Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, nickel сказано:

Ось тобі 7-кратне збільшення доходів.

цікаво упячка писала про 2014 в 2016 році щось вельми я сумніваюсь

та і читати треба 345 670 008 гривен составляют дивиденды и проценты.

так що чекаю декларацію за 2016рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
15 минут назад, la20 сказал:

цікаво упячка писала про 2014 в 2016 році щось вельми я сумніваюсь

Ти по лінку хоч переходив? Вівторок, 7 квітня 2015, 16:15

Цитата

та і читати треба 345 670 008 гривен составляют дивиденды и проценты.

То що їх не рахувать?

15 минут назад, la20 сказал:

так що чекаю декларацію за 2016рік

А що це змінить? Ти ж перший напишеш, що то фсьо сліпий траст винуватий, не залежно від того як зміняться доходи у гаранта, він же керує рошенкою з 14 січня 2016.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Ти по лінку хоч переходив? Вівторок, 7 квітня 2015, 16:15

То що їх не рахувать?

на упячку? ні звичайно.

Рахувати треба все і показувати теж.

 

цікаво ще почитати статтю за 2016 рік. що Порох за 2015 рік "збіднів" у 6 раз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, la20 сказал:

цікаво ще почитати статтю за 2016 рік. що Порох за 2015 рік "збіднів" у 6 раз :)

Не збіднів, а доходи зменшилися чи ти різниці не розумієш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Не збіднів, а доходи зменшилися чи ти різниці не розумієш?

різницю я розумію. але якщо домахуватись до деталей то у всьому. якщо не помиляюсь про збільшення в 7 раз було написано не збільшились доходи, а використовувалось саме слово - обогатился - збагатів. антонім цього слова збіднів. нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, kroha сказал:

коли в Президента ростуть доходи в 7 разів,а у населення - падають , то треба задуматися як це так може бути

З її посилання:

УП: ПОРОШЕНКО ЗА РІК ЗАРОБИВ 368 МІЛЬЙОНІВ - доходи зросли в 7 разів

 

 

15 минут назад, la20 сказал:

різницю я розумію. але якщо домахуватись до деталей то у всьому. якщо не помиляюсь про збільшення в 7 раз було написано не збільшились доходи, а використовувалось саме слово - обогатился - збагатів. антонім цього слова збіднів. нє?

Куй тебе знає де ти знайшов "обогатился", але одне я знаю точно - до слів домахуються, коли немає чим заперечити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, bigroomhouse сказано:

Альтернативи корупції тупо нема! Закладена формула "Роттердам+" виявилась фікцією, аферою, адже закупівля вугілля в ОРДЛО йде за ціною 400-600 грн., нам парять по ціні більш ніж 2000 грн., типу як з порту Роттердам, + доставка, все це лягає у тарифи, які і так уже не підйомні для населення. А ще НКРЕ, два дні тому, заїкнулося, що вони як виявилось, занижені на цілих 60%. Мало їм. Жадність давить на мізки.


Як виявилось крім "ефективного контролю РФ", є ще й "ефективний обмін товарами". Як виявилось, на третьому році війни, Україна залежить від терористів, у питанні енергетичної безпеки, як виявилось уряд чомусь не бачить альтернативи вугіллю з ОРДЛО. То чому ми тоді платимо цей сраний Роттердам+? Щоб хтось кармани набивав? А що буде, якщо ОРДЛО отримає наказ припинити відвантаження вугілля Україні, ми побіжимо здаватись? Три с*ка роки пройшло, а в них альтернативи нема.


А як боти захищають цей маразм, це ж просто смішно. Активували всіх, навіть тих, які спали два останніх роки.

 

Brett Zane

 

Вищенаписані слова належать не мені, але цілком відображають моє бачення

ось ось - боти кричать про недоотримання доходу через блокаду - не Україна втрачає, а ахметка и ко

і кошти які ми платим за електроенергїю, прямо йдуть на фінансовання війни з боку сеператюг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, nickel сказано:

З її посилання:

УП: ПОРОШЕНКО ЗА РІК ЗАРОБИВ 368 МІЛЬЙОНІВ - доходи зросли в 7 разів

 

 

Куй тебе знає де ти знайшов "обогатился", але одне я знаю точно - до слів домахуються, коли немає чим заперечити.

а гугль про Пороха і 7 раз видав такі посилання. і так далі.

ВВС: Порошенко за последний год стал богаче в 7 раз - UAinfo

Мониторинг СМИ: Порошенко обогатился за год на 16 млн ..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, la20 сказал:

Ну то до Гугля і доіпися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, bigroomhouse сказано:

Альтернативи корупції тупо нема! Закладена формула "Роттердам+" виявилась фікцією, аферою, адже закупівля вугілля в ОРДЛО йде за ціною 400-600 грн., нам парять по ціні більш ніж 2000 грн., типу як з порту Роттердам, + доставка, все це лягає у тарифи, які і так уже не підйомні для населення. А ще НКРЕ, два дні тому, заїкнулося, що вони як виявилось, занижені на цілих 60%. Мало їм. Жадність давить на мізки.


Як виявилось крім "ефективного контролю РФ", є ще й "ефективний обмін товарами". Як виявилось, на третьому році війни, Україна залежить від терористів, у питанні енергетичної безпеки, як виявилось уряд чомусь не бачить альтернативи вугіллю з ОРДЛО. То чому ми тоді платимо цей сраний Роттердам+? Щоб хтось кармани набивав? А що буде, якщо ОРДЛО отримає наказ припинити відвантаження вугілля Україні, ми побіжимо здаватись? Три с*ка роки пройшло, а в них альтернативи нема.


А як боти захищають цей маразм, це ж просто смішно. Активували всіх, навіть тих, які спали два останніх роки.

 

Brett Zane

 

Вищенаписані слова належать не мені, але цілком відображають моє бачення

І що вугілля яке йде з ордло теж платиться по ротердам+?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, bigroomhouse сказано:

Воно в першу чергу і платиться по цій формулі

тоді яка ціна вугілля з і без тієї надбавки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, la20 сказано:

тоді яка ціна вугілля з і без тієї надбавки?

З копанок 400 - 500 грн. З шахт 1100-1200 грн за тону. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

З копанок 400 - 500 грн. З шахт 1100-1200 грн за тону. 

копанки не чіпаєм.

ціна 1100-1200 чим чи ким встановлена?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, la20 сказано:

копанки не чіпаєм.

ціна 1100-1200 чим чи ким встановлена?

До блокади це була комерційна ціна.

Світлина від Ievgen Shevchenko.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати
Я таки не очень большой специалист в энергоносителях, но всю жизнь занимаюсь бизнесом и считать таки немного научился. 

И вот проснулся давеча и из чистого интереса посмотрел цены на уголь в Донецке и Луганске. Если оптом - от 2500руб. за тонну. По-нашему получается от 1100грн. 

А теперь внимание - вопрос: по какой цене Ахметов этот самый уголь задвигает Украине? Ага, по той самой формуле с благозвучным названием "Роттердам+"...свет притушен...звучит барабанная дробь...та-дам: 1800грн!!! 

И таки страшно стало интересно, по чьим же карманам расходится эта разница?.. А разница ж таки существенна - 700грн на каждой тонне. Умножаем на 30млн.тонн потребления угля в год и выходим на цифру в 21млрд.грн, что равняется 750млн.$. 

Это только разница. В год. Но ещё можно посчитать прибыль, которую естественно получает тот, кто этот уголь добывает. А так как он добывается на оккупированной территории, то и северному оленю ясно, что прибыль эта оседает в карманах террористов и оккупантов. И если учесть, что себестоимость добычи угля в угольном бассейне Донбасса идёт на уровне 600грн/т., то выходим на весьма достойный доход в размере 500грн с каждой тонны, что согласно той же арифметике равняется 535млн.$ в год. 

У меня всё, товарищ Президент. 
Грицак-Луценко-Тандит-Тука-Хуюка и иже с ними - давайте, жгите ещё.

P.S.: кстати, теперь ввиду невозможности полноценного сбыта угля в Украину рынок будет перенасыщен и цены рухнут вниз...ой, товарищи Ахметов-Захарченко-Плотницкий - как-то невдобно получилось, да?..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі згадують ротердам+ хоч хтось читав ту постанову 289 щодо ротердаму+? Доречі чому саме ротердам, а не Амстердам чи Антверпен

Як там визначається ціна. якщо взяти цю постанову то вугілля має коштувати в межах 70+ баксів, без доставки.

на сьогодні ціна

C4jyr7vWEAAG0IA.jpg

 

посилання на те що там хтось продає вугілля це дічь.

ось посилання на ціни на вугілля і що?

https://www.cmegroup.com/trading/energy/coal/coal-api-2-cif-ara-argus-mccloskey.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання як завжди одне, якщо це аферист, тим більше такий явний та матьорий, то чому не заведена кримінальна справа, не знята недоторканість і він не сидить у тюрмі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

питання як завжди одне, якщо це аферист, тим більше такий явний та матьорий, то чому не заведена кримінальна справа, не знята недоторканість і він не сидить у тюрмі ?

а хто сказав що справа не заведена? ще й мабуть не одна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, la20 сказал:

а хто сказав що справа не заведена? ще й мабуть не одна.

де чекипідар ой де докази ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мережі зараз просто куча фейків, будьте обачні, і не ведіться на все

і пізнавайте людей, по їх плодах, а не хто що сказав, написав

 

піариться Семен - хай піариться, роздає кошти блокадникам - і правильно, у них теж сім'ї

я так скажу - раз на нього спустили всіх псів - значить комусь він заважає.

поживем побачим

 

 

3 годин тому, la20 сказано:

копанки не чіпаєм.

ціна 1100-1200 чим чи ким встановлена?

А чого не чіпати? Там багато вугілля копається саме на копанках, і відповідно собівартість  400-600грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...