Перейти до змісту

Хочу пахнути по-французьки


Даринка

Рекомендовані повідомлення

Шановні відвідувачки форуму,

мені дуже потрібно пахнути приголомшливо, повірте, подія того вимагає.

Потрібні стійкі аромати, елегантні і витончені. Дуже хотіла б придбати щось з французької парфумерії.

Порадьте, будь ласка, де купити оригінал? Які ціни можна вважати за вірогідні? (тобто відомо, що за 500 гривень не куплю, але за скільки реально можна оригінал?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете тут собі щось придивитись. Хороше обслуговування, нормальна якість.  Відкрию секрет: затестити можна у Брокарді))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно дружина, щось надибала в фб щось типу розпродаж, бо ціна в 4 рази менше від оригіналу, гадаю, що підробка, але запах вона відрізнити від оригінального не змогла, за 12 годин на тілі не вивітрюється, єдине, що треба знати, що хочеш, якщо цікаво, то напишіть попитаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо треба приголомшливо - то це не Франція. Це треба арабські парфуми. Типу Amouage.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Mila_guko сказано:

Щоб приголомшливо пахнути треба цілий день попрацювати в хліві біля худоби, оце справжній стійкий аромат!

Стійкий аромат буде на наступний день, якщо не помитися. :)

 

Але щось мені підказує, що зараз спамбот вкаже ссилку на інтернет ресурс, де вона ВЖЕ замовила собі парфум :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, тема на поговорить .... з часів "чи пісяєте ви в рукомийник" багато часу уже пройшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна приблизно  від 3000грн.

Пишу з впевненістю, тому що сам користуюся тільки оригіналом.

Якщо брати супер бренд та моду (на аромати є мода), орієнтуйтесь на 10-20тис.грн.

Такі ціни в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Yarchik сказано:

Якщо треба приголомшливо - то це не Франція. Це треба арабські парфуми. Типу Amouage.

Перший лайк цього посту дуже тематичний я б сказав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Zheny@ сказано:

 

Реєстрація з Польщі.

 

 а це не ця, що писала вона на заробітках в Польщі а батько її вдома на*** посилає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Дуже дивно, але була розчарована купивши парфумерію в відомій мережі магазинів. При чому ніби є і всі товарні знаки і гарантія, але все одно якийсь підвох відчувається коли береш в руки флакон. І запах ніби той, а але тримається все одно не так довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, mafffri сказал:

Дуже дивно, але була розчарована купивши парфумерію в відомій мережі магазинів. При чому ніби є і всі товрні знаки і гарантія, але все одно якийсь підвох відчувається коли береш в руки плафон. І запах ніби той, а але тримається все одно не так довго.

Точно "плафон" брали в руки? Не "флакон"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...