Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

32 минуты назад, MANJAK11 сказал:

мета яка? зараз пригадаю що зможу:

 

  Тобто мета блокування так і не народилась.То про шо,гречне панство,мова? А,точно- "Дайош!" Ну,давайте,давайте. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
31 минуту назад, zaHARE сказал:

  Тобто мета блокування так і не народилась.То про шо,гречне панство,мова? А,точно- "Дайош!" Ну,давайте,давайте. 

шановний, слідкуйте за ходом думок. Я просто процитував ля20, а оскільки це включало в себе відповідь на той пост по пунктам, то прийшлось просто скопіювати його повідомлення

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, MANJAK11 сказал:

шановний, слідкуйте за ходом думок. Я просто процитував ля20, а оскільки це включало в себе відповідь на той пост по пунктам, то прийшлось просто скопіювати його повідомлення

 

То позначай,будь ласка,кому адресовано відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, а почему кремлешлюхи и каналы Садового и Коломойского показывают информацию о Черновол - одинаково однобоко?
Не показав весь 5 минутный диалог, где одна женщина старается объяснить стаду из 20 мужиков то, что они не блокируют ОРДЛО, а вредят экономике Украины.

Тут вы можете увидеть уровень нашей журналистики на уровне того мусора, который не смог вывести Садовой.

Впрочем ничего удивительного нет, ведь именно люди Садового и Коломойского затеяли цирк под названием "блокада".
А Шарийка - это так вам, в тему. Надеюсь великие патриоты будут публиковать и его видео, что бы похвастаться перед своими побратымами с редута.

П.С Якщо вже навіть Касьянов цю трійцю лушпайок називає колаборантами то про що вже далі і з ким тут балакати якщо люди не розуміють елементарного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

зробити зі всіх українців рабами, які безкоштовно будуть крутити конвеєри на заводі- виконано, навіть перевиконано, бо виконано було б при курсі в районі 20, а зараз 27

Маньяк, ти ще забув під час повної сраки підвищення податків на офіційно влаштованих у два рази. Коли та срана шобла починає говорити що блокада вбиває економіку, мене тошнить. Колосальна корупція, розподіл фінансових потоків і їх цілеспрямоване перекриття для населення вбиває еко. оміку. Робить з нас жебраків з мізерною купівельною спроможністю. Просто аут. Найгірше в цій ситуації в західних областях, де порівняно з тою ж Польшею працювати просто невигідно. Народ працює закордоном а тут утримує батьків. Відсутність робочих рук унеможливлює створення виробництв. Гроші ахмєтки вже до Борди долізли і лиють отруту через продажних ницих людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В 07.03.2017 at 21:59, MANJAK11 сказал:

якщо коли небуть вияснится, хто ви в реалі, вас таки будуть п*здити, що тебе, що того старого пердуна, й не за те, що ви порохоботську позицію займаєте, а за те, що ви від безнаказанності не в міру оху*вші, й дозволяєте собі обзиватись й матюки гнути як по ділу, так і без причини, в основному

 

те що цьому пану нічого за таке порушення правил не буде, то понятно ,

так виглядає онлайн пан маньяк 

 

222.thumb.png.7cfd06e81af0cd626161bc2cf970730b.png

 

а в реалі ,там в нижньому пості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Rock сказал:

те що цьому пану нічого за таке порушення правил не буде, то понятно

чия б корова мичала. Вкотре повторю, ти соринку в чужому оці бачиш, а в свому не бачиш колоди. Стільки, скільки років бану ти назбирав за матюки й інше, не те що тобі, навіть мені прожити не під силу, хоча я на великий строк життя й не розраховую 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, MANJAK11 сказал:

чия б корова мичала. Вкотре повторю, ти соринку в чужому оці бачиш, а в свому не бачиш колоди. Стільки, скільки років бану ти назбирав за матюки й інше, не те що тобі, навіть мені прожити не під силу, хоча я на великий строк життя й не розраховую 

я на відміну від тебе РО отримую регулярно

а з таим стилем життя ти точно не дотанеш до моїх років

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Rock сказал:

я на відміну від тебе РО отримую регулярно

ти й десятої долі не отримуєш з того, що мав би, я знаю що кажу, бо не один рік був тут модератором

13 минуты назад, Rock сказал:

а з таим стилем життя ти точно не дотанеш до моїх років

все що відміряно, все моє, може я на твоїй могилі станцюю, може ти на моїй, хто зна

 

ЗІ одне тільки дивує, судячи з того, як ти себе ведеш, таке враження, що ти безсмертний й в тебе ще купа часу, щоб спокутувати гріхи й довести душу до умиротворення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, MANJAK11 сказал:

ти й десятої долі не отримуєш з того, що мав би, я знаю що кажу, бо не один рік був тут модератором

 

в мене з тобою інтереси не перетинались від слова зовсім ,

а тебе до ціх заруб ,пам'ятав як чувака що вглушив бокал пива за 3 секунди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купувати вугілля у сепаратистів чи Росії, це оплачувати патрони, якими нас вбивають

http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/54855b041dfbf/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, case_l сказано:

Купувати вугілля у сепаратистів чи Росії, це оплачувати патрони, якими нас вбивають

http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/54855b041dfbf/

 

Цитувати

За скаргою Президента Петра Порошенка генпрокуратурою була порушена кримінальна справа щодо закупівлі "Укрінтеренерго" вугілля з ПАР, яке начебто не підходить нашим ТЕЦ.

красавчєг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це цікаво, у нас знову:

говоримо влада - розуміємо "Ахмєтов", говоримо "Ахмєтов" - розуміємо влада. Досить швидко розсосалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, case_l сказано:

Купувати вугілля у сепаратистів чи Росії, це оплачувати патрони, якими нас вбивають

Росія відстрілює бойові запаси, а їх там вагонами...

 

Донбас завжди постачав вугілля для ВСІЄЇ України.

1) Вугілля там в рази краще за наше місцеве.

2) Його там більше, явно.

3) Хтось забув чому Донбас називають Донбасом.

 

Я не відкрию нікому секрету ,якщо скажу, що торгівля була, є і буде залишатися. І це не в частині вугілля, а в частині усього.

Схід України був потужним споживачем продукції із усіх регіонів. Від нас туди совали (та й певно) совають і совати будуть продовжувати продукти. Типу картоплі, моркви, І всього решта.

 

Європа не сильно охоче купує наші продукти, а росія купувала,  на ура! + продукція розходилася по самій же Україні.

На сьогоднішній день ми матимемо надлишок продукції, що з ним робити?  А нічого. Скорочувати виробництво, скорочувати робочі місця і т.д.

 

Єдине, що нам лишається - це чекати, що раптово не стане *уйла.  Лише тоді щось може змінитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, все дуже правильно і логічно і тому ми Женя жебраки на найбагатшому континенті. Нас дуже легко переконати що гривник тут і зараз краще всяких ефимерних розвитків, реформ. Тому ми і совок Женя. Чого поляки і чехи змогли і у них зараз в кишенях єврики, хоча і називаються поки-що кроною і злотим, а ми у дупі?

І ще раз подумай, якщо все так у нас з Донбасом було добре, то для чого владі путіна-януковича-ахмєтова-порошенка була потрібна війна і руйнація? Хіба оте добре обстрілюється градами і танками?

Нас тримаються в колаптоїдному стані - ми найбільший споживач кацапського газу, зараз будемо найбільшим споживачем кацапського вугілля. Ми і є головний клієнт Дамбаса. І коли Захар говорить щось про біржі він сильно гонить, бо тільки ми є єдиним покупцем, а отже і умови не можуть визначатись італійцями, французами. Ми самі кажемо за скільки будемо купувати. тільки що купувати? Архаїзм? першим ділом це вже очевидно в країні мають зникнути олігархи. Ми маємо вибрати розвиток, або розвалитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Тому ми і совок

Не тому, а через те що ми і є...

18 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Чого поляки і чехи змогли

вони ніколи не хотіли того радянського табору.   А у нас ще досі совок головного мозку у більшості! 

18 хвилин тому, romaxa11 сказано:

то для чого владі путіна-януковича-ахмєтова-порошенка була потрібна війна і

для того, щоб зробити Україну залежною знову. Підсадити на вугільно-нафто-газову голку! (попутно зі всіма іншими корисними копалинами, які є ЛИШЕ на Донбасі)

18 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ми і є головний клієнт Дамбаса.

рашка також. Немало туди возилося. зовсім немало. Бо ,як не парадоксально, найбліьший газовий постачальник отоплює 70% житла людейне газом. зовсім не газом. Дрова і вугілля.  Їхній Кузбас на всю расєю не виробить! Він менший за Донбас.

18 хвилин тому, romaxa11 сказано:

бо тільки ми є єдиним покупцем,

да ладно. рашка всю європу гріє своїм газом.

всю!  свого у них не так і багато. От і видумують альтернативи, економії і т.д.

18 хвилин тому, romaxa11 сказано:

ершим ділом це вже очевидно в країні мають зникнути олігархи

вони були, є і нікуди не зникнуть.  Єдине що можна, це  заставити їх працювати максимально чесно і прозоро.  Якщо ні - тюрма. Як і у всьому світі!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З голою ж@пою не дуже повидєлуєшся.Спочатку будуємо альтернативу-тоді відмовляємось від раши. Степ бай степ.

Ось приклад:

             " Украина обложила санкциями крупнейшие предприятия России.
Украина ввела санкции против двух крупных предприятий, расположенных на территории РФ.
Ограничение на импорт продукции российских предприятий начнет действовать с 4 апреля. Санкции были введены против волгоградского предприятия «Каустик» и новгородского предприятия «РусВинил». Эти заводы производят нефтехимическую продукцию.
Соответствующий указ был подписан в Министерстве экономического развития и торговли. «Каустик» и «РусВинил» являются крупнейшими производителями каустической соды и суспензионного полихлорвинила в России.
Украина сможет полностью отказаться от этой продукции, выпускаемой на территории России. В украинской компании «Карпатнефтехим» уже в апреле запустят новые мощности. Это предприятие является единственным в Украине, специализирующемся на производстве каустической соды и поливинилхлорида. "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відколи проблеми приватного заводу олігарха сепаратиста стали проблемою цілої країни Захар і твоїми особисто? А у війні винуватий Майдан? 

гарна стаття:

Украинская металлургия как отраслевой фашизм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zaHARE сказано:

Украина сможет полностью отказаться от этой продукции, выпускаемой на территории России. В украинской компании «Карпатнефтехим» уже в апреле запустят новые мощности. Это предприятие является единственным в Украине, специализирующемся на производстве каустической соды и поливинилхлорида. "

Тобто ми могли це давно зробити, але ж просто комусь було вигідно, купувати там, отримувати маржу, і казати, що ми самі не можемо.

 

Але це не у випадку із вугіллям. так, в нас є своє, але то не тот кампот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Тобто ми могли це давно зробити, але ж просто комусь було вигідно, купувати там, отримувати маржу, і казати, що ми самі не можемо.

Подивись хто був власником Карпатнафтохіму, до недавнього часу і отримаєш відповідь на своє питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romaxa11 сказал:

Відколи проблеми приватного заводу олігарха сепаратиста стали проблемою цілої країни Захар і твоїми особисто? А у війні винуватий Майдан? 

гарна стаття:

Украинская металлургия как отраслевой фашизм

   Рома не тупи.Не треба мені вішати ярлики.Я повністю підтримую всі вимоги Майдану.Вони не змінились. Але,на відміну від тебе, я відключаю емоції і включаю мозок.

       Ти ображений,що не закінчили АТО за 2 тижня,як обіцяв з трибуни президент? Процес ішов динамічно до моменту вторгнення федеральних військ на нашу територію і обстрілу наших територій з території раши.Все,на цьому АТО закінчилось і почалась гібридна війна,де нас почали нагинати,бо армія представляла з себе суцільну руїну. Я досі дивуюсь,чому раша не скористалась величезними дірами в нашій обороні?

       Ти ображений,що курс обвалився? А як він міг утриматись коли вивезли з країни кількарічний бюджет?Гонтарєва винна?Порошенко?Курс давно не відповідав 8грн за доллар.Ще до війни.Я десь тут на борді писав в році 2012-13,що в мене склалось враження,що Януковича поставили перзидентом і дали кілька років,щоб він нагріб стільки,скільки зможе і встигне.От тільки в мене не складалось,що ж буде далі,коли йому скажуть "стоп".

       Ти думаєш мене обходить,що олігархи нас доять? Ні,не обходить,я грошами не @еру. Але ця ситуація складалась десятиріччями і одним помахом не вирішується. І блокадами вона не вирішиться. Потрібні зміни в законодавстві.Але навіть,якщо ці закони приймуть зараз,то зміни ми відчуємо через кілька років.

                  Ця блокада починалась,як ультиматум сєпарам,щоб вони відпустили наших полонених. Хто ж це не підтримає,особливо з ветеранів? Але сєпари показали фак. Грішин швиденько переформатував цілі блокади(хоча,думаю,він від початку так все задумав).Доречі,ти читав його проект закону по торгівлю з тимчасово окупованими територіями? Почитай.  Я не думаю,що з тої блокади вийде щось хороше і корисне для країни і народу.Поки бачу тільки негативні явища.Взяти,хоча б розкол між українцями у сприйнятті цієї блокади. Ти вже мене мало не відкрито ображаєш і посилаєш. На всі мої питання ти не даєш відповіді(ніхто не дає кокретної відповіді),а переводиш стрєлкі на інші маркєри хєрового життя в країні. Повір,я краще за тебе знаю що і як в країні.Я щомісяця закриваю кілька п-ств,а відкриваю одне.Я щодня бачу як зубожіє кожен українець. Я розумію,що не можу дати зарплату,на яку можна набрати персонал.Бо ж всі кандидати орієнтуються не на моїх конкурентів,а на Польщу. Я можу десь переплюнути конкурента,але нія не переплюну Польщу.Там на конвеєрі можна заробити більше,ніж в мене менеджером.

   Я знаю,що таке бюджет і як тяжко його виконувати.Повір цей рік не всі п-ства переживуть.

   І я вкотре напишу,що:

1. Робоче місце депутата-Верховна Рада.

2. Парасюк,Грішин і Зімін- не викликають в мене ні грама довіри.Вони прогуляли більшість засідань ВР(хіба крім Зіміна). Все,що вони починають-я не підтримаю.

3 . Ні один популістський метод ще ніколи не дав результату. А ця блокада популістська,бо ніде я не зустрів економічного обгрунтування блокади,шляхів вирішення кризи і т.д.Одні гасла і тримання учасників в напрузі розгону(просив знайомих сфоткати тітушок і загони поліції(нацгвардії),але щось немає фоток).

4. Потрібно блокувати все,що спонсорує війну- не користуватись газом,не користуватись АЗС,крім Шелл і Сокар,не купувати в магазинах 50% товарів(власники росіяни або ОПБЛОК),курити тільки самосад,перейти всім на лайфсел,відмовитись від укртелекому і т.д. Список довгенький виходить. Готовий?

5.Так,потрібно з чогось починати.Починати потрібно з блокування ВР,КМУ,Генпрокуратури.Таблетки ковтають через рот,а не через дупу.

 

 

       

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Lisovic сказано:

Подивись хто був власником Карпатнафтохіму, до недавнього часу і отримаєш відповідь на своє питання.

Ну, це було не зовсім питання .Це, ствердження.

Я про це і казав.  Якщо всі стратегічні і важливі підприємства України належать рашці, тозробити Україну залежною це на раз-два.

Звісно що було кому посприяти і т.д.

 

В теорії, зробити Україну повністю незалежною (особливо від енергетичної залежності - можна)

Але це не вигідно можновладцям, (а як же бізнеси і відкати??)

 

Чому держава не розвиває енергонезалежність у альтернативних засобах?  Вітряки. Сонце.

Більшість сіл можна перевести на вітряки. Без проблем.

 

десь чув чи то читав, що якщо в кожному світлофорі (мається на увазі абсолютно всі по країні) поставити світлодіоди, замість звичайних лампочок - матимемо ніфігасобі економію. Те ж саме і з освітленням вулиць.

 

А це, в свою чергу, зменшення кількості вугілля для електроенергії і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ так москалі до війни з Україною не один рік готувались, фактично після приходу яника, почався дерибан стратегіних підприємств, але не все встигли, майдан стався дуже невчасно. В кінці 13 їздили делегації від москви по заводам оборонки, очевидь хотіли привласнить, але не встигли, почався майдан.

А по енергоефективності, так роботи ідуть, і досить великі, але на все треба час і гроші, яких в умовах війни не вистачає.

Десь читав коментарій енергетика по поводу проблем з вугіллям, так от він казав що проблем з нехваткою електроенергії немає, є проблема з маневровою потужністю, які восновному і закривають ТЕЦ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Lisovic сказано:

А по енергоефективності, так роботи ідуть

А де можна почитати? Бо щось навіть визначення енергоефективності від влади не знайшов.

31 хвилин тому, Lisovic сказано:

Десь читав коментарій енергетика по поводу проблем з вугіллям, так от він казав що проблем з нехваткою електроенергії немає, є проблема з маневровою потужністю, які в основному і закривають ТЕЦ.

Саме так і є. Ще у них найвища оптова ціна електроенергії (крім відновлюваної). А ще були плани перевести блоки на вугілля газової групи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...