Перейти до змісту

Питання по податкам


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Привіт, цікавить така штука, хочу стати наприклад посередником по оплаті, наприклад можу виводити гроші з Яндекс гаманця, та Вебамні, чи там інші системи, як то все "в білу" можна запустити, щоб платити податки й спати спокійно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MACCEN сказано:

Привіт, цікавить така штука, хочу стати наприклад посередником по оплаті, наприклад можу виводити гроші з Яндекс гаманця, та Вебамні, чи там інші системи, як то все "в білу" можна запустити, щоб платити податки й спати спокійно?

http://ua.korrespondent.net/business/companies/3769219-v-ukraini-zaboronyly-Webmoney-i-yandekshroshi-zmi

 

вже мабуть ніяк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще купа інших крім вебмані, і ЯД, тому цікавить мене питання таке що в темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Werwolf777 сказано:

 

нічого подібного, ще при янику їх хотіли прижати, та не вийшло. в Україні WMU не є електронною валютою - вони працюють з "правами вимоги боргу".

а щодо НБУ - читайте їх новини - https://webmoney.ua/ukrainian/news/comment.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Не зовсім в тему, але ця найбільш близька. 

Сталася в нас з @S30 суперечка про те, скільки податків платить українець. Він написав, що 22+18+1,5+20=61,5% в середньому громадянин України платить податків зі свого доходу. А над тим, що я написав, що пдв платиться 13.4 %, тільки поржав. 

Отож, розпишу все з конкретними цифрами, ще раз.

Нехай маємо зп 10000. 

Тепер мінусуємо 1800 пдфо і 150 військового збору. Тобто після оподаткування залишається 8050. Припустимо, що  ця сума повністю витрачається на пдвешний товар, який купується в платника пдв. Тоді ще сплачується 20% пдв в т.ч. Це буде 1341, що становить 13,4 % від зп. Тобто, в загальному виходить, що 32,9% податків сплачується від зарплати.

Якщо ж вважати, що єсв сплачує також працівник( і це логічно, бо це витрати роботодавця на працівника, і, теоретично, могли бути виплачені йому, якби не сплачувались в казну), то і дохід працівника слід вважати не 10000, а 12200.

Тепер рахуємо, який відсоток складають суми податків від доходу:

ЄСВ - 2200 - 18%

ПДФО-1800 - 14,8%

ПДВ(за умови, що вся зп витрачається на ПДВешний товар) -1341- 11 %.

ВЗ -150- 1,2%

Ітого -5491 - 45 %.

Хто вважає, що я неправий, можете закидати камінням. Тільки аргументовано, а не "дякую, поржав" і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу-у-у-у як негарно вийшло.

Обіцяв скріни, а виклав тіпа суперечку.

Певно скріни доведеться самому викладати. Бо якось однобоко виглядає.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, S30 сказал:

Фу-у-у-у як негарно вийшло.

Обіцяв скріни, а виклав тіпа суперечку.

Певно скріни доведетьс

я самому викладати. Бо якось однобоко виглядає.;)

Ок

 

 

Спойлер

Screenshot_20180204-165422.thumb.png.9b7571806ea727988e0e5287239cb748.pngScreenshot_20180204-165514.thumb.png.92a6990ac2adb48656997523893dbbbc.pngScreenshot_20180204-165546.thumb.png.e71b64b7872e6fcd6a4dbbdacbe6b052.pngScreenshot_20180204-165619.thumb.png.0a94c1ea94dd9a97533fd712ab9772ce.pngScreenshot_20180204-165642.thumb.png.ef57c626d31a0ecc993f8afd013a8369.pngScreenshot_20180204-165701.thumb.png.b7f265c307b656bf9da1993c4975d6a9.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хрєн з ним. А давай я скріни дам тай як зручно читати, попорядку, а не пазлами як волкс. І нагадаю, що мова почалася про те, що українці платять податків в державу в тому чи іншому вигляді більше 50%, що є дофіга і діваються вони в прірву.

Спойлер
Спойлер
Спойлер

Кажете хороші математики? А доведіть протилежне, або тіштеся і далі своїми математичними здібностями.:)

ПС Не вдалось файли з планшета в зручному вигляді завантажити, звиняюсь, але кому цікаво качне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, S30 сказал:

Хрєн з ним. А давай я скріни дам тай як зручно читати, попорядку, а не пазлами як волкс. І нагадаю, що мова почалася про те, що українці платять податків в державу в тому чи іншому вигляді більше 50%, що є дофіга і діваються вони в прірву.

  Показать контент
  Показать контент
  Показать контент

Кажете хороші математики? А доведіть протилежне, або тіштеся і далі своїми математичними здібностями.:)

Правий все-таки @volks . Бо по кожному з вказаних податків - інша база оподаткування. Гаразд, перекладу Вашою термінологією.
Для ЄСВ базою оподаткування є дохід: 10000+0,22*10000=12200.
ЄСВ=2200 грн.
Для ПДФО і ВЗ базою оподаткування є прибуток: 10000.
ПДФО+ВЗ=1950 грн.
Для ПДВ базою оподаткування є чистий прибуток: 10000-ПДФО-ВЗ.
ПДВ на товари, куплені за чистий прибуток (10000-1950)*0,2=8050*0,2=1610. (А ніякі не 10000*0,2=2000)
Складаємо докупи ці три суми.
2200+1950+1610=5760.
5760/12200=0,47. Оце і є вірний результат.

Якщо ми співвідносимо 5760 до 10000, то тоді доведеться викинути ЄСВ, адже це видатки не працівника, а роботодавця, чи не так?
Тоді
1950+1610=3560
3560/10000=35,6%.
Якщо ми не викидаємо ЄСВ, то
5760/10000=57,6%.
І в першому випадку, і в другому, і в третьому ми ніяк не виходимо на цифру 61,5%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Ivanna сказано:

8050*0,2=1610

Не так.

8050/6=1341. Тому що пдв в тому числі.

7 хвилин тому, Ivanna сказано:

Якщо ми не викидаємо ЄСВ, то
5760/10000=57,6%.

Так не можна рахувати, бо єсв не сплачується із суми 10000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утримання ЄСВ з заробітку працівника відмінено з 2016 року. Якби ЄСВ не існувало, то не факт, що заробіток працівника став би вищим на 2200 гривень. Тому і другий випадок має право жити.
А ось третій - вже аж ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

Не так.

8050/6=1341. Тому що пдв в тому числі.

Так не можна рахувати, бо єсв не сплачується із суми 10000.

Визнаю свою помилку в першому зауваженні. Про друге зауваження - погоджуюсь: рішення - некоректне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ivanna сказано:

Якби ЄСВ не існувало, то не факт, що заробіток працівника став би вищим на 2200 гривень

І це яскраво продемонструвало зменшення єсв вдвічі до 22%. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже,
для ЄСВ базою оподаткування є дохід: 10000+0,22*10000=12200.
ЄСВ=2200 грн.
Для ПДФО і ВЗ базою оподаткування є прибуток: 10000.
ПДФО+ВЗ=1950 грн.
Для ПДВ базою оподаткування є чистий прибуток: 10000-ПДФО-ВЗ.
ПДВ на товари, куплені за чистий прибуток (10000-1950)/6=8050/6=1341,67. (А ніякі не 10000/6=1666,67)
Складаємо докупи ці три суми.
2200+1950+1341,67=5491,67.
5491,67/12200=0,45. Оце і є вірний результат.
Якщо ми співвідносимо 5491,67 до 10000, то тоді доведеться викинути ЄСВ, адже це видатки не працівника, а роботодавця, чи не так?
Тоді
1950+1341,67=3291,67
3291,67/10000=32,9%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks , ми випустили ще два податки, які в кінцевому випадку теж лягають на громадянина - це акциз і ввізне мито.
Акциз на паливо є невід'ємною складовою собівартості продукції. Акциз на алкоголь. Не можу пригадати, можливо, й на золото, натуральне хутро.
Кожний товар, навіть вироблений в Україні, включає в себе й імпортну складову. Тому в собівартість продукції входить і ввізне мито.

І ще я б додала податки, які сплачуються при придбанні нерухомості та реєстрації автомобіля, а також держмито при здійсненні деяких дій (реєстрація шлюбу, отримання спадщини тощо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ivanna сказано:

volks , ми випустили ще два податки, які в кінцевому випадку теж лягають на громадянина - це акциз і ввізне мито.

Та всі податки, які сплачуються в бюджет лягають на плечі кінцевого споживача, бо включені у собівартість.(крім експорту) Тільки порахувати скільки сплачує  людина нереально, бо в кожному продукті включена різна сума податків. А вся дискусія почалась з того, наскільки високі податки в Україні порівняно з іншими країнами. Тов розрізі цього питання потрібно порівнювати конкретні ставки відсотків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ivanna сказал:

...За даними за 2012 рік, взято тут:

2012!!! рік. А нічого що в нас уже 2018 і все давно змінилось???

11 часов назад, volks сказал:

Сталася в нас з @S30 суперечка про те, скільки податків платить українець.

В конкретному запитані, ні він, ні ти не праві... Ви берете частину податків і сумуєте їх. Відсотки так ніхто не рахує. А де решта податків? Крім того є прямі і не прямі, але то вже деталі які ще більше запутають.

Ну і ще одне спірне питання: "українець" - один українець платить одні податки, а інший інші. Як рахувати будете? Є податки які платять фіз.особи і які платять юр.особи.

 

Частіше визначають податкове навантаження в країні. І є дуже багато методик і версій розрахунку. І реально це не так просто зробити. І коли Ви  берете і тупо постите картинки які знайшли в якихось статтях де не розписаний саме період  за який бралися дані , база розподілу та методика розрахунку, то це взагалі брєд... Краще таке і не виставляти... 

А податкове навантаження в країні рахується (як правило) так: береться співвідношення всіх податків що надійшли в бюджет (наприклад протягом 2017 року) до суми всіх доходів бюджету 2017-го. Але, є ще податки які повертаються з бюджету, тому їх треба відмінусовувати. Є методики де за базу розподілу беруться не  доходи бюджету, а ВВП. І оце все, для повноцінного порівняння треба знати не лише по Україні, але й по інших країнах з якими хочете порівняти показники.

Тому реально зробити це дуже важко. Це я як економіст кажу ;) 

Простіше порівнювати окремі податки або їх аналоги по країнах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, natalka) сказано:

Простіше порівнювати окремі податки або їх аналоги по країнах

Так і я про те ж саме написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, natalka) сказано:

Ну і ще одне спірне питання: "українець" - один українець платить одні податки, а інший інші. Як рахувати будете? Є податки які платять фіз.особи і які платять юр.особи.

Все почалось з того, що хтось написав, що в Україні зарплати в конвертах, тому що податки високі. Тому і рахували податки саме найманих працівників.

6 годин тому, natalka) сказано:

Відсотки так ніхто не рахує. А де решта податків? Крім того є прямі і не прямі,

Взяв до уваги лише прямі, бо тільки їх реально порахувати. Навіть те ж ПДВ рахувалось з умовою, що вся зп витрачається на пдвешний товар, куплений у платників пдв. Бо якщо купувати в неплатника пдв, то воно вираховується зі вхідної ціни. Всі інші податки взагалі нереально точно порахувати, бо їх сума різна в різній продукції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте я відпишу в цій темі ще раз і більш сюди не заглядатиму.

Трішки ліричного відступу.

Мені абсолютно монопісуально на "особоє мнєніє" форумчан про мої математичні здібності і таланти. Крім мене їх ніхто не знає.:)

Я трішки побачив і достойних людей і дураків і мудаків та інших представників гомосапієнс і так як з мого року вже не одне покоління собак виздихало  і можу собі дозволити не звертати уваги ні на мінуси, ні на плюси в "рєпу", а також епітети і іншу фігню. Я до цього ставлюся індеферентно. Так що в кого є бажання не напрягайтеся. Не пройме.

В темах я практично не відписую, майже не хамлю, а те що дехто сприймає за хамство є просто стібання.:) На борду заходжу не для того щоб показати який я вумний, а хтось дурак.

 Це так, для ясності.

 

Тепер по суті. Преамбулу я думаю всі зрозуміли. Хто ні - гоу в тему про бляхи.

Що стосується податків. Панове, ви можете займатися схоластикою і розглядати свої податки по відношенню до вашої зарплати хоч зліва, хоч справа, хоч зверху - демонструючи свої знання математики і тішачи своє ЕГО. Мені на це однаково, а фіскалам подавно.

Весь фокус в тому, що є такий показник податкового навантаження на населення тої чи іншої країни. Котрий на ряду з іншими дозволяє побачити картину економічного стану держави. Він складається з отих пунктів котрі ви так жваво обговорюєте (ЄСВ, ПДФО, ВЗ, ПДВ та інш) і весь цимус в тому, що ми хочем того чи ні, але ми їх платим. А те що сплату ЄСВ поклали на плечі роботодавця (і дехто тішить себе тим , що не він платить, а дядя) так це нюанси, бо державі так зручніш.

Це стосується кожного, хто офіційно влаштований і отримує зарплату. І цей показник становить саме таку цифру плюс мінус. Для прикладу ті хто мають авто і регулярно ним користуються платять ще один податок (догадайтесь який:)).

І весь  прикол в тому, що я використовую офіційні цифри встановлені  і затверджені кабміном. :)

Цей показник є дуже великим на фоні інших європейських країн (адже ми нібти то пуп Європи і рухаємось в її напрямку і все таке) про що свідчить табличка приведена в згадуваній вище темі. А також стаття ( і не лише моє посилання) котра дозволяє зрозуміти звідки ноги ростуть. І ці проценти капають назад в державу.

 

Розумна людина, дивлячись на посилання зробила би поправку на зміни в податковому законодавстві і на цьому все закінчиться. Але не у випадку волкса, котрий вирішив доколупатись до деталей (типу року написання) і заявляючи що це все висмоктано з пальця (тобто ложь, пє...жь і провокация) І що воно не співпадає з його процентовкою.

 

НАЗДОРОВЯ. Не співпадає, фіг з ним. Суті це однаково не змінить - Як платили так і платити будем.

Так що звиняйте, панове, якщо поламав комусь стереотипи і не виправдав ваші сподівання на поржать і пофлудити.

Хто розумний до того дійде написане. Чи дійде до екіпажів бронетанкових військ  х.з, залежить від товщини броні і розміру власного ЕГО.

Це так, коротенько не вдаючись в деталі і не висмоктуючи з пальця.

На цьому завершу і більш тут не відписуватиму, щоб не давати вам хавчика для холівару.;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, S30 сказано:

 

Мені абсолютно монопісуально на "особоє мнєніє" форумчан про мої математичні здібності і таланти.

 

2 годин тому, S30 сказано:

майже не хамлю, а те що дехто сприймає за хамство є просто стібання

Якби ти не почав стібатися, то було б монопісуально на твої здібності.

 

2 годин тому, S30 сказано:

Але не у випадку волкса, котрий вирішив доколупатись до деталей (типу року написання) і заявляючи що це все висмоктано з пальця (тобто ложь, пє...жь і провокация)

Про висмоктано з пальця, малось на увазі, що там не було ніяких розрахунків, а лише діаграмка. Я таких різних діаграмок можу з десяток наваляти.

 

2 годин тому, S30 сказано:

На цьому завершу і більш тут не відписуватиму, щоб не давати вам хавчика для холівару.

Треба було відразу так зробити, а не починати безтолковий стьоб, і все було б ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...