Перейти до змісту

За fs.to пішов і ex.ua


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

EX.UA припиняє роботу

im578x383-ex-ua_YouTube.jpg
 

фото: YouTube
16 ЛИСТОПАДА, 2016, 18:07
Найбільший в Україні файлообмінник EX.UA прийняв рішення припинити свою роботу

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Ресурс попросив усіх користувачів вилучити файли зі своїх архівів до 30 листопада 2016 року. Також користувачів mail.ex.ua повідомлено, що цей сервіс буде найближчим часом перенесений на новий домен.

"За останній рік EX.UA довелося відчути на собі прямі загрози, шантаж (в тому числі і на міждержавному рівні), DDOS атаки. Ці дії наражають на небезпеку особисту інформацію і особисті файли користувачів, які зберігаються на ресурсі", - говориться в повідомленні.

Як стверджує компанія, EX.UA працював в правовому полі.

"Не усім подобалося таке трактування законодавства, але ресурс завжди поважав закони України. EX.UA дотримувався авторських прав, що постійно підтверджував швидким реагуванням на будь-які порушення. При цьому, ресурс не схвалює ту систему розподілу і управління авторськими правами, яка склалася сьогодні", - йдеться в повідомленні.

Як вважають у компанії, останні законодавчі ініціативи в сфері боротьби з піратством несуть усі ознаки нецивілізованого лобізму.

"Новий закон, який знаходиться на підписанні у президента, робить невигідним його дотримання: він діятиме тільки проти тих, хто спробує його наслідувати. Він стимулюватиме зневагу авторськими правами. І тому він невигідний. Він мертвий. Вигоду отримають тільки іноземні компанії. Українські правовласники не отримають більше грошей", - повідомляють в EX.ua.

  • Нагадаємо, що вчора правоохоронні органи припинили роботу ще одного популярного відео-сховища Fs.to.

 

http://espreso.tv/news/2016/11/16/exua_prypynyaye_robotu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Біль...

Один з найкращих сайтів юанету був, без сумнівів.

коли хочеш щось швидко скачати, і не наставляти торент-клієнтів і всякого г... (бо більше ніколи не знадобиться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помню колись були проблеми в ех.юа, вроді при янику...теж хотіли закрити...по тв показували. Тоді не получилось, а зараз получилось. Яник пацан))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться сказати одне до розумників з багатомільярдими деклараціями, які це спричинили - та зробіть же, к*рва мать, щоб я отримував 600 баксів в місяць, як в 2005-му, а не 160 в 2016, і навіть не 180 у 2013, а тоді вимагайте покупки Вінди,, програм ліцензійних, дурної гри за 60 баксів, яка і непотрібною геть може виявитися (той же Сталкер свого часу, ТЧ і  ЧН, купив, і не парився - підтримав розробника українського, і, особливо про перший - не пожалкував, ще й в офіційному онлайні побігав). А не в час, коли похід в кінотеатр після сплати за "євро" тарифами за комуналку, чи елементарної покупки одежі - "дорого, краще на рибалку поїду в вихідний/їсти куплю", робити таке "западло" людям. Але то таке - зависати за комп'ютером, дивлячись фільми чи в гру валити годинами за роботою часу немає. Я промовчу (щоб не бути забаненим за нецензур), як тепер "зручно" після якоїсь події типу риболовних змагань, поїздки кудись, буде людям качати ХЗ звідки 10-15-30 Гб фоток... ЕХ був САМИМ зручним варіантом - скинув, дав посилання на форумі, і забув, всі задоволені... Тепер прийдеться а) викладати в себе на серваку (не дуже то і законно - держустанова, та й канал інету свій класти неохота), або б) кидати на файлопомойку з обмеженнями швидкості (проклянуть бажаючі скачати). Що тут ще сказати, хоч би ОБМІН ФАЙЛАМИ (от жодного разу ніякої піратчини туди крім фоток і відях не клав, і тільки на персональну сторінку), ну і фіг з ним, пошту, лишили б. А так - ДЯ-КУ-Є-МО! Не ту країну назвали Гондурасом... Ex.ua RIP ... країна в Ах.уї, даруйте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, AgentSmith13 said:

Хочеться сказати одне до розумників з багатомільярдими деклараціями, які це спричинили - та зробіть же, к*рва мать, щоб я отримував 600 баксів в місяць

Вони тебе почули. Завтра ж займуться цим питанням. 

А фотки заливай на Гугл фото, дуже зручна штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На fs було багато україномовних фільмів і серіалів. Той самий CSI я так і не додивився. Дуже приємно було!!!

На ex.ua і тільки там можна було нормально включити малому мультики українською (Робокар, Фіксики, Тайо, Пеппу) і знати шо через 5 хв не вискочить реклама ганд*нів або прокладок, як в ютубі. Да і нема стільки укр мультиків в ютубі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, vetalforever сказано:

На fs було багато україномовних фільмів і серіалів. Той самий CSI я так і не додивився. Дуже приємно було!!!

На ex.ua і тільки там можна було нормально включити малому мультики українською (Робокар, Фіксики, Тайо, Пеппу) і знати шо через 5 хв не вискочить реклама ганд*нів або прокладок, як в ютубі. Да і нема стільки укр мультиків в ютубі

http://toloka.to/ все українською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.11.2016 at 19:09, Maniko сказано:

торенти наше все!

"торенти наше все" схоже, що й за "торенти" взялись

кіберполіція звєрствує - закрився ще один "піратський" ресурс

Цитувати

Найбільший торрент-трекер України Torrents.Net.UA закрився на невизначений термін. Про це стало відомо у четвер, 17 листопада, з офіційного звернення команди сайту.

Цитувати

Офіційне звернення Torrents.Net.UA

На жаль, сайт не працює і якийсь час так і буде. Дуже неприємна ситуація для всіх нас, але ми сподіваємося на краще і передумови до цього є..

З вірою в краще, команда Torrents.Net.UA 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vetalforever сказал:

На fs було багато україномовних фільмів і серіалів. Той самий CSI я так і не додивився. Дуже приємно було!!!

На ex.ua і тільки там можна було нормально включити малому мультики українською (Робокар, Фіксики, Тайо, Пеппу) і знати шо через 5 хв не вискочить реклама ганд*нів або прокладок, як в ютубі. Да і нема стільки укр мультиків в ютубі

та лана,когда она там выскакивает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@drap Вискакує, мало того - з гучним звуком. Адблок закриває далеко не всі реклами

за Толоку дякую - обов"язково РОЗДИВЛЮСЬ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, vetalforever сказал:

@drap Вискакує, мало того - з гучним звуком. Адблок закриває далеко не всі реклами

за Толоку дякую - обов"язково РОЗДИВЛЮСЬ :)

Куки чистить нада , гугл даёт рекламу по интересам , если вы ищете презервативы или прокладки, он вам и будет показывать рекламу их;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@drap ІМХО, брєд. Один раз показує якобз, один раз рекламу форд один раз цю єрєсь. І нічим тим я не цікавлюсь. Куки не мої Т_Т

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vetalforever ааа то вы говорите про рекламу с возможностью пропуска , перед видосом.Там да , реклама просто,  без привязки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, vetalforever сказано:

@drap ІМХО, брєд. Один раз показує якобз, один раз рекламу форд один раз цю єрєсь. І нічим тим я не цікавлюсь. Куки не мої Т_Т

adblock і не буде соромно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ha3aP сказано:

adblock і не буде соромно :)

adguard навіть краще справляється як на мене....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...