Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Цитувати

Народный депутат от «Самопомощи» Семен Семенченко заявил, что полиция начала задержания блокадников. Об этом он заявил InfoResist, комментируя ситуацию вокруг редута Кривой Торец.

«Подтвердилась информация о том, что более 10 человек незаконно задержаны. Их перевозят  в Константиновское отделение Полиции», — говорит он.

Также он рассказал, что прозвучал выстрел.

«Очевидцы мне рассказали, что был один выстрел, были включены бензопилы, я так понимаю, что так как там было большое количество КОРДовцев с автоматическим оружием, БТРом», — говорит Семенченко.

В тоже время народный депутат Украины Владимир Парасюк пишет, что редут разбит при помощи БТР и огнестрельного оружия.

Народный депутат Игорь Луценко пишет о 30 задержанных. Также он добавил, что для разгона применялись титушки, СБУ и НГУ.

Луценко сообщает, что блокадников избили, в прочем в комментарии InfoResistСеменченко заявил, что эта информация еще не проверена.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, sergkots сказал:

За ким нам йти, щоб провести потрібні зміни? З ким об'єднуватись? Хто правильно чинить?

Romaha11-нас к торжеству комунізма вєдьот! В нього й питайте.

ЗІ: Ромаха знову клоном будеш мінусувати?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, zaHARE сказано:

Romaha11-нас к торжеству комунізма вєдьот! В нього й питайте.

А на розумну відповідь чого не вистачає? Чи немає що відповісти? 

Нормально ж питаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

А на розумну відповідь чого не вистачає? Чи немає що відповісти? 

Нормально ж питаюсь.

  Я пишу дописи в контексті теми.Тема про блокаду.Тому я й пишу,що замість того,щоб робити зміни глобальні-ряд депутатів розмінюється на дрібниці. І тут 2 варіанти або вони недолугі і мислять дрібними масштабами або вони мутять.

Трохи вище,якщо Ви уважно читаєте мої дописи,я писав,що наразі чіткої фігури чи спільноти,які б могли б провести швидкі реформи в країні-немає.Та навіть якби й була б така особа,то вона мала б принести себе в жертву,бо проти неї будуть усі-і олігархи і прості люде.Чому? Я описав трохи вище про стан і специфіку економіки.

  На початковому етапі проект Саакашвілі.Не хочу поки озвучувати свої здогадки раніше часу стосовно цього проекту,але думаю,що це план "Б". 

Різкий рухи в тій ситуації,в якій опинилась країна,можуть тільки погіршити стан.Це як людина,яка потрапила в трясовину.Якщо різко дригатись,то швидко втопишся.Щоб вилізти потрібно не панікувати,думати,шукати за що зачепитись,хоча б тимчасово, на якусь мить,поступово перекочуватись і вилазити.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, zaHARE сказано:

Тому я й пишу,що замість того,щоб робити зміни глобальні-ряд депутатів розмінюється на дрібниці.

Хто з депутатів робить наразі потрібні глобальні зміни?

Є троє депутатів, що займаються блокадою, а хто з депутатів чинить зараз правильно на противагу їм? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Romaha11-нас к торжеству комунізма вєдьот! В нього й питайте.

ЗІ: Ромаха знову клоном будеш мінусувати?))))

це не клони - це його посіпаки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, sergkots сказано:

За ким нам йти, щоб провести потрібні зміни? З ким об'єднуватись? Хто правильно чинить?

520358_original.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Просто зараз у Волинській облдержадміністрації зібрались активісти, які виступають проти силового розгону блокади 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, zplanetaz12 сказал:

зараз у Волинській облдержадміністрації зібрались активісти

А до чого ОДА до цього всього? Алексеєв був на майданах і що він за цей час зробів, Вітів недодепутат по життю "революціонер" пля... Всі йому по життю завжди погані :)  "Свобода" мутить в області по вказівці Палиці щоб ви знали!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, case_l сказано:

520358_original.jpg

Зрозумів.

Мені з цим дядьком не по дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Cherman сказано:

Порадуй мене, скажи, що то просто тролінг.

Можливо тут заслуги Порошенка дещо гіперболізовані. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію процес пішов, з Богом. Чим швидше все скінчиться тим краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, snouden сказано:

Я так розумію процес пішов, з Богом. Чим швидше все скінчиться тим краще.

Ще би так з незаконним видобутком бурштину боролись 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, foxx77 сказано:

то може треба завтра йти в ОДА ?

що ніразу там не був? То сходи подивись.

 

ПО відео. терористи? а в ордло тоді хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...