Перейти до змісту

Спущені штани, коньяк та супутниця: подробиці жахливої ДТП у Луцьку


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

 

Спущені штани, коньяк та супутниця: подробиці жахливої ДТП у Луцьку

Водій авто показав у наркодиспансері 3,05 алкоголю в крові, і це через 2 години після скоєного ДТП.

Нагадаємо, сьогодні на вулиці Дубнівській водій «Мерседеса» збив на пішохідному переході хлопчика і намагався втекти.

За словами власкора Волинь.24, наразі його після освідування везуть у міськвідділ поліції. Також підтвердилась інформація, що водій «Мерседеса» є директор фірми ОЛДЕМ – Володимир Мігас.

Разом з ним у машині перебувала жінка, від якої теж чутно спиртним. Окрім цього вона тримала при собі пляшку коньяку, а самого водія одразу після ДТП свідки застали зі спущеними штанями. 

Наразі він продовжує заперечувати свою вину, плутаючись у словах. Мовляв це сталось не на переході і хлопець вискочив неочікувано.
«Тай взагалі - чо він там ходить», - цілком спокійно і дещо неадекватно повторював Володимир Мігас у наркодиспансері. 

Окрім цього нетверезий чоловік почав заперечувати, що саме він сидів за кермом.

Як стало відомо, хлопцю всього 16 років. Наразі він впав у кому. Лікарі намагаються зробити все можливе, аби врятувати йому життя.

 

 

 

http://www.volyn24.com/news/75192-spuscheni-shtany-koniak-ta-suputnycia-podrobyci-zhalyvoi-dtp-u-lucku

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Якийсь новий тренд - не я був за кермом, машина не моя, і взагалі я не я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай наші гуманні судді п'яним вбивцям за кермом дають "умовно", це вже стало традицією. Недавно вже був схожий інцидент, вангую - цей закінчиться аналогічно.

Водій, який на «BMW» збив насмерть велосипедиста, обійшовся «умовним».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Jack сказано:

кончений М У С О Р

Та він ніколи в міліції не служив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмажуть полюбому. Це просту людину на жигулях посадять і ви"буть в усі отвори, а цій гниді випишуть штраф і все забудуть. Наше правосуддя воно таке 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уйобок старий!!! Сука краще в стовба влупився би. На одного виродка менше було Б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що йому не влаштували самосуд.

Можливо - стало б уроком для багатьох!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має бабкі на круту машину, на тьолок, і на все остальне також найде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

номери просто відлетіли, хтось в коментах писав... Задній, писали, висів

 

Тут он ДОХТУР-ЗНАХАР об'явився! Чи чудо-хірург

«Дай Бог, щоб він вижив!» – адвокат винуватця страшного ДТП у Луцьку

Цитувати

Адвокат винуватця ДТП на Дубнівській Володимира Мігаса повідомив, що зараз головне - допомогти постраждалій дитині. 
Про це захисник Віктор Жемеля повідомив у коментарі виданню "Волинь24".
"Я зараз їду в лікарню, де лежить хлопець, який потрапив в ДТП. Я не займаюся зараз захистом, я займаюся життям дитини", - зазначив адвокат.
"Я буду з’ясовувати, що потрібно і яким чином можна допомогти. Це важливо. А що стосується всього решти… Всяке буває, життя є життя. Слідство розбереться", - зауважив він. 
Чоловік зазначив, що йому не відомі ніякі деталі, тому що тільки взявся за справу. Також він додав, що адвокати, як лікарі - їм не важливо хто до них потрапив, депутат чи президент, їхня справа - "лікувати". 
"Я дуже радий, що мій підзахисний прийняв вірне рішення, що адвокат мусить бути не біля нього, а якимось чином намагатися допомогти дитині, яка постраждала. Дай Бог, щоб він вижив – це головне. А потім буде видно. Якщо винуватий – відповість, я в цьому впевнений", - запевнив правозахисник.
Луцька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом дорожньо-транспортної пригоди.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабло, як не парадоксально це звучить перемагає завжди, а в цього порушника його 100500% вистачить на мізерну відмашку для того аби відбутися умовним терміном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, tirrol сказано:

Садити гада, ніяких адвокатів. Вже мажеться.

ні повісити на стовбі де збив дитину і щоб всі бачили - собаці собача смерть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, rabzy сказано:

В якому стані зараз хлопець ? Відомо щось комусь ?

В новинах, волинських кажись,  писали в комі, сам не дихає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

тільки хлопчика дійсно не видно було водієві, а тут ...

 

та цей мудило за кермом ще й розігнався перед переходом, думав що "проскочить".

Гадаю, потрібно ретельно братись за такі справи і контролювати їх аж до самого моменту посадки алкоовочів на нари. Ну, а милосердним суддям, слідству і прокуратурі влаштовувати "Хороше життя" в якості посиленого контролю, висвітлювання і як треба, то акціям проти "доброчинності" по відношенню до таких козлів. Хотілось би, щоб такі теми закінчувались як мінімум повідомленням про освоєння винуватцем ДТП місця біля параши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого, і швидкість була нічогенька. правда тут зупинятись і не збирався, і явно бачив, що переходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, rabzy сказано:

В якому стані зараз хлопець ? Відомо щось комусь ?

 

у ФБ проскакувало. у важкому стані (кома), потрібно кошти і кров

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

у ФБ проскакувало. у важкому стані (кома), потрібно кошти і кров

а цей репост явно буде кориснішим, аніж той, що ти постив у сусідній темі.

 

З понеділка можу здати кров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...