Перейти до змісту

Луценко за відновлення смертної кари


kudrom

Смертна кара  

72 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Звідси

Луценко хоче розстрілу

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виступає за відновлення смертної кари.

Таку думку Луценко висловив в інтерв'ю журналістам після завершення наради з питань боротьби з корупцією під головуванням президента, повідомляє УНІАН.

"Я виступаю за відновлення вищої міри покарання у вигляді розстрілу за особливо важкі злочини проти особи", - сказав Луценко.

Водночас, він висловився проти того, аби застосувати таку міру покарання за корупційні прояви. "Але не вважаю за можливе застосовувати її (смертну кару) щодо посадових і службових злочинів", - сказав він.

Перед цим, виступаючи на нараді, Луценко висловився за посилення відповідальності за корупцію посадових осіб і відповідне внесення до законодавства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Категорично проти.

1. Це суперечить Конституції України (право на життя).

2. Недосконалість нашого законодавства і судової гілки влади

3. З гуманних міркувань.

Думаю це якесь пересмикування цитат, а якщо я помиляюсь, то Луценко вже зірвався з тормозу :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я токо за. Всякую мразь стрелять стоит, а не кормить за гос. счет. Убил - убьют тебя. Своровал - отрежут руку. ИМХО, самый правельный подход. тогда некоторые особи хоть иногда задумоватся начнут. И никто не будет переживать, что очередной умалишенный отморозок сбежал из зоны и натворит делов. В одно место гуманность и т.п. Мразь нужно отстреливать. точка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оно как бы да... преступники могли творить все что угодно, но "вышки" боялись всегда.

поэтому, под расстрельные статьи попадали совсем уж отморозки.

ну, предатели Родины - тоже мразь хорошая, причем не важно, какую они страну предали, хорошую или плохую.

понятие Родина от этого не меняется.

расстрел был по трем статьям вроде? убийство с отягчающими, измена Родине, хищения в особо крупных.

Yarchik, поправь, если я неправ.

я бы список даже расширил бы, наверное...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен с mix_forever, вот только пусть сначала проведут кардинальную реорганизацию судовой системы и устранят коррупцию. Малореально? Согласен. Но иначе не стоит вводить смертную казнь, т.к. последствия могут быть, напротив, плачевные... :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При Андропові, а скоріше вже за Горбачова ще добавили за хабарництво в крупних розмірах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Категорично проти.

1. Це суперечить Конституції України (право на життя).

Ой. Зараз впаду з сміху ))))

Право на життя кажиш? А коли той самий злочинець вбиває, позбавляє право на життя другу людину, то це нормально?

Я цілком підримую, просто грамотно потрібно все написати, за що саме давати вишку, можливо задумаються трохи і жити спокійніше стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво хто має грамотно писати? Ситуація в парламенті самі знаєте яка. А про судову систему мовчу. Хочете ще більших дров наламати. Про помилки в судочинстві чули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще ЗА, но с нашими продажными судами ПРОТИВ. Это даже представить страшно что человека осудили ошибочно или ложно и расстреляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я токо за. Всякую мразь стрелять стоит, а не кормить за гос. счет. Убил - убьют тебя. Своровал - отрежут руку. ИМХО, самый правельный подход. тогда некоторые особи хоть иногда задумоватся начнут. И никто не будет переживать, что очередной умалишенный отморозок сбежал из зоны и натворит делов. В одно место гуманность и т.п. Мразь нужно отстреливать. точка.

+1

Вкрав- руку, згвалтував- ви зрозуміли що, депутатам які не виконують передвиборчих обіцянок- язик (язик можна разом з головою :) )

Та можна навіть офіційно не відновлювати вищої міри, щоб виконавці гріх на душу не брали. Дати 20 років карцеру а через місяць шнурок з милом чи там лезо від бритви підкинути- і питання в більшості випадків вирішиться саме собою :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пожиттєвий термін за важкий злочин в наших тюрмах далеко не свято, майже всі в'язні хворіють туберкульозом і мало хто має змогу прожити довго. Перебування наодинці з собою і вчиненим злом, в більшості випадків є важчим за розстріл, чи електричний стілець.

Введення смертної кари майже не вплине на статистику важких злочинів, більшість яких створюються в стані алкогольного сп'яніння чи під впливом психічних патологій, тобто коли людині байдуже будь-яке покарання.

Тут потрібно говорити про рівень культури суспільства і його моральності. Звідки з'являються жорстокі вбивці, маньяки і інші покидьки - вони концентровано вбирають зло, яким хворіє суспільство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

расстрел был по трем статьям вроде? убийство с отягчающими, измена Родине, хищения в особо крупных.

Yarchik, поправь, если я неправ.

я бы список даже расширил бы, наверное...

Не пригадую :)

Хоча наша Конституція (як це стверджує laska), не забороняє смертну кару.

Стаття 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя. Ніхто не може бути
свавільно
позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

Якщо є вирок суду - то вважати позбавлення життя свавільним немає підстав.

Смертна кара в Україні - дань шляху в Європу. Але, ІМХО, цю дань треба було б давати десь перед самісіньким вступом.юю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оно как бы да... преступники могли творить все что угодно, но "вышки" боялись всегда.

поэтому, под расстрельные статьи попадали совсем уж отморозки.

ну, предатели Родины - тоже мразь хорошая, причем не важно, какую они страну предали, хорошую или плохую.

понятие Родина от этого не меняется.

расстрел был по трем статьям вроде? убийство с отягчающими, измена Родине, хищения в особо крупных.

Yarchik, поправь, если я неправ.

я бы список даже расширил бы, наверное...

Измену Родине надо бы убрать... А то, как показала практика, под "измену Родине" можно подвести что угодно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik Я не стверджувала, що забороняє, а писала що суперечить. Гарно трактуєш слово "свавільно", то і розтлумач "невід'ємне"... Ця дискусія не нова, але читаючи ваші пости, мені стало страшно. Куди ми котимось... первіснообщинний лад.

І не наводьте мені приклади про кровну помсту. Наша сім*я пережила смерть близької людини, та вбивці смерті я не бажала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкрав- руку, згвалтував- ви зрозуміли що, депутатам які не виконують передвиборчих обіцянок- язик (язик можна разом з головою :) )
а стільці депутатам і суддям оббивати шкірою попередніх депутатів і суддів, які були розстріляні за хабарництво, корупцію, зловживання службовим становищем, порушення передвиборчих обіцянок, дії, спрямовані на заподіяння шкоди Україні і її народу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водночас, він висловився проти того, аби застосувати таку міру покарання за корупційні прояви. "Але не вважаю за можливе застосовувати її (смертну кару) щодо посадових і службових злочинів", - сказав він.

во. все цим сказано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik Я не стверджувала, що забороняє, а писала що суперечить. Гарно трактуєш слово "свавільно", то і розтлумач "невід'ємне"... Ця дискусія не нова, але читаючи ваші пости, мені стало страшно. Куди ми котимось... первіснообщинний лад.

І не наводьте мені приклади про кровну помсту. Наша сім*я пережила смерть близької людини, та вбивці смерті я не бажала.

Це не моє трактування. Це офіційне трактування Коментарю до Конституції України.

Крім того, є ряд випадків, в яких вбивство "узаконене" не лише в Україні, а й на міжнародному рівні, наприклад:

а) вбивство злочинця з метою захисту життя особи;

б) вбивство при спробі втечі заарештованого;

в) вбивство під час придушення бунтів, заколотів.

Отаке от.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik Я не стверджувала, що забороняє, а писала що суперечить. Гарно трактуєш слово "свавільно", то і розтлумач "невід'ємне"... Ця дискусія не нова, але читаючи ваші пости, мені стало страшно. Куди ми котимось... первіснообщинний лад.

І не наводьте мені приклади про кровну помсту. Наша сім*я пережила смерть близької людини, та вбивці смерті я не бажала.

типичная богобоязненность... не убий, возлюби... он убил, а ты его возлюби.... красотень... народ, вы хоть иногда головой думаете? То быдло, что ваших родных убило, оно заслуживает жить? Вы меня поражаете. Эта тварь завтра или по амнистии, или еще как выйдет и грохнет другого человека. вам пох? молодцы. живите так и дальше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я я кажу. Чинне законодавство не передбачає смертної кари, тому позбавлення людини життя, як спосіб покарання, не може використовуватися. Але якщо законодавство узаконить смертну кару - це не буде йти всупереч Конституції. Тому що в ній чітко говориться про те, що ніхто не може бути "свавільно" позбавлений життя. Якщо на це буде санкція - то сваволі не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот вам еще ситуация. насильник, изнасиловавший не одну девушку. его судили. он сидит. А у жертв посттравматический синдром и они молятся всем богам, шоб этот скот не вышел на волю. А он же выйдет. это гуманно? Не думаю. Был бы расстрел/усыпление/публичное-повешанье - было б меньше всяких ушлепков с вывернутыми мозгами, бо боялись бы... а так:

"даздравствует наш суд! Самый гуманный суд в мире!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут Рішення КСУ http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...reg=v011p710-99, там теж тлумачаться терміни про які ми з тобою метикуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

типичная богобоязненность... не убий, возлюби... он убил, а ты его возлюби.... красотень... народ, вы хоть иногда головой думаете? То быдло, что ваших родных убило, оно заслуживает жить? Вы меня поражаете. Эта тварь завтра или по амнистии, или еще как выйдет и грохнет другого человека. вам пох? молодцы. живите так и дальше!

Річ не в тім. Підтримую romaxa11, що смертна кара не змінить рівня злочинності, а про тих нелюдків яких ти маєш на увазі, то їм смерть це не покарання. ІМХО

Я теж чекала справедливості у правосуддя, і не діждалась, бо родина вбивці скинулась і заплатила, відсидів 3 роки. Навіть, якби його розстріляли, то загиблого не вернеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки



×
×
  • Створити...