Перейти до змісту

Дубки 2008. открытие велосезона.


difoto

Рекомендовані повідомлення

фото№1 Калашніков спорцмен ветеран з Луцька

Фото№2 Андрюха одн з луцьких лосів

post-3825-1208635032.jpg

post-3825-1208635156.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Дубки - це голосіївський парк?

Бо дуже знайоме місце, сама там колись виступала, правда на чемпіонаті України. Дуже класна траса, технічна, швидкісна, є де повмирати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одна фотка з Лєксом на горизонті !

Фотографії з Дубків тут. Дивіться, кому цікаво.

http://velolizatm.io.com.ua/album111424

http://voodoo.io.com.ua/album111412

http://trion.io.com.ua/album111374

http://sveta65.io.com.ua/album111367

Ну і ще багато фоток там можна знайти.... http://io.com.ua/c44

І ще кілька фоток відкопав !!!!

post-2161-1208674075.jpg

post-2161-1208680837.jpg

post-2161-1208681845.jpg

post-2161-1208705593.jpg

post-2161-1208705621.jpg

post-2161-1208705645.jpg

post-2161-1208705693.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! добре шо виступали, а результат ше буде огого то тіки початок ;) Мартез модний шото капец, а Лекс во ваше взяв ровер і побіг :) справжній демон :) Андрюха, Таня тоже супер :) Вітаю з виступом а все остальне буде при бажанні, жаль шо я непоїхав але хто мені виноватий тре було рухати і займатися :) всім вітання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво,їздила група підтримки і ніхто не фотографував чи як чого нема фоток :) фото в студію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, скоттів і спешалів ого-го скільки, вібрейки де не де, все диски, причому майже половина дисків на гідрі... десь бачив навіть один каманч :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

атчьот: ригав :)

ЗІ: решту мо пізніше, як з думками зберуся

ЗЗІ: я канешно не ета, але .... красавци

post-2082-1208766958.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
атчьот: ригав :D

ЗІ: решту мо пізніше, як з думками зберуся

ЗЗІ: я канешно не ета, але .... красавци

post-2082-1208766958.jpg

Бугагаааааааааа пацтуломнах =! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так...

Про все по порядку.

Зібралися на вокзалі...сіли на потяг і поїхали....

Як обично.... по дорозі наржались як коні.....

В класному настрої і при гарній погоді вигрузились в Києві.

Покатались трохи по Києву в пошуках Дубків :) . Бачили місце де виготовляють АРДІСИ... :)

Приїхали в парк першими... були тільки організатори (розливали по 100 грам собі скромно на пеньочку :) )

Розклалися на полянці і поїхали дивитися трасу.....

Я вам скажу, вона не є дуже складною чи дуже технічною.... її треба просто знати...... як на мене то було 2 реально небезпечних місця. Одне - це перший крутий спуск з корінням і поворотом на 90 градусів.

Друге - спуск перед останнім підйомом закінчується ямою, яку треба проходити "на ногах" бо викине з вела н*х... швидкість.....

На цих двох етапах було найбільше травм.

Як на мене, не треба боло пускати Мартенза в Еліту, працювати командою на перемогу 1-2 чоловік, я за перший круг добрався з середини групи до її початку і бачив спереду Андрюху він класно йшов, а потім десь пропав і коли мене спитали на підйомі де Андрюха я здивувався. Кільком я конкретно "допоміг" коли біг з велом на плечах під гору, одного випадково скинув з траси... не розібрався з якої сторони він хотів мене обганяти.... ;)

Великою моєю помилкою було те, що я опустив сідушку.... пропала тяга на підйомах..... також була проблема з контактами .... шипи забивалися піском і не хотіли вклацуватись, а не зафіксованим в контактах було їхати стрьомно і неможливо було набрати високу швидкість на підйомах, а в поворотах і на спусках з корінням контакти були просто життєво необхідні інакше яйця могли б стікти на систему тіко так. Калашніков ветеран тримався до останнього, їздив без гальм і ганяв по горах як гірський КУЗЕЛ :D Рома Танін теж пробував щось зробити, але в нього ще все попереду.

Мартенз показав себе мегамонстром і суперлосем реально міг претендувати на призове місце в любителях, але вибрав Еліту і тут нічого крім похвал йому сказати не можна, хоч і був знятий як круговий зато в ЕЛІТІ.

Танюшка умнічка ми її підтримували як могли і коли я кричав їй "Умнічка! Вперед! Працюй......" затикались біля мене всі інші.... :)

Загалом гонка пройшла нормально.... не знаючи траси, перший раз в гонці взагалі.... я рахую, що ми виступили класно, емоцій було море, адреналіну повні штани, шкода що Андрюха не зміг показати на що здатен, а міг показати хороший результат.... не було досвіду такої гонки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом всі вам :smile-zachot: старались :) вдарили по бездорожю...

Кільком я конкретно "допоміг" коли біг з велом на плечах під гору, одного випадково скинув з траси... не розібрався з якої сторони він хотів мене обганяти.... ;)

афтар жжот ))) :ok2:

я рахую, що ми виступили класно, емоцій було море, адреналіну повні штани, шкода що Андрюха не зміг показати на що здатен, а міг показати хороший результат.... не було досвіду такої гонки.

що требувалось доказати з цього дійства ;) всім уважуха :ok2: тільки от нарахунок адреналіну, чот його там вроді, як забагато було ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Искала на velokiev.com, мож кто нас, волыняк, заметил в Дубках, мож запомнились чем.

Нашла:

Бешенный_бантик 20.4.08 23:19

Мои первые Дубки))

...Перед стартом стормозил - поздно начал проталкиваться и занимать место в стартовой толпе. Разместился гдето в середине толпы, недалеко от бородача тыкающего факи...

Бешенный_бантик

* * * *

Ну, вот. Запомнились...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мои первые Дубки))

...Перед стартом стормозил - поздно начал проталкиваться и занимать место в стартовой толпе. Разместился гдето в середине толпы, недалеко от бородача тыкающего факи...

:)

шукаєм ще спогади про "...одного випадково скинув з траси... не розібрався з якої сторони він хотів мене обганяти..." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мартенз до мене кричить ЛЄКС !!!! я повертаюсь він мені ФАК !!!! Я йому.... МАРТЕНЗ !!!!!......ну і те ж саме :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишіть шось ше по трасі яка дистанція , який найкращій час ! шоб для себе орієнтуватися як треба крутити шоб хуть шось думати пробувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишіть шось ше по трасі яка дистанція , який найкращій час ! шоб для себе орієнтуватися як треба крутити шоб хуть шось думати пробувати :)

Я так поняла, шо там думать не нада, а крутить і крутить... ше мона народ полякати - "факи" пороздавати.....

І чим нагліший, тим тобі краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все кросавцы расписные, все голубчики родные

А над ними, прямо с гор, смотрит дядько Черномор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 круга по 3 км любителі (траса полегшена) і 6 кругів по 3 км (траса ускладнена) у еліти.

Дівчата їхали по тій жеж трасі що й любителі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маладца. Старт супер. Рідко буває, коли з першого разу все виходить, але з такою енергією і завзяттям як у вас -велике майбутнє.

Мартенз - респект. В еліту, тільки в еліту.

Заздрю чорною заздрістю.

Маю таке запитання: а в Києві бе дурацкіх балонів ніяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишіть шось ше по трасі яка дистанція , який найкращій час ! шоб для себе орієнтуватися як треба крутити шоб хуть шось думати пробувати :D

Шо могу сказать, шоб не рыгать в "Дубках" надо рыгать на тренировках (и не от выпитого чрезмерно пива). Трасса не какая-то невозможно сложная. Интересная. У элиты есть технически сложные участки. А так она на силу и на выносливость. Выматывали тягунцы с песком и корнями.

Надо тренироваться и марафонами для выносливости, и горками и прочим для силы.

Быть призерами в Дубках - реально, в "любителях", про "девушек" вообще не говорю, там конкуренции мало пока. В элите, конечно, если и светит что, то только спортсменам в хорошей форме, и которые тренируюются непосредственно там, в Дубках, знают трассу досконально.

Пока все. Ато многа букав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...