Перейти до змісту

Податок на нерухомість 2016


vaz75

Рекомендовані повідомлення

Отже був я в податковій, як то кажуть :"ентузазім наказуєм".

26 кабінет внизу, на -1 поверсі. Отже ніхто про мене ще не знав і найближчим часом не збирався слати. зі слів податківця, можливо, ще й до нового року прислали б ( :) ). а до цього часу не слали, бо дуже багато роботи, система гальмована, один рахунок мені робили 10 хв. Тому якби не прийшло повідомлення, то в цьому році податок мені нараховано не було б і сплачувати його не потрібно б було. Але є шанс, шо в новому році приймуть зміни, що податок за 2016 рік буде сумуватися до податку 2017 р в одному повідомленні. На шутку "то може не формуйте рахунку", відповідь: "вже всьо, раз ви в мене висвітилися, мушу його вам вручити", блін (хоча я нічого ніде не підписував). Так на 20 зайвих квадратів вийшло 245 грн. податку. На питання, що було б, якби принесли заказний лист, а я за якихось умов не зміг би отримати, наприклад не було вдома, то якшо на пошті сам протягом 5-ти днів не отримуєш листа, то в податкову йде "повернення" і воно рахується як вручення, 60 днів не сплати - штраф.

На наступний рік мінімальна площа буде вже не 70, а 60 кв.м, як по всій Україні, і по будинку зменшиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, vaz75 сказал:

Отже був я в податковій, як то кажуть :"ентузазім наказуєм".

...

Жах... Нічого не міняється... "система гальмована" ... :huh:

Тільки я не зрозуміла чого по 12,25 грн. за кв.м.?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, natalka) сказал:

Жах... Нічого не міняється... "система гальмована" ... :huh:

Тільки я не зрозуміла чого по 12,25 грн. за кв.м.?

 

Не знаю, завтра гляну ще раз, може щось наплутав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.12.2016 at 23:26, natalka) сказал:

Жах... Нічого не міняється... "система гальмована" ... :huh:

Тільки я не зрозуміла чого по 12,25 грн. за кв.м.?

 

 

В 16.12.2016 at 23:36, vaz75 сказал:

Не знаю, завтра гляну ще раз, може щось наплутав.

Ні, все вірно, точна сума 243,6 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

А чи не на часі апнути цю тему? :) 

 

Отримав сьогодні "податкове повідомлення-рішення". В ньому зазначена сума та написано "розрахунок податкового зобов'язання додається". Хоча ніякого розрахунку насправді немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Щойно поштарка принесла лист щастя з податкової. Цього року податківці взагалі вчинили креативно: поклали в один лист два абсолютно ідентичних рішення-повідомлення з печатками і підписами, що відрізняються лише сумою (в 1,5 рази).

Ну ніяк не хочуть пжити по-новому :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Щойно поштарка принесла лист щастя з податкової. Цього року податківці взагалі вчинили креативно: поклали в один лист два абсолютно ідентичних рішення-повідомлення з печатками і підписами, що відрізняються лише сумою (в 1,5 рази).

Ну ніяк не хочуть пжити по-новому :D

І що ти хочеш прочитати тут?

Йдеш в ЦОПП, і там все виясниш. 

Я минулого року підійшов, вияснили що в них дані невірні по власниках і площі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, rl72 said:

І що ти хочеш прочитати тут?

Йдеш в ЦОПП, і там все виясниш. 

Я минулого року підійшов, вияснили що в них дані невірні по власниках і площі. 

Ой.

Ходив я в минулому році, попередньо замовивши платний витяг з реєстру про всю належну мені нерухомість. Вияснили, що в них дані невірні по власниках і площі. Ручкою на повідомленні виправили суму і кнопками щось в себе в комп'ютері, сказаи тепер все чікі-пікі. 

А в цьому році надсилають цілих 2 (два, К@rl72 !!!) однаковісіньких повідомлення в 1 (одному, К@rl72 !!!) листі з абсолютно різними сумами, які значно більші за минулорічні.  

 

Думаю, може ставку за 2017 рік змінили, але зходу нагуглити не вдалося, тому і написав в цій темі. Чи треба було постити відразу в "Україна: самокритика"? Ну типу як про Катарські авіалінії))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

Ой.

Ходив я в минулому році, попередньо замовивши платний витяг з реєстру про всю належну мені нерухомість. Вияснили, що в них дані невірні по власниках і площі. Ручкою на повідомленні виправили суму і кнопками щось в себе в комп'ютері, сказаи тепер все чікі-пікі. 

А в цьому році надсилають цілих 2 (два, К@rl72 !!!) однаковісіньких повідомлення в 1 (одному, К@rl72 !!!) листі з абсолютно різними сумами, які значно більші за минулорічні.  

 

Думаю, може ставку за 2017 рік змінили, але зходу нагуглити не вдалося, тому і написав в цій темі. Чи треба було постити відразу в "Україна: самокритика"? Ну типу як про Катарські авіалінії))))

 

ставку може й не змінили, а сума точно буде більшою. бо з 1 січня 2017 року мінімалка 3200 грн. а у 2016р. була 1378. Ставка податку 1% від мінімалки за кожен кв. м. для квартири понад  60 м.  кв. 

в тебе обидві платіжки за той самий рік? чи різні роки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, rl72 said:

 

в тебе обидві платіжки за той самий рік? чи різні роки?

Податковий період - 2017 (в обох)

 

Типу 32 грн. за кожен "зайвий" метр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 13,78 до 32 за рік. ППокращено!!! 

 

Людоньки добрі, що ж це коїться! Грабують серед біло дня! На майдан! Всі на майдан!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

З 13,78 до 32 за рік. ППокращено!!! 

 

Людоньки добрі, що ж це коїться! Грабують серед біло дня! На майдан! Всі на майдан!)))

 

порахував суму? сходиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, rl72 said:

 

порахував суму? сходиться?

 

нєа, кожна сума окремо - замало, а дві разом - забагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

нєа, кожна сума окремо - замало, а дві разом - забагато.

ну, то без походу в ЦОПП не обійтись) можеш плаката взяти з собою "Жити по-новому")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, rl72 said:

ну, то без походу в ЦОПП не обійтись) можеш плаката взяти з собою "Жити по-новому")))

 

нє, якраз свій бентлі планую перевзувати, то візьму з собою дві старі покришки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

нє, якраз свій бентлі планую перевзувати, то візьму з собою дві старі покришки)))

в подарунок?

думаєш, податківці їздять на бентлях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, rl72 said:

в подарунок?

думаєш, податківці їздять на бентлях?

 

ну тож не палити...

податківці таки їздять на бентлях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.04.2018 в 16:39, yu2007 сказал:

Щойно поштарка принесла лист щастя з податкової. Цього року податківці взагалі вчинили креативно: поклали в один лист два абсолютно ідентичних рішення-повідомлення з печатками і підписами, що відрізняються лише сумою (в 1,5 рази).

Ну ніяк не хочуть пжити по-новому :D

Плати по "меншому" рішенню. Якщо в податкової будуть претензії, покажеш їм їхнє ж рішення. Про "більше" рішення краще не згадувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.04.2018 в 16:39, yu2007 сказал:

... поклали в один лист два абсолютно ідентичних рішення-повідомлення з печатками і підписами, що відрізняються лише сумою (в 1,5 рази).

вони не можуть бути ідентичними... Номера ППР-ок зверху відрізняються? ;) 

а все тому що минулий раз:

Цитата

Ручкою на повідомленні виправили суму і кнопками щось в себе в комп'ютері, сказаи тепер все чікі-пікі.

Нада було не ручкою виправляти, а таки добитися нового ППР з правильними цифрами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

Плати по "меншому" рішенню. Якщо в податкової будуть претензії, покажеш їм їхнє ж рішення. Про "більше" рішення краще не згадувати.

 

Та певно таки навідаюсь в податкову. Вліплять пеню, а потім доводить, що ти не верблюд.

 

1 minute ago, natalka) said:

вони не можуть бути ідентичними... Номера ППР-ок зверху відрізняються? ;) 

а все тому що минулий раз:

Нада було не ручкою виправляти, а таки добитися нового ППР з правильними цифрами.

 

 

Так, відрізняються останньою цифрою. 

Щодо добитися. Не думаю, що вони прямо так відразу видадуть нове ППР по усному запиту (треба печатка, підпис начальника). 

 

В повідомленні (як і минулий раз) сказано "розрахунок податкового зобов'язання додається (за наявності)". Ну і звичайно ніякого розрахунку немає. Тому які  наразі в них дані в комп'ютері - хто зна :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

...Так, відрізняються останньою цифрою. 

Ну от, так що не нада нас тут дезінформувати ;)

2 ппр-ки - скоріше за все це 2 об'єкта оподаткування. Це свідомо направлено. Я більш ніж впевнена що інспектор там вже помінявся, так що бери з собою все що брав минулого разу і по новому.

8 минут назад, yu2007 сказал:

Щодо добитися. Не думаю, що вони прямо так відразу видадуть нове ППР по усному запиту (треба печатка, підпис начальника). 

Ну понятно, що в той же день мало ймовірно що  перероблять. Але я ж писала минулого разу, кажеш що не  будеш нічого платити поки не поміняють так як це передбачено чинним законодавстваом і все, чекаєш нового ППР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, natalka) said:

2 ппр-ки - скоріше за все це 2 об'єкта оподаткування. Це свідомо направлено. Я більш ніж впевнена що інспектор там вже помінявся, так що бери з собою все що брав минулого разу і по новому.

 

Мені б твій запал до боротьби з несправедливістю :) . На "війну" з газовиками так і не наважився... 

Минулого разу чиста "економія" склала менше 100 грн., і затратив я на похід в податкову і вияснення добру годину часу. Якась сізіфова праця виходить.

 

5 minutes ago, natalka) said:

і все, чекаєш нового ППР.

Щоразу, як чую від поштарки "вам рекомендований лист з податкової", в мене чомусь різко погіршується настрій)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yu2007 сказал:

...Минулого разу чиста "економія" склала менше 100 грн., і затратив я на похід в податкову і вияснення добру годину часу. Якась сізіфова праця виходить.

гроші ніщо, головне  справедливість :D

Можна по максимуму все і в телефонному режимі вияснити ;), а там вже приймати рішення варто йти чи ні.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Можливо хто підкаже тут, або тикне носом де прочитати.

 

Дано : квартира 1.  31кв.м. приватизована на трьох у рівних частинах.  Квартира 2,  45 кв.м. успадкована однією людиною з квартири 1. Загальна площа обох квартир 76 кв.м. Але можна рахувати по іншому - 45 кв.м  (квартира 2) + 10,3 кв.м (з квартири 1) = 55,3 кв.м.

 

Питання : чи повинна людина, яка має частку у квартирі 1 і  квартиру 2 платити податок на нерухомість (виходячи з того що норма для квартир щоб не платити податок складає 60 кв.м.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...