Перейти до змісту

Ревізор у Луцьку


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Не парьтеся, скоро бородача не буде,вони вже шукають нового ведучого, у фейсбуці навіть опитування робили,тіпа кого ви бачите в ролі ревізора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь
19 хвилин тому, laska сказано:

за 25-те поселення в них бонус: блокнот і ручка

мабуть ручка, чорнильна, зроблена із кісток середнього пальця Фреймут і заправлена її ж кров'ю!, а блокнот обтягнутий її ж шкірою.

кхм..

Я ж добрий.

Нормальні люди це покупцям для заманухи роздають. В ціну включено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Pavelix сказано:

Шоу як шоу... що "давай паженімся" шо "ревізор"   :angry2:

"давай паженімся" в Луцьку? коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Він чмо бородате,зазнане і хамовите.Надіюсь колись йому дадуть в око.

А мені то за що???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам камера над примірочною у там-там? І до речі, я знаю такі камери, вірніше їхні об'єктиви який якраз там і стояв(круглий такий, більший за саму камеру) то якщо там він 12mm-28mm. то охорона там добре повеселилася, бо навіть на такій висоті як там,такий об'єктив дуже добре приближує,кут огляду малий,але і сама примірочна маленька,великого обзора і не треба і на моніторі картинка як за 1-2метра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yura-patriot сказано:

я знаю такі камери, вірніше їхні об'єктиви який якраз там і стояв(круглий такий, більший за саму камеру) то якщо там він 12mm-28mm. то охорона там добре повеселилася, бо навіть на такій висоті як там,такий об'єктив дуже добре приближує,кут огляду малий,але і сама примірочна маленька,великого обзора і не треба і на моніторі картинка як за 1-2метра.

ЮРА!! А-я-я-й! :)

povar_rasist.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось така там цяця стоїть,гляньте який об'єктивчік,)) в нас одна така стоїть і ще пару валяються,кльові цяцьки.

 

IMG_0802[1].JPG

IMG_0804[1].JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ЮРА!! А-я-я-й! :)

 

Шо а-я-я-й! якби я ставив би, то хєр би хто знайшов:D а то вмантачили під потолок і думали що люди не помітять, якісь покуїсти шолі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

Вперше чую про неї

А люди напевно знають бо написали про це до "Ревізора", а ті і приїхали, вони по "сигналах" (листах) їздять і знімають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Бо не у кожного є гроші піти поїсти у "Брамі"

Мова не про "поїсти", а у яких умовах те "їсти" готують, що потім, як написав, ригати будеш, якщо, не приведи Господь, не щось більше!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vetalforever сказано:

ти зняв???

:huh: ??? я до того ніяким боком,просто знаю такі камери і у нас така на вході стоїть,а до того там-там я немаю ніякого відношешня,а хто там відео робив самому цікаво,певно київські якісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

а те що там на кухні повний звіздєц я щось не дивуюс

От від побаченого чомусь відповідні служби теж не дивуються! :) Ах да - в нас санепідем розформували... то хто висновки робити буде?! А колишня очильниця Янко хизується в соцмережах після Ревізора, що бачите - нас розігнали, тепер "Їжте", що у Там-Тамі, що у Берізці...!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, ForZa сказано:

А люди напевно знають бо написали про це до "Ревізора", а ті і приїхали, вони по "сигналах" (листах) їздять і знімають!

Да-да, знає багато,хто в центрі живе,або працює то всі знають,да і не тільки,в обід там народу ого-го! кіко,а люди молодці що написали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, ForZa сказано:

то хто висновки робити буде?!

 Як хто,Борда йоптєль!!!:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фреймут може подобатись, може - ні, але, ІМХО, набагато краще вписується в формат програми. Провокаційна і не завжди адекватна поведінка виявляє рівень стресостійкості.

На вихідних подивився в youtube "Інспектор Фреймут. Міста". "На голову вища" передача. Знову ж, на мою власну думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, MaestroA сказано:

Фреймут може подобатись, може - ні

Фреймут мені не подобається аж підтошнює, але цей це жалка пародія на Фреймут 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.11.2016 at 11:52, Zheny@ сказано:

Людям варто зрозуміти, що не все є свій купець. І когось та "Берізка" цілком влаштовує.

І таких багато!

Бо не у кожного є гроші піти поїсти у "Брамі". Де продукти, що зіпсувалися не продалися у Там-тамі, чудово смакують усім, хто там їсть.

 

Образливе те, що у нас відсутній такий собі lowcost сегмент у сфері харчування. Або ригаловка, або ресторан.

Піцерія - це не те. Із цінами на піцу, її варто віднести до ресторації! (Хоча деякі, по якості їжі та обслуговування, можна віднести і до ригаловок)

Ніяких бістро, чи подібним їм кафе. Ціна у "фастфудах" а-ля "Вареники" - не фастфудівська. Взагалі! Ніде немає закладу, де можна поїсти відносно домашньої їжі по ціні + кілька % від ціни приготування дома.

є))

малесенька кафешка-столовка на кілька столиків. в будинку біля моста на рівненській справа, де колись "аіс" була. суп, борщ, каша, пюрешка, котлети, відбивнушки.зварено як вдома смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Selbeor сказано:

Це десь біля автозавода?

Я так зрозумів,що навпроти,перед автобусним парком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...