Перейти до змісту

Куплю повербанк маленький на 18650


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

на 18650 аккум ідеально було-б.

Можна б/в, навіть  з "вбитим" аккумом, аби можна розібрати для заміни. Якщо штатно (легко) розбирається  - взагалі супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть які туди батареї підходять? де можна їх купити і на скільки зарядок для смартфона такого акума вистачить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Dieselsmart сказал:

Підкажіть які туди батареї підходять? де можна їх купити і на скільки зарядок для смартфона такого акума вистачить?

акуми любі 18650, купити можна де хоч, в тому числі й в мене :) Самий дешевий 30грн, самий дорогий 130грн (були ще 270грн, але продав) , на скільки вистачить, залежить від самого акума, який туди поставити. Плюс в тому, що акуми можна міняти, тобто маючи запасні, хай і дешеві акуми можна протриматись доволі довго. Або з ноутбучних батарей дістати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, MANJAK11 сказал:

акуми любі 18650, купити можна де хоч, в тому числі й в мене :) Самий дешевий 30грн, самий дорогий 130грн (були ще 270грн, але продав) , на скільки вистачить, залежить від самого акума, який туди поставити. Плюс в тому, що акуми можна міняти, тобто маючи запасні, хай і дешеві акуми можна протриматись доволі довго. Або з ноутбучних батарей дістати

Яка ємність тих акумів за 30 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, nickel сказал:

Яка ємність тих акумів за 30 грн?

реальна ДО 500mah , в тих що по 40грн, реальна десь 500-600mah , ну а далі, ті Що Відекс 2200mah без захисту 80грн, з захистом 100грн, 2800mah без захисту 100грн, з захистом 130грн, то більш меньш співпадають, ну мо процентів на 10-15 меньше від заявленої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Basil сказал:

@MANJAK11 типорозмір тільки 18650 маєте, чи є й інші, наприклад, 18500?

тільки 18650, інші не популярні від слова зовсім, хіба 14500 ще чуть питають, але нема де взяти 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

@MANJAK11 тобі пора в онлайн-торгівлю переходити, харе на базарі мерзнути :)

одне другому не заважає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

@MANJAK11 тобі пора в онлайн-торгівлю переходити, харе на базарі мерзнути :)

була думка, але якщо добиватись хоча б базарних обьємів, то я звичайно мерзнути не буду, але або на Новій почті жити буду, або квартира перетворится в прохідний двір, або по місту за місяць прийдется наматувати кілометраж більший, ніж зараз за рік намотую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, alexvvv сказал:

одне другому не заважає ;)

Знаю людей, які повністю згорнули офлайн торгівлю, бо заважала. Один продав приміщення і звільнив кучу бабла заморожених в ньому, другий відмовився від дорогої оренди, на користь дешевого складського приміщення біля відділення Нової Пошти. Але це вже ми сильно оффтопим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

акуми любі 18650, купити можна де хоч, в тому числі й в мене :) Самий дешевий 30грн, самий дорогий 130грн (були ще 270грн, але продав) , на скільки вистачить, залежить від самого акума, який туди поставити. Плюс в тому, що акуми можна міняти, тобто маючи запасні, хай і дешеві акуми можна протриматись доволі довго. Або з ноутбучних батарей дістати

У вас то де?

Скільки таких батарей 18650 поміщається наприклад в такий корпус? яка буде його ємність махів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

туди влізе аж 1 штучка 18650, віддача буде на рівні 60% від ємкості, тобто з крутого чесного акума в 3000мАг злити вдасться десь 2К, відповідно з 2К приблизно 1200...

вважайте, що у дешевих павербанків не все шикарно зі стабілізацією напруги в залежності від навантаги, 4,9-5В і 1А - якщо вдасться знайти\вийняти, це ще люкс результат
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Dieselsmart сказал:

У вас то де?

в темі про LED лампи є, як до мене потрапити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dieselsmart сказано:

У вас то де?

 

30 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

в темі про LED лампи є, як до мене потрапити

ото ліниві продавці в Луцьку ))

має адекватні ціни на лампочки й батарейки, а продавати не дуже хоче?

імхо, як не в повноцінний офф-лайн, а хоча б мати "вітрину" в інтернетах з прайсом мати не завадило б.

на викладці в контейнері помітив тільки батарейки й ліхтарики, якщо б не йшов по "наводці" - то й не побачив би тих три лампочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, rrid сказал:

на викладці в контейнері помітив тільки батарейки й ліхтарики, якщо б не йшов по "наводці" - то й не побачив би тих три лампочки.

скажем так, наразі заробок від лампочок має процентне відношення до остального, приблизно таке ж саме, як продаж брелків в автосалоні :) Можливо, в майбутньому, ситуація й змінится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rrid сказал:

імхо, як не в повноцінний офф-лайн, а хоча б мати "вітрину" в інтернетах з прайсом мати не завадило б.

на викладці в контейнері помітив тільки батарейки й ліхтарики, якщо б не йшов по "наводці" - то й не побачив би тих три лампочки.

Так а я про шо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

Але це вже ми сильно оффтопим.

 

 

Та оффтопте скільки влізе :) Часом цікаві мислі пробігають, особливо дякую @Deemon :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.12.2016 at 23:12, MANJAK11 сказано:

50грн

 

такий як тут

Він у Вас лише один на продаж чи ще знайдеться такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...