Перейти до змісту

Луценко за відновлення смертної кари


kudrom

Смертна кара  

72 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Угу. Мертвого не вернеш. но появится уверенность в том, что эта мразь через три года не повторит содеянного. Вот и вся арихметика. Я б сам нашел урода, который убил родного мне человека... но... Правосудие его б просто расстреляло... А я бы помучал... очень сильно помучал... он бы раскаялся в содеянном задолго до своей кончины...

З.Ы. Можете мну назвать садистом, но поскоку в бозю я не верю, то поступил бы так, как посчитал бы нужным, а фантазия у мну богатая, уж поверте... Да и методов достижения цели хватает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

А чим Ласочка, смертна кара відрізняється від убивства?

Є ситуації коли (тьфу-тьфу-тьфу) хтось не дай Боже когось вб'є (всяке буває) - і його помилково засудять до смертної кари - і вб'ють .

А потім виявиться що людина була засуджена - помилково.

Для засудженого довічно - ще є шанс на те щоб вийти..

а мертву людину до життя не повернеш!

Згоден - що коли ввести таку міру покарання - то менше буде всіляких безглуздих убивств.. і перш ніж ударити ножем подумає.. (бо можуть і його після цього - убити) ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мертвого не вернеш. но появится уверенность в том, что эта мразь через три года не повторит содеянного. Вот и вся арихметика. Я б сам нашел урода, который убил родного мне человека... но... Правосудие его б просто расстреляло... А я бы помучал... очень сильно помучал...

+ 500 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, що розстріляти серійного маньяка-убивцю - це гуманно, він не буде мучитися в своєму тілі довічний термін якщо дадуть, потенційним жертвам легше, державі менше витрат на утримання...

тільки от хто буде це робити? хто має ставати цим "вбивцею убивць"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я токо за. Всякую мразь стрелять стоит, а не кормить за гос. счет. Убил - убьют тебя. Своровал - отрежут руку. ИМХО, самый правельный подход. тогда некоторые особи хоть иногда задумоватся начнут. И никто не будет переживать, что очередной умалишенный отморозок сбежал из зоны и натворит делов. В одно место гуманность и т.п. Мразь нужно отстреливать. точка.

Цілком погоджуюсь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстате, для "серийника" казнь - гуманна, ибо он не будет годами жить со своими "тараканами" в голове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден - що коли ввести таку міру покарання - то менше буде всіляких безглуздих убивств.. і перш ніж ударити ножем подумає.. (бо можуть і його після цього - убити) ..

Самообман. Той хто орудує ножем про покарання не думає взагалі.

До того ж пригадайте фільм "12" Міхалкова, якраз актуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрелять однозначно!

НО сначала:

1.реформа судебной власти

2.введение суда присяжных

3.реформа исправительных учреждений

4.четкая трактовка расстрельных статей!!!!

А относительно гуманизма и богобоязни,в Библии если не ошибаюсь написано:"Зуб за зуб,око за око."

Гораздо больший грех ненавидеть убийцу,которому дадут пожизненно,чем расстрелять и помолится за его грешную душу и успокоится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стріляти, без сумніву.

1. Другі думати будуть, щоб непопасти під кулю.

2. А хто невинний, то як на мене краще смерть ніж муки за решоткой, всерівно людина вийде вже "тронутою тюрмою", а воно невідмиється.

3. під ростріл усіх і все, що ворушеться. Мені більше повітря буде))))))) шютка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покарання – це демонстрація сили в руках слабкої державної влади, що не може попередити злочинність іншими способами. Цитата не моя, але дуже влучна.

Отож, судячи з голосування, таких як я тільки 3. Та не дивлячись на це, впевнена, що рішення Конституційного Суду України не скасують. В заяви Луценка не дуже вірю, ще з часу як він зарікався не бути міністром при Януковичу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрелять однозначно!

НО сначала:

1.реформа судебной власти

2.введение суда присяжных

3.реформа исправительных учреждений

4.четкая трактовка расстрельных статей!!!!

А относительно гуманизма и богобоязни,в Библии если не ошибаюсь написано:"Зуб за зуб,око за око."

Гораздо больший грех ненавидеть убийцу,которому дадут пожизненно,чем расстрелять и помолится за его грешную душу и успокоится.

"Зуб за зуб,око за око" действовало в старом завете,а в новом "Возлюби ближнего как самого себя". НО есть и другая цитата "Вся власть от Бога". Значит,как решат на верху,так и правильно. Лично я ЗА! Только если поменяется то,что выше писали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І без смертної кари можна доволі ефективно карати злочинців, навіть тих, що скоїли держ. злочини.

ІМХО Луценко хоче відновити смертну кару більш для демонстрації ефекту, аніж для використання.

Але всерівно не думаю що це доцільно.

З.І. Випадково проголосував за перший пункт ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть самий реформований суд може помилятись.

Мікс, уяви, що ти дуже схожий зовнішністю на вбивцю, у тебе немає алібі, та й взагалі ти у той день десь поряд бродив. усе вказує на тебе. і у тебе жодної надії....ти не сидітимеш до скону, тебе просто застрелять(повісять, отруять, заб"ють током), не давши жодної надії хоч колись вийти на волю.

чи варто давати людям владу над життям інших людей?

чи стримає "вишка" вбивцю-професіонала?ні, він усвідомлює ризик.

чи стримає "вишка" бухаря який не поділив останнє 50 з таким самим лигарем і замочив його кухонним ножем?ні, він не усвідомлює значення своїх дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Ющенко і за корупцію всім роздавав! Я б цим корупціонерам і хабарникам ручки б так,по плече відрубував би.Скільки вже можна ту країну обкрадати? Так ніколи з колін не встанем! Закони треба ужесточати,бо занадто всі розслабились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Ющенко і за корупцію всім роздавав! Я б цим корупціонерам і хабарникам ручки б так,по плече відрубував би.Скільки вже можна ту країну обкрадати? Так ніколи з колін не встанем! Закони треба ужесточати,бо занадто всі розслабились.

ТИ знаєш, часом той же хабар - багато вирішує, повір. але то ЧАСОМ - ІНКОЛИ...

Просто тих хто зажерлися - то по бубну із конфіскацією..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот шо ви починаєте говорити?

Тіпа тільки шось, то розтріляють.

Тож не будуть розтрілювати всіх і вся за майже просто так.

Лише за дуже страшні злочини.

А те, що це зменшить кількість таких випадків (тобто вбивств і т.д.) впевнений на 100%!!!

Не всі ж "чокнуті". Просто багато хто може вбити із-за якоїсь наживи, знаючи, що йому потім нічого не буде, а якшо і буде то не сильно :)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луценко хоче розстрілу

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виступає за відновлення смертної кари.

Таку думку Луценко висловив в інтерв'ю журналістам після завершення наради з питань боротьби з корупцією під головуванням президента, повідомляє УНІАН.

Ага і під цю кару пустити нетількі маняків,вбивць і рецидивістів всяких но і самих депутатів.І злочинів може поменшає і гроші в країні появляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 100% за смертну кару!!! Нема чого кормити з наших кишень і залишати живими усіляких там маньяків та рецедивістів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во. очень здравые слова. Всякая мразь сидит в тюрьме и кормится за наш же счет. Красота. Какойнить маньячина пачками народ насилует/убивает, а его в тюрягу на всю жизь, да еще и кормить и лелеять там будут. А хуле, он же чилавег! ИМХО, стрелять на месте. Нашему государству давно не хватает показательных казней :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ладно, если не могут сделать официально, сделали бы неофициально. например, закрытый суд выносит вердикт о смертной казни. открытый утверждает, скажем, 15 лет строгача. на зоне приговоренного режет проплаченый сокамерник, который потом отмазывается руководством зоны за самозащиту. вот и все дела :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клись вичитав теорію одного чувака:

"Кожна людина за життя має право на одне безнаказане вбисвство..."

Ця тема була розписана дуже широко і висвітлена в багатьох ракурсах. Звичайн тут є дві сторони медалі, але одна точна хороша. Кожен почне задумуватись над своїми вчинками.

Ваші думки з цього прводу.

P.S. Смертна кара ЗА!!! Хоча тут також є свої за і проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага тепер є шанс бути страченим, через те що просто перейшов дорогу грошовитому і багатому дядьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...