Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

Щойно, case_l сказано:

порох надю звільнив, це так;)

і правильно зробив. на ній влаштовували таку вже хєрню що було дивитись стрьомно. качали на цій щєлі хвилю. звільнив і жріть її лайно. там у френдах в неї тільки дід панас (смішно казочкі розписував і все за гадю розказував яка вона файна) чи як там його мабуть один залишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, la20 сказано:

говорячи по міському телефону

Як монополією заволодів ахмєтов, мав би кум цікавитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, la20 сказано:

лайф його чи вже ні?

Turkcell остаточно викупила life:) у Ахметова

Цитувати

10 липня 2015

Турецька телекомунікаційна компанія Turkcell завершила викуп 44,96% акцій Euroasia Telecommunications Holding у фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" бізнесмена Ріната Ахметова.

 

Turkcell на 51% належить Turkcell Holding. Вона, у свою чергу, на 52,91% перебуває у власності Cukurova Telecom Holdings Ltd. (51% у Cukurova Finance International, 49% - у російської "Альфа-груп" Михайла Фрідмана і партнерів), на 47,09% - TeliaSonera. Кінцева частка "Альфи" - 13,2%.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, la20 сказал:

і правильно зробив. на ній влаштовували таку вже хєрню що було дивитись стрьомно. качали на цій щєлі хвилю. звільнив і жріть її лайно. там у френдах в неї тільки дід панас (смішно казочкі розписував і все за гадю розказував яка вона файна) чи як там його мабуть один залишився.

 

Він вже давно забив на пулю ,даже окремий пост був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Rock сказано:

 

Він вже давно забив на пулю ,даже окремий пост був.

надю-пулю порох звільнив, таке досягнення треба обов'язково внести в його наступну передвиборчу компанію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блокада просто нереально палівна для Петруся і компанії, в якій і ахмєтов, і медведчук і видніються вуха агента кремля путіна. Не двіжачте бо путін нападе, це не засторога, це, виявляється, пряма погроза. І неважливо що він вже напав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Rock сказано:

а ,Юля?

а крім пенсіонерів вже нікого в Україні нема і знову якесь гівно буде пролазити на гаслах, що воно найкраще гівно з того що є? політтехнологія? За проект Міхо призабув? А даремно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роттердам і Кримінальний кодекс
Задумався.
Якщо одна людина візьме в іншої гроші, пообіцяє послугу, нічого не зробить, а гроші так і не поверне, то це кваліфікується як шахрайство, і можна сісти рочків на 3-4.
А якщо група товаришів збриє зі всієї країни мільярдів вісім, пообіцяє вугільну незалежність, нічого не зробить, а гроші порозсуває по своїх кишенях – то це нормально. Про це говорити не можна. І всякий, хто цьому протидіє – ворог держави або ідіот.
А тим часом шахрайство у складі «організованої групи осіб» та ще й разом із держчиновниками - це зовсім інші цифри в КК. 
 Шкода тільки, що купюри ці – не мічені. Так би ще і «незалежних експертів» трохи почистили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три години триває перше засідання робочої групи з напрацювання Законопроекту "Про тимчасово окуповані території"

Декілька тез:

• засідання проігнороване Урядом.

На офіційне запрошення Комітету на робочу групу з такого надважливого питання (після 3 років війни!!) ми отримали дві офіційні ВІДМОВИ приймати участь у роботі - від Міністерства фінансів та Міністерства юстицій!

Міністерство окупованих територій представлене радником міністра, який не має повноважень висловлювати позицію Міністерства.

МЗС надало представника, але не надало поки що жодних письмових пропозицій.

Уряд не лише НЕ МАЄ на 3-му році війни стратегії щодо окупованих територій або реінтеграції, але НЕ МАЄ навіть бажання працювати над такою стратегією.

Уряд не подав за 3 роки жодного законопроекту з цього приводу.

Дискусію розпочали народні депутати. 
До сьогодні - жодних письмовим пропозицій Уряду до законопроекту.

Міністерство Енергетики категорично ПРОТИ навіть визначення "окуповані території". Їм це не вигідно. І забудьте про національну безпеку чи міжнародне право. 
Це просто вражає мене.

• Що далі? 
ми будемо працювати далі з конкретними пропозиціями до кожної статті та розділу з тими народними депутатами та громадськими діячами, які розуміються на питанні.

Я свої пропозиції підготую до вівторка та оприлюдню. 
Сподіваюсь, так само зроблять всі мої колеги з роботи над Законом про права та свободи переселенців, та інші народні депутати.

• Єдині реальні та предметні пропозиції надала Державна прикордонна служба. 
За що велике дякую іх представнику.

• Аплодисменти різвав виступ Професора Василенка. Дякую йому за принципову державницьку та предметну позицію.

• І останнє: 
Уряд та Президент за 3 роки війни не спромоглися дати відповідь на жодне болюче питання щодо визначення зовнішньої агресії проти України, санкційного режиму проти РФ та режиму наших відносин з державою-агресором.

Всі інші питання - другорядні, і все стане на свої місця після відповіді на першочергові питання.

Вугілля, торгівля з агресором, Роттердам+, 10 млрд зниклих коштів на різниці в ціні для Ахметова, Липецька фабрика, Ахметівська коаліція" у парламенті, голосування ОппоБлоку за бюджет і - 
відсутність Законопроекту про окуповані території - 
це все речі одного порядку та одного логічного ланцюжка.

Час владі робити вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11

хороші в тебе роднічки ,,наші гроші,, партія родіна .

коли вже буде щось з ресурсів мазури- жука,погоняло москва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, romaxa11 сказал:

Я в вашу кононенківсько-порошенківську канонічність не вникаю, я свої очі маю.

очі промий , і не говори лозунгами ,вже не проходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Rock сказано:

очі промий , і не говори лозунгами ,вже не проходить.

ла20 зміну здав, рок зміну прийняв. патріотичні творці української кацапії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romaxa11 сказал:

ла20 зміну здав, рок зміну прийняв. патріотичні творці української кацапії.

я думав що ти розумніший ,а так ,зрадофакер звичайний .

 

вигляд влади від зрадофакерів і все пропадлів

В Раді виключно Свобода, ПС, НК, ОУН (Коханівського) УНА- УНСО ну і так, по-мєлочі, чорні комітети там всякі, білі молоти, завірухи...

Президент - Ярош.

Премьер - Тягнибок.

Віце-премьери - Коханівський, Хмара.

Міністр інформаційної політики - Скоропадський (не Гетьман)

Міністр науки і освіти - Фаріон

Міністр культури - Вакарчук

Міністр енергетики - Парасюк

Міністр закордонних справ - Руслана

Міністр оборони - Семенченко (чи Грішин? хз)

Міністр внутрішніх справ - Білецький.

НГШ - Бутусов.

і зразу на третій день заживем ого-ого ,всіх поборем ,і за тиждень Сахалін наш ,япошкі нафіг з пляжа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Rock  ліпецьку фабрику вже продали чи, чекають старту президентських виборів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, alexvvv сказал:

@Rock  ліпецьку фабрику вже продали чи, чекають старту президентських виборів?

погуглю для тебе  
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає чого сперечатись.

Всі щирі патріоти і борці з режимом шоколадного бариги. скільки з вас відключилось від світла? Наперед попереджаю писати що немає альтернативи немає чого. все зло. відключайся і немає чого платити цим всім алігархам

C42tDy4WMAE7_RI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от romaxa11 щирий патріот вже давно викинув всі телефони і користуеться виключно почтовими голубами,

в хаті електроенергію  сепарську відключив і користується свічками ,

а в інтернет виходить виключно з девайсів ,які  їздить в Польщу зараджати .

патріотичний патріот  роби  як Рома !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давав Петру Олексійовичу два місяці, після яких стало чітко зрозуміло що це за чукерочка. Але я помилявся на рахунок нього, справді. він виявився ще гіршим ніж я собі уявляв. Повністю аморальна, безпринципна людина з комплексом ненажерливості. Думаю якась форма психічної хвороби, яка визначає себе мірою всього сущого. На фоні такої величі, смішно що Петрусь тільки порозмовляв по телефону з Трампом, він ж вміє трохи англійською шпрехати. І тут телефон. А коли Петрусь зустрічався з Меркель? Ой всі забули, бо з Петрусем вже ніхто не хоче зустрічатись - небезпечно для репутації. Це зовнішня політика, а у внутрішній, будь який комент, навіть псевдо нейтральний за Петруся і чувака обкладають матюками, запльовують тему. Такого навіть з Фьодоричем не було. Бо три роки ТАКОГО часу просрати і розраховувати що все мене - це психічна хвороба. Час розкидувати каміння, а час їх збирати і Петруся час вже близько. Гімно в такі моменти любить крити путіним, юльою, бо це гімно і така його доля, а народ вже дивиться в реальне найближче майбутнє, майбутнє економічного колапсу, майбутнє вимирання, еміграції і це все за прямої відповідальності солодкого нашого президентика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11

 

початок поправ

,,Я Роман Другий Князь Волинський і Галицький ,правитель Підляшшя і Холмщини .....,,

а далі по тексту

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які тут всі правильні та щирі діячі, відразу видно, що людина ніх не добилася, ні разу не захищала свій бізнес, ні з ким не судилася, щоб отак когось критикувати і тикати пальцем. Даю 100% гарантію, будь-хто, тобто усі,  егоїсти і спочатку думають лише про себе, про свій бізнес, про свою сімю, я любимий, і коли ці пункти задовільнять власне его - тоді уже можна робити щось для когось. А той, хто говорить що так не буде робити і в груди себе валить кулаками -  просте маленьке ніхто. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вважаєш що там на Сході українці задовільняють власний егоїзм, вмирають, стають інвалідами. Волонетри задовільняють власний егоїзм? Мені імпонує, що такі персонажі як ти захищають Петра Олексійовича. Відсутність принципів, моралі ваш маркер.

Такі персонажі живуть так, ніби житимуть вічно, гребе до усрачки виправдовуючись, чи ховаючись за "всітакробилиб" але приходить час і воно здихає, кладують його в могилу гнити на кладовищі і близьким хочеться щоб про цього персонажа була хороша пам'ять, але її немає. Слова, промови фальшиві, сум несправжній. І чого воно жило. А потім карма відігрується на дітях, внуках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут схід? до чого тут війна? я тобі кажу про суть людини, яка вона є, чи на схід люди не їхали спеціально, щоб заробити на тих самих блокпостах, чи на сході не була черга в спец роти на перевірку контрабанди, бо там сотні тисяч можна заробити?

от ти як завжди, пернув, перекрутив, і добавив, ще й іншого винним робиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...