробництву... а тут... вали ліс, пиляй, продавай - купляй іномарки

 

Які можуть бути пропозиції при недолугому менеджемнті, я думаю верхушка пілить по трошки Богдана аж щіпки летять, шкода тільки тих, хто там працює і надіється що там щось відродиться, приклад розстановки кадрів там я навів, а це я думаю капля в морі.

 

Не вірю що при бажанні не можна знайти інвестицій в той завод, це ж не тільки авто, це напевно 4000 працевлаштованих людей, і так далі, але у власників бажання немає там щось змінювати на краще, якби так було, то пенсіонер якому треба тупо відсидіти там би не працював.

 

База думаю там не фігова (хоча може вже покрали, хто зна), то можна щось й придумати якби вийняти його з кризи, бажання має йти від власників - це факт.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

Які можуть бути пропозиції при недолугому менеджемнті, я думаю верхушка пілить по трошки Богдана аж щіпки летять, шкода тільки тих, хто там працює і надіється що там щось відродиться, приклад розстановки кадрів там я навів, а це я думаю капля в морі.

Не вірю що при бажанні не можна знайти інвестицій в той завод, це ж не тільки авто, це напевно 4000 працевлаштованих людей, і так далі, але у власників бажання немає там щось змінювати на краще, якби так було, то пенсіонер якому треба тупо відсидіти там би не працював.

База думаю там не фігова (хоча може вже покрали, хто зна), то можна щось й придумати якби вийняти його з кризи, бажання має йти від власників - це факт.

займешся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб таким зайнятись треба мати джокера в кармані, такого щоб можна було звільняти людей за один день, не дивлячись на родичанські зв'язки і так далі.

Бачити власників та взнати що вони дійсно хочуть, чи дійсно готові заливати гроші, чи не готові, якщо готові, то скільки.

Провести аудит всього що там є обладнання (робоче не робоче, стан і так далі)

Що можна робити вже і в які строки, провести аналіз ринку і купу всього...

Провести оптимізацію витрат якщо такі є, ну і купу роботи треба проробити...

 

Зібрати конструкторів, якщо там є, і так далі, це робота не одного дня, а їсти хочеться вже, я ж не думаю що там керівництво сидить на мінімалку і ждуть мани небесної.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

Щоб таким зайнятись треба мати джокера в кармані, такого щоб можна було звільняти людей за один день, не дивлячись на родичанські зв'язки і так далі.

Бачити власників та взнати що вони дійсно хочуть, чи дійсно готові заливати гроші, чи не готові, якщо готові, то скільки.

Провести аудит всього що там є обладнання (робоче не робоче, стан і так далі)

Що можна робити вже і в які строки, провести аналіз ринку і купу всього...

Провести оптимізацію витрат якщо такі є, ну і купу роботи треба проробити...

 

Зібрати конструкторів, якщо там є, і так далі, це робота не одного дня, а їсти хочеться вже, я ж не думаю що там керівництво сидить на мінімалку і ждуть мани небесної.

 

в теорії в на всі сильні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по відгукам то там команда ще та напевно при владі, яка косила бабло коли був шоколад (часи коли капуста залітала без напрягів), а от коли з'явились напрягі то як виявилось не вміють працювати, або не знають як, тому так там все печальненько.

 

Який мені смисл ділитись ідеями за просто так. там є команда нехай рішає.

 

Щодо завода Антонова, то там просто продали все що могли (технології і так далі), думаю там важко було тим, хто виношував ті всі ідеї та надбання все життя, а якесь чмо напевно передзвонило зверху і тупо все продали конкурентам. Судячи по Антонову збиткове не може бути воно апріорі. тому що літаки мінімум в два рази дешевше виходили чим ті ж конкуренти, навіть той самий АН-2 модернізувати буде взувати сучасні літаки в свому класі, який ще досі по світу літає, тому що простішої конструкції немає досі, яикй проявив себе на різних континентах, навіть та сама Волинянка зустрічається фіг зна де, і яка що дивно їздить досі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

займешся?

маєш можливість поставити туди на керівну посаду ? то нащо та мова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

маєш можливість поставити туди на керівну посаду ? то нащо та мова ?

так і я про теж саме,

всі знають як грати в футбол окрім тих оленів що по полю бігають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

В світлі останніх подій, вважаю, що я був правий. :)

Цитувати

Владелец корпорации "УкрАВТО" Тариэл Васадзе рассматривает возможность выпуска нового автомобиля на Запорожском автомобилестроительном заводе вместо снятого с производства Lanos. Об этом он заявил в интервью агентству "ЛІГАБізнесІнформ".

"Lanos еще мог бы жить – это было хорошее авто по соотношению цена/качество. Но принято решение прекратить производство. Ведем переговоры, чтобы поставить на его место более модернизированную машину. Однако она появится не ранее чем через два года", – отметил Васадзе.

 

Думаю, що це або вищеописаний автомобіль.  (Укр-авто продає ТАТА, тільки автобуси)

або щось чергове від корейців. Хоча там, ніби, нічого нового не виходило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ Якщо через два роки, то це мабуть електромобіль буде, звісно що китайський клон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще вже 20 літній тазік німецького автопрому чим це новеньке лайно за 6-8 тисяч баксів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, alexvvv сказано:

@Zheny@ Якщо через два роки, то це мабуть електромобіль буде, звісно що китайський клон.

це ключове слово.

ти ж розумієш, що ті хто ще сталіна живим бачили не розуміють сучасних технологій, а чиновники  не зацікавлені вони, щоб люди жили краще.

Це буде знову якийсь індокитайський висер по ціні пристойного Вольксвагена чи Рено / Пежо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

33 минуты назад, Zheny@ сказал:

це ключове слово.

ти ж розумієш, що ті хто ще сталіна живим бачили не розуміють сучасних технологій, а чиновники  не зацікавлені вони, щоб люди жили краще.

Це буде знову якийсь індокитайський висер по ціні пристойного Вольксвагена чи Рено / Пежо.

 

 

Женя ті, хто як ти пишеш сталіна живим бачили запускали ракети, будували електростанції та атомні, будували метро, заводи і так далі, піднімали країну після війни. А зарз все тільки ті хто не бачив Сталіна закривають і розвалюють те, що залишилось.

 

А зараз бізнес купити за 1 гривню продати по 4 і ось на ті 3% і живуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MACCEN сказано:

Женя ті, хто як ти пишеш сталіна живим бачили запускали ракети, будували електростанції та атомні, будували метро, заводи і так далі,

туалетний папір вони випускали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

2 годин тому, Zheny@ сказано:

В світлі останніх подій

Також вчора читав цю статтю і стало цікаво що це буде за авто.

53 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це буде знову якийсь індокитайський висер по ціні

Хочеться вірити, що випуск Форци і навіть не розпочавшись Славути Нови щось їх навчив, що не варто брати китайські моделі.

2 годин тому, Zheny@ сказано:

або щось чергове від корейців. Хоча там, ніби, нічого нового не виходило.

Це ти яких корейців маєш на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, MACCEN сказано:

Женя ті, хто як ти пишеш сталіна живим бачили запускали ракети, будували електростанції та атомні, будували метро, заводи і так далі, піднімали країну після війни. А зарз все тільки ті хто не бачив Сталіна закривають і розвалюють те, що залишилось.

Згідний на всі 100%. Але парадокс в тому, що держава яка створювала таку військову техніку, космос освоювала, не змогла зробити людський автомобіль. А завод, який виготовляв ракетні двигуни і ракети, зробив трактор, на який без сліз не можна було дивитись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, volks сказано:

ЮМЗ

 

МТЗ взуває  :)

 

ну самі подумайте, неможе такий завод випустити "гамно" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...